Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-03-03, 14:53   #901
julijaa
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Hejo

Czy pan Marcin z Marcelo jest naprawde taki dobry ?
Bo nie wiem czy chce tyle kasy u niego zostawic, a chce od 180 za farbowanie i strzyżenie...

Biologia - PR
Chemia- PR
J.Angielski- PP/PR
Fizyka- PP

STOMATOLOGIA <3
julijaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:49   #902
karolcia399
Przyczajenie

Szukam Pani Kamili, która pracowała w "Świecie Fryzur" w Toruniu przy ulicy Prostej. Wie może któraś z Was gdzie ją teraz można spotkać??
karolcia399 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:09   #903
olciawi
Przyczajenie

Zdecydowanie odradzam Panią Karolinę z FEMINARIUM.Poszłam tam,aby z koloru brązowego przefarbować włosy na rudo,i co usłyszałam z ust Pani Karoliny"- nie jestem za tak radykalną zmianą koloru".Myślałam,że przejście z brązu na rudy nie należy do radykalnych zmian,a nawet gdyby tak było to ja jestem klientką i ja decyduję (co najwyżej fryzjerka może mi doradzić,gdy ją o to poproszę).Odczułam wyrazne niezadowolenie fryzjerki,gdy stanowczo upierałam się przy swoim zdaniu.W konsekwencji Pani Karolina nałożyła mi jakieś 2 kolory farby,a po zmyciu włosów nie było widać żadnej zmiany-kolor był taki sam jak przed wejściem do salonu (Pani Karolina przekonywała mnie,ze tak nie jest,no ale ja ślepa nie jestem) Stwierdzam,że zmarnowałam czas (siedziałam tam ponad 2 godziny) i pieniądze-koszt z podcięciem 280 zł.
Przyznam,że korzystałam z usług różnych fryzjerów,ale z taką pewnością siebie i arogancją ze strony fryzjera,jaką prezentuje swoją osobą PANI KAROLINA jak do tej pory się nie spotkałam.
olciawi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 09:49   #904
zabkania
Zadomowienie

witam ja po latach poszukiwan nareszcie znalazlam swoja fryzjerke jest swietna i jestem uzalezniona od niej moim mistrzem jest Dorota z San Sebastian pozdrawiam
Stary 2011-03-16, 12:45   #905
kletrus
Przyczajenie

Nie chciałam tego robić, bo najzwyczajniej nie lubię 'nie polecać', ale tym razem tak się zdenerwowałam, że muszę.
Od długiego czasu farbuje włosy na rudo, choć zawsze chciałam pofarbować je na POMARAŃCZ (nie mylić z żadnym odcieniem rudego, pomarańczowy, to pomarańczowy!). Długo tego koloru uzyskać nie mogłam, w końcu pewna dziewczyna poleciła mi żebym spróbowała przejść się do salonu Doriano. Kiedy już w końcu mogłam sobie na to pozwolić, pojechałam do wyżej wymenionego salonu. Jedna z pań fryzjerek udzieliło mi najpierw konsultacji. Fakt, opowiedziała mi o wszystkich wadach pofarbowania włosów na POMARAŃCZ, jednak ominęła pewne kwestie. Mówiła, że kolor będzie szybko schodził, będzie trzeba go odświerzać co około 3, 4 tygodnie, włosy trzeba będzie rozjaśnić, więc będzie trzeba odpowiednio je pielęgnować itd... Wiele razy podkreślałam, żeby tylko na pewno kolor był POMARAŃCZOWY, a nie rudy. Po chwili rozmowy, postanowiłam spróbować, gdyż naprawdę bardzo zależało mi na POMARAŃCZU i jakoś uwierzyłam w to, że w końcu go uzyskam.
W salonie siedziałam sporo czasu, najpierw rozjaśnianie, później nałożenie farby itd... Fakt, obsługa naprawdę na najwyższym poziomie, siedziało się bardzo miło, przy płukaniu włosów było można się rozpłynąć... Kiedy fryzjerka zmyła farbę, było już dość późno, a przez padające światło naprawdę sama już nie dojrzałam czy kolor jest faktycznie pomarańczowy. Zapłaciłam 250 zł... i były to największe pieniądze jakie wyrzuciłam w błoto. Już wracając do domu w tramwaju widziałam, że kolor jest soczyście rudy, a nie pomarańczowy jaki chciałam... Taki sam kolor uzyskuję farbą joanny naturia za 5zł. (płomienna iskra, czy jakoś tak) Jedyna różnica była taka że farba naturia trochę dłużej trzyma... Już po pierwszym myciu od wizyty, kolor spłynął, a co gorsza od odrostów był ciemniejszy (brzydki rudy) a dalej zamienił się w dziwny wyplowiały róż, pomieszany również z rudym. PO PIERWSZYM MYCIU. Po za tym, włosy miałam spalone. Jeszcze do dziś doprowadzam je do jakiegoś stanu... Bo na końcówkach najzwyczajniej w świecie miałam 'filc'. Teraz jest już trochę lepiej...
Chyba nigdy nie wybaczę sobie tych 250zł...
kletrus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 09:44   #906
Morelllka
Przyczajenie

Przede wszystkim chciałabym odradzić salon Studio Expert na Sz. Chełmińskiej. Ta zachwalana tu Pani Karolina jest nieprzyjemna, strzela jakieś dziwne miny. W ogóle atmosfera w tym salonie jest jakaś dziwna, czułam się bardzo niekomfortowo. Za strzyżenie, modelowanie, farbowanie jednym kolorem zapłaciłam 160 zł!!! i naprawdę nie było warto!!! farba beznadziejnie się zmywała, popaliła i zniszczyła mi włosy! równie dobrze mogłam sobie kupić farbę w Rossmanie i efekt byłby lepszy!!! nie mówiąc o tym, że sama fryzura dodała mi 10 lat!!!
W styczniu kupiłam na grouponie kupon na strzyżenie w salonie DORIANO!!! i jestem zachwycona!!! P. Ela rewelacyjnie mnie ścięła!!! włosy same się układają. Fryzura do mnie pasuje i jestem strasznie zadowolona! Dodatkowo skorzystałam z zabiegu regeneracji włosów po zimie i to naprawdę działa!!! Włosy są po prostu piękne. Błyszczą, przelewają się przez palce... pięknie się układają i co najważniejsze nie elektryzują się!!!! i to nie jest efekt do pierwszego mycia. Polecam ten salon z całego serca! Spędziłam w tym salonie 2 godziny i czułam się jak królowa!!! a nie kolejna głowa do ścięcia, 15 minut i nara... SZCZERZE POLECAM!!!
Morelllka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:49   #907
cukimon
Przyczajenie

GG do cukimon

Cytat:
Napisane przez bekii Pokaż wiadomość
czy to taka Pani blondynka, dosyć młoda, troszkę przy tuszy? ;-) bo taka mnie ścinała, a nie miała żadnej plakietki z imieniem:P a jestem ciekawa..
yyy no blondynka krótko ścięta, ma niebiesko zieloną grzywkę

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kletrus Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego robić, bo najzwyczajniej nie lubię 'nie polecać', ale tym razem tak się zdenerwowałam, że muszę.
Od długiego czasu farbuje włosy na rudo, choć zawsze chciałam pofarbować je na POMARAŃCZ (nie mylić z żadnym odcieniem rudego, pomarańczowy, to pomarańczowy!). Długo tego koloru uzyskać nie mogłam, w końcu pewna dziewczyna poleciła mi żebym spróbowała przejść się do salonu Doriano. Kiedy już w końcu mogłam sobie na to pozwolić, pojechałam do wyżej wymenionego salonu. Jedna z pań fryzjerek udzieliło mi najpierw konsultacji. Fakt, opowiedziała mi o wszystkich wadach pofarbowania włosów na POMARAŃCZ, jednak ominęła pewne kwestie. Mówiła, że kolor będzie szybko schodził, będzie trzeba go odświerzać co około 3, 4 tygodnie, włosy trzeba będzie rozjaśnić, więc będzie trzeba odpowiednio je pielęgnować itd... Wiele razy podkreślałam, żeby tylko na pewno kolor był POMARAŃCZOWY, a nie rudy. Po chwili rozmowy, postanowiłam spróbować, gdyż naprawdę bardzo zależało mi na POMARAŃCZU i jakoś uwierzyłam w to, że w końcu go uzyskam.
W salonie siedziałam sporo czasu, najpierw rozjaśnianie, później nałożenie farby itd... Fakt, obsługa naprawdę na najwyższym poziomie, siedziało się bardzo miło, przy płukaniu włosów było można się rozpłynąć... Kiedy fryzjerka zmyła farbę, było już dość późno, a przez padające światło naprawdę sama już nie dojrzałam czy kolor jest faktycznie pomarańczowy. Zapłaciłam 250 zł... i były to największe pieniądze jakie wyrzuciłam w błoto. Już wracając do domu w tramwaju widziałam, że kolor jest soczyście rudy, a nie pomarańczowy jaki chciałam... Taki sam kolor uzyskuję farbą joanny naturia za 5zł. (płomienna iskra, czy jakoś tak) Jedyna różnica była taka że farba naturia trochę dłużej trzyma... Już po pierwszym myciu od wizyty, kolor spłynął, a co gorsza od odrostów był ciemniejszy (brzydki rudy) a dalej zamienił się w dziwny wyplowiały róż, pomieszany również z rudym. PO PIERWSZYM MYCIU. Po za tym, włosy miałam spalone. Jeszcze do dziś doprowadzam je do jakiegoś stanu... Bo na końcówkach najzwyczajniej w świecie miałam 'filc'. Teraz jest już trochę lepiej...
Chyba nigdy nie wybaczę sobie tych 250zł...
Myślę że jeśli coś ci się nie spodobało powinnaś tam iść i o tym powiedzieć. W tym salonie klientów traktują poważnie więc za w jakims stopniu "naprawienie" tych włosów niz byś nie zapłaciła. Zależy im na dobrej opinii klientów, więc na pewno coś by zaradziły....
Stary 2011-03-19, 11:53   #908
Chwila bez imienia
Przyczajenie

GG do Chwila bez imienia

Hej Dziewczyny!

Szykuję się do 'ostrego cięcia' czyli z włosów za ramiona na bardzo krótkie. Czy któraś z Was zrobiła taka akcję w którymś z toruńskich salonów? Ablo może w ogóle ścina się na króciutko i może kogoś polecić? Dodam, że mam lekko falowane włosy i trochę się boję, więc zależy mi, żeby ktoś się mną dobrze zajął i dobre doradził

Słyszałam bardzo dobre opinie o Sławku z Kościuszki, ale tylko odnośnie długich włosów...
Chwila bez imienia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 12:25   #909
Krysaaa
Raczkowanie

Witam wszystkich
Dawno mnie nie było,ale musiałam opyłgnąć po mojej zmianie fryzury....
Mianowicie,jeżeli nie pamietacie-na koniec stycznia byłam w salonie SUNFLOWER na ulicy konfekcyjnej-miałam jasny blond baleyage dł.włosów do połowy pleców i chciałam coś zmienić....Pani Asia do której byłam umówiona-bardzo sympatyczna zaprponowała obcięcie wł.do ramion i ocieplenie koloru na słoneczny blond,brzmiało ciekawie wiec się zgodziłam...Skorzystałam też z sauny dla włosów....Efekt-obcięcie fryzury ok,ale kolor wyszedł słomiany w świetle sztucznym-salon,a przy świetle naturalnym żółty jak kurczak,a nie słoneczny! Za całą wizytę w tym sauna dla wł.zapłaciłam 225 zł.Na drugi dzien kupiłam farbę LOREAL CASTING ,która mama mi nałożyła i teraz kolor jest ok,ale włosy przez farbowanie zostały zniszczone i teraz pracuję nad ich pielęgnacją....Szukam innego fryzjera Pozdrawiam...
Krysaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 09:18   #910
Aerith
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Morelllka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim chciałabym odradzić salon Studio Expert na Sz. Chełmińskiej. Ta zachwalana tu Pani Karolina jest nieprzyjemna, strzela jakieś dziwne miny. W ogóle atmosfera w tym salonie jest jakaś dziwna, czułam się bardzo niekomfortowo. Za strzyżenie, modelowanie, farbowanie jednym kolorem zapłaciłam 160 zł!!! i naprawdę nie było warto!!! farba beznadziejnie się zmywała, popaliła i zniszczyła mi włosy! równie dobrze mogłam sobie kupić farbę w Rossmanie i efekt byłby lepszy!!! nie mówiąc o tym, że sama fryzura dodała mi 10 lat!!!
W styczniu kupiłam na grouponie kupon na strzyżenie w salonie DORIANO!!! i jestem zachwycona!!! P. Ela rewelacyjnie mnie ścięła!!! włosy same się układają. Fryzura do mnie pasuje i jestem strasznie zadowolona! Dodatkowo skorzystałam z zabiegu regeneracji włosów po zimie i to naprawdę działa!!! Włosy są po prostu piękne. Błyszczą, przelewają się przez palce... pięknie się układają i co najważniejsze nie elektryzują się!!!! i to nie jest efekt do pierwszego mycia. Polecam ten salon z całego serca! Spędziłam w tym salonie 2 godziny i czułam się jak królowa!!! a nie kolejna głowa do ścięcia, 15 minut i nara... SZCZERZE POLECAM!!!

ja rowniez nie polecam, ale nawet nie mam ochoty rozpisywac sie co kilka mcy temu zrobila mi z wlosami:/ w kazdym razie mialam straszne siano po farbowaniu, a farba ktora nalozyla za 180 zl to jakas zupelna porazka nigdy nic tak zybko mi sie nie splukiwalo, nawet farby ze sklepu za 5 zł

zamówienia zagraniczne

Nie wiesz, nie wiesz, nie rozumiesz nic.
Aerith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 11:09   #911
voix
Przyczajenie

Dot.: Toruń - NAPRAWDE dobry fryzjer???

Cześć dziewczyny
Chciałabym zapytać czy może któraś z Was wie gdzie teraz pracuje niejaki Roman z Hair Studio w Galerii Copernicus?
voix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:05   #912
maya04
Przyczajenie

Jestem ciekawa Waszych opinii o salonie Angel mają promocję na groupon-ie i tak się zastanawiam...
maya04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:56   #913
elmoska
Zakorzenienie

GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska

Cytat:
Napisane przez maya04 Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Waszych opinii o salonie Angel mają promocję na groupon-ie i tak się zastanawiam...
nie polecam Angela. Slyszalam wiele kiepskich opinii. Nawet kolezanka mi ostatnio wspominala ze pracowal tam chlopak który w ogole nie mial kwalifikacji i wyuczonego zawodu nie chciałabym się oddac w rece takiego

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA

elmoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:01   #914
Summer_Sunny
Przyczajenie

Przeczytałam wiekszość waszych wypowiedzi i nadal nie moge się zdecydować do kogo pójść. Molibyście mi doradzić? Póki co zastanawiam się nad
-Wizardem (pan Marcin),
- Chili (pan Sławek)
- Damiano (pan Damian)
- Liberdą, z tym że tu nie wiem do kogo i nawet nie wiem czy ten salon jest jeszcze w Toruniu
- Doriano (też do kogo nie wiem)
- i może Mossa choć niewiele słyszałam o tym salonie
Najbardzie chyba jestem za tym aby iść do Wizardu albo do Damiano, ale chcę się was jeszcze poradzić.
Mam włosy do zapięcia od stanika i ogólnie nie lubię siebie w krótkich włosach. Przez całe zycie miałam grzywkę i teraz dopiero od lutego robię ją na bok i nie chce tego zmieniać (żeby mi fryzjer znów jej nie ścioł). Ogólnie od dawna nie byłam u fryzjera więc moje włosy są niesamowicie zniszczone. Więc do którego fryzjera by się wybrać, tak żeby stworzył mi jakąś konkretną fruzurę i który umiałby sam powiedzieć jak fryzura pasowałaby do ksztaltu mojej twarzy. Ile takie cięcie by u niego kosztowało?

Edytowane przez Summer_Sunny
Czas edycji: 2011-03-27 o 14:27
Summer_Sunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:43   #915
dziewczynka z zapałkami
Raczkowanie

GG do dziewczynka z zapałkami

Cytat:
Napisane przez Chwila bez imienia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Szykuję się do 'ostrego cięcia' czyli z włosów za ramiona na bardzo krótkie. Czy któraś z Was zrobiła taka akcję w którymś z toruńskich salonów? Ablo może w ogóle ścina się na króciutko i może kogoś polecić? Dodam, że mam lekko falowane włosy i trochę się boję, więc zależy mi, żeby ktoś się mną dobrze zajął i dobre doradził

Słyszałam bardzo dobre opinie o Sławku z Kościuszki, ale tylko odnośnie długich włosów...
Ja właśnie uważam, że Sławek jest rewelacyjny do krótkich fryzurek. Mi taką zrobił i jestem wniebowzięta
dziewczynka z zapałkami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:49   #916
karolcia399
Przyczajenie

w jakim salonie pracuje Slawek? gdzie dokladnie na kosciuszki??
karolcia399 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:53   #917
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez voix Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Chciałabym zapytać czy może któraś z Was wie gdzie teraz pracuje niejaki Roman z Hair Studio w Galerii Copernicus?
Może w domu towarowym na starówce ?
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 06:00   #918
hedonism
Przyczajenie

Jak z długich na krótkie to p. Asia z Sunflower Konfekcyjna! Polecam z czystym sercem, ja miałam włosy do ramion teraz mam krótkie
hedonism jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:49   #919
beki666
Przyczajenie

Czy może ktoś mógłby mi pomóc i wie gdzie teraz pracuje Wiola z Copernicusa??? bardzo zależy mi na uzyskaniu tej wiadomości. Dzięki z góry za odpowiedź
beki666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 23:48   #920
winna00
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez zabkania Pokaż wiadomość
witam ja po latach poszukiwan nareszcie znalazlam swoja fryzjerke jest swietna i jestem uzalezniona od niej moim mistrzem jest Dorota z San Sebastian pozdrawiam
Witam, ja poszukuje swojej mistrzyni, również pani Doroty, ktora pracowala kilka lat temu w Sunflower na Malych Garbarach, a poźniej u dr Ireny Eris. Jeżeli ktos ma jakies informacje gdzie teraz pracuje to prosze o odpowiedz, bardzo mi zalezy, aby ją znaleźć.
winna00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:43   #921
moniqsia
Przyczajenie

GG do moniqsia

Do: Chwila bez imienia

Ja polecam Pana z Galerii Copernicus ( nie pamiętam imienia, ale pracuje tam tylko jeden mężczyzna) - po jego ścięciu włosy same się układają i nie miałam z nimi najmniejszego problemu - a przeżyłam taką metamorfozę o której piszesz, nawet włosy mam podobnie - falowane.
Jeśli chodzi o salon na Kościuszki - Chilli to ja chodziłam do Marcina, który - nie grzeszy inwencją własną, ale zawsze ścinał mnie dokładnie tak, jak chciałam. Czego niestety nie można powiedzieć o panu z Curly na Moście Paulińskim na starówce. Nie dość, że poszłam na wizytę ze zdjęciem wymarzonej fryzury, ponadto kwadrans spędziłam na tłumaczeniu fryzjerowi, że np. nie chcę cięcia brzytwą, bo moje włosy wyglądają jak siano, ma zostawić dłuższe i skromnie pocieniowane włosy na grzywce i czubku głowy itp. - włosy zostały ścięte dokładnie tak, jak sobie tego nie życzyłam - brzytwa poszła w ruch.
Z salonu wyszłam z fryzurą 40-latki i przez 3 miesiące po myciu włosów musiałam przypinać je na grzywce i czubku głowy, aby - poprzez barbarzyńskie potraktowanie ich brzytwą - nie sterczały 8 cm wzwyż.
Masakra!
moniqsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:51   #922
shupernova
Przyczajenie

Angry Weselny koszmar

Chciałabym wszystkim odradzić i jednocześnie ostrzec przed salonem Świat Fryzur "STYL" mieszczącym się przy ul. Prostej w Toruniu.

Po 1. fryzura była KOSZMARNA, a po 2. to OSZUŚCI !!

Zatem od początku... chciałam ładnie wyglądać na weselu zatem postanowiłam przedłużyć sobie włosy. Jednak po konsultacjach w salonach fryzjerskich postanowiłam ich nie przedłużać, a tylko stworzyć ładną fryzurę przy pomocy doczepianych włosów.
Wydawało mi się że najlepiej będzie jak pójdę do dobrego salonu fryzjerskiego, a wg mnie to takich należał Świat Fryzur Styl na Prostej.
Akurat były tam p. Agnieszka i p. Paulina doradziły mi jakie włosy mam kupić, Paulina mówiła że już czesała klientki z doczepianymi włosami dlatego umówiłam się do niej na koloryzację i w dzień wesela na upięcie.
Chciałam aby moje włosy i doczepione były w jednym kolorze tworząc jedną całośc, i były lekko falowane.
Przyznam ze z koloryzacji byłam zadowolona, mimo iż kolor włosów naturalnych i doczepianych był nieco inny. Koloryzacja kosztowała 150 zł, ale p. Paulina powiedziała że jest taka zasada że skoro na upięcie ona specjalnie przyjeżdża wcześniej to muszę wpłacić 50 zł, aby jak to ona ujęła "zabezpieczyć się ze ktoś nie przyjdzie". Wydało mi się to trochę dziwne ale wpłaciłam 50 zł i zapytałam o jakieś potwierdzenie wpłaty.
Na to Paulina powiedziała ze to nie jest potrzebne. Przy okazji zapytałam ile będzie kosztowało upięcie "-drugie 50 zł.
Moje włosy zostały zakręcone na wałki, a doczepiane na lokówkę.

EFEKT był KOSZMARNY: moje włosy były mocno zakręcone w drobne foki i wyglądało to jakbym się nie czesała przez 2 tyg., a włosy doczepione były zawinięte w szerokie delikatne loki. Całość wyglądała FATALNIE. Jak powiedziałam ze to nie tak ma wyglądać to Paulina powiedziała ze to wina moich włosów (przecież cały czas wiedziała jak moje włosy wyglądają i czego oczekuję i wcześniej nie widziała żadnego problemu) jakby powiedziała że nie potrafi tego zrobić poszukałabym innego salonu. Zaczęła moje włosy prostować prostownicą. Wyglądało trochę lepiej ale cały czas KOSZMARNIE.
Przy zapłacie okazało się fryzura kosztuje 150 zł (Paulina nie przypominała sobie żeby mówiła ze to będzie kosztowało jeszcze 50 zł), ponadto to nie ważne jest ze już wpłaciłam 50 zł to jeszcze 150 złotych mam zapłacić, mimo że na paragonie było 150 zł.
Cała moja rodzina stwierdziła że fryzura jest OKROPNA i szybko musiałam jechać do znajomej fryzjerki aby uratowała moja fryzurę. Ona rozprostowała moje włosy i odczepiła doczepione włosy z których część zdążyła się rozprostować nim dojechałam do domu.

PODSUMOWUJĄC: fryzura zrobiona w salonie "STYL" na Prostej to dla mnie jeden wielki koszmar i dlaczego w sumie musiałam zapłacić 200 zł mimo ze fryzura kosztowała 150 zł??
shupernova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:12   #923
Chwila bez imienia
Przyczajenie

GG do Chwila bez imienia

Cytat:
Napisane przez dziewczynka z zapałkami Pokaż wiadomość
Ja właśnie uważam, że Sławek jest rewelacyjny do krótkich fryzurek. Mi taką zrobił i jestem wniebowzięta
Cytat:
Napisane przez moniqsia Pokaż wiadomość
Do: Chwila bez imienia

Ja polecam Pana z Galerii Copernicus ( nie pamiętam imienia, ale pracuje tam tylko jeden mężczyzna) - po jego ścięciu włosy same się układają i nie miałam z nimi najmniejszego problemu - a przeżyłam taką metamorfozę o której piszesz, nawet włosy mam podobnie - falowane.
Jeśli chodzi o salon na Kościuszki - Chilli to ja chodziłam do Marcina, który - nie grzeszy inwencją własną, ale zawsze ścinał mnie dokładnie tak, jak chciałam.
Dziękuję za wszystkie sugestie
Po namyśle i przeszukaniu sieci postanowiłam zadzwonić do Galerii niestety okazuje się, że żaden mężczyzna już tam nie pracuje i zostały same panie.
Zadzwoniłam więc na Kościuszki umówić się z panem Sławkiem, najbliższy termin był na 6 czerwca dopiero, ale stwierdziłam, że poczekam, skoro tak dobrze go tu oceniacie
Stary 2011-05-18, 14:52   #924
Tereskaa
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny długo się nie odzywałam bo troszkę postanowiłam zapuścić włosy. W sumie ostatnie cięcia miałam w Wizardzie, ale średnio byłam zadowolona. Dziś zobaczyłam ofertę na Sweetdeal salony Chantal na cięcie nożem chińskim + maska + ułożenie za 29 zł. Kupiłam Czekam na voucher i będę się zapisywała na wizytę, ciekawa jestem jak to będzie w tym salonie

Jem mniej, bramy raju są wąskie

Tereskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 18:52   #925
Ewijka
Przyczajenie

A ja nie mogę się doszukać dobrego fryzjera w Toruniu , który wie co robić z włosami kręconymi. Wiem, że były już o tym wątki, ale ostatni w 2006 roku Macie jakieś świeższe informacje?
Ewijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:20   #926
dziobas17
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ewijka Pokaż wiadomość
A ja nie mogę się doszukać dobrego fryzjera w Toruniu , który wie co robić z włosami kręconymi. Wiem, że były już o tym wątki, ale ostatni w 2006 roku Macie jakieś świeższe informacje?
Ja dwa lata temu byłam w salonie Doriano, u świetnej fryzjerki, której imienia niestety nie znam. Szukałam jej przez to forum i ktoś napisał, że może to być p. Asia, która teraz pracuje w Sunflower, ale nie miałam okazji tego sprawdzić. Niemniej, opinie na temat p. Asi są zawsze dobre. Myślę, że warto spróbować.
dziobas17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:24   #927
929
Przyczajenie

Jestem tu pierwszy raz...i właściwie na chwilę.
Odpowiadając na zapytanie o "pana z Copernicusa" - jest nim Roman - obecnie pracuje w Atelier urody na Chełmińskiej.
Osobiście korzystam z jego usług - choć to tylko strzyżenie i szczerze polecam. Absolutną prawdą jest że włosy rewelacyjnie (właściwie same) się układają...a kreatywność: był bob klasyczny, szereg "wariacji na temat", a skończyło się na krótkiej fryzurce, którą sama mogę "dostosować do okazji"...
929 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:13   #928
Gagu
Przyczajenie

GG do Gagu

Moje Drogie,
przeprowadziłam się do Torunia w sierpniu 2010. W Łodzi, moim poprzednim miejscu zamieszkania chodziłam do jednego salonu przez 10 lat i zawsze wychodziłam zadowolona. Początkowo nawet jeździłam do Łodzi na strzyżenie i koloryzację, ale biorąc pod uwagę stan naszych dróg i obciążenie krajowej "jedynki" musiałam z tego zrezygnować (sam dojazd 170km zajmował 4 - 4,5godz.) Zaczęłam przeglądać fora internetowe w poszukiwaniu dobrego, toruńskiego fryzjera. Byłam w salonie Mossa u p. Sylwii, urocza kobieta, miła w obejściu, zaproponowała mi ciekawą fryzurę, jednak cięcie nie było zbyt dokładne. Na następne strzyżenie wybrałam się do p. Asi z salonu "Sunflower" przy ul. Konfekcyjnej. Zabrałam ze sobą syna, nastolatka. Pani Asia, niezwykle sympatyczna, cierpliwie wysłuchała naszych sugestii, zadała mnóstwo pytań i zabrała się do dzieła. Syn jest zachwycony fryzurą, ja również. Cięcie jest perfekcyjne, a włosy układają się rewelacyjnie. Jedynym mankamentem jest fakt, że p. Asia nie lubi tapirować włosów, a ja lubię mieć tył lekko uniesiony. Ale to drobnostka. Myślę, że znalazłam już swojego nowego, toruńskiego fryzjera.
Pozdrawiam
Gagu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 16:45   #929
Krysaaa
Raczkowanie

Hej wszystkim czy któraś z Was robiła sobie zabieg prostowania GLOBAL KERATIN ? Jeżeli tak z jakiego salonu korzystałyście,jak długo utrzymywał się efekt i jaka była cena za piękne proste włosy? Pozdrawiam
P.S.Po naruszeniu kilku znajomości udało mi się zapisać do salonu STUDIO GOKKA oś.Słoneczne tarasy-do Pani Izy.Termin 4 czerwca,zobaczymy....
Krysaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 09:16   #930
Chwila bez imienia
Przyczajenie

GG do Chwila bez imienia

A ja jeszcze ostatnio wpadłam do studia fryzur Górny na Szerokiej, zapytałam o radę, Pani bardzo ładnie się mną zajęła i teraz zastanawiam się czy czasem się tam nie przepisać. Czy któraś z Was korzystała z tego salonu? Macie jakieś opinie na jego temat?
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, fryzjer ślub, fryzura, ślub, toruń

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości