Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-24, 08:11   #661
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988
Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

blac magic women najpierw radziłąbym Ci dokłądnie przejżeć ten wątek Dziewczyny polecają konkretne salony i konkretnych fryzjerów. Podawały także ceny za usługi i wklejały zdjęcia fryzur. Wątek ma 20 stron więc nie dużo. Najpierw przejrzyj a potem w razie wątpliwości zadawaj pytania
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 22:00   #662
WIKI 33
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
xxxxxxx

Twoje jedyne dwa posty dotyczą tylko tego fryzjera, który dopiero co otworzył salon i reklamuje się w gazetkach toruńskich...Czy to nie reklama?
każdy chwali swojego fryzjera więc ja chwale Sebę jezdziłam do Bydgoszczy bo nigdy nie zrobił krzywdy moim włosom a wręcz przeciwnie mówił że nie robi się koloru za wszelką cenę bo to niszczy włosy i tego się trzymam

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Pan Sebastian z Kościuszki????????????.. błagam, dziewczyny... tyle o nim dobrego słyszałam, więc poszłam dziś... chciałam blond refleksy... mocno rozjaśnić włosy... i co??... mam rudo-czerwone włosy!!!!!... z pasemkami, których nie widać!!!!!!!... jestem załamana!!!!!!... on w ogóle nie słucha, co się do niego mówi, tylko realizuje swoje własne wizje... tak załamana jeszcze nigdy nie byłam...
w poniedziałek chcę poszukać fryzjera, który jakoś uratuje moje włosy, bo taki czerwień zupełnie do mnie nie pasuje...
zastanawiam się nad salonem Feminarium?... ale już teraz sama nie wiem... czy któraś z Was może mi polecić fryzjera, który po wcześniejszym farbowaniu potrafi zmienić całkiem kolor nie niszcząc za bardzo włosów?... będę wdzięczna, bo czuję się fatalnie w tym, co mam na głowie teraz...

aa... i jeszcze mam takie pytanie... jakiś czas temu w centrum miasta był salon Impressa.. zaraz obok Róży i Zen... tam pracowała cudowna fryzjerka, pani Daria... czy ktoś z Was ma na nią aktualne namiary?.. bo wiem, że ona na pewno by mi teraz pomogła... ehh...
napisz po wizycie jak twój piękny blond i jak włosy a tak wogóle to ja bym poszła do niego na poprawkę po co 2 razy płacić
WIKI 33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:22   #663
black magic women
Przyczajenie

uff...no to się naczytałam..z Waszych postów chyba najbardziej "przypadł mi do gudtu" p. Marcin z Wizardu, chociaż są i negatywne opinie o nim..no ale zawsze są plusy i minusy..chyba zaryzykuje, mam nadzieję, że będzie umiał sam mi doradzić co mi będzie pasowało, ta fryzurka co mam jest ok ale potrzebuje zmiany a że mam ciężkie grubie włosy do tego pocieniowane to mogą albo jeszcze bardziej skrócić albo poczekać aż odrosną...mam nadzieję, że mi sam dobierze jakąś fajna krotka fryzurkę, bo ja nie mam pomysłu co by mi pasowało
black magic women jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:07   #664
JakKazdaInna
Zadomowienie

black magic women koniecznie zdaj nam później relację ;-)
Stary 2010-03-26, 10:14   #665
black magic women
Przyczajenie

pewnie, chociaż to trochę potrwa jak na razie rozważam wszystkie za i przeciw żebym później nie żałowała a największy sprzeciw ku temu ma mój facet no jeszcze we wcześniejszych postach ktoś pisał o salonie na podmurnej że tam fajne awangardowe fryzurki robią..więc waham się między tym a wizardem
Stary 2010-03-27, 16:52   #666
flower power
Przyczajenie

A jakiś fryzjer który potrafi strzyc kręcone włosy. Mam burzę włosów, normalnie układam je na szczotkę i wychodzą mi ładne fale, ale zaraz po umyciu mam szopę. Mało który fryzjer umie ostrzyc coś takiego. Możecie mi kogoś w Toruniu polecić Ostatnio strzygłam się z galerii w salonie, koleżanka mi go poleciła i nawet tak tragicznie by nie było, tyle że ja chciałam podciąć końce, a z włosów do ramion zrobili mi takie do ucha. Fryzura całkiem ładna ale po roku zapuszczania można się wkurzyć jak ktoś ci 15 cm obetnie (jeśli nie więcej)Help

Cytat:
Napisane przez Juletide Pokaż wiadomość
a ja szukam fryzjera co dobrze tnie włosy kręcone...
miałam swoja Panią Sylwię ale ją wywiało na Wyspy a jak usiadłam na fotelu i innej pani to wyszłam prawie że ze łzami w oczach

zna ktoś kogoś?

edit: przenosze pytanie do watku Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???
Niestety mam to samo, kręcone włosy to zmora i mało który fryzjer potrafi je ściąć tak żeby się ładnie układały, jeśli ich przy tym straszliwie nie wycieniuje

Cytat:
Napisane przez Aranka Pokaż wiadomość
Fajnie właśnie jak fryzjer z tobą gada. najgorsze są takie mruki. Kilka razy trafiłam i czułam się jak na stypie. A fryzurę robili chyba taka jak umieli bo abslutnie mijali się z tym o co prosiłam...

Koleżanka wybiera się do jakiegoś taniego podobno fryzjera na Mickiewicza tuż za skrzyżowaniem z Matejki. mają podobno jakieś exttra promocje ba balayage i usługi kosmetyczne. Ja nie ufam takim miejscom ale ona nei ma za dużo kasy. pytam wic czy któraś słyszała jakieś opinie o tym miejscu?
Raz tam poszłam, właśnie skuszona tą promocją na farbowanie. Wiecie że studentki przeważnie wolą pieniążki na coś innego niż strzyżenie zaoszczędzić. Chciałam sobie moje naturalne blond sianko przyciemnić. Kolor wyszedł mi fatalny, pani fryzjerka pochlapała mi farbą bluzkę. Z blądu miałam coś między beżem a pomarańczem. Aha i 2 godziny tam siedziałam. Na koniec pani ułożyła mi włosy dyfuzorem i tak spryskała lakierem że były zupełnie mokre i nie chciała wysuszyć, twierdziła że same wyschną, a to była zima. Nie polecam !!!!! Stanowczo omijajcie ten salon z daleka !!!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-03-27 o 21:27 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
flower power jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:34   #667
black magic women
Przyczajenie

ja na szczęście nie miałam nigdy takich problemów z fryzjerami, chociaż raz poszłam do osiedlowej fryzjerki bo nie chciało mi się czekać i obcięła mi tak krótko włosy a do tego tak słabo wycieniowała że wyglądałam jakbym miała garnek na głowie ale na szczęście mi rosna szybko włosy i po tygodniu już było jako tako a po 2 już odrosły prawie do tej samej długości jakie były
Stary 2010-03-29, 17:04   #668
flower power
Przyczajenie

Jupi ścięłam grzywę i wciąż żyję . Poszłam w końcu do galerii (Hair studio) jednak. Strzygł mnie taki młody przystojniaczek, niestety wyglądał na geja. Zanim mnie ostrzygł umył mi główkę (15 min i ja bym to raczej nazwała masażem). Posłuchał tego co mi się zamarzyło, obejrzał mi włosy, trochę zbajerował i całkiem ładnie ostrzygł. Ogólnie to na pewno tam wrócę chociażby dla walorów wizualnych
flower power jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 11:58   #669
jonaaa
Przyczajenie

dziewczyny a co myślicie o salonie Kleopatra? w maju wychodzę za mąż i bardzo lubię farby Loreal Majirel a tylko w Kleopatrze (z tego co się orientuję) je mają. Była tam któraś z was?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

dodam jeszcze że czeszą kandydatki na miss torunia... fryzurki nawet ładne.
jonaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 12:07   #670
Welja
Przyczajenie

Nie polecam salonu Chilli (dawniej Alicja) na Kościuszki jeżeli chodzi o farbowanie włosów. Chciałam ciemny blond i wybrałam sobie kolor z palety, a pani zrobiła mi brąz z domieszką rudego. Nikt nawet nie potrafił określić mojego koloru włosów. A już na pewno nie był to ciemny blond. Kolor zupełnie przypadkowy. Była mowa o niezbyt jasnym kolorze, fakt, ale cały czas umawiałam się na blond. Później się dowiedziałam, że pani Sylwia zmieszała ciemny blond z kolorem ze skali głębokich brązów dla "lepszego efektu", a zaznaczam, że farba była nakładana na mój naturalny kolor włosów-bardzo ciemny brąz, prawie czarny. Niech ta pani miesza sobie akwarelki, bądź plakatówki dla dzieci, ale za farby do włosów się nie bierze. Chilli - przypraw sobie życie. Rzeczywiście je sobie przyprawiłam...
Welja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 11:56   #671
Aranka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Welja Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu Chilli (dawniej Alicja) na Kościuszki jeżeli chodzi o farbowanie włosów. Chciałam ciemny blond i wybrałam sobie kolor z palety, a pani zrobiła mi brąz z domieszką rudego. Nikt nawet nie potrafił określić mojego koloru włosów. A już na pewno nie był to ciemny blond. Kolor zupełnie przypadkowy. Była mowa o niezbyt jasnym kolorze, fakt, ale cały czas umawiałam się na blond. Później się dowiedziałam, że pani Sylwia zmieszała ciemny blond z kolorem ze skali głębokich brązów dla "lepszego efektu", a zaznaczam, że farba była nakładana na mój naturalny kolor włosów-bardzo ciemny brąz, prawie czarny. Niech ta pani miesza sobie akwarelki, bądź plakatówki dla dzieci, ale za farby do włosów się nie bierze. Chilli - przypraw sobie życie. Rzeczywiście je sobie przyprawiłam...
włos mi się na głowie zjeżył. Ja nie zapłaciłabym ani złotówki za taką usługę -wręcz żądała zapłaty za naprawę w innym salonie...

Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 20:41   #672
celinac
Przyczajenie

jonaaa - Nie byłam w "Keopatrze" ale w Studio Expert na Szosie Chełmińskiej też mają farby Majirel Loreal. Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. Osobiście polecam Panią Karoline. Pozdrawiam.

P.S. wszystkiego najleprzego na nowej drodze życia...
celinac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 10:20   #673
JakKazdaInna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez celinac Pokaż wiadomość
jonaaa - Nie byłam w "Keopatrze" ale w Studio Expert na Szosie Chełmińskiej też mają farby Majirel Loreal. Ja tam chodzę i jestem bardzo zadowolona. Osobiście polecam Panią Karoline. Pozdrawiam.
reklama

Wesołych Świąt
Stary 2010-04-09, 12:57   #674
_vixen_
Zakorzenienie

Wie ktoś może, ile w salonie fryzjerskim DAMIANO biorą za balejaż?
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 21:09   #675
Mion
Raczkowanie

Na krótkich włosach około 130 zł o ile ceny się nie zmieniły
Mion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:19   #676
Ciuma
Przyczajenie

Hej dziewczyny, mam takie pytanie. Na ul. Kościuszki 19 był salon Keune i tam pracowała taka przemiła blondynka, niestety nie znam nawet jej imienia teraz tam swój salon otworzył niejaki Sebastian, jednak ja byłam bardzo zadowolona z usług tej wcześniejszej fryzjerki i teraz jej szukam bo nie wiem gdzie ona się przeniosła!! Proszę pomóżcie!!
Ciuma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 11:47   #677
wróbel
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Pokaże Wam moja cudną wyczarowaną na szybko fryzurę od Pani Agnieszki z małego saloniku Joanna
budki między Bumarem a Kościuszki nie wiem jak to wytłumaczyć na przeciwko kościoła
Patrilla, jaki masz kolor na tym zdjęciu?????/
wróbel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 07:51   #678
Patrilla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Patrilla, jaki masz kolor na tym zdjęciu?????/
Hej mój własny chyba jakiś brązowy
a odnośnie farbowania wszystkie moje doświadczenia to totalna porażka - jajecznica
Stary 2010-04-15, 09:00   #679
Mion
Raczkowanie

Ja byłam wczoraj w Doriano u pani Agnieszki, zależało mi na rozjaśnieniu zdekoloryzowanych włosów. Po dekoloryzacji z ciemnobrązowego u Damiano wyszedł mi średni rudobrąz i szczerze mówiąc nie wierzyłam, że w ciągu jednego farbowania da się zrobic blond bez zółci (szczególnie że od spodu włosy były brązowe, na górze jaśniejsze, na dole ciemniejsze itd). Ale udało się! Mogę polecic z czystym sumieniem Doriano do trudnych zabiegów fryzjerskich - niestety ceny są po prostu kosmiczne.

A jeśli chodzi o ścięcie to ostatnio znów zawędrowałam do pana Mirka z salonu Matrix - z długich włosów chciałam krótkiego boba z dłuższymi pasmami z przodu (a la Rihanna) i naprawdę mnóstwo osób chwali fryzurę i pyta, gdzie ścinałam włosy. Także polecam również.

Edytowane przez Mion
Czas edycji: 2010-04-15 o 09:04
Stary 2010-04-15, 09:12   #680
_vixen_
Zakorzenienie

Dokładnie, w Doriano przeginają z cenami, według mnie są lepsi fryzjerzy za o wiele mniejsze pieniądze.
_vixen_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 12:15   #681
jolantaa22
Raczkowanie

Waham się pomiędzy Wizard na konstytucji a Reflex (dawna Nikol) na Ligi Polskiej..... Mam odrosty po balejażu. Gdzie lepiej iść na kolorek? W Wizardzie to byłby nie pan Marcin, tylko drugi fryzjer (nie znam imienia)
jolantaa22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 18:28   #682
bekii
Rozeznanie

Ja jestem bardzo zadowolona z fryzjerki Krystyny w salonie fryzjerskim Krystal na ul. Broniewskiego ,ten salon mieści się w takim nowym bloku za Polo-Marketem,trzeba wejść po schódkach, ceny nie są wygórowane,a szefowa Krystyna bardzo dobrze strzyże i farbuje,ostatnio wycięła mi bardzo fajną asymetryczną grzywkę,tak jak chciałam,jestem bardzo zadowolona.

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 15:07   #683
karll
Przyczajenie

Hej zastanawiam się nad MiM u p. Dzanety a Hair Studio w galerii. Wiecie może jakie są tam ceny za strzyzenie i balejaż? Jakiego fryzjera polecacie z Hair Studio?
karll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 18:38   #684
patisz
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie mi! przeczytałam juz cały watek i nie wiem do jakiego fryzjera sie udać;/... we wrześniu wychodzę za mąż i chciałabym teraz juz zrobic rozeznanie gdzie ładnie czeszą do ślubu, mam długie wlosy i zależy mi na rozpuszczonych włosach, może jakies delikatne upięcie na jednym boku...
A teraz chcę iść do fryzjera na refleksy, chciałabym dodać włosom troszke wiosennego blasku i je troszkę podciąć.

Ostatnio byłam u Górnego u pana Olafa, po wizycie odniosłam bardzo dobre wrażenie, bo miał już paln na kolejną wizyte ale bardzo naciskał do radykale cięcie a ja chce mieć długie włosy.
Jakiego fryzjera mi polecacie na refleksy, a jakiego na czesanie ślubne?

Z góry dzięki za Wasze odp.
patisz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:47   #685
isska25
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to isska25

Nie Polecam a wręcz ostrzegam przed Panią Karoliną ze studia Loreal expert, rozjaśniałam tam moje długie włoski a dokładniej blond pasemka długo by pisać co wyprawiała i ile to trwało na koniec kazała usiąść pod podgrzewnice gdzie zaczęło mnie strasznie palić w głowe mówię jej więc że parzy a ona że to normalne - i dalej tańczy z miotłą. No oczywiście przy myciu w domku wyszły wszystkie blond pasemka!! wyciągałam z głowy jak watę szklaną. masakra mało oczu nie wypłakałam. Za tę przygodę z tą imbecylką zapłaciłam 180zł. Nie patrzcie nawet w stronę tego pseudo salonu z pseudo fryzjerką!

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Studio Loreal Expert z ul. Szosy chełmińskiej powinno zniknąć z powierzchni ziemi. Pozdrawiam.
isska25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 11:46   #686
AgnieszkaK83
Przyczajenie

Witam
Bardzo długo chodziłam do salony Marcina Górnego. Byłam bardzo zadowolona ze strzyżenia pani Asi. Niestety odeszła na urlop macierzyński i już nie wróciła. Chodziłam później do szefa, ale niestety kilka razy byłam niezadowolona z jego usług.
Może wiecie czy pani Asia pracuje w innym salonie?
AgnieszkaK83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:13   #687
Mion
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Nie Polecam a wręcz ostrzegam przed Panią Karoliną ze studia Loreal expert, rozjaśniałam tam moje długie włoski a dokładniej blond pasemka długo by pisać co wyprawiała i ile to trwało na koniec kazała usiąść pod podgrzewnice gdzie zaczęło mnie strasznie palić w głowe mówię jej więc że parzy a ona że to normalne - i dalej tańczy z miotłą. No oczywiście przy myciu w domku wyszły wszystkie blond pasemka!! wyciągałam z głowy jak watę szklaną. masakra mało oczu nie wypłakałam. Za tę przygodę z tą imbecylką zapłaciłam 180zł. Nie patrzcie nawet w stronę tego pseudo salonu z pseudo fryzjerką!

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Studio Loreal Expert z ul. Szosy chełmińskiej powinno zniknąć z powierzchni ziemi. Pozdrawiam.
Rety przerażające o.O czemu w ogóle zapłaciłaś?
Stary 2010-04-26, 10:39   #688
isska25
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to isska25

Czemu zapłaciłam? Dobre pytanie. Jak płaciłam to nie wiedziałam ,że wszystkie są spalone, sama fryzjerka zapewniała, że pięknie mi w tych jasnych i jaka jest zdziwiona ,że żaden prawie mi nie wyszedł - za dużo ich nie czesała tylko wysuszyła ja zwinęłam w koka i zpłaciłam. Dopiero w domku chciałam je porządnie rozczesać no i wtedy zrobiło mi się słabo.
isska25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:14   #689
Aranka
Zakorzenienie

isska25...współczuję...Ja bym wróciła pokazać co się stało z tymi włosami - i jej i jej szefostwu!Włosy nie odrosną w miesiąc ani się same tak ot nie zregenerują...

Poczytawszy wasze przygody z fryzjerami zapisałam się jak mam w zwyczaju do Marcina w Wizardzie...odechciało mi się eksperymentować gdzie indziej!!!!

Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 23:01   #690
okko
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JakKazdaInna Pokaż wiadomość
reklama

Wesołych Świąt
Tak zgadzam się, to kolejna reklama tego pseudo salonu.
Jakiś czas temu wprowadzona w błąd, przez podobny wpis, dotyczący oczywiście najlepszej fryzjerki Karoliny z salonu Expert Loreal poszłam tam.
I co? I wyszłam z niedofarbowanymi włosami.
A farbowałam na jeden kolor, więc większego problemu być nie powinno.
Niestety zauważyłam dopiero w domu.
Co do fryzury, to polotu też pani owa niestety nie ma.
Ale tak to jest, jak się gwiazdorzy i do pracy nie przykłada...

Może zamiast wypisywać sobie pochlebne komentarze, które mijają się z prawdą warto na jakiś kurs się wybrać?
Albo poprostu dobrze wykonywać swoją prace.
To i klienci docenią i nie trzeba będzie robić sobie prywaty na forach bo wieśc się sama rozniesie.

Nie wiem czy to ja mam pecha, czy poprostu brak specjalistów z powołania w branży fryzjerskiej w Toruniu?
Ręce opadają.

Pozdrowienia dla pani Karoliny.
Proszę uwierzyć, do pracy warto się przyłożyć.
Bo jak się coś robi, to trzeba to robić dobrze, albo wogóle tego nie robić.
okko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, fryzjer ślub, fryzura, ślub, toruń

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości