Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-12-10, 15:25   #931
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Przyszły włoski mi z doczepiane.pl Poki co wrażenie bardzo pozytywne)) Kolor pasuje długość o wiele dłuższe niz myslalam Ale to się ciachnie. I mi ledwo te taśmy na głowę wchodzą. mam włoski raczej rzadkie. .. albo nie umiem mocowac tych tasm... ale na sylwestra bedzie fryzurka jak talala

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Oooo jestem ciekawa jakie są wrzuć jakieś zdjątka

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jeju.. weszłam tu, zobaczyłam Twoje zdjęcia i popadłam w kompleksy...

Ja mam taki zestaw. Na początku był ok ale niestety nie podobają mi się końcówki w tym zestawie... Mam wrażenie że ten zestaw jest gęsty tylko u góry a końcówki takie od biedy strasznie liche... Jak je zakładałam to miałam u góry gęste włosy, na dole wręcz preświtywało ubranie takie cieniutkie. Obcięłam końcówki i jakoś lepiej to wygląda ale i tak stwierdzam że blondy są dużo gorszej jakości od pozostałych kolorów. Mimo wszystko jestem zakochana w doczepianych i nie zamienię je nigdy na żadne inne włosy!

Co Ty nam tutaj opowiadasz? A może te metody polecone przez Ciebie to są super świetne i w ogóle najlepsze?! Mam wrażenie że często nam tutaj wchodzą z reklamą takich metod bo boją się że clipy zawładną światem i na inne metody już nikt chętny nie będzie.
To normalne że włosy się wyczesują w każdej metodzie! Może te na stałe jak się czesze się nie łamią ani nie targają?
Włosy europejskie? średniego gatunku? Boże zaraz spadnę z krzesła. Plączą się gdy są z domieszką syntetyku albo tandetne podróby! Mam stare włosy z firmy doczepiane.pl, mają już 1,5 roku i jak je ostatnio założyłam NIC się nie plątało także nie wpajaj nam tutaj głupot.

Agrawa czekamy na wynik końcowy! Ja clipy swoje traktowałam rozjaśniaczem z joanny i też się nic nie stało

Pojawiam się tutaj i znikam ale.. nie jest mi łatwo pogodzić kosmetyki ze studiami, siedzę i uczę się nawet w pracy bo za miesiąc już egzamin zawodowy . A do tego robię kurs na rzęski 1:1 także wybaczcie .

Aaaaa i jeszcze jedno! Słyszałyście o wcierce Jantar z Farmony? Podobno jakiś hit, po używaniu pojawiają się baby hair i w ogóle wlosy są jakieś lepsze i szybciej rosną. Obeszłam większość aptek w Katowicach i nie znalazłam jej więc zastanawiam się nad allegro... Słyszała któraś z was o tej odżywce?
Kochana po drożdżach ja mam tyle baby hair że przez nie muszę czerń ściągać pozdrawiam serdecznie zabieganą, wiem coś o tym, dla mnie doba powinna mieć 30h

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2013-12-10 o 15:28
aGrAwA_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 17:06   #932
koteczka18
Wtajemniczenie

Nie mam zdjęć bez dopinek tyłem. ale wloski mam do ramion a z tylu delikatnie dłuższe. I mega lichutkie. Zawsze mialam cienkie wloski. zresztą moja corka tez ma cienkie włosy. taka nasza natura...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1386691434355.jpg (124,5 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1386691479394.jpg (68,9 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1386691504665.jpg (73,6 KB, 79 załadowań)
Stary 2013-12-10, 17:08   #933
koteczka18
Wtajemniczenie

A włoski sie kolorem nie różnią. dzisiaj pani w przedszkolu powiedziała ze mam piekne zdrowe włosy hahaha a to doczepki. ciekawe jak się sprawdza po dłuższym użytkowaniu. ..

Stary 2013-12-10, 20:11   #934
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam zdjęć bez dopinek tyłem. ale wloski mam do ramion a z tylu delikatnie dłuższe. I mega lichutkie. Zawsze mialam cienkie wloski. zresztą moja corka tez ma cienkie włosy. taka nasza natura...

Piękne!!!!! Mnie się podobają i masz ładniejsze końcówki od moich... to mi przyszły mysie ogonki
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 09:49   #935
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Piękne!!!!! Mnie się podobają i masz ładniejsze końcówki od moich... to mi przyszły mysie ogonki
S również zamawialas z doczepiane.pl? Załanczam zdjęcia bez doczepki.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1386751792258.jpg (102,9 KB, 46 załadowań)
Stary 2013-12-11, 10:04   #936
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Oooo jestem ciekawa jakie są wrzuć jakieś zdjątka

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Kochana po drożdżach ja mam tyle baby hair że przez nie muszę czerń ściągać pozdrawiam serdecznie zabieganą, wiem coś o tym, dla mnie doba powinna mieć 30h
Dla mnie powinna mieć chyba więcej... Normalnie nie wiedziałam że będę tak nie ogarniać W weekendy jestem rozdarta pomiędzy jedną szkoła a drugą, w tygodniu każda wolna chwila na naukę.. Jak zdam egzamin zawodowy z kosmetyki i jeszcze sesję to przysięgam że piję tydzień i chodzę na rzęsach

Cytat:
S również zamawialas z doczepiane.pl? Załanczam zdjęcia bez doczepki.

Tak, też mam doczepiane, już drugi zestaw. Pierwszy miałam 50cm 100 gram, teraz nie wiele z niego zostało bo ścinałam regularnie, mają już rok ale od czasu do czasu dalej zakładam. Teraz mam 45cm 140gr średni blond i też jestem zadowolona tylko te końcówki... Moje zdjęcia są gdzieś tu w wątku... jak znajdę to Ci wstawię swojego blondu

O znalazłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1174386_610504005661089_1899026392_n.jpg (55,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1186080_618277861550370_699315474_n.jpg (71,9 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2013-12-11 o 10:11
Stary 2013-12-11, 12:37   #937
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Dla mnie powinna mieć chyba więcej... Normalnie nie wiedziałam że będę tak nie ogarniać W weekendy jestem rozdarta pomiędzy jedną szkoła a drugą, w tygodniu każda wolna chwila na naukę.. Jak zdam egzamin zawodowy z kosmetyki i jeszcze sesję to przysięgam że piję tydzień i chodzę na rzęsach

Tak, też mam doczepiane, już drugi zestaw. Pierwszy miałam 50cm 100 gram, teraz nie wiele z niego zostało bo ścinałam regularnie, mają już rok ale od czasu do czasu dalej zakładam. Teraz mam 45cm 140gr średni blond i też jestem zadowolona tylko te końcówki... Moje zdjęcia są gdzieś tu w wątku... jak znajdę to Ci wstawię swojego blondu

O znalazłam
A powiem ci ze nie widać aby końcówki były jakos mocno przerzedzone... I śliczna stylizacja w tej skórzanej spodniczce Kurde wczoraj latalam po mieście i przymierzalam te spódniczki ale jakos sie przekonać nie mogę.... A jedna byla fajna ponieważ posiadala kieszonki ze moglas sobie rece schować tak designersko wygladalo ale kurde jak zawsze skórzana to z wysokim stanem ale wąska...

Stary 2013-12-11, 12:40   #938
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
A powiem ci ze nie widać aby końcówki były jakos mocno przerzedzone... I śliczna stylizacja w tej skórzanej spodniczce Kurde wczoraj latalam po mieście i przymierzalam te spódniczki ale jakos sie przekonać nie mogę.... A jedna byla fajna ponieważ posiadala kieszonki ze moglas sobie rece schować tak designersko wygladalo ale kurde jak zawsze skórzana to z wysokim stanem ale wąska...

To moja ukochana spódnica . Teraz jest ich mnóstwo w sklepach, na targach. Też się przekonać nie mogłam do czasu aż nie przymierzyłam a teraz to tylko wypatruję cieplejszego dnia by ją założyć.

Jedyny problem to mam taki że pewnego razu nie dałam jej na wieszak i jakoś mi się tak zagniotła że nie wiem co z nią zrobić
Stary 2013-12-11, 14:00   #939
kochaneczka7
Zadomowienie

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie "umiem" porządnie wpiąc taśm, tzn. Jeżeli wepnę jedną taśmę, dość nisko, jest ok - włosy ładnie ją zakrywają, nicnie wyłazi. Problem pojawia się przy większej ilości taśm Nie mogę wpiąć ich tak, by były nie widoczne, Zawsze coś odstaje, odkształca się się, lub tworzy dziwne "bulwy" na głowie... Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane przez długosc i cięzkość włosów, bow rzaden sposób nie mogę ich natapirowac - są proste i gładkie, więc jeśli coś jest nie tak, odrazu to widac

W chwili obecnej clipów używamtylko do kucyka, bo po tylu latach oduczylam się wpinać taśmy jak należy

Macie jakieś pomysły ?
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 14:34   #940
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nie "umiem" porządnie wpiąc taśm, tzn. Jeżeli wepnę jedną taśmę, dość nisko, jest ok - włosy ładnie ją zakrywają, nicnie wyłazi. Problem pojawia się przy większej ilości taśm Nie mogę wpiąć ich tak, by były nie widoczne, Zawsze coś odstaje, odkształca się się, lub tworzy dziwne "bulwy" na głowie... Zastanawiam się czy nie jest to spowodowane przez długosc i cięzkość włosów, bow rzaden sposób nie mogę ich natapirowac - są proste i gładkie, więc jeśli coś jest nie tak, odrazu to widac

W chwili obecnej clipów używamtylko do kucyka, bo po tylu latach oduczylam się wpinać taśmy jak należy

Macie jakieś pomysły ?
Kurde dziwne czemu tak jest... może te taśmy są za grube a Ty masz cienkie włosy? Albo staraj się jak najniżej je wpinać tak, żeby większość włosów jednak te taśmy zakrywała... Ja też mam cienkie włosy ale jakoś daję radę chociaż na taką pogodę to chodzę tylko w kucyku bo pewnie na tej wilgoci moje powywijają mi się we wszystkie strony a clipy zostaną proste
Stary 2013-12-11, 14:47   #941
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
To moja ukochana spódnica . Teraz jest ich mnóstwo w sklepach, na targach. Też się przekonać nie mogłam do czasu aż nie przymierzyłam a teraz to tylko wypatruję cieplejszego dnia by ją założyć.

Jedyny problem to mam taki że pewnego razu nie dałam jej na wieszak i jakoś mi się tak zagniotła że nie wiem co z nią zrobić
A jak bys ja od srodka przeprasowala? Takim letnim żelazkiem.

Stary 2013-12-11, 16:45   #942
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
A jak bys ja od srodka przeprasowala? Takim letnim żelazkiem.

Ooo no może faktycznie.. albo przez ręczniczek cieniutki może to by coś dało... Teraz mam nauczkę by na wieszaku wieszać
Stary 2013-12-11, 17:55   #943
kochaneczka7
Zadomowienie

Cytat:
Kurde dziwne czemu tak jest... może te taśmy są za grube a Ty masz cienkie włosy? Albo staraj się jak najniżej je wpinać tak, żeby większość włosów jednak te taśmy zakrywała... Ja też mam cienkie włosy ale jakoś daję radę chociaż na taką pogodę to chodzę tylko w kucyku bo pewnie na tej wilgoci moje powywijają mi się we wszystkie strony a clipy zostaną proste
jak wpianam je nizej to wystają poźniej ogonki od dołu, ale faktycznie, może przytne je troszkę i poprostu będę wpinac bliżej karku...

Ale z drugiej strony, kupujac zestaw myślałam o zagęszczeniu, zwiększeniu objętosci, a działa to tylko wtedy gdy przypinam je od samej góry i mam push up wtedy

A może ze spinkami coś nie tak ? ;> Czasami mam wrażenie że są za duże
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 11:10   #944
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Pokaż wiadomość
jak wpianam je nizej to wystają poźniej ogonki od dołu, ale faktycznie, może przytne je troszkę i poprostu będę wpinac bliżej karku...

Ale z drugiej strony, kupujac zestaw myślałam o zagęszczeniu, zwiększeniu objętosci, a działa to tylko wtedy gdy przypinam je od samej góry i mam push up wtedy

A może ze spinkami coś nie tak ? ;> Czasami mam wrażenie że są za duże
Ale clipów nie przypina się od góry... Jak wszystkie wepniesz na górę to logiczne że będziesz miała bulwę... Najlepiej jest przypinać od dołu posuwając się ku górze, wtedy kolejna warstwa przykrywa spinkę... Nie wyobrażam sobie wpinać je od góry...
Stary 2013-12-12, 14:30   #945
Ewelinakow
Przyczajenie

Cytat:
Dziewczyny a ma któras zestaw z doczepiane.pl 45 cm 140gram? bo dla mnie te 55 cm to stanowczo za długie. i wydaje mi sie ze byly by za geste. skoro wcześniej nosilam 100 g i ładnie sie zmieszlay z moimi yle ze były na ringi. Swoje włosy mam za ramiona. Mile widziana pomoc.

Ja mam i polecam, jak masz twoje za ramiona to dłuższych nie polecam bo nie bedzie naturalnego efektu.
Ewelinakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 17:12   #946
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ewelinakow Pokaż wiadomość
Ja mam i polecam, jak masz twoje za ramiona to dłuższych nie polecam bo nie bedzie naturalnego efektu.
Tak juz zakupiłam i nosze te 45 cm Ale wydaje mi się ze są dłuższe Poki co nie obcinam ich tylko podetne jak zajdzie taka potrzeba

Stary 2013-12-12, 21:24   #947
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:

Pięęęęękne.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 01:11   #948
Erishkigal
Raczkowanie

Ponawiam pytanie, bo nie dostałam odpowiedzi Dokąd mniej więcej sięgają włosy o długości 60 cm z doczepiane.pl?
Erishkigal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 10:34   #949
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Erishkigal Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, bo nie dostałam odpowiedzi Dokąd mniej więcej sięgają włosy o długości 60 cm z doczepiane.pl?
Przy wzroście 173 cm za tylek 😊

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2013-12-14, 22:21   #950
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Kto na FB już widział, wrzucam dla pozostałych moje loki + ombre poproszę o opinie - czułam się w nich świetnie, na wczorajszej imprezie zrobiły furorę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 549594_401474466650639_1030902233_n.jpg (38,6 KB, 94 załadowań)

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2013-12-15, 11:19   #951
Eirin
Rozeznanie

Cześć dziewczyny
Wczoraj wieczorem (Sobota) zamówiłam mój pierwszy zestaw włosów clip in na xxxxx , oczywiście zanim to zrobiłam przejrzałam z wypiekami na twary chyba cały internet, obejrzałam chyba wszystkie możliwe filmiki i zdjęcia na temat tych włosów. Zestaw który zamówiłam to 45cm 140gr. Mam włosy delikatnie za ramiona i dosyć mocno ścieniowane z jednego powodu: wcześniej rozjaśniałam się na bardzo jasny blond i w pewnym momencie ( w sierpniu) przesadziłam i spaliłam włosy które same się ścieniowały (wykruszyłu) na czubku glowy miały z 7 cm. Teraz na szczęście to co miało się wykruszyć to się wykruszyło a reszcie włosów poświeciłam maksimum uwagi i pracy żeby doprowadzić je do właściwego stanu. Na chwilę obecną fryzura ma "jakiś" kształt włosy we wrześniu przefarbowałam na ciemny kolor (a dokładnie 5.32+6 diaricheese loreal) ponieważ kolejnego rozjaśniania by nie przeżyły. Po 4 miesiącach są gładkie, miękkie, błyszczące, nie kruszą się

A teraz może przestanę zanudzać i w końcu przejdę do sedna. Tak jak wcześniej wspomniałam, już zamówiłam włosy 45cm 140gram kolor 6, jednak ciągle się zastanawiam czy dobry kolor wybrałam, czy 4 nie byłaby lepsza...Czy któraś z Was posiada może odcień nr 6 z doczepiane.pl i mogłaby wstawić zdjęcia żebym mogła zobaczyć jak wyglądają założone ? Generalnie mój aktualny kolor jest na poziomie 5-6 więc 4 mogłaby być za ciemna, pocieszam się tym że jeśli będą za jasne albo za żywe to będę miała formę Ombre ;P albo że mogę je przefarbować moją osobistą farbą na taki jaki noszę na głowie

Już nie mogę się doczekać kiedy dostanę przesyłkę, po cichutku liczę na wtorek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-27 o 21:52 Powód: link
Eirin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 13:32   #952
SceneQueene
Zakorzenienie

Asiu, ja widziałam. To ombre przy lokasach wygląda genialnie

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Eirin, czwórkę doczepiane mają dość ciemną, więc sądzę, że dobrze zrobiłaś. Ano i doczepki zawsze prościej ciut przyciemnić, na spokojnie będziesz je mogła swoją farbą potraktować w razie czego.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2013-12-15, 14:21   #953
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Asiu, ja widziałam. To ombre przy lokasach wygląda genialnie

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Eirin, czwórkę doczepiane mają dość ciemną, więc sądzę, że dobrze zrobiłaś. Ano i doczepki zawsze prościej ciut przyciemnić, na spokojnie będziesz je mogła swoją farbą potraktować w razie czego.
Dziękuję kochana 😚 na zdjęciu nie widać ale górny kolor jest już fatalny 😔 całe szczęście że jest zima i noszę czapkę ale w lustro też patrzę 😊

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2013-12-15, 14:40   #954
Eirin
Rozeznanie

Cytat:
czwórkę doczepiane mają dość ciemną, więc sądzę, że dobrze zrobiłaś. Ano i doczepki zawsze prościej ciut przyciemnić, na spokojnie będziesz je mogła swoją farbą potraktować w razie czego.
Super to trochę mnie uspokoiłaś ) szczególnie, ze moje włosy są raczej na poziomie 6 a w późniejszym etapie dochodzą nawet do 7, niestety z tak wytrawionych wlosów farba dosyć szybko się wymywa więc zapobiegawczo do mojej 6 dodałam w proporcji 1:1 koloru na poziomie 5

Czy wy też tak miałyście kiedy zamawiałyście za pierwszym razem włosy że aż całe trzęsłyście się z radości ?? Nie wiem jak wytrzymam do wtorku (chyba wtorku) Z tego co czytałam a czytałam wasze posty jeszcze z wcześniejszego wątku i oglądałam wszystkie zdjecia, znajdą się pewnie takie dzewczyny które zamawiają nadal włosy i do tej pory nie mogą doczekać się każdej kolejnej przesyłki i cieszą się na nią jak małe dziecko na lizaka

Chciałabym Wam wstawić moje zdjecia z przed i po ale na wizażu więcej czytam niż piszę i nie potrafię po prostu tego robić
Stary 2013-12-15, 17:24   #955
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana 😚 na zdjęciu nie widać ale górny kolor jest już fatalny 😔 całe szczęście że jest zima i noszę czapkę ale w lustro też patrzę 😊
Haha, znam to. Zrobiłam sobie ombre, kolor jest cudny i chcę całe takie, bo z górą mi coś nie gra już. Poza tym, Pewien Ważny Pan stwierdził, że w całych takich byłoby mi pięknie, bo czym naturalniejszy kolor tym ładniej...

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Super to trochę mnie uspokoiłaś ) szczególnie, ze moje włosy są raczej na poziomie 6 a w późniejszym etapie dochodzą nawet do 7, niestety z tak wytrawionych wlosów farba dosyć szybko się wymywa więc zapobiegawczo do mojej 6 dodałam w proporcji 1:1 koloru na poziomie 5

Czy wy też tak miałyście kiedy zamawiałyście za pierwszym razem włosy że aż całe trzęsłyście się z radości ?? Nie wiem jak wytrzymam do wtorku (chyba wtorku) Z tego co czytałam a czytałam wasze posty jeszcze z wcześniejszego wątku i oglądałam wszystkie zdjecia, znajdą się pewnie takie dzewczyny które zamawiają nadal włosy i do tej pory nie mogą doczekać się każdej kolejnej przesyłki i cieszą się na nią jak małe dziecko na lizaka

Chciałabym Wam wstawić moje zdjecia z przed i po ale na wizażu więcej czytam niż piszę i nie potrafię po prostu tego robić
Zawsze możesz wkleić na jakimś imageshack.us i nam pokazać linki .
Łe Boże, ja tą radość rozumiem jak najbardziej, ja to skakałam w tę i w tę, kiedy one będą w końcu. A jak przyszły to zaraz na głowę .
I to przy każdym komplecie.
Dobrze zrobiłaś z tą farbką i z kolorem clipów też, najwyżej minimalnie podrównasz jedne do drugich i po kłopocie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2013-12-15, 21:39   #956
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Haha, znam to. Zrobiłam sobie ombre, kolor jest cudny i chcę całe takie, bo z górą mi coś nie gra już. Poza tym, Pewien Ważny Pan stwierdził, że w całych takich byłoby mi pięknie, bo czym naturalniejszy kolor tym ładniej...

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Zawsze możesz wkleić na jakimś imageshack.us i nam pokazać linki .
Łe Boże, ja tą radość rozumiem jak najbardziej, ja to skakałam w tę i w tę, kiedy one będą w końcu. A jak przyszły to zaraz na głowę .
I to przy każdym komplecie.
Dobrze zrobiłaś z tą farbką i z kolorem clipów też, najwyżej minimalnie podrównasz jedne do drugich i po kłopocie.
A kto mi jeszcze niedawno mówił że nie mam zmieniać koloru hm? 😊 ja przełożyłam DEKOLORYZACJę na Styczeń. Kumpela mówi ze im większy będę miała odrost blond tym lepiej 💇

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2013-12-16, 12:26   #957
Domina
Zakorzenienie

Dziewczyny... ja się zastanawiam nad ciemnymi włosami... Jakiś taki ciemny blond który na moich włosach wyjdzie brązowy? Męczy mnie to strasznie.. sama nie wiem ale chyba potrzebuje jakiejś zmiany tylko każdy mi to odradza i mówi że będę żałować... Nie wiem sama co robić ale jakoś dopadł mnie dziś straszny dół i zaczęłam rozglądać się za takimi farbami
Stary 2013-12-16, 12:50   #958
Eirin
Rozeznanie

hej hej
A czy mogłybyście mi napisać jaką technike stosujecie podczas farbowania clipów? Gdzieś w wątku jedna z was napisała, że kładzie włosy na foli (?) i je smaruje farbą a potem przykrywa drugą folią (?) , nie pamiętam już dokładnie. Czy mogłybyście mi coś więcej na ten temat napisać proszę??
Stary 2013-12-17, 06:53   #959
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny... ja się zastanawiam nad ciemnymi włosami... Jakiś taki ciemny blond który na moich włosach wyjdzie brązowy? Męczy mnie to strasznie.. sama nie wiem ale chyba potrzebuje jakiejś zmiany tylko każdy mi to odradza i mówi że będę żałować... Nie wiem sama co robić ale jakoś dopadł mnie dziś straszny dół i zaczęłam rozglądać się za takimi farbami
Nie uważam że ciemniejsze włosy nie pasowały by Tobie ale zastanów się ze sto razy zanim zrezygnujesz z blondu na rzecz ciemnych włosów. ... a to ze chcesz zmian w zupełności rozumiem, sama zaczynam walkę z powrotem do jasnych włosów 😀

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
hej hej
A czy mogłybyście mi napisać jaką technike stosujecie podczas farbowania clipów? Gdzieś w wątku jedna z was napisała, że kładzie włosy na foli (?) i je smaruje farbą a potem przykrywa drugą folią (?) , nie pamiętam już dokładnie. Czy mogłybyście mi coś więcej na ten temat napisać proszę??
ja np nie robiłam nic nadzwyczajnego, rozkłada łam folie i malował am pędzlem fryzjerskim. Cała filozofia. Rzecz polega głównie na tym aby dobrze pokryć całe clipy. Dlatego tez używałam do tego farby w piance. 😉

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2013-12-17, 07:55   #960
Eirin
Rozeznanie

Super Agrawa Dzięki ) jestem fryzjerką wiec nie ma opcji , że sobie nie dam rady ) Może już dzisiaj będą włoski, jeśli tak to zaraz pstrykam fotki i wam pokażę, jeśli chcecie (wszak nic nadzwyczajnego w tych włosach nie bedzie, takie jak wszystkie inne) , jeśli kolor bedzie pasował to super a jak nie to choćbym miała siedzieć do rana to bede je dzisiaj farbować
Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości