zyly w okol oczu i irytujace przebarwienia w okol ust . jak zamaskowac skutecznie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-13, 01:30   #1
abbygail
Przyczajenie

zyly w okol oczu i irytujace przebarwienia w okol ust . jak zamaskowac skutecznie?

Moje drogie mam problemy zawsze mialam irytujace zyly pod oczami , i zolte plamy w okol ust. Teraz mi to przeszkadza , latem jest najgorzej nie wiem w ogole jak to maskowac . Mam jasna cere ale latem chcialabym ja troszeczke opalic . Pomocy ?????
abbygail jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:58   #2
asiunia_28
Raczkowanie

Dot.: zyly w okol oczu i irytujace przebarwienia w okol ust . jak zamaskowac skutecz

jeśli latem jest najgorzej to myśle że to reakcja w kontakcie ze słoncem. przed wyjściem uzywasz kremy z filtrem uv? opalasz twarz czy chronisz? radze takze isc do dermatologa, bo takie plamy bardzo trudno samemu zwalczyc, chyba ze po lecie same schodzą
asiunia_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 16:13   #3
abbygail
Przyczajenie

Dot.: zyly w okol oczu i irytujace przebarwienia w okol ust . jak zamaskowac skutecz

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
jeśli latem jest najgorzej to myśle że to reakcja w kontakcie ze słoncem. przed wyjściem uzywasz kremy z filtrem uv? opalasz twarz czy chronisz? radze takze isc do dermatologa, bo takie plamy bardzo trudno samemu zwalczyc, chyba ze po lecie same schodzą
czesc , niestety te plamy mi wcale nie schodza no chyba ze je dobrze zapuduje , wokol ust , ale te zyly wokol oczu i pod oczami to ja zawsz etakie mialam i tez nie schodza , jak bylam dzieckiem mama biegala ze mna po lekarzach podejrzewajac ze moze jestem na cos chora , lekarz mowila ze taka mam urode i tyle . Z wiekiem zeczely mi te przebarwienia przeszkadzac , trudno mi dobrac jakis odcen pudru , bo czasem sa za jasne i i tak nie kryja moich niedoskonalosci. No chyba poslucham rady i pojde do tego dermatologa , ale czy cos tu pomoze ? Jak w koncu taka mam urode?
Stary 2013-08-19, 10:47   #4
asiunia_28
Raczkowanie

ale co to za zyly? jak pajączki czy nie? unikaj narazie słońca i idz do dermatologa, na plamy niech przepisze cos rozjaśniającego a na żyly to nie wiem bo nie wiem co to jest i nie widze. poprobuj w domu jakis maseczek rozjasniających, może domowe sposoby wyszukane w internecie, a cere masz suchą, tłusta ?
Stary 2013-08-23, 20:15   #5
abbygail
Przyczajenie

Talking Dot.: zyly w okol oczu i irytujace przebarwienia w okol ust . jak zamaskowac skutecz

Cytat:
Napisane przez asiunia_28 Pokaż wiadomość
ale co to za zyly? jak pajączki czy nie? unikaj narazie słońca i idz do dermatologa, na plamy niech przepisze cos rozjaśniającego a na żyly to nie wiem bo nie wiem co to jest i nie widze. poprobuj w domu jakis maseczek rozjasniających, może domowe sposoby wyszukane w internecie, a cere masz suchą, tłusta ?
watpie ze unikanie slonca cos pomoze , zawsze nosze okulary z filtrem a zyly mam pod oczami , czasem te zyly daje sie zapudrowac ale jak sie spoce to puder sie zmywa . Nie pale zadko pije a mam te cholerne zolte plamy nie wiem co zrobic , nie mam czasu chodzic po lekarzach tak naprawde mam malutkie dziecko . a te domowki sa fajne na jedrna skore , czy gladka . cere mam raczej sucha z wagrami . hehe
Stary 2013-08-24, 10:54   #6
asiunia_28
Raczkowanie

nie wiadomo co to może byc, te przebarwienia moga byc oznakiem jakies choroby, palenia papierosow, moze reakcja jakiegos kremu, albo wystawilas buzie na slonce z jakims kremem. a zylki są widoczne może dlatego, ze po prostu masz cienką skóre w okolicach oczu. do demakijazu uzywaj specjalnych kosmetykow, delikatnych plynow micelarnych, jakis lagodzący krem na okolice oczu, podkreslam okolice oczu bo to jest bardzo ważne, krem na okolice oczu dla skory wrażliwej lub naczyniowej.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości