chcę wyglądać jak Lily! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-10, 11:30   #1
ribermona
Raczkowanie

chcę wyglądać jak Lily!

Witam, nie wiedziałam gdzie mogłabym zamieścić mojego posta więc zrobię to tutaj, mam nadzieję, że to dobre miejsce.
Więc przechodząc do rzeczy, jestem wielką fanką urody Lily Collins, podoba mi się w niej dosłownie wszystko, jest dla mnie takim ideałem jak chciałabym wyglądać. Od razu uprzedzam, że nie jestem jakąś psycho-fanką, nie mam jej zdjęć nad łóżkiem ani nic takiego, spokojnie. Po prostu, gdy porównuje się z nią jest mi tak olbrzymie przykro, że nie wyglądam tak jak ona, czasami mi łezka poleci patrząc na siebie. Chodzi mi o to, że jestem ciekawa, czy któraś z was ma jakieś pomysły JAK ONA TO ROBI, że tak wygląda. Wiem, że duża sprawa to geny, jednak czy ktoś zna sposoby by mieć tak gładką skórę jak ona, idealnie bladą, bez pryszczy, przebarwień, wągrów. Ma też genialne usta, pełne i gładkie. Lubie też się zachwycać jej włosami, są zawsze pełne blasku, długie, gęste. Więc mam pytanie, patrząc na załączone zdjęcia, jakie kolory mogłybyście mi polecić z castinga, aby były takie (mniej więcej oczywiście) jak ona ma. Wiem, że ma różne dlatego nie czekam na tylko jedną odpowiedź.
Jakie są wasze sposoby na piękne włosy, niczym ona ma? Jakieś kosmetyki, dieta, suplementy?
Aa, i jeszcze jest taka strasznie ładna dziewczyna z teledysku Avicii- Wake me up, też jest przeładna, chciałabym wyglądać jak ona.. Cholera, jak one to robią, muszą byc jakies sposoby na włosy, cere, figure....
Piszcie proszę co wam przyjdzie na myśl, jakieś rady, porady... Będę bardzo bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (10,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (2,4 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (8,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (10,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (2,5 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (12,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45.jpg (10,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (12,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4555.jpg (17,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11111.jpg (13,7 KB, 56 załadowań)
ribermona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 14:08   #2
Wampierz
Zakorzenienie

Dot.: chcę wyglądać jak Lily!

Cera - wątek "Jak podkreślić jasną cerę". Dpbre kosmetyki - kremy bb, minerały również mogą ci pomóc
Włosy - wątki o olejowaniu, włosomaniackie
Brwi - na pewno też znajdziesz sporo porad tutaj.

Ale wiesz, żeby uzyskać podobny efekt trzeba mieć podobny typ urody, jeśli masz inny to nie będziesz podobna do niej, możesz tylko poprawić stan włosów i skóry. Taki naturalny styl jak jej sprawdzi się u każdego.
Stary 2013-08-10, 14:24   #3
ribermona
Raczkowanie

dziękuję za odpowiedź, na pewno poczytam.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Aa, i jeszcze jedno, czy suplementy diety (np skrzypowita) mogą poprawić ogólny wygląd włosów, skóry i paznokci czy wystarczą po prostu dobre kosmetyki?
Stary 2013-08-10, 15:22   #4
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ribermona Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź, na pewno poczytam.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Aa, i jeszcze jedno, czy suplementy diety (np skrzypowita) mogą poprawić ogólny wygląd włosów, skóry i paznokci czy wystarczą po prostu dobre kosmetyki?
Mogą, ale tylko jeśli problemy z włosami czy skórą są wywołane jakimiś brakami. Ogólnie to zawsze przydaje się brać takie suplementy, mogą być te tańsze - belissa, skrzypovita. Tyle, że efekty na włosach i paznokciach widać po dłuższym czasie, tzn. na nowo odrośniętej części. Na skórę dobrze też robią witaminy A+E, takie w oleju.

Najważniejsze jest tak naprawdę ustalenie przyczyny problemu i znalezienie czegoś co działa, bo każdy czego innego potrzebuje. Jednym na wypryski pomaga silniejsze nawilżanie, bo reguluje się wydzielanie łoju i wszystko robi się cacy, u innych to nie zadziała i trzeba minimalizować smarowidła.
Stary 2013-08-10, 16:04   #5
Ingran
Psycho

Z tą idealną bladością to bym nie przesadzała
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Edytowane przez Ingran
Czas edycji: 2013-08-10 o 16:11 Powód: literowka :p
Ingran jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 18:39   #6
ribermona
Raczkowanie

w takim razie urządzę sobie suplementową kurację, ale może na jesień/zima, tak na 3 miesiące, słyszałam, że to odpowiedni czas.

A co do bladości, wiem, że nie wszystkim pasuje, ale jak już komuś na prawdę pasuje to według mnie wygląda bajecznie
Stary 2013-08-10, 19:00   #7
Ingran
Psycho

Chodzi o to, że Lily nie jest jakoś wybitnie blada
bzdura.

Stary 2013-08-10, 19:12   #8
ribermona
Raczkowanie

tak, tak, też prawda, choć na niektórych zdjęciach faktycznie jest i bardzo jej to służy. No ale w każdym razie, na pewno ma jasną cerę.
Stary 2013-08-10, 19:22   #9
Ingran
Psycho

Światło i przeróbki dużo wnoszą. Tu np nie wygląda na bladą :P
bzdura.

Stary 2013-08-10, 19:36   #10
ribermona
Raczkowanie

Fakt, ma piegi, na tym zdjęciu są bardzo widoczne i choć wolę ją w bledszej wersji (gdzie nie są aż tak widoczne), to i tak wygląda bardzo ładnie

Edytowane przez ribermona
Czas edycji: 2013-08-10 o 19:39
Stary 2013-08-10, 20:26   #11
wega1993
Rozeznanie

Też mi się podoba jest uroda, włosy i brwi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (106,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02nb.jpg (48,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a712d1188db7b97db04c13595478ede.jpg (39,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31TAGGED.jpg (81,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lily-collins-brown-eyeliner-red-lipstick-w724.jpg (129,9 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 69a16b34c4320c22d4f7b64d3e9820b9.jpg (32,7 KB, 33 załadowań)

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 22:22   #12
ribermona
Raczkowanie

Oooo, widzę, że nie jestem sama, jak miło
Stary 2013-08-10, 22:56   #13
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ribermona Pokaż wiadomość
w takim razie urządzę sobie suplementową kurację, ale może na jesień/zima, tak na 3 miesiące, słyszałam, że to odpowiedni czas.

A co do bladości, wiem, że nie wszystkim pasuje, ale jak już komuś na prawdę pasuje to według mnie wygląda bajecznie
O jakie suplementy Ci chodzi? Na nawilżenie czy masz kłopoty z wypryskami? Jeśli to drugie to zawsze będę polecać Sufrin i tabletki ziele wierzbownicy. Sufrin najlepiej brać pierwsze opakowanie 3 razy na dzień, drugie 2 razy a kolejne dawka podtrzymująca po 1 tabsie. Ma pewien minus- odbija się i skóra wydziela zapach terpentyny ale aż "czuć" jak przez organizm przechodzi ta siara
Utrzymanie jasnej cery to wiadomo unikanie słońca i stosowanie wysokich filtrów. Nikt Ci nie da uniwersalnego przepisu na ładne włosy czy cerę. Spróbuj do mycia buzi tego:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...sensitive.html

ładnie wygładza i rozświetla buzię ta maseczka(choć ja stosuję normalnie jako krem co drugą noc-moje niedawne odkrycie):
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...rmabrazja.html

Dążenie do tego by wyglądać jak ktoś inny prowadzi jedynie do frustracji szczególnie jeśli masz zupełnie inny typ urody. Mi tez sie wiele osóbek o totalnie innym typie urody podoba ale wiem że nigdy nie będę tak wyglądać - nawet po operacjach
iamsolucky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-10, 23:11   #14
wega1993
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
O jakie suplementy Ci chodzi? Na nawilżenie czy masz kłopoty z wypryskami? Jeśli to drugie to zawsze będę polecać Sufrin i tabletki ziele wierzbownicy. Sufrin najlepiej brać pierwsze opakowanie 3 razy na dzień, drugie 2 razy a kolejne dawka podtrzymująca po 1 tabsie. Ma pewien minus- odbija się i skóra wydziela zapach terpentyny ale aż "czuć" jak przez organizm przechodzi ta siara
Utrzymanie jasnej cery to wiadomo unikanie słońca i stosowanie wysokich filtrów. Nikt Ci nie da uniwersalnego przepisu na ładne włosy czy cerę. Spróbuj do mycia buzi tego:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54...sensitive.html

ładnie wygładza i rozświetla buzię ta maseczka(choć ja stosuję normalnie jako krem co drugą noc-moje niedawne odkrycie):
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...rmabrazja.html

Dążenie do tego by wyglądać jak ktoś inny prowadzi jedynie do frustracji szczególnie jeśli masz zupełnie inny typ urody. Mi tez sie wiele osóbek o totalnie innym typie urody podoba ale wiem że nigdy nie będę tak wyglądać - nawet po operacjach
o tak tak, zgadzam się z tą frustracją. Sama mam swoje ulubione osoby, którymi się inspiruję; ale niestety połowa z nich ma w ogóle przeciwną urodę do mojej. Np. Peyton Sawyer (z serialu One Tree Hill), Jude Harrison (z Instant Star), Kristen Stewart, Spencer Hastings/Emily Fields/Aria (z PLL), Lily Collins (także piękna pod względem urody) i wiele innych.

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."

wega1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 10:49   #15
ribermona
Raczkowanie

Jeśli chodzi o suplementy to myślałam o skrzypowicie czy coś takiego, głównie chodzi mi o włosy, chce mieć długie i zdrowe Jeśli chodzi o cere, mam problemy z pryszczami, wągrami i tym podobne. Często na jesień czy zimę, staje się sucha, łuszczy się. Staram się ją nawilżać, ale nie lubię tego bo po aplikacji kremem, skóra jest tłusta, świecąca się. Nie znalazłam jeszcze takiego kremu który by wsiąkał szybko i nie było po nim śladu.

A co do Sufrinu, mogę spróbować, skoro polecasz. E tam, że śmierdzi. *Chcesz być piękna, musisz cierpieć* moja mama mi tak kiedyś mówiła podczas moich męk przy pierwszym użyciu depilatora

Dziękuję za wszytskie rady, na pewno spróbuję.

Co do flustracji, masz rację, to jest niemożliwe by stać się kimś innym. Zostaje mi tylko w miarę możliwości dbanie o siebie, by wyglądać jak najkorzystniej.

W sumie jak tak teraz patrzę nie wiem co mnie napadło by zrobić ten wątek, nie wiem, może spodziewałam się odpowiedzi w *stylu zrób to, zrób tamto, a będziesz podobna*. Ale dziękuję, że jest inaczej
Stary 2013-08-13, 10:46   #16
sensualitat
Wtajemniczenie

GG do sensualitat

Rzeczywiście Lily jest piękna uwielbiam taki typ urody

Tagi
metamorfoza, uroda, wygląd

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości