Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-04-30, 21:50   #1921
kochaneczka7
Zadomowienie

Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ewelina369 Pokaż wiadomość
Za niedługo obejrzę zdjęcia oraz wstawię je tutaj, będziesz miała okazję zobaczyć jak u mnie wyglądają na głowie 55cm i ocenisz jak będziesz mogła czy też są jakieś kiepskie, czy raczej nie, bo ja pierwszy raz zamówiłam i nie mam porównania :-(.

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Czyli wychodzi na to, że są coraz gorszej jakości, czy jak :-(?
Ze zdjec ciezko...p. Karina uwaza ze to od szczescia klienta zalezy moze akurat tobie sie udalo
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:04   #1922
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Na zdjęciu komplet 120g plus dwie taśmy zestawu 220g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140426_200220.jpg (138,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140426_120915.jpg (93,0 KB, 65 załadowań)

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:22   #1923
Domina
Zakorzenienie

Odnosząc się do wposu Pani Kariny chciałam podkreślić że nie potraktowałam obecnego zestawu rozjaśniaczem a zwykłą farbą i robiła to fryzjerka. Później zrobiłam pigmentację bez wody utlenionej i też słabo kolor złapał. Nie mówimy tutaj że wymagamy nie wiadomo czego, nie wymagam aby przy zamówieniu 45cm przyszły mi włosy 50cm.... Dziwi mnie też Pani reakcja troszkę no bo... jak włosy były zachwalane to była cisza a naprawdę nasz wątek to skarbnica wiedzy dla laików i naprawdę polecamy każdemu doczepiane. Wtedy było wszystko ok, ale jak klientka już się odezwie że coś jej nie pasuje, że jest średnio zadowolona to już taka afera? To jest forum, wymieniamy między sobą opinie i mamy do tego prawo. I pomimo że mój komplet szybko się zniszczył nad czym bardzo ubolewam planuję zamówić kolejny bo mimo tego żadne włosy nie wytrzymały tyle ile te. Obawiam się tylko że skoro te nie złapały farby to gdy zamówię kolejny zestaw za 250zł to znów będzie podobna przygoda... Nie każdy może sobie pozwolić na wyciągnięcie 250zł i przyjęcie zasady "a może mi się poszczęści i będzie fajny". Niestety nie tak to działa...

aGrAwA_26 chyba walnę sobie taki kolorek i nie będę miała już problemy z doborem zestawu
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:28   #1924
koteczka18
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Odnosząc się do wposu Pani Kariny chciałam podkreślić że nie potraktowałam obecnego zestawu rozjaśniaczem a zwykłą farbą i robiła to fryzjerka. Później zrobiłam pigmentację bez wody utlenionej i też słabo kolor złapał. Nie mówimy tutaj że wymagamy nie wiadomo czego, nie wymagam aby przy zamówieniu 45cm przyszły mi włosy 50cm.... Dziwi mnie też Pani reakcja troszkę no bo... jak włosy były zachwalane to była cisza a naprawdę nasz wątek to skarbnica wiedzy dla laików i naprawdę polecamy każdemu doczepiane. Wtedy było wszystko ok, ale jak klientka już się odezwie że coś jej nie pasuje, że jest średnio zadowolona to już taka afera? To jest forum, wymieniamy między sobą opinie i mamy do tego prawo. I pomimo że mój komplet szybko się zniszczył nad czym bardzo ubolewam planuję zamówić kolejny bo mimo tego żadne włosy nie wytrzymały tyle ile te. Obawiam się tylko że skoro te nie złapały farby to gdy zamówię kolejny zestaw za 250zł to znów będzie podobna przygoda... Nie każdy może sobie pozwolić na wyciągnięcie 250zł i przyjęcie zasady "a może mi się poszczęści i będzie fajny". Niestety nie tak to działa...

aGrAwA_26 chyba walnę sobie taki kolorek i nie będę miała już problemy z doborem zestawu
masz rację! to jest forum miłośniczek przedluzanych włosów a nie marketing doczepianych.pl. kazdy ma swoje zdanie i forum jest od jego wyrażania

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Stary 2014-04-30, 22:35   #1925
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość
Pięknie <3
Pokażę Wam moją alternatywę malowania włosów - przy ciemnych włosach. Jak mówiłam zamówiłam ciemny brąz ale za jasny był i użyłam szamponu brązującego (wcześniej wspominałam o tym) a to efekt: http://www.iv.pl/images/80769655050070225158.jpg
Zaraz jakieś zdjęcia pokażę gdzie widać całą długość włosków.
Ewelina369 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:41   #1926
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Pięknie <3
Pokażę Wam moją alternatywę malowania włosów - przy ciemnych włosach. Jak mówiłam zamówiłam ciemny brąz ale za jasny był i użyłam szamponu brązującego (wcześniej wspominałam o tym) a to efekt: http://www.iv.pl/images/80769655050070225158.jpg
Zaraz jakieś zdjęcia pokażę gdzie widać całą długość włosków.
Oba kolory bardzo ładne

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Domina to ciemny brąz zestaw nie farbowany. Pamiętaj ze możesz już do blondu nie wrócić wiec zastanów się dwa razy.

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-04-30, 22:51   #1927
Domina
Zakorzenienie

Wiem ale naprawdę nawet w takich ciemniejszych czuję się o niebo lepiej.. mam nawet wrażenie że jakoś ludzie mnie inaczej odbierają... jakoś tak poważniej....
Stary 2014-04-30, 22:59   #1928
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Wiem ale naprawdę nawet w takich ciemniejszych czuję się o niebo lepiej.. mam nawet wrażenie że jakoś ludzie mnie inaczej odbierają... jakoś tak poważniej....
Ja mam podobnie... inaczej mnie odbierają w ciemnych - jako osobę atrakcyjną, a w blondzie to sama czuję się jak "baba ze wsi" :-(.... i .. tyle miłych komplementów wtedy nie słyszę od nieznajomych mi osób.
Stary 2014-04-30, 23:18   #1929
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Ja to kocham mój brązik. Do czerni juz nie wrócę

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-04-30, 23:27   #1930
Domina
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam podobnie... inaczej mnie odbierają w ciemnych - jako osobę atrakcyjną, a w blondzie to sama czuję się jak "baba ze wsi" :-(.... i .. tyle miłych komplementów wtedy nie słyszę od nieznajomych mi osób.
Coś w tym jest... czuję się inaczej tak naturalnie... kochałam swój blond ale chyba dojrzałam do ciemnego koloru... W dzieciństwie miałam wszystkie lalki barbie blondynki, może coś w tym jest że przez to że go nosiłam dążyłam do bycia idealną hahaha a tu nagle bach i taka tam odmiana
Stary 2014-04-30, 23:45   #1931
kaja2301
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
masz rację! to jest forum miłośniczek przedluzanych włosów a nie marketing doczepianych.pl. kazdy ma swoje zdanie i forum jest od jego wyrażania

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
przeciez nikt Wam nie zabrania wyrażac wlasnego zdania. p. Karina przyszla sie raczej obronić wobec tych zarzutów.

Ja ekspertem nie jestem, mam tylko jeden komplet (przy najblizszej dostawie planuje kupic drugi), ale nie zawiodły mnie te włosy. Moja fryzjerka również je uznała, a często zakłada rózne włosy klienktom i naszym celebrytkom. Używam swoich juz ponad rok, zakładam je praktycznie codziennie, byly tygodnie kiedy codziennie je kręciłam. Nie wyglądają juz jak na początku, ale myśle, że patrząc ogólnie na efekt i ich trwałość a cene to wypadają bardzo dobrze
Stary 2014-04-30, 23:52   #1932
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
Coś w tym jest... czuję się inaczej tak naturalnie... kochałam swój blond ale chyba dojrzałam do ciemnego koloru... W dzieciństwie miałam wszystkie lalki barbie blondynki, może coś w tym jest że przez to że go nosiłam dążyłam do bycia idealną hahaha a tu nagle bach i taka tam odmiana
Grunt to abys Ty czula sie lepiej, ja np. daze do idealu i kusze ciemnie wloski miec. Teraz bede zamawiac czarne bo ciemny braz to zdecdowanie za jasny kolor i musze go kamuflowac hm.. ale czekam az moje odrosna z doczepianych i tak nie zrezygnuje bo fajnie zageszczaja. Jutro ide mierzc swoje wlosy.
Stary 2014-05-01, 07:03   #1933
Ewelina369
Raczkowanie

PS: Wystawiłam grzywkę clip-in na allegro. Bo mi nie pasuje prosta, szkoda bo jest fajna i gęsta
Stary 2014-05-01, 07:17   #1934
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
przeciez nikt Wam nie zabrania wyrażac wlasnego zdania. p. Karina przyszla sie raczej obronić wobec tych zarzutów.

Ja ekspertem nie jestem, mam tylko jeden komplet (przy najblizszej dostawie planuje kupic drugi), ale nie zawiodły mnie te włosy. Moja fryzjerka również je uznała, a często zakłada rózne włosy klienktom i naszym celebrytkom. Używam swoich juz ponad rok, zakładam je praktycznie codziennie, byly tygodnie kiedy codziennie je kręciłam. Nie wyglądają juz jak na początku, ale myśle, że patrząc ogólnie na efekt i ich trwałość a cene to wypadają bardzo dobrze
Wierze w 100% naturalności tych włosów, nie wiem też skąd wpisy ze maja domieszki syntetykow. Dla mnie to kompletna bzdura. Jestem stała klientką często zamawiam włosy ze względu na ciągłe kombinowanie z gęstościa i długością. Nigdy nie zdarzyło się abym miała choć jeden syntetyczny włos.
Uważajcie do jakich " fryzjerów" chodzicie. Lepiej iść do takiego który zna się na clip in i potrafi się na ich temat rzeczowo wypowiedzieć.

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 07:40   #1935
Ewelina369
Raczkowanie

Tak moje włosy wyglądają, teraz stwierdzam że chcę ich jeszcze więcej bo jakoś "mało" ich jest, albo to moje są takie gęste.
Stary 2014-05-01, 07:58   #1936
Domina
Zakorzenienie

Cytat:

Tak moje włosy wyglądają, teraz stwierdzam że chcę ich jeszcze więcej bo jakoś "mało" ich jest, albo to moje są takie gęste.
Ale pięknie wyglądają . Moim zdaniem są idealne nic nie zmieniaj. I tak figurka! Ja się od jutra zapisuję na siłownię, mam nadzieję że uda mi się tak wyrobić mięśnie że pojawi się chociaż kilka dodatkowych kg
Stary 2014-05-01, 08:30   #1937
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:

To 220g? Wyglądają cudnie nie prostowane prawda?

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 09:13   #1938
anna wu
Raczkowanie

Co do p. Kariny nie dziwię się, że zabrała głos w dyskusji, chyba każda z Nas na Jej miejscu też by to zrobiła, klientek jej na pewno nie ubędzie, a większość z Nas przecież ma doczepiane.pl i je sobie chwali. Ja mam stamtąd 2 komplety, 3 w drodze i się nie zawiodłam, a włosy noszę codziennie.
Co do fryzjerów i ich opinii o doczepianych, moja też zachwalała włosy, tak więc są Fryzjerzy i "fryzjerzy"...

miłej majóweczki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
widzę, że chyba mamy podobną hybrydę

Edytowane przez anna wu
Czas edycji: 2014-05-01 o 09:11
anna wu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 09:34   #1939
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anna wu Pokaż wiadomość
Co do p. Kariny nie dziwię się, że zabrała głos w dyskusji, chyba każda z Nas na Jej miejscu też by to zrobiła, klientek jej na pewno nie ubędzie, a większość z Nas przecież ma doczepiane.pl i je sobie chwali. Ja mam stamtąd 2 komplety, 3 w drodze i się nie zawiodłam, a włosy noszę codziennie.
Co do fryzjerów i ich opinii o doczepianych, moja też zachwalała włosy, tak więc są Fryzjerzy i "fryzjerzy"...

miłej majóweczki

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

widzę, że chyba mamy podobną hybrydę
Ibd sunshine

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 12:14   #1940
minika_69
Zakorzenienie

Cytat:
Wierze w 100% naturalności tych włosów, nie wiem też skąd wpisy ze maja domieszki syntetykow. Dla mnie to kompletna bzdura. Jestem stała klientką często zamawiam włosy ze względu na ciągłe kombinowanie z gęstościa i długością. Nigdy nie zdarzyło się abym miała choć jeden syntetyczny włos.
Uważajcie do jakich " fryzjerów" chodzicie. Lepiej iść do takiego który zna się na clip in i potrafi się na ich temat rzeczowo wypowiedzieć.
hmmm... prawdopodobnie stąd, że moje domieszkę syntetyków miały p. Karina powiedziała wtedy, że mogły być "składane" na stole, na którym wcześniej składano komplety z syntetyków i ja to wytłumaczenie przyjęłam, włosy odesłałam i sytuacja więcej się nie powtórzyła, kolejne komplety były ok
Stary 2014-05-01, 12:20   #1941
meg888
Raczkowanie

Ja uważam, że mimo wszystko pani Karina dba o klientki i zawsze chce dobrze. Zamówiłam ostatnio komplet 140g i był tragiczny, włosy przy przeczesaniu palcami wypadały z taśm, końce były mega cienkie, musiałabym 1/3 dlugosci ciąć żeby wyglądały na gęste. Zgłosiłam to pani Karinie, przeprosiła i przyjęła reklamację.
Uważam, że jak ktoś jest niezadowolony to zawsze można zareklamować, gdybym zamówiła 230g i byłby gorszy niż 220g to po prostu bym poprosiła o wymianę na ten 220g i zwrot różnicy. Myślę, że Pani Karina przystałaby na to.
Pozdrawiam
meg888 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:24   #1942
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
hmmm... prawdopodobnie stąd, że moje domieszkę syntetyków miały p. Karina powiedziała wtedy, że mogły być "składane" na stole, na którym wcześniej składano komplety z syntetyków i ja to wytłumaczenie przyjęłam, włosy odesłałam i sytuacja więcej się nie powtórzyła, kolejne komplety były ok
O, rany

https://www.youtube.com/watch?v=iCfe1XLZuEI

Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:33   #1943
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez meg888 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że mimo wszystko pani Karina dba o klientki i zawsze chce dobrze. Zamówiłam ostatnio komplet 140g i był tragiczny, włosy przy przeczesaniu palcami wypadały z taśm, końce były mega cienkie, musiałabym 1/3 dlugosci ciąć żeby wyglądały na gęste. Zgłosiłam to pani Karinie, przeprosiła i przyjęła reklamację.
Uważam, że jak ktoś jest niezadowolony to zawsze można zareklamować, gdybym zamówiła 230g i byłby gorszy niż 220g to po prostu bym poprosiła o wymianę na ten 220g i zwrot różnicy. Myślę, że Pani Karina przystałaby na to.
Pozdrawiam
Zgadzam się

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 16:00   #1944
Ewelina369
Raczkowanie

Dziewczyny powiedzcie mi jak te wlosy prostujecie, bo probowalam prostownica remington 190 stopni i hm nie idzie..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Na studiach mi sie przytylo troche.:-(

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Ale pięknie wyglądają . Moim zdaniem są idealne nic nie zmieniaj. I tak figurka! Ja się od jutra zapisuję na siłownię, mam nadzieję że uda mi się tak wyrobić mięśnie że pojawi się chociaż kilka dodatkowych kg
Aj dziękuję :-*, a ćwiczyłam wcześniej i teraz też, ale na studiach mi isę przytyło sporo :-( wcześniej (z moimi włosami jeszcze)
Stary 2014-05-01, 16:00   #1945
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziewczyny powiedzcie mi jak te wlosy prostujecie, bo probowalam prostownica remington 190 stopni i hm nie idzie..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Na studiach mi sie przytylo troche.:-(
Ja mam jakąś starsza prostownice która nawet do 100 się nie nagrzewa i taką prostuje

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 16:01   #1946
Ewelina369
Raczkowanie

Cytat:
To 220g? Wyglądają cudnie nie prostowane prawda?
Tak 220g o długości 58-60cm :-D Aj miło , nie nie prostowane, nie umiem ich wyprostować jakoś mi to nie wychodzi. Dziś je specjalnie myłam by wyprostować i nic, tylko kilka włosków wypadło. :-(

Aj... to chyba spróbuję ustawić na niższą temperaturę i jeszcze raz wyprostuję jak się nie uda to najwyżej będą takie. Tylko szkoda, że wyleciał mi jeden malutki "pęczek" z ok 5-10 włosami :-(.

Podsyłam Wam jeszcze zdjęcia w tych włoskach i soczewkach (które sobie zakupiłam <3):

Edytowane przez Ewelina369
Czas edycji: 2014-05-01 o 16:19
Stary 2014-05-01, 16:33   #1947
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak 220g o długości 58-60cm :-D Aj miło , nie nie prostowane, nie umiem ich wyprostować jakoś mi to nie wychodzi. Dziś je specjalnie myłam by wyprostować i nic, tylko kilka włosków wypadło. :-(

Aj... to chyba spróbuję ustawić na niższą temperaturę i jeszcze raz wyprostuję jak się nie uda to najwyżej będą takie. Tylko szkoda, że wyleciał mi jeden malutki "pęczek" z ok 5-10 włosami :-(.

Podsyłam Wam jeszcze zdjęcia w tych włoskach i soczewkach (które sobie zakupiłam <3):
Czasem taki malutki pęczek wypadnie, nie ma się co przejmować
Co to za barwa soczewki? Ja do ciemnych włosów Lubie jasne oczy sama mam dwukolorowe

Drożdże

Zapuszczam włosy

Stary 2014-05-01, 23:09   #1948
pieqna
Raczkowanie

Ewelina369,jakiego szamponu uzylas do przyciemnienia?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pieqna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 10:11   #1949
Ewelina369
Raczkowanie

to sa zielone tylko intensywna zielen i z czarna oprawa.
Stary 2014-05-02, 11:38   #1950
aGrAwA_26
Wtajemniczenie

Cytat:
to sa zielone tylko intensywna zielen i z czarna oprawa.
A naturalny kolor Twoich oczu?

Drożdże

Zapuszczam włosy

Odpowiedz

Tagi
angelhair, clip-in, dlugie wlosy, doczepiane wlosy, gdzie kupic, great lenghts, kołtuny, metoda keratynowa, microringi, multisonic, przedluzane, przedluzanie wlosow, rozczesanie, suche, szorstkie, wlosy, włosy, york

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości