Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-15, 09:02   #1141
Domina
Zakorzenienie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
Włoski dzisiaj przyszły, co ciekawe 50cm z doczepianych jest (uwaga) dłuższe niż 55 z cosmo zgłupiałam

wrzucam fotkę, są troche przydługaśne, chciałam tylko do zagęszczenia, bo moje jak widać na zdjęciu są liche na końcówkach.. będę przycinać w inny dzień

btw co do koloru to na zdjęciu widzę różnice, a na żywo pytałam już 5 osób i nie widać zobaczymy jutro w świetle dziennym
Jak dla mnie to nie widać różnicy. Też miałam psychozę że widać i że się różnią ale blondu w 100% nie da się dobrać idealnie. Po założeniu włosy się tak ze sobą mieszają że nie widać różnicy a już na pewno nikt jej nie dostrzeże na pierwszy rzut oka.

Cytat:
Napisane przez KillYourLover Pokaż wiadomość
Hej
Ja właśnie czekam na nowy zestaw włosów z doczepiane.pl
Dziewczyny, oprócz jedwabiu jak o nie dbacie? miałam już trzy zestawy. Pierwszy wytrzymał najdłużej, ale zniszczyłam go codziennym kręceniem (tak to jest jak się "dostanie" upragnione długie włosy i ciągle stylizuje żeby wyglądały jak najlepiej )
Drugi zestaw był chyba najbardziej ferelny, dostałam go w zeszłą zimę i po wizycie na dworze już wyglądał źle...
Trzeci zniszczył się z upływem czasu, mam go teraz i nie mogę już go nosić, cały czas zbija się w strąki i kołtuni... Ale mimo to wyczekuję na listonosza który powinien być już jutro z moimi nowymi włosami !!
Ja nie daję jedwabiu bo skleja włosy i wyglądają jak jeden wielki ulepek a poza tym jak używam bio silka to ma on w składzie alkohol i sama niszczysz swoje włosy. Ja je po prostu myję i nakładam odżywkę, spłukuję i wieszam tak żeby same mogły wyschnąć.
Czy te włosy które tak Ci się niszczyły były z doczepiane? Jakoś nie chce mi się wierzyć że tak szybko zniszczyły ci się włosy właśnie tej firmy. Mam już drugi zestaw i jest w świetnej kondycji, ze starym zestawem też się nic nie dzieje a mam go już 1,5 roku.
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 15:22   #1142
KillYourLover
Przyczajenie

Domina-tak, były z doczepiane.pl
czym myjesz te włosy i jaką odzywkę nakładasz? używasz silikonów do pielęgnacji?
czytałam, że jedwab jest wskazany, ale nie ten z biosilka (nie użyłabym go nawet na swoje naturalki) ale np. ten z CHI
pierwszy zestaw zniszczyłam na wlasne życzenie codziennym kręceniem ale dziwi mnie drugi i trzeci zestaw po 5 miesiącach był do wyrzucenia, a ja już nie miałam cierpliwości cały czas ich układać.. zrobiły się szorstkie i matowe
Dziś kurier przywiozł mi nowe włosy z doczepiane.pl i o te już naprawdę zadbam

Edytowane przez KillYourLover
Czas edycji: 2014-01-15 o 15:26
KillYourLover jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 21:44   #1143
elisabeth9noire
Przyczajenie

Dziewczyny, czy którejś z Was "piszczały" włosy na bramce w klubie?

Ponieważ te clipy są metalowe, po ostatnim wypadzie do klubu sprawdzałam i magnes je przyciąga. Ostatnio będąc w klubie mało zawału nie dostałam, bo jakby kazali mi pokazać czy mam doczepiane włosy, to bym się spaliła przed znajomymi ze wstydu (nikt nic nie wie, że doczepiam włosy i nie chcę żeby wiedzieli).

kilku osobom"zapiszczało", mi nie, ale trochę się boję teraz. Te osoby miały np. metalowe paski, ściągnęły, dalej piszczało i jeszcze coś musiały ściągać, do skutku. Dawno nie byłam w klubie, ostatnio jeszcze jak nie doczepiałam włosów. Teraz zupełnie nie pomyślałam o tym. Nie chcę być w sytuacji gdy usłyszę: "a ma pani doczepiane włosy? " i może jeszcze dotkną i potwierdzą -.-

Myślałam czy jak coś nie powiedzieć, że to metal w staniku(w końcu nie każą mi ściągnąć), ale w takiej sytuacji to by chyba wszystkim dziewczynom to wykrywało.

Wiem, że może Wam się to wydać śmieszne, ale myślę, że większości z nas zależy żeby ludzie nie wiedzieli, że doczepiamy włosy. Ja mimo, że o swoje bardzo dbam i mam je długie, to jednak nigdy nie mogłam cieszyć się wymarzoną gęstością i miałam przez to kompleks. Dzięki doczepianiu włosów czuję się pewniejsza siebie i ładniejsza. Swoje włosy bez doczepów mam dość ładne, w sumie nie muszę tego robić, jednak czuję się z tym o wiele lepiej i jest więcej możliwości jeśli chodzi o fryzury. Nie wyobrażam sobie życia bez nich Dlatego też uważam, że skoro się "męczę" z nimi, dbam o to, by nic nie wystawało itp., to zasługuję na to by nikt nie wiedział o mojej tajemnicy

Edytowane przez elisabeth9noire
Czas edycji: 2014-01-15 o 21:47
elisabeth9noire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 10:26   #1144
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elisabeth9noire Pokaż wiadomość

Ponieważ te clipy są metalowe, po ostatnim wypadzie do klubu sprawdzałam i magnes je przyciąga. Ostatnio będąc w klubie mało zawału nie dostałam, bo jakby kazali mi pokazać czy mam doczepiane włosy, to bym się spaliła przed znajomymi ze wstydu (nikt nic nie wie, że doczepiam włosy i nie chcę żeby wiedzieli).

kilku osobom"zapiszczało", mi nie, ale trochę się boję teraz. Te osoby miały np. metalowe paski, ściągnęły, dalej piszczało i jeszcze coś musiały ściągać, do skutku. Dawno nie byłam w klubie, ostatnio jeszcze jak nie doczepiałam włosów. Teraz zupełnie nie pomyślałam o tym. Nie chcę być w sytuacji gdy usłyszę: "a ma pani doczepiane włosy? " i może jeszcze dotkną i potwierdzą -.-

Myślałam czy jak coś nie powiedzieć, że to metal w staniku(w końcu nie każą mi ściągnąć), ale w takiej sytuacji to by chyba wszystkim dziewczynom to wykrywało.

Wiem, że może Wam się to wydać śmieszne, ale myślę, że większości z nas zależy żeby ludzie nie wiedzieli, że doczepiamy włosy. Ja mimo, że o swoje bardzo dbam i mam je długie, to jednak nigdy nie mogłam cieszyć się wymarzoną gęstością i miałam przez to kompleks. Dzięki doczepianiu włosów czuję się pewniejsza siebie i ładniejsza. Swoje włosy bez doczepów mam dość ładne, w sumie nie muszę tego robić, jednak czuję się z tym o wiele lepiej i jest więcej możliwości jeśli chodzi o fryzury. Nie wyobrażam sobie życia bez nich Dlatego też uważam, że skoro się "męczę" z nimi, dbam o to, by nic nie wystawało itp., to zasługuję na to by nikt nie wiedział o mojej tajemnicy
Owszem zdarzały się przypadki kiedy dziewczynom " piszczaly" spinki. Mi zdarzyło się niejednokrotnie że "piszczalam" w Galerii handlowej. Na szczęście nikt nie przypuszczał ze właśnie włosy mogą być tego przyczyną. Niemniej jednak uważam że jest to bardzo krępujące i jeżeli by kazali ściągać włosy - totalnie żenujące.

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:35   #1145
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Domina-tak, były z doczepiane.pl
czym myjesz te włosy i jaką odzywkę nakładasz? używasz silikonów do pielęgnacji?
czytałam, że jedwab jest wskazany, ale nie ten z biosilka (nie użyłabym go nawet na swoje naturalki) ale np. ten z CHI
pierwszy zestaw zniszczyłam na wlasne życzenie codziennym kręceniem ale dziwi mnie drugi i trzeci zestaw po 5 miesiącach był do wyrzucenia, a ja już nie miałam cierpliwości cały czas ich układać.. zrobiły się szorstkie i matowe
Dziś kurier przywiozł mi nowe włosy z doczepiane.pl i o te już naprawdę zadbam
Myje w zwykłym szamponie i nakładam odżywkę teraz aktualnie placente. Myje tym co mam aktualnie w łazience. Codziennie prostuję te włosy i katuję czasem też kręcąc i nic mi się z nimi nie stało. Wczoraj byłam w rozpuszczonych w kinie i też się ani nic nie plątało ani nic. One nie będą cały czas świecące tak jak po zakupie bo jednak ta warstwa silikonowa czy jakaś tam się ściera. Dla mnie lepiej jak są matowe bo lepiej jakoś komponują się z moimi włosami.

Cytat:

Pierwszy raz się spotykam żeby włosy piszczały przy bramce.... Wsuwki do włosów też bym miała ściągnąć? Kurde bez przesady
Stary 2014-01-16, 12:44   #1146
MorganLeFay
Wtajemniczenie

GG do MorganLeFay

Ponawiam pytanie

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Czy wypożyczałyście kiedyś próbnik z doczepianych?? Wydają się bardzo jasne te kolory Szukam czegoś do mojego poziomu 8. To chyba u nich będzie ciemny blond? Proszę pomóżcie
Zamierzam kupić 45cm, 140g, chyba będzie ok jak na pierwszy zestaw? Włosy mam obcięte na boba do końca szyi.
MorganLeFay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:12   #1147
n4t4lc144
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Myje w zwykłym szamponie i nakładam odżywkę teraz aktualnie placente. Myje tym co mam aktualnie w łazience. Codziennie prostuję te włosy i katuję czasem też kręcąc i nic mi się z nimi nie stało. Wczoraj byłam w rozpuszczonych w kinie i też się ani nic nie plątało ani nic. One nie będą cały czas świecące tak jak po zakupie bo jednak ta warstwa silikonowa czy jakaś tam się ściera. Dla mnie lepiej jak są matowe bo lepiej jakoś komponują się z moimi włosami.

Pierwszy raz się spotykam żeby włosy piszczały przy bramce.... Wsuwki do włosów też bym miała ściągnąć? Kurde bez przesady

Mi piszczały clipy na bramce na lotnisku dopiero wtedy sobie o nich przypomniałam

generalnie nie było to dla mnie jakimś super problemem dać dotknąć czy aby na pewno są wpięte (noszę je w kucyku) obeszło się bez ściągania

kosmetyczny
n4t4lc144 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:02   #1148
elisabeth9noire
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Owszem zdarzały się przypadki kiedy dziewczynom " piszczaly" spinki. Mi zdarzyło się niejednokrotnie że "piszczalam" w Galerii handlowej. Na szczęście nikt nie przypuszczał ze właśnie włosy mogą być tego przyczyną. Niemniej jednak uważam że jest to bardzo krępujące i jeżeli by kazali ściągać włosy - totalnie żenujące.
A można kupić jakieś plastikowe spinki czy jakieś inne dobre są dostępne żeby sobie doszyć żeby nie piszczało? Serio spaliłabym się ze wstydu i wolę uniknąć takiej sytuacji, a wiadomo, że jak doczepiam codziennie, to tym bardziej do klubu. Chcę ładnie wyglądać i dobrze się bawić, a nie stresować...
Stary 2014-01-16, 21:22   #1149
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
A można kupić jakieś plastikowe spinki czy jakieś inne dobre są dostępne żeby sobie doszyć żeby nie piszczało? Serio spaliłabym się ze wstydu i wolę uniknąć takiej sytuacji, a wiadomo, że jak doczepiam codziennie, to tym bardziej do klubu. Chcę ładnie wyglądać i dobrze się bawić, a nie stresować...
Prawdę mówiąc nie wiem czy takie spinki są

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-17, 01:38   #1150
elisabeth9noire
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc nie wiem czy takie spinki są
Szukałam i chyba nie ma ale z drugiej strony, przecież te spinki nie są całkiem z metalu, więc może jak zamówię nowe włosy to też nie wykryje.

pytanie tylko co robić w sytuacji jeśli wykryje? jak będę ze znajomymi w klubie i nie chcę żeby mnie ktoś nagle chciał sprawdzić za włosy?

Mam kilka kolczyków w uszach. Czy w takiej sytuacji mogę to wykorzystać i po prostu odsłonić ucho i powiedzieć, że mam świeżo przebijane i nie mogę ściągać? Bo te kolczyki w sumie też sztuczne niby plastik, ale pewnie trochę metalu tam też jest. Tylko nie wiem czy nie będą jednak kazali ściągnąć?
Stary 2014-01-17, 08:41   #1151
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Szukałam i chyba nie ma ale z drugiej strony, przecież te spinki nie są całkiem z metalu, więc może jak zamówię nowe włosy to też nie wykryje.

pytanie tylko co robić w sytuacji jeśli wykryje? jak będę ze znajomymi w klubie i nie chcę żeby mnie ktoś nagle chciał sprawdzić za włosy?

Mam kilka kolczyków w uszach. Czy w takiej sytuacji mogę to wykorzystać i po prostu odsłonić ucho i powiedzieć, że mam świeżo przebijane i nie mogę ściągać? Bo te kolczyki w sumie też sztuczne niby plastik, ale pewnie trochę metalu tam też jest. Tylko nie wiem czy nie będą jednak kazali ściągnąć?
Zawsze możesz zastawić się kolczykami tak jak piszesz  powinno się udać nie stresuj się też na zapas 

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-17, 09:10   #1152
Domina
Zakorzenienie

Cytat:

Myślę, że trochę przesadzasz z tym piszczeniem spinek na bramkach. Tyle razy wchodziłam na imprezę w nich i jakoś nic mi nie zapiszczało. Już nie popadajmy w paranoję... Co ochrona każe Ci się rozebrać? Zapiszczeć to i mogą metalowe fleczki w butach i co masz je ściągnąć? Nie wiem czy w innych miastach są takie śmieszne sytuacje w klubach ale w Katowicach się z tym nie spotkałam. Nie Ty jedyna będziesz miała dopinane włosy. A co zrobisz jak przez przypadek zawieje mocniej wiatr i będzie widać spinkę? Nie raz mi się niestety tak zdarzyło i nie cierpię z tego powodu...
Stary 2014-01-17, 17:43   #1153
KillYourLover
Przyczajenie

Do klubów chodzę bardzo często i mi również się nie zdarzyla ani razu taka sytuacja

Domina- wiem, że nie będą mi błyszczeć, ale strasznie się plątają i są suche w dotyku jestem strasznie zaskoczona tym co piszesz, u mnie przy codziennym kręceniu wlosów prostownicą stały się sianowate i już po 4 miesiącach były do wyrzucenia, bo nie dawałam sobie z nimi rady...
Stary 2014-01-18, 10:48   #1154
elisabeth9noire
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Myślę, że trochę przesadzasz z tym piszczeniem spinek na bramkach. Tyle razy wchodziłam na imprezę w nich i jakoś nic mi nie zapiszczało. Już nie popadajmy w paranoję... Co ochrona każe Ci się rozebrać? Zapiszczeć to i mogą metalowe fleczki w butach i co masz je ściągnąć? Nie wiem czy w innych miastach są takie śmieszne sytuacje w klubach ale w Katowicach się z tym nie spotkałam. Nie Ty jedyna będziesz miała dopinane włosy. A co zrobisz jak przez przypadek zawieje mocniej wiatr i będzie widać spinkę? Nie raz mi się niestety tak zdarzyło i nie cierpię z tego powodu...
Myślę, że masz rację. Po prostu byłoby to bardzo żenujące, ale skoro mówicie, że rzadko są takie sytuacje, to dobrze Co do wiatru, to jak jest mocny to noszę związane włosy, a jak mam rozpuszczone to mam naprawdę dobrze przylakierowane. Także nikt się nie zorientował do tej pory, że doczepiam i niech tak pozostanie A jak coś, to będę mieć wymówkę z kolczykami, jak radzi aGrAwA_26

Czy któraś z Was mogłaby wstawić zdjęcie włosów ciemny brąz z doczepiane.pl? Może ktoś ma 150 gram? Oglądałam galerię na ich stronie. Macademian girl ma taki kolor, ale miała tam też swoje czerwone pasemka i jej brąz chyba też się różnił.

I czy włosy z doczepiane.pl można często kręcić na lokówce? Czy tylko KillYourLover tak się zniszczyły? Chciałabym kręcić raczej tylko końcówki (lepiej się wtedy zlewają). Te włosy są dość drogie, więc chciałabym je mieć minimum rok w dobrym stanie. Te, które teraz mam kupiłam na allegro (nie pamiętam sprzedawcy). Są niestety bardzo liche na końcach, dlatego muszę je wymienić na gęstsze. Proste wyglądają źle, odróżniają się. Dlatego robię je na lokówkę jak chcę rozpuścić i nie zauważyłam żeby były zniszczone (mam je kilka miesięcy).

Czas edycji: 2014-01-18 o 11:52
Stary 2014-01-18, 12:27   #1155
KillYourLover
Przyczajenie

Cytat:
Myślę, że masz rację. Po prostu byłoby to bardzo żenujące, ale skoro mówicie, że rzadko są takie sytuacje, to dobrze Co do wiatru, to jak jest mocny to noszę związane włosy, a jak mam rozpuszczone to mam naprawdę dobrze przylakierowane. Także nikt się nie zorientował do tej pory, że doczepiam i niech tak pozostanie A jak coś, to będę mieć wymówkę z kolczykami, jak radzi aGrAwA_26

Czy któraś z Was mogłaby wstawić zdjęcie włosów ciemny brąz z doczepiane.pl? Może ktoś ma 150 gram? Oglądałam galerię na ich stronie. Macademian girl ma taki kolor, ale miała tam też swoje czerwone pasemka i jej brąz chyba też się różnił.

I czy włosy z doczepiane.pl można często kręcić na lokówce? Czy tylko KillYourLover tak się zniszczyły? Chciałabym kręcić raczej tylko końcówki (lepiej się wtedy zlewają). Te włosy są dość drogie, więc chciałabym je mieć minimum rok w dobrym stanie. Te, które teraz mam kupiłam na allegro (nie pamiętam sprzedawcy). Są niestety bardzo liche na końcach, dlatego muszę je wymienić na gęstsze. Proste wyglądają źle, odróżniają się. Dlatego robię je na lokówkę jak chcę rozpuścić i nie zauważyłam żeby były zniszczone (mam je kilka miesięcy).
Ja mam włosy ciemny brąz, 40 cm, 120 gramów, jak znajdę trochę czasu to postaram się wstawić zdjęcie
Jeśli chodzi o kręcenie włosów to naprawdę odradzam codzienne kręcenie z użyciem ciepła, ja póki co szukam czegoś innego co nie zniszczy mi doczepów niedługo kupię duże papiloty i będę próbować tym sposobem http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...iepa-moja.html
Stary 2014-01-18, 15:23   #1156
elisabeth9noire
Przyczajenie

Cytat:
Ja mam włosy ciemny brąz, 40 cm, 120 gramów, jak znajdę trochę czasu to postaram się wstawić zdjęcie
Jeśli chodzi o kręcenie włosów to naprawdę odradzam codzienne kręcenie z użyciem ciepła, ja póki co szukam czegoś innego co nie zniszczy mi doczepów niedługo kupię duże papiloty i będę próbować tym sposobem http://kosmetyczna-hedonistka.blogsp...iepa-moja.html
Byłabym bardzo wdzięczna jakbyś wrzuciła

Ciekawy sposób, daj znać jak to wypróbujesz W sumie fajnie byłoby mieć bardziej naturalne fale na swoich doczepkach. Wyglądałyby bardziej wiarygodnie I to bez niszczenia. Kupiłam lokówkę, bo nie wierzyłam, że da się inaczej. Ale może jednak

Dziewczyny widziałyście takie coś?

http://www.youtube.com/watch?v=5hYX-ktgrlc

Myślałam, że to zwykła peruka, w sumie to coś podobnego. Ale myślę, że efekt zagęszczenia u osoby z dobrze wycieniowanymi włosami tak trochę za ramiona byłby ok. Ta dziewczyna ma za krótkie i niedopasowane kolorem włosy.
Może ta metoda jest wygodniejsza niż clipy? Z drugiej strony widać w 4:27, że to jest wysoko doczepione, a ja lubię klipy przypinać jak najniżej, bo u góry najtrudniej mi ukryć spinki.
Co sądzicie o tej metodzie? Podoba mi się to, że większość clipów jest dość dobrze schowana, oprócz tej nieszczęsnej góry...
Stary 2014-01-18, 15:26   #1157
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja swój pierwszy komplet z doczepiane.pl kupiłam dobre 3 lata temu. Codziennie prostowane, co jakiś czas farbowane - do dzisiaj są w bardzo dobrym stanie. Podcięłam je tylko. Z każdym kompletem tak mam. Zamawialam nowe tylko dlatego ze chciałam co jakiś czas zmienić długość bądź gramature.

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-18, 18:37   #1158
BeautyLoveMi
Przyczajenie

Witam Jak widać jestem tutaj zielona i chyba po raz 2 na tym forum
Moje pytanie odnosi się do włosów syntetycznych ( clip-in), przeglądając poprzednie posty znalazłam tylko informacje iż takie włosy mogą się splątać i zrobić sztywne na końcówkach. Ja zakupiłam 2 taśmy 60 cm o szerokości 14 cm , mam gęste włosy i chodzi mi tylko o wydłużenie ich na potrzeby zdjęć czy ewentualnego założenia np. na miasto, na wesele , no bardzo ewentualnie do szkoły żeby zrobić długiego warkocza.
Potrzebuję informacji o pielęgnowaniu ich ( od razu mówię że nie mam zamiaru ich kręcić czy prostować) chodzi mi bardziej o użytek taki jak wcześniej wspomniałam Czy podczas użytku powinnam na nie strasznie uważać czy zachowywać się normalnie ?
Wiem oczywiście że większość z was poleca włosy naturalne(ze strony doczepiane.pl) ale zakup takiego zestawu u mnie nie wchodzi w grę ;/ Główne przyczyny to mój wiek i cena takich włosów przy długości 60 cm Myślę że kiedyś podejmę zakupy takich włosów ale to za jakieś 4-6 lat
Widzę też że są tu osoby siedzące w tym wątku prawie od początku więc jest możliwość że ktoś podawał informacje na tematy syntetyków , ale jest tego tak wiele ... A ja przeleciałam wszystko tak takim makaronikiem więc mogłam coś pominąć Jeśli można prosiła bym o odpowiedzenie na moje pytanie lub kazanie mi dalej grzebać w postach bo oczywiście nie wchodzi w grę żeby ktoś mi powiedział że z 14569 literze w tym wątku jest o tym napisane :3
Stary 2014-01-18, 22:04   #1159
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Niestety ale nie polecę żadnych syntetykow. .. teraz juz naprawdę nie warto kupować takich hmm... to nawet nie włosy. ...
Zajrzałam na Twojego bloga. Jakie cudne zdjęcia ! Ciągle je oglądam

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-18, 22:07   #1160
SceneQueene
Zakorzenienie

W związku z tym kupiłaś taśmy syntetyczne jak rozumiem?
Mogłabyś kupić naturalne tej długości (grzechhair chociażby).
Skoro chcesz przedłużyć włoski- o ile Twoje naturalne nie są lejące się niczym u lalki i błyszczące idealnie- taśmy syntetyczne będą się odróżniać. Co do pielęgnacji takowych- nie szarpać ich na tyle, żeby od razu wszystkie się pokołtuniły i pozwoliły się wyrwać.
A poważnie rzecz ujmując- pielęgnacja syntetyków to tak jak karmienie zabawki- niestety mało efektywne i mało efektowne. Polecam mimo wszystko naturalki, zastanów się.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 00:43   #1161
muuumiiaa
Przyczajenie

Dziewczyny ponawiam prośbę o pomoc.

Cytat:
Napisane przez muuumiiaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

przymierzam się do zakupu moich pierwszych włosów i potrzebuję rady kogoś doświadczonego.

Mam włosy do ramion zaplatam zazwyczaj w dobierany warkocz i marzy mi się dużo dłuższy ten warkocz. Widziałam w ofercie sklepów już gotowe warkocze, ale wydaje mi się, że kilka pasem doczepionych włosów mniej obciąży moje naturalne. Co o tym sądzicie? Mam włosy rozjaśnione prawie do białego, w kiepskiej kondycji i nie chciałabym, żeby przez te doczepki jeszcze bardziej mi się moje niszczyły.

Poza tym w sklepach widzę same zestawy, a dla mnie te najszersze paski będą nieprzydatne, bo mam mocno podgolone włosy po bokach i potrzebuje doczepek tylko na coś jakby irokez z moich włosów. Czy pamiętacie może gdzie mogłabym kupić tylko kilka naturalnych taśm, a nie cały zestaw? Albo może powiedzcie proszę, czy te szersze taśmy można swobodnie ciąć? Nie mam pojęcia jak one są zszywane... Czy się rozsypią jeśli np. z 20cm taśmy zrobię 2 po 10cm...
muuumiiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 00:59   #1162
elisabeth9noire
Przyczajenie

Cytat:
A może kucyk? Jest łatwy do założenia i mogłabyś z niego zrobić warkocz. Owijasz tymi włosami swój kucyk i potem wydzielasz grubsze pasmo, którym owijasz włosy(tak jakby gumka do włosów) i tym zasłaniasz łączenia. Możesz doczepić u góry, albo niżej, jak chcesz. Miałam taki kucyk i to jest bardzo wygodne i nie widać spinek. I wg mnie właśnie nie obciąża włosów. Ja niestety kupiłam syntetyczny z Cameron Hair, dlatego raz w nim tylko wyszłam (świecił się bardzo), ale nosiłam sobie na próbę w domu przez miesiąc i zdecydowałam się kupić jak będą fundusze kucyk z naturalnych włosów z doczepiane.pl. Dziewczyny bardzo chwalą ich włosy.

Takiego kucyka nie czuć. Jest mega wygodny. Nie ma uczucia ciągnięcia przez spinki. Ja miałam 80 gram i był bardzo gęsty o dziwo (a zwykłe włosy mam na clipach też mniej więcej o takiej gramaturze i są mizerne ).

Czas edycji: 2014-01-19 o 01:08
Stary 2014-01-19, 09:34   #1163
BeautyLoveMi
Przyczajenie

Jej bardzo dziękuje ! Zapraszam do dalszego oglądania ;D Czyli mówicie mi że mam swoją kieszeń , portfel i skarbonke głęboko schować i zbierać na naturalne ? Zobacze jak z tymi syntetykami bo przyjdą w poniedziałek Spojrzę jeszcze raz na naturalne włosy i poszukam jakiś w dobrej cenie i żebym nie musiała kupować zestawu Bo na prawdę zestaw by się u mnie nie sprawdził ... miała bym tak dużo włosów że chyba skrzywienia kręgosłupa bym dostała ;X ;D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Musisz przejrzeć każdy możliwy sklep Są sklepy gdzie dostaniesz pojedyńcze taśmy o wybranej szerokości i nawet mogą je przyciąć odpowiednio.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez BeautyLoveMi
Czas edycji: 2014-01-19 o 11:16
BeautyLoveMi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 10:24   #1164
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Ja nie raz zamawialam całe taśmy i przecinałam je na mniejsze. Nic się nie dzieje spokojnie

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-19, 11:18   #1165
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez BeautyLoveMi Pokaż wiadomość
Witam Jak widać jestem tutaj zielona i chyba po raz 2 na tym forum
Moje pytanie odnosi się do włosów syntetycznych ( clip-in), przeglądając poprzednie posty znalazłam tylko informacje iż takie włosy mogą się splątać i zrobić sztywne na końcówkach. Ja zakupiłam 2 taśmy 60 cm o szerokości 14 cm , mam gęste włosy i chodzi mi tylko o wydłużenie ich na potrzeby zdjęć czy ewentualnego założenia np. na miasto, na wesele , no bardzo ewentualnie do szkoły żeby zrobić długiego warkocza.
Potrzebuję informacji o pielęgnowaniu ich ( od razu mówię że nie mam zamiaru ich kręcić czy prostować) chodzi mi bardziej o użytek taki jak wcześniej wspomniałam Czy podczas użytku powinnam na nie strasznie uważać czy zachowywać się normalnie ?
Wiem oczywiście że większość z was poleca włosy naturalne(ze strony doczepiane.pl) ale zakup takiego zestawu u mnie nie wchodzi w grę ;/ Główne przyczyny to mój wiek i cena takich włosów przy długości 60 cm Myślę że kiedyś podejmę zakupy takich włosów ale to za jakieś 4-6 lat
Widzę też że są tu osoby siedzące w tym wątku prawie od początku więc jest możliwość że ktoś podawał informacje na tematy syntetyków , ale jest tego tak wiele ... A ja przeleciałam wszystko tak takim makaronikiem więc mogłam coś pominąć Jeśli można prosiła bym o odpowiedzenie na moje pytanie lub kazanie mi dalej grzebać w postach bo oczywiście nie wchodzi w grę żeby ktoś mi powiedział że z 14569 literze w tym wątku jest o tym napisane :3
Powiem tak miałam włosy syntetyczne a teraz mam z doczepiane.pl i bez porównania. nic się nie plata ani nic. włosy wyglądają jak moje własne. a Koleżanki które wiedzą że mam krótkie myślały że na nowo przedłużylam na stałe A jak pielęgnować syntetyki... hmmm ja moje mylam jak naturalne i na to odżywka. jak wyschly jedwab odżywki bez spukiwania i prostownica. A jak włosy pozostawialy wiele do życzenia to plukanie w lenorze. wtedy na nowo wyglądały znosnie.

Ja mam znowu problem że moje włosy są mega mega gładkie i błyszczące i jak ktoś się przyjzy to te z doczepiane.pl sa bardziej matowe. ..... :/ Nie wiecie co zrobić aby te włosy również sie blyszczaly? A w ogóle jak sobie radzicie z końcówkami tych włosów? Bo te moje po 2-och miesiącach są troszkę porozdwajane. I nie wiem jak temu zarwdzic...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Stary 2014-01-19, 12:04   #1166
BeautyLoveMi
Przyczajenie

No zobaczę jak z tymi syntetycznymi A jak będzie blado to kupię po protu taśmę naturalnych do tego dopinki z silikonem , przytnę sobie sama i tak chyba wyjdzie mi najtaniej
Stary 2014-01-19, 14:07   #1167
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Pamiętacie jak pisałam że kupiłam włosy od Sandritki - Ombre? Odsprzedałąm je mojej koleżance,ona farbuje włosy na rudo, ale z racji tego, że czerni było tam mało - wzięła je. Po farbowaniu stały się fatalne!!!! Napuszyły się, całkowicie wysuszyły, wyglądają jak stos siana. OMG Pani Sandritko znów bubel :/

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-01-20, 18:22   #1168
Cyska
Zakorzenienie

GG do Cyska

Kurcze dziewczyny nie ma nigdzie żadnego wątku gdzie byłyby same zdjęcia włosów, przed, po, z opisem jaka gramatura, długość, kolor, skąd są..... ? przeglądam już którąś godzinę wątki na temat clip inów i ciężko coś znaleźć w takim zbiorczym wątku, jak juz znajdę tutaj zdjęcia to często w poście nie ma danych na temat tych włosów.

Jeśli nie ma takiego foto wątku, to może warto taki stworzyć ?
Stary 2014-01-21, 00:31   #1169
kochaneczka7
Zadomowienie

Wrzucam dzisiajszy byle jaki warkoczyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0199.jpg (50,3 KB, 93 załadowań)
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 01:19   #1170
kaja2301
Zakorzenienie

dawno mnie tu znowu nie bylo

ja swoje wlosy krece, moze nie codziennie, bo sie trzymaja, ale czesto i wygladaja ok. Na poczatku krecilam je czesciej. Mam je juz prawie rok i pewnie na wiosne kupie nowe, ale uwazam, ze jak za tak niska cene rok to naprawde dlugo jedyny problem to, ze koltunia sie i wychodza przy rozczesywaniu, ale szczerze mowiac, nie chce mi sie zadnych cudow z nimi juz robic, moczyc w lenorze itp, dla mnie to zrozumiale, ze taki produkt sie zuzywa.

Co do bramek w klubie, to w Warszawie w zadnym klubie czegos takiego nie ma (przynajmniej z tych do których chodze). No chyba ze jest a ja nie widze. ale jestem prawie pewna, ze nie. W sklepie nigdy mi wlosy nie piszczały.

Co do syntetyków, to tragedia i jak reszta dziewczyn, odradzam. Kojarzy mi sie to z tanimi striptizerkami - tandeta na maksa.

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości