Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-06-23, 20:05   #3631
pixie088
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Iskralight, ehhh z tym proponowaniem klientkom metody zgodnie z tym z jaka firma współpracują - 100 % racja. A szkoda... rozumiem biznes na pierwszym miejscu. Ale jednak fajnie byłoby gdyby podeszli do nas bardziej indywidualnie. W końcu gdy metoda okaże się nietrafiona nikt nie będzie chciał do niej wracać.

Jeśli chodzi o moje "włosy" są dosyć długie 55cm, ale co z tego gdy trzy na krzyz. :Lol: Nigdy nie przedłużałam. Jestem na etapie zamawiania clipów, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Strasznie chciałabym spróbować tej metody z warkoczykami, ale wydaje mi się, ze nie widziałam żeby ktokolwiek ja tutaj stosował. :

A co do filmiku, nie wiem jak to znalazłaś ale geniusz! Wydaje mi się, ze "moja Ruska" używa właśnie tej metody, ale nie mam pojecia co to może być. Oczywiście zapewniała, ze w bezpieczna, ale jak tu wierzyć.
pixie088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 09:22   #3632
Panna_Hannah
Raczkowanie

mam to samo co pixie włosy długie, a kilka, zastanawiam się nad long bobem. Straciłam przez ostatni miesiąc połowę włosów... i znowu wypadają co kilka dni dużo potem normalnie. Masakra! chyba na nic mi przedłużanie i zagęszczanie będzie jak obetnę na krótko tzn do ramion... rok temu jak miałam włosów "dużo" jak na mnie :P marudziłam i cudowałam z clipami nigdy nie myślałam ze będę tęsknić za tą ilością włosów...
Panna_Hannah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-24, 11:07   #3633
iskralight
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Panna_Hannah Pokaż wiadomość
mam to samo co pixie włosy długie, a kilka, zastanawiam się nad long bobem. Straciłam przez ostatni miesiąc połowę włosów... i znowu wypadają co kilka dni dużo potem normalnie. Masakra! chyba na nic mi przedłużanie i zagęszczanie będzie jak obetnę na krótko tzn do ramion... rok temu jak miałam włosów "dużo" jak na mnie :P marudziłam i cudowałam z clipami nigdy nie myślałam ze będę tęsknić za tą ilością włosów...
Wiesz co, u mnie z tym wypadaniem to dziwnie to wygląda, bo mi sie mocno przerzedzily włosy w miejscach, gdzie nie mam akurat doczepionych plastrów. Chyba kupię sobie jakies suplemeny i jantar do wcierania.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pixie088 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moje "włosy" są dosyć długie 55cm, ale co z tego gdy trzy na krzyz. :Lol: Nigdy nie przedłużałam. Jestem na etapie zamawiania clipów, ale nie wiem czy coś z tego będzie. Strasznie chciałabym spróbować tej metody z warkoczykami, ale wydaje mi się, ze nie widziałam żeby ktokolwiek ja tutaj stosował. :

A co do filmiku, nie wiem jak to znalazłaś ale geniusz! Wydaje mi się, ze "moja Ruska" używa właśnie tej metody, ale nie mam pojecia co to może być. Oczywiście zapewniała, ze w bezpieczna, ale jak tu wierzyć.
Wiesz co, z tego co wiem, to do przedluzenia trzeba zazwyczaj okolo 100-120 pasemek, do zageszczenia polowy, wiec nie powinno byc zle. tylko upewnij sie, ze bedziesz miala dobrej jakosci wlosy, nie to co ja i Australia (pisalysmy wyzej). najlepsze sa wlosy slowianskie, a dziewicze to juz w ogole super. co do tej metody, dowiedz sie co to za srodek laczacy, i jak sie go sciaga, bo wlosy potraktowane mocnymi chemikaliami tez sie zemszcza.

sorry za brak polskich znakow, ale z mojeto telefonu nie da sie inaczej
iskralight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 15:11   #3634
Panna_Hannah
Raczkowanie

Dziewuszki kochane piszę gdyż mam kolejne niusy odżywiania clipów. Zepsułam je totalnie i to szamponem przeciwłupiezowym, chciałam wypłukać toner z końcówek i użyłam kilka razy head'n'shoulders i włosy jak siano! Mimo odzywek itp po prostu drapią jak słoma i sztywne okropnie. Nie pomaga olej kokosowy. Ale użyłam oleju amla i jest jakby lepiej, a zmiękczył i złagodził je balsam do ciała z mocznikiem... Wisiały smętnie te moje kłaczki i się suszyły wieczorem a mnie po kąpieli olśniło, ze skoro mocznik pomaga na zrogowacenie naskórka to może i na suche kłaki. Miałam balsam z rossmana http://www.ezebra.pl/product-pol-541...E&gclsrc=aw.ds

i nasmarowałam nim na noc wilgotne włosy, po spłukaniu są o wiele bardziej miękkie!
Spróbuje potem jeszcze raz!

Myślę też nad kupnem nowych włosów i zastanawiam się nad alliexpress, kupował ktoś już od nich taśmy? Na doczepiane i innych są takie buble, a i tak wszystko produkowane jest w chinach...
Stary 2017-07-26, 18:23   #3635
Panna_Hannah
Raczkowanie

jeszcze czytałam o śmietanie nakładanej na włosy na 15-30 minut

Edytowane przez Panna_Hannah
Czas edycji: 2017-07-26 o 18:50
Stary 2017-08-03, 18:21   #3636
dzasta89
Przyczajenie

Zajmuje się przedluzaniem wlosow od ok 10 lat (sama tez mam przedluzone) i mogę wam powiedzieć jedno - zywotnosc nawet najlepszej jakości wlosow nie przekroczy pol roku. Możecie uzywac najdroższych kosmetykow i dużej poprawy nie bedzie. Przetestowalam już chyba wszytskie kuracje, olejowania i najlepszym rozwiązaniem jest (wg mnie i moich klientek) - używanie jak najmniejszej ilości czegokolwiek. Dziwnie to brzmi ale taka prawda.
Kolejnym faktem jest- ze osoby z problemem przetłuszczajacych się wlosow ponoszą takie wlosy dużo krócej (jedna z moich klientek myla wlosy codzinnie bądź co drugi dzień i wlosy wygladaly ladnie tylko przez dwa tygodnie- później tragedia)- kwestia czestego mycia. Wlosy przedluzane "naturalne" niestety nie lubia wody.

Jeżeli chodzi o wlosy 100 % naturalne LUDZKIE - sa bezkonkurencyjne - ale i cena zwala z nog. 50 gram sredniej dlugosci wlosow kosztuje od 3000 tys zl, Tak wiec radziłabym nie wierzyc w zapewnienia o włosach ludzkich za 2-5 tys bo jest to totalna sciema.
Ja obecnie mam przedluzone metda clip in. Nosze codziennie - bez wyjątku. Co dwa tygodnie zanurzam je w wodzie z odrobina szamponu i odzywki nawilzajacej, splukuje dokładnie woda i na tym koniec.

Ogolnie mogłabym rozpisywać się godzinami...
W razie pytan- sluze rada !

Pozdrawiam
dzasta89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-21, 21:05   #3637
pixie088
Zakorzenienie

Dzasta, mam do Cb pytanie. Pisałaś, ze obecnie codziennie przedłużysz metoda clip in. Myśle nad kupnem klipów, ale moja przyjaciółka powiedziała, ze próbowała i wg niej jest to metoda tylko na 15 minut a same mocowania są bardzo widoczne, a wiec nie warto. Jak to w końcu jest? Jestem bardzo ciekawa. :plis: Czy spokojnie można z takimi włosami przetrwać kilka godzin i przypiąć je tak żeby nie było to widoczne?
pixie088 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 07:41   #3638
Panna_Hannah
Raczkowanie

Większość z nas nosi clipy. Odpal YT i zobacz jakie fryzury można z tym wyczarować, nosimy je czasem krócej czasem dłużej. Zależy ile masz włosów, jeśli cieńsze to trzeba trochę pokombinować by po jakiś czasie spinki nie były widoczne jak np wiatr zawieje, ale jeśli masz sporo włosów to moim zdaniem nie będziesz miała problemu. Poza tym ja np w celu zagęszczenia noszę 2 taśmy upięte nad karkiem i wtedy nie ma możliwości żeby cokolwiek było widać. nie decyduję się na noszenie clipów na całej głowie, bo nie mam takiej możliwości ze względu na to że po 1 nie potrzebuje takiego efektu, a po 2 wkurzają mnie spinki
Wystarczy pokombinować i zobaczysz ze nie widać nic, a nic!
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości