Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-09, 11:58   #1
mrsalexx
Przyczajenie

Co mogę zmienić w mojej fruzurze?

Ogólnie to chciałabym coś zmienić w moich nudnych włosach. W zasadzie to u fryzjera nigdy nie byłam, no może raz, dwa lata temu na zrobienie grzywki i ścieniowanie włosów - tyle z mojej przygody z fryzjerem.
Po wielu farbowaniach (naturalnie mam ciemny blond, z jasnymi refleksami), prostowaniach, szuszeniach i dobijaniu ich mokrych na pełnym słońcu w lato, wyglądały jak włosy stracha na wróble. Zawsze sądziłam, że zwykły szampon i jakaś tam odżywka jest wystarczającą pomocą z mojej strony, dla nich. Od początku czerwca zaczęłam się nimi bardziej interesować. Stosuję godzinną maskę z oleju rycynowego, żółtka, mleka i ew. z cytryną, czasami jakieś płukanki, szampon rzepowy Joanna i odżywka dla puszących się włosów Dove. (chciałam zacząć moją przygodę z olejowaniem, ale nie mogę się do tego jakoś zabrać) Przestałam je suszyć, zostawiam je po prostu, żeby same sobie wyschły, nie kłądę się spać z mokrymi tak jak to kiedyś robiłam, nie prostuję ich (a jeśli prostuje, to pełno mi ich wypada) Po tych zabiegach włosy zaczęły mi rosnąć w zastraszającym tempie, a zawsze marzyłam o włosach za biust (dwa lata temu miałam jeszcze króciutkie, takie przed ramiona)
No i co z tego, że się o nie troszczę jak nigdy, jak one nie wyglądają tak jakbym chciała :c Ażeby wyglądały w miarę normalnie, to muszę je ze dwa dni nie czesać, bo z natury mam puszące włosy na długości, a na głowie trochę przyklapnięte.
I tutaj pada moje pytanie do Was, jaką fryzurę mi polecacie? A może nie zmieniać nic?

Dodaje dwa zdjęcia, po rozczesaniu włosów:
http://imageshack.us/a/img4/5636/1a8v.jpg
http://imageshack.us/a/img89/9978/euj8.jpg

I jakieś najaktualniejsze zdjęcie z profilu:
http://img401.imageshack.us/img401/3297/msbc.jpg

Edytowane przez mrsalexx
Czas edycji: 2013-08-09 o 12:11
mrsalexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 17:23   #2
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Co mogę zmienić w mojej fruzurze?

Szczerze? Przede wszystkim polecam więcej różnorodności w pielęgnacji. Jeden szampon i jedna odżywka to trochę nudne dla włosów- na początek są fajne, potem się przyzwyczajają i efektu nie ma wcale. Co do fryzury... dbaj, zapuszczaj . To ode mnie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości