Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-09, 08:53   #991
anulaanula
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez Makao Pokaż wiadomość
Podbijam, też mam grupona do nich, ale przed tym chce iśc tam na czesanie wieczorowe....

isc czy nie isc ??? :
Te wszystkie Grupony.Grupery,Mydeal,Sw eetdeal...i.t.d. to jedna wielka ściema ja wolę wybrać salon o dobrej jakości usług , oczywiście z cenami nie z kosmosu.Chytry dwa razy traci ,bardzo się to sprawdza u fryzjera.W wypadku kiepskiej usługi fryzjerskiej zrobionej u przypadkowego fryzjera za grosze i tak musiałam w lepszym salonie poprawić kolor i płacić dodatkowo za dekoloryzację.
Dobre nigdy nie jest za darmo.
anulaanula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:03   #992
Tereskaa
Zakorzenienie

Jak już kupiłaś grupon to idź

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez anulaanula Pokaż wiadomość
Te wszystkie Grupony.Grupery,Mydeal,Sw eetdeal...i.t.d. to jedna wielka ściema ja wolę wybrać salon o dobrej jakości usług , oczywiście z cenami nie z kosmosu.Chytry dwa razy traci ,bardzo się to sprawdza u fryzjera.W wypadku kiepskiej usługi fryzjerskiej zrobionej u przypadkowego fryzjera za grosze i tak musiałam w lepszym salonie poprawić kolor i płacić dodatkowo za dekoloryzację.
Dobre nigdy nie jest za darmo.

Po części rację masz, ale nie do końca się z tym zgodzę. Jak ja kupiłam voucher na Sweetdealu do Ricci&Capricci to miał być to program wellnes, a na przykład nie było badania włosa przed i po masce odżywczej (co było ujęte w cenie). Myślę, że sama usługa mycia głowy, maseczki pod sauną i cięcia ciepłymi nożyczkami była warta te 50 zł, ale na pewno nie 200 tak jak było to napisane. Dlatego ja jestem zadowolona i z efektów i finansowo.
Ponadto uważam, że w przypadku koloryzacji można się rzeczywiście naciąć, bo wiadomo, że nikt nie będzie dokładał do dobrej jakości farby, więc nałożą byle co. Jednak jeśli chodzi o usługi i koszty własne to jestem w stanie uwierzyć, że fryzjerzy mogą iść po kosztach lub z minimalnym zyskiem by przyciągnąć klientów.

Jem mniej, bramy raju są wąskie

Tereskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:47   #993
anulaanula
Przyczajenie

Jednak jeśli chodzi o usługi i koszty własne to jestem w stanie uwierzyć, że fryzjerzy mogą iść po kosztach lub z minimalnym zyskiem by przyciągnąć klientów.[/QUOTE]
I tu się mylisz - rozmawiałam z fryzjerem i kosmetyczą na temat zysków.
Grupery żądają rabatu na usługę minimum 60%
zakładając że usługa kosztuje 100 zł -
40 procent zapłaciłam
gruper bierze połowę + vat czyli 24,60 zł
fryzjerowi lub kosmetyczce zostaje 15,40 zł
ile kosztuje maska ,krem -dobry czy inny produkt kosmetyczny , sama wiesz ile kosztuje tubka farby a potrzeba ich czasem ze dwie.
Przekracza napewno to 15,40 zł.
W Łodzi fryzjer splajtował. Sprzedał bardzo dużo usług- tylko dziś nie ma na farby , prąd i czynsz aby zrealizować zobowiązania grupona.
Sama widzisz że koszty samych materiałów są dużo wyższe niż cena którą płacimy Groperom. Kosmetyczki i fryzjerzy którzy uczestniczą w czymś takim są głupi.
Jest powiedzenie "sam nie zje drugiemu nie da" Ja bym to zmieniła na " Sam zdechnie drugiemu nie da"
To jest wykańczanie małych firm przez inne firmy ściąganiem klientek poniżej kosztów. Zarabiają tylko pośrednicy Grupery,Grupony ! żerując na kryzysie !
Stary 2011-09-09, 10:55   #994
Tereskaa
Zakorzenienie

Jeśli jest tak jak mówisz, to faktycznie, nie wygląda to za wesoło. Ale z drugiej strony nikt nie każe tym firmom korzystać z usług grupona czy podobnych firm. Jeśli decydują się na takie przedsięwzięcie to już muszą być albo bardzo zdesperowani w poszukiwaniu klienta, albo głupi, że decydują się na samobója.

Stary 2011-09-09, 12:40   #995
anulaanula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Jeśli jest tak jak mówisz, to faktycznie, nie wygląda to za wesoło. Ale z drugiej strony nikt nie każe tym firmom korzystać z usług grupona czy podobnych firm. Jeśli decydują się na takie przedsięwzięcie to już muszą być albo bardzo zdesperowani w poszukiwaniu klienta, albo głupi, że decydują się na samobója.
Tak ,sama widzę, że w kryzysie tonący brzytwy się chwyta - firmy dostają niewięką gotówkę, której bardzo potrzebują aby przetrwać-poniżej kosztów dziś , nie myśląc co będzie za miesiąc. A klientki chodzą z promocji na promocje - bo po co mają się wiązać, jak z chwili na chwilę pojawi się coś taniego.
Wiele małych firemek łapie się na to że jak zrobią coś poniżej kosztów to zaprocentuje to już za miesiąc dwa - niestety ktoś inny da taką ofertę za dwa miesiące. I albo robi się za darmo albo czekanie na klienta ?!?! czarne widmo
Stary 2011-09-09, 16:24   #996
Krysaaa
Raczkowanie

Hej Wszystkim dzisiaj umówiłam się na farbowanie-1 kolor blond do salonu Ricci&Capriccito był pełen spontan bo we wtorek mam urlop i postanowiłam wykorzystać wolny dzień...czy ktoś korzystał z ich usług z koloryzacji? Czytałam wcześniej,że były osoby które obcinały tam włosy,a farbowanie?Czyżbym była pierwsza? Pozdrawiam ,dam znać w środę jak kolorek i Ci Włoscy fryzjerzy....
Krysaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 17:11   #997
Tereskaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anulaanula Pokaż wiadomość
Tak ,sama widzę, że w kryzysie tonący brzytwy się chwyta - firmy dostają niewięką gotówkę, której bardzo potrzebują aby przetrwać-poniżej kosztów dziś , nie myśląc co będzie za miesiąc. A klientki chodzą z promocji na promocje - bo po co mają się wiązać, jak z chwili na chwilę pojawi się coś taniego.
Wiele małych firemek łapie się na to że jak zrobią coś poniżej kosztów to zaprocentuje to już za miesiąc dwa - niestety ktoś inny da taką ofertę za dwa miesiące. I albo robi się za darmo albo czekanie na klienta ?!?! czarne widmo
Ciężkie jest życie przedsiębiorcy w naszym kraju...

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Hej Wszystkim dzisiaj umówiłam się na farbowanie-1 kolor blond do salonu Ricci&Capriccito był pełen spontan bo we wtorek mam urlop i postanowiłam wykorzystać wolny dzień...czy ktoś korzystał z ich usług z koloryzacji? Czytałam wcześniej,że były osoby które obcinały tam włosy,a farbowanie?Czyżbym była pierwsza? Pozdrawiam ,dam znać w środę jak kolorek i Ci Włoscy fryzjerzy....
Sama jestem ciekawa jak z koloryzacją u nich, także czekam na opinię

Stary 2011-09-15, 14:18   #998
klapki
Przyczajenie

Wydaje mi się, że "przeczesałam" cały fryzjerski wątek i jestem bardzo zdziwiona, że nie ma w nim nic o Sylwii z Sunflowera na lubickiej. Poszłam do niej z 2 lata temu bo koleżanka miała rewelacyjną fryzurę wykonaną właśnie przez Sylwię. Sama mam taki kłopot, że po prostu brak mi wyobraźni, nie lubię mówić fryzjerowi dokładnie co ma robić bo zwyczajnie sama nie wiem. Poszłam do salonu z zamiarem zapuszczania włosów, były one już prawie do ramion. Ta dziewczyna nie tylko jest dobrą fryzjerką ale też dobrym psychologiem widziała, że sama nie wiem co mam ze sobą zrobić i zaproponowała jednak ścięcie na krótko. Była tak pewna tego co mówiła, że zdecydowałam się na krótkie cięcie chociaż jak wiele z Was też jestem wystraszona wchodząc do fryzjera. Fryzurę zrobiła rewelacyjną, modną i łatwą do ułożenia. Sama wytłumaczyła jak mam modelować włosy w domu. Polecam ją więc każdej niezdecydowanej dziewczynie Jest przesympatyczna, bije od niej dobra energia i jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam. Polubiłam eksperymenty, za każdym razem proszę o nową fryzurę. W kolejce jakoś strasznie długo nie czekam, ok. tygodnia. Strzyżenie kosztuje mnie 53-56zł (chyba zależy od ilości kosmetyków). Jeśli chodzi o farbowanie to zwyczajnie mnie na nie nie stać w Sunflowerze, nie pamiętam ceny ale to jakaś masakra była
klapki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 10:58   #999
Bebesza
Przyczajenie

Witam.
Wie może któraś z Was, gdzie się podziała Pani Magda z salonu Curly Hair Salon (ul. Most Pauliński) ?
Proszę o w miarę szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Bebesza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 10:01   #1000
Krysaaa
Raczkowanie

Hej dziewczyny,ja już ochłonęłam po wizycie w salonie RICCI & CAPRICCI, więc teraz mogę się z Wami podzielić całą historią Miałam włosy obcięte na boba bardzo jasny blond zawsze robione pasemka na folii,których jak przybywało to wyglądało jakbym całe włosy rozjaśniała na super jasny blond.Stwierdziłam,że to sztucznie wygląda i chce trochę przyciemnić włosy,wybrałam się do RICCI & CAPRICCI bo za farbowanie na 1 kolor chcą 80 zł więc cena ok,obsługa bardzo miła,miły włoch odradził mi kolory które chciałam bo powiedział,że na tak jasnych włosach może wyjść zielono i zaproponował brzoskwiniowy blond,zrobił 10 min próbkę na pasemku i stwierdziliśmy,że ok.Jednak nie wiem czemu jak zrobił całe włosy trzymał trochę dłuzej i włosy wyszły siwo-fioletowe KOSZMAR Włoch pow.że to po 2-3 myciach się zmyje i będzie ok.Używałam szampony przeciw łupieżowego one super spłukują kolor i myłam włosy 2 razy dziennie,a kolor nadal był fioletowy tylko trochę mniej po 6 myciach zdecydowałam,że muszę coś z tym zrobić bo urlop mi się kończył i jak miałam pokazać się w pracy w takich włosach.Poszłam do innego fryzjera w swojej miejscowosci,ona zrobiła dekoloryzację i położyła beżowy blond i jest ok.Takim sposobem w ciągu 3 dni wydałam 200 zł na fryzjerów bo w R&C 80 zł,a ten drugi 120 zł,efekt końcowy pusty portfel i mega zniszczone włosy Nie wiem dziewczyny może to tylko mój przypadek był taki w R&C,ale ja już dziękuję za farbowanie w tym salonie,pozdrawiam,
Krysaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 11:01   #1001
Tereskaa
Zakorzenienie

Przykra sytuacja Cię spotkała. Ja z samego cięcia tam jestem zadowolona, nie farbuję włosów, więc trudno mi się na ten temat wypowiadać.

Stary 2011-09-22, 19:04   #1002
Bebesza
Przyczajenie

Czesc.
Dziewczyny ponawiam pytanie, wiecie gdzie przeniosła sie pani Magda, która wcześniej pracowala w Curly Hair Salon przy ul. Most Pauliński ?
Pozdrawiam ;D
Stary 2011-10-02, 10:24   #1003
malenstwo777
Przyczajenie

Ja polecam salon Chili na kościuszki, najlepiej do Marcina lub Sławka sie zapisać, ja tylko korzystałam z usług Marcina-super koleś, na prawdę mogę go polecić, a moje znajome są też bardzo zadowolone z szefa-Sławka
malenstwo777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-08, 18:26   #1004
katia305
Przyczajenie

dzisiaj na sweet dealu jest: 49 zł zamiast 130 zł za balejaż jeden dwa lub aż trzy kolory w Salonie Ricci & Capricci i zastanawiam sie czy kupic.... to co przezyla Krysaaa strasznie mnie zniechecilo, ale z drugiej strony...49 zl ;P
czy ktos ma jakies pozytywne wspomnienia z farbowania u Wlochow?
katia305 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-09, 13:28   #1005
AgnieszkaK83
Przyczajenie

Witam
Po raz kolejny szukam pani Asi, która kiedyś pracowała w salonie Górnego. Dzięki Waszym wpisom znalazłam ją w Spa Isabell, ale dzwoniłam ostatnio i niestety nie pracuje już tam Czy któraś z Was wie może gdzie można ją znaleźć?
Pozdrawiam
AgnieszkaK83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 17:55   #1006
Ninka65
Przyczajenie

Hej hej . Moja koleżanka poleciła mi salon fryzjerski Ricci e Capricci na Mostowej w Toruniu. Byla bardzo zadowolona z usług . Ja również skorzystałam z cięcia gorącymi nożyczkami . Włosy są mniej zniszczone po takim strzyżeniu .Zapłaciłam za tą usługę 40 zł Promocja . Gorąco polecam ten salon , ja udam się tam na pewno jeszcze nie jeden raz
Ninka65 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:54   #1007
Mimikal
Przyczajenie

Dziewczyny, mam informację dla wszystkich z nas, które szukały Asi, tej, która kiedyś była u Górnych, a potem w Isabelle w Bumarze. Ma już własny salon, chyba do spółki z jeszcze jedną fryzjerką. Idę w środę na strzyżenie - doniosę jak było. Aha ten salon nazywa się Naomi, albo Noemi... ;-) Jeśli ktoraś będzie zainteresowana to w środę napiszę dokładniej. Pozdrowienia!
Mimikal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 13:41   #1008
zuza13zuza13
Przyczajenie

Przeczytałam wpisy z tego forum jak i na innych, ale że posty mają juz trochę latek
Chciałam sie zapytać ile jest marcinów fryzjerów w toruniu? Bo czytałam o marcinie z wizardu i marcinie z marcelo, oni tam jeszcze pracuja?? sa jacys mlodzi?
zuza13zuza13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 16:27   #1009
zuza13zuza13
Przyczajenie

Przeczytałam to forum i inne o fryzjerach, z racji tego,że niektóre są juz troche stare, ma pytanko odnośnie fryzjerów Marcinów: czy Marcin pracuje jeszcze w wizardzie,a ten drugi w Marcelo?
zuza13zuza13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 10:31   #1010
basia123456
Przyczajenie

wiecie moze cos natemat salonu EUPHORIA w Toruniu na Fałata? Kupiłam kupon na Grouponie na farbowanie i sie zastanawiam czy dobrze zrobilam jesli chodzi o wybór salonu. Z góry dzieki za odp. i nie urywam ze mi na niej zalezy, bo moge jeszcze ewentualnie zrezygnowac z kuponu
basia123456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:58   #1011
AgnieszkaK83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mimikal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam informację dla wszystkich z nas, które szukały Asi, tej, która kiedyś była u Górnych, a potem w Isabelle w Bumarze. Ma już własny salon, chyba do spółki z jeszcze jedną fryzjerką. Idę w środę na strzyżenie - doniosę jak było. Aha ten salon nazywa się Naomi, albo Noemi... ;-) Jeśli ktoraś będzie zainteresowana to w środę napiszę dokładniej. Pozdrowienia!
Mimikal proszę napisz gdzie znajduje się ten salon fryzjerski.
Pozdrawiam
AgnieszkaK83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-19, 15:35   #1012
karla1234
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Krysaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,ja już ochłonęłam po wizycie w salonie RICCI & CAPRICCI, więc teraz mogę się z Wami podzielić całą historią Miałam włosy obcięte na boba bardzo jasny blond zawsze robione pasemka na folii,których jak przybywało to wyglądało jakbym całe włosy rozjaśniała na super jasny blond.Stwierdziłam,że to sztucznie wygląda i chce trochę przyciemnić włosy,wybrałam się do RICCI & CAPRICCI bo za farbowanie na 1 kolor chcą 80 zł więc cena ok,obsługa bardzo miła,miły włoch odradził mi kolory które chciałam bo powiedział,że na tak jasnych włosach może wyjść zielono i zaproponował brzoskwiniowy blond,zrobił 10 min próbkę na pasemku i stwierdziliśmy,że ok.Jednak nie wiem czemu jak zrobił całe włosy trzymał trochę dłuzej i włosy wyszły siwo-fioletowe KOSZMAR Włoch pow.że to po 2-3 myciach się zmyje i będzie ok.Używałam szampony przeciw łupieżowego one super spłukują kolor i myłam włosy 2 razy dziennie,a kolor nadal był fioletowy tylko trochę mniej po 6 myciach zdecydowałam,że muszę coś z tym zrobić bo urlop mi się kończył i jak miałam pokazać się w pracy w takich włosach.Poszłam do innego fryzjera w swojej miejscowosci,ona zrobiła dekoloryzację i położyła beżowy blond i jest ok.Takim sposobem w ciągu 3 dni wydałam 200 zł na fryzjerów bo w R&C 80 zł,a ten drugi 120 zł,efekt końcowy pusty portfel i mega zniszczone włosy Nie wiem dziewczyny może to tylko mój przypadek był taki w R&C,ale ja już dziękuję za farbowanie w tym salonie,pozdrawiam,
naprawdę NIE POLECAM! dziewczyny bylam na balejażu w ricci & caprici ... brak mi słow, pol włosów mi wypadło, sa totalnie spalone, szczota na głowie.... nie wiem jak obcianają, ale balejaż robią fatalny. połasiłam sie na voucher za 50zł - nigdy więcej. Po prostu kpina !!!!!!!!! ostrzegam, może uratuję komuś włosy !
karla1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 21:57   #1013
Niebieskam
Przyczajenie

Witam! Kilkakrotnie na łamach tego forum pisano pozytywnie o Pani Karolinie z Feminarium. Ja także przyłączam się do grona fanek Za każdym razem jestem zadolowona ze strzyżenia, a także z samego kontaktu z Panią Karoliną, gdyż za każdym razem słucha tego, co do niej mówię, gdy potrzebuję, doradzi, a przy tym jest bardzo miła. Od niedawna Pani Karolina prowadzi swój zakład (ulica Wybickiego, łatwy dojazd), nazywa się on Awocado i jest tam o wiele ładniej niż w Feminarium, jest pyszna herbata, niższe ceny, a fryzjerka w dalszym ciągu tak samo miła i profesjonalna Polecam!
Niebieskam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:43   #1014
karla1234
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Dobry Fryzjer - Toruń

Cytat:
Napisane przez katia305 Pokaż wiadomość
dzisiaj na sweet dealu jest: 49 zł zamiast 130 zł za balejaż jeden dwa lub aż trzy kolory w Salonie Ricci & Capricci i zastanawiam sie czy kupic.... to co przezyla Krysaaa strasznie mnie zniechecilo, ale z drugiej strony...49 zl ;P

powodzenia koleżanko, pewnie teraz nosisz perukę ???? bo ja nie mam pół włosw na głowie, a pasemka jakbym sobie sama zrobiła w domu uzywajać perhydrolu.
karla1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 10:07   #1015
sweety123
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez katia305 Pokaż wiadomość

powodzenia koleżanko, i co juz nosisz peruke??? bo ja nie mam połwy włosów na głowie, A pasemka mam takie jakbym sama sobie zrobiła w domu używająć perhydrolu.

Nie ma co oszczędzać na włosach !!!!!!!!!!!! UWAŻAJCIE NA TEN SALON !!!!!
sweety123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 21:04   #1016
estera4
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to estera4

Hej mam do Was pytanie ... gdzie w Toruniu mogę znaleźć fryzjera który dobrze wycieniuje włosy kręcono-falowane? Mam podatne włosy i na razie są one obcięte równo co ogranicza skręt, fajnie by było jakby fryzjer mi je odpowiednio wycieniował .... z góry dzięki za odpowiedzi
estera4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:15   #1017
mAliNa 88
Przyczajenie

Naczytałam się o tych grouponach i teraz mam stracha Właśnie nabyłam taki na konsultacje z ze stylistą, koloryzacje, cięcie, manicure, pedicure i Bóg wie co jeszcze w salonie Artego. Czy może któraś z was juz korzystała z usług tego salonu?
mAliNa 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 15:06   #1018
Bebesza
Przyczajenie

Nadal szukam pani Magdy z Curly Hair, slyszalam że zaczela pracowac w Bumarze lecz gdy tam poszlam, szukalam jej w Matrixie oraz u Ireny Eris, nie bylo jej. Byc moze pominelam jakis salon fryzjerski. Co wy na to ? Wiecie gdzie moge znalesc pania Magde?
Stary 2011-12-06, 15:07   #1019
Patrilla
Zakorzenienie

oj ten Ricci byłam zawiodłam się, ale mam trudne włosy choć obsługa super miła cena z rabatem boska ...
miałam tylko cięcie gorącymi nożyczkami duże schody włosy po myciu w domu już się nie układały (stylista za to jeden duży + genialnie układa włosy)
mam za to rewelacyjnie poprawione
estera4 spróbuj w chili albo u mojej fryzjerki jak chcesz dam namiary
Stary 2011-12-08, 18:09   #1020
Bebesza
Przyczajenie

Znalazłam już panią Magdę. Pracuje w Bumarze, Isabelle SPA, w związku z tym chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje tam ścięcie włosów (tzn. podcięcie i wycieniowanie), łącznie z myciem i prostowaniem. Wie może któraś z was?
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, fryzjer ślub, fryzura, ślub, toruń

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości