Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-10, 21:24   #871
Krysaaa
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam ,co tak ucichło na forum?Pełno pytań,a opinii jak na lekarstwo czy któraś z Was może podzielić się wrażeniami z salonu Mossa,mam na myśli nowe doświadczenie bo starsze wątki czytałam A tak szczerze to już 3 raz czytam opinie wszystkich na forum i coraz większy zakręt w głowie mam-WIZARD?,SUNFLOWER?,MARCEL O?,MOSSA? no i nie wspomnę o GOKKA,do którego nie udało mi się dostać Pomóżcie wybrać!!!!!!!! PROSZĘ
Krysaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:46   #872
orbiteczka
Przyczajenie

Salon Mossa moge polecic...ale jesli juz to p .Sylwie. Przygotuj sie,ze mozesz oberwac po kieszeni,ale mysle,ze warto...Pani Sylwia nie wypusci Cie jak bedziesz miala jakies zastrzezenia...tylko te ceny...sama chetnie bym sie dowiedziala jacy jeszcze fajni i w miare niedrodzy fryzjerzy sa w naszym piernikowie..
orbiteczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 16:06   #873
Krysaaa
Raczkowanie

Witam ponownie,ponieważ czas mnie nagli,jak wspomniałam wcześniej chce zrobić balayage najpóźniej na początku lutego dziś zaczęlam dzwonić po salonach,aby zorientować się w terminach i szok....
WIZARD-SZEF MARCIN-WOLNY TERMIN-PONIEDZIAŁEK
SUNFLOWER-P.WERONIKA-KONFEKCYJNA-ŚRODA
MOSSA-P.SYLWIA-ŚRODA
SUNFLOWER-P.ASIA-KONFEKCYJNA-28.01.2011

Metodą dedukcji im lepszy fryzjer tym dłużej się czeka,tym bardziej,że balayage nie robi się 5 minut,(S.GOKKA są zapisy dla stałych klientek na połówę marca), JA ZAPISAŁAM SIĘ DO SUNFLOWER,na Konfekcyjnej do P.ASI na 28.01.zobaczymy.Nigdy tam nie byłam,to z Waszego polecenia ,więc napiszę co i jak.Pozdrawiam
Stary 2011-01-13, 17:59   #874
india83
Zakorzenienie

a czy ktoras z Was korzystała z usług fryzjerskich w Zoi Willa SPA?
Stary 2011-01-14, 11:12   #875
krystyna212
Przyczajenie

.

Edytowane przez krystyna212
Czas edycji: 2011-01-17 o 13:38
krystyna212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 23:32   #876
elmoska
Zakorzenienie

GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska

Krysaaa troche sie zdziwilam tymi terminami
Wiadomo okres studniówek, karnawału wszystkie chca byc piękne ja tez musze sie wybrac na strzyzenie ale ja potrzebuje na juz

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 18:55   #877
Mimikal
Przyczajenie

Hello marquerite83! Tak Asia wraca do Isabelle - nie jestem pewna czy już teraz czy na wiosnę. Ja szukalam jej b. dlugo, bo też byłam super-zadowolona z jej cięcia i koloryzacji, jeszcze kiedy była u Górnych. W Isabelle pracują na L`Orealu. Nie znałam ich farb, ale ostatnio miałam nakładany kolor (jeden) i wyszedł b. fajny - ciemny, ale chłodny, a nie brązowy.
Mimikal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 10:41   #878
rec
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez india83 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z Was korzystała z usług fryzjerskich w Zoi Willa SPA?
Też jestem ciekawa tego salonu... Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
rec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 11:33   #879
Marzencia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rec Pokaż wiadomość
Też jestem ciekawa tego salonu... Może ktoś ma jakieś doświadczenia?
Skusiłyście się może na kupon z MyDeal ?

Kiedyś CityDeal miał kupony do Gabriella i byłam bardzo zadowolona ze strzyżenia i można powiedzieć, że zostałam stałą klientką, zdradzę ich teraz tylko przez ten kupon do Zoi .
Marzencia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 19:39   #880
india83
Zakorzenienie

no właśnie ja się na ten kupon nie skusiłam, bo kompletnie salonu nie znam i stad pewne obawy się pojawiły. Ale liczę, że po wizycie u nich zdasz relacje
Stary 2011-01-18, 20:55   #881
Marzencia
Raczkowanie

Po wykorzystaniu kuponu pewnie i tak wrócę do Gabriella, ale stwierdziłam że 65zł za farbowanie to całkiem ciekawa oferta, w tym jest też podcięcie końcówek i ułożenie (w Gabriellu płaciłam tyle samo za ścięcie i ułożenie). Ryzyk-fizyk ; dużo mi skiepścić nie mogą. Wybiorę się dopiero w lutym. Po wizycie oczywiście zdam relację.
Stary 2011-01-18, 21:06   #882
elmoska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marzencia Pokaż wiadomość
Skusiłyście się może na kupon z MyDeal ?

Kiedyś CityDeal miał kupony do Gabriella i byłam bardzo zadowolona ze strzyżenia i można powiedzieć, że zostałam stałą klientką, zdradzę ich teraz tylko przez ten kupon do Zoi .
Szkoda ze tak pozno sie zorientowalam z tym kuponem teraz jest jakis makijaz

BBL
5/28

Stary 2011-01-18, 21:13   #883
Marzencia
Raczkowanie

Makijaż albo sztuczne paznokcie. Miałam przed ślubem kilka razy i na ślub robione paznokcie przez tą dziewczynę i naprawdę polecam. Sama nie skorzystam, bo już mi się odechciało sztucznych paznokci, ale jeżeli ktoś lubi, to wykonanie jest wzorowe.
Stary 2011-01-18, 21:33   #884
elmoska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marzencia Pokaż wiadomość
Makijaż albo sztuczne paznokcie. Miałam przed ślubem kilka razy i na ślub robione paznokcie przez tą dziewczynę i naprawdę polecam. Sama nie skorzystam, bo już mi się odechciało sztucznych paznokci, ale jeżeli ktoś lubi, to wykonanie jest wzorowe.
sztczne paznokcie nie koniecznie predzej bym sie skusila na przedłuzanie rzes

BBL
5/28

Stary 2011-01-19, 06:37   #885
Razza
Przyczajenie

Hey wszystkim

Ja także mam do Was wielką prośbę. Moje włosy już dość długo fryzjera nie widziały (próbuje je zapuścić). Jednak ostatnio zauważyłam, że są po prostu okropne - nie układają się a na dodatek straciłam grzywkę ;/
Po prostu jest już tak długa, praktycznie równa z włosami - co mi kompletnie nie pasuje. Mam dość okrągłą twarz a to ją jeszcze uwypukla.
Poszukuję więc fryzjera, który ma wprawę w obcinaniu grzywek. Może się to wydać głupie, ale moja fryzjerka do której normalnie lubiłam chodzić, kompletnie się na tym nie zna i praktycznie jeśli miała robić mi coś z grzywką to już wiedziałam, że będzie ona do poprawki. Dodatkowo ostatnio zauważyłam, że ściemniały mi włosy - z ciemnego blondu do brązu (nie farbowałam ich nigdy). Chciałabym więc zrobić sobie dość dużo pasemek i refleksów bo raczej na całkowitą koloryzację się nie zdecyduje. Mam włosy falowane, z tyłu do łopatek. Nie chciałabym ich za bardzo ścinać na długości, może trochę pocieniować od góry + grzywka + ewentualnie pasemka.
Możecie mi polecić jakiegoś fryzjera ?
Zastanawiałam się nad Wizardem i studio Mossa (p.Sylwia), ale jestem jak najbardziej skłonna wysłuchać innych opinii
Pozdrawiam Was i liczę na pomoc.
Razza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:30   #886
marguerite83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Witam ,co tak ucichło na forum?Pełno pytań,a opinii jak na lekarstwo czy któraś z Was może podzielić się wrażeniami z salonu Mossa,mam na myśli nowe doświadczenie bo starsze wątki czytałam A tak szczerze to już 3 raz czytam opinie wszystkich na forum i coraz większy zakręt w głowie mam-WIZARD?,SUNFLOWER?,MARCEL O?,MOSSA? no i nie wspomnę o GOKKA,do którego nie udało mi się dostać Pomóżcie wybrać!!!!!!!! PROSZĘ
Zatem ja się podzielę
Niedawno byłam w niegdyś moim ulubionym Marcelo i jestem zdecydowanie na "tak". Kiedyś jeden incydent zraził mnie do tego salonu, ale po różnych przebojach (standardowo ) z innymi fryjzerami i fryzjerkami m.in. Sunflower na Konfekcyjnej, przełamałam się i spróbowałam jeszcze raz poddać się mistrzowi Marcinowi i zdecydowanie nie żałuję. Fakt, że zajmował się moimi włosami sam przez prawie 3 godziny, co nie często się tam zdarza, ale efekt był taki, że już myślę o kolejnej mojej wizycie w tym salonie. Wreszcie mam kolor w miarę wyrównany, co dla poprzednich fryzjerów było nie lada wyczynem i każdorazowo zamiast jednego odcienia blondu miałam na głowie co najmniej 3 , niestety w poziomie Teraz jest naprawdę dobrze, daaawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera. Jedyny minus, że kolor się dość szybko wypłukuje i o ile było mi to na rękę na początku (były delikatnie za ciemne), to teraz wolałabym, żeby kolor "stanął w miejscu". No cóż - nie można mieć wszystkiego. Zresztą to do siebie mają zimne blondy, że chłodny odcień dość szybko znika. ale i tak, szczerze polecam!
marguerite83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:06   #887
Krysaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marguerite83 Pokaż wiadomość
Zatem ja się podzielę
Niedawno byłam w niegdyś moim ulubionym Marcelo i jestem zdecydowanie na "tak". Kiedyś jeden incydent zraził mnie do tego salonu, ale po różnych przebojach (standardowo ) z innymi fryjzerami i fryzjerkami m.in. Sunflower na Konfekcyjnej, przełamałam się i spróbowałam jeszcze raz poddać się mistrzowi Marcinowi i zdecydowanie nie żałuję. Fakt, że zajmował się moimi włosami sam przez prawie 3 godziny, co nie często się tam zdarza, ale efekt był taki, że już myślę o kolejnej mojej wizycie w tym salonie. Wreszcie mam kolor w miarę wyrównany, co dla poprzednich fryzjerów było nie lada wyczynem i każdorazowo zamiast jednego odcienia blondu miałam na głowie co najmniej 3 , niestety w poziomie Teraz jest naprawdę dobrze, daaawno nie byłam tak zadowolona po wizycie u fryzjera. Jedyny minus, że kolor się dość szybko wypłukuje i o ile było mi to na rękę na początku (były delikatnie za ciemne), to teraz wolałabym, żeby kolor "stanął w miejscu". No cóż - nie można mieć wszystkiego. Zresztą to do siebie mają zimne blondy, że chłodny odcień dość szybko znika. ale i tak, szczerze polecam!
Witam,po przeczytaniu twojego wpisu zaczęłam się bać bo wspomniałaś o Sunflower na Konfekcyjnej,a ja wybieram się tam w piątek-u kogo byłaś i dla czego nie byłaś zadowolona? Proszę odpisz-pozdrawiam,pa
Stary 2011-01-25, 21:29   #888
marguerite83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Witam,po przeczytaniu twojego wpisu zaczęłam się bać bo wspomniałaś o Sunflower na Konfekcyjnej,a ja wybieram się tam w piątek-u kogo byłaś i dla czego nie byłaś zadowolona? Proszę odpisz-pozdrawiam,pa
Hej,
raz byłam u p. Weroniki, a raz chyba u p. Eweliny, chciałam tylko pofarbować odrost, a jeśli będzie taka konieczność, żeby wyrównać kolor - mogły być i farbowane na całości. Zabiegów było mnóstwo, a efekt był marny: odrost mocno różnił się od reszty włosów. Całe włosy mam w chłodnym odcieniu, odrost niestety był ciepły, żeby nie powiedzieć "pomarańczowy". Oczywiście za te multum zabiegów słono też zapłaciłam
marguerite83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:18   #889
Krysaaa
Raczkowanie

Hej, Ja zapisałam się na balayage do P.Asi-sunflower ul.Konfekcyjna,na piątek,więc już tuż tuż....obecnie mam włosy blond balayage i długość włosów do połowy pleców,po wizycie dam znać o efektach...POZDRAWIAM
Stary 2011-01-27, 15:34   #890
Juliett87
Przyczajenie

Mam pytanko!
Natrafiłam na kuponową ofertę dotyczącą strzyżenia i modelowania włosów w salonie Doriano na Sz. Lubickiej za 19zł i kupiłam. Liczę na Waszą opinię w temacie tego salonu. Kto najlepiej obcina włosy i słucha klienta? Zależy mi na powrocie do grzywki (najlepiej prosta ale takiej prawie żaden fryzjer nie umie zrobić) i generalnie na odświeżenie włosów- ostatnio fryzjerka tak mi pocieniowała włosy, że nie mogę ich doprowadzić do porządku i trochę zapuszczam. Boję się jakiś większych zmian. Kogo możecie polecić? Dodam, że mam włosy za łopatki.
Juliett87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 17:23   #891
dziobas17
Przyczajenie

Nie daj się obcinać "p. Eli" - chwaliła się 15-letnim doświadczeniem, po czym tak ścięła mi włosy, że przez pół roku chodziłam w związanych, bo nie mogłam ich w żaden sposób ułożyć.
dziobas17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:06   #892
mAliNa 88
Przyczajenie

Jakoś tak cichutko tu się zrobiło

Mieszkam w Toruniu od miesiąca i poszukuję Dobrego fryzjera w tym mieście. I powiem szczerze, że głowa mi pęka od tych wszystkich opinii (za które zresztą serdecznie dziękuję forumowiczkom ) ale nadal nie mam zielonego pojęcia gdzie się udać. Dla mnie fryzjer gorszy niż dentysta Co prawda, nie przezywałam jakiś szczególnych tragedii ( odpukać ), ale i tak wolę być ostrożna, patrząc chociażby na doświadczenie moich koleżanek.
Więc bliżej sedna: waham się między SUNFLOWER a WIZARD. Mam półdługie rude (farbowane) włosy, ale kolorek już ździebko wyblakł i chcę go odświeżyć, może zmienic na bardziej kasztanowy. I szukam fryzjera, który podoła temu zadaniu. Więc raz jeszcze baaaaardzo proszę, abyście napisały parę słów odnośnie tych salonów i jakości ich usług.
Z góry serdeczne DZIĘ-KU-JE !
mAliNa 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 20:27   #893
Betina80
Raczkowanie

Arrow Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Witam Wizażanki!
Piszecie dużo o różnych salonach... Czy któraś z Was może mi polecić dobrą fryzjerkę, która zrobi mi włoski w domu? Chodzi o strzyżenie i balejaż.
Z góry dziękuję!
Betina80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:03   #894
julijaa
Raczkowanie

STUDIO GOKKA

Mam pytanie - czy któraś z Was była obsługiwana przez panią Olę w tym salonie ?
Bo właśnie się zapisałam... Bo na to, że do p.Andrzeja uda mi sie zapisac nawet nie liczyłam...

Biologia - PR
Chemia- PR
J.Angielski- PP/PR
Fizyka- PP

STOMATOLOGIA <3
julijaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:46   #895
cukimon
Przyczajenie

GG do cukimon

Doriano!! Chodzę tam chyba od 3 lat albo i dłużej, na początku chodziłam do Alony, ale już tam nie pracuje, teraz chodzę do Ewki, oprócz tego chodzą do niej wszystkie moje koleżanki, koleżanki koleżanek i połowa rodziny, przynajmniej ta połowa która korzysta z usług fryzjerskich. Oczywiście na grouponie zakupiłam sobie na zapas dwa bileciki, naprawdę polecam mimo że za usługę mało się nie płaci. Do takiego fryzjera to bym za każdą cenę poszła
Stary 2011-02-15, 11:51   #896
Kaoru22
Zadomowienie

Bardzo bardzo proszę o pomoc! Byłam wczoraj u fryzjera w Galerii Copernicus salon nazywa się chyba Hair Studio. Z usług byłam bardzo zadowolona ale szczególnie przypadły mi do gustu kosmetyki których używała fryzjerka. Wie ktoś może jakiej firmy kosmetyków używają w tym salonie?
Kaoru22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:22   #897
Aernax
Raczkowanie

GG do Aernax

Ja właśnie wróciłam z salonu pani Dżanety (MiM) na ulicy Podgórnej, gdzie obcinała mnie pani Marzena. Nie dość, że dobrała mi świetną fryzurkę, to jeszcze całkowicie bezpłatnie nałożyła mi na włosy maseczkę, gdyż uznała, że przyda im się ona. Za cięcie i ułożenie zapłaciłam 30zł., więc niedużo, a naprawdę jestem zadowolona. Miła obsługa, profesjonalizm, ładny salon. Polecam!
Aernax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 19:07   #898
bekii
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cukimon Pokaż wiadomość
Doriano!! Chodzę tam chyba od 3 lat albo i dłużej, na początku chodziłam do Alony, ale już tam nie pracuje, teraz chodzę do Ewki, oprócz tego chodzą do niej wszystkie moje koleżanki, koleżanki koleżanek i połowa rodziny, przynajmniej ta połowa która korzysta z usług fryzjerskich. Oczywiście na grouponie zakupiłam sobie na zapas dwa bileciki, naprawdę polecam mimo że za usługę mało się nie płaci. Do takiego fryzjera to bym za każdą cenę poszła
czy to taka Pani blondynka, dosyć młoda, troszkę przy tuszy? ;-) bo taka mnie ścinała, a nie miała żadnej plakietki z imieniem:P a jestem ciekawa..

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 18:36   #899
Mimi87
Rozeznanie

Dziewczyny, czy któraś może mi powiedzieć, gdzie mieści się Wizard? W google wyskakuje mi Wyszynskiego 6 czyli tam, gdzie Club 66, a przechodzę tamtędy czesto i zadnego salonu nie widzialam
Mimi87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 08:17   #900
Delave
Raczkowanie

Pani z salonu umieszczonego w toruńskiej galerii urządziła mnie tak, że z moich gęstych sięgających za zapięcie od stanika włosów zostały cienka kitka, z którą nic nie mogłam zrobić. Decyzja była szybka- obcinam. Chciałam jak najszybciej pozbyć się smętnych resztek moich włosów i zdecydowałam się na salon Mossa.

Pani Sylwia obejrzała moje włosy, długo pertraktowałyśmy nad kolorem
(chciałam przykryć niezbyt świeżą już, ale wciąż dość żywą rudość). Pani Sylwia ma świetne podejście do klientek, podczas całego zabiegu czułam, że jestem pod troskliwą opieką. Kolor wyszedł świetny! Mam po raz pierwszy w życiu dość krótkie włosy- no i wyglądam super!

Dostałam jeszcze gratisowo ampułkę pielęgnacyjną, włosy są w naprawdę dobrym stanie.

Reasumując, Pani Sylwia jest utalentowana z indywidualnym podejściem do klientki, wszystko wytłumaczy, anielsko cierpliwa dla wybrednych, słucha i rozumie czego się oczekuje od fryzury, w studiu świetna atmosfera.

z całego serca polecam Mossa!

Tagi
fryzjer, fryzjer ślub, fryzura, ślub, toruń

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości