Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-28, 23:20   #271
gosiadz89
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Dziewczyny musicie mi pomóc. Byłam w Głogowie w salonie Patrick&Matyja. Scinał mnie Pan Patryk który dojeżdza do nas od Was czyli z Zielonej Góry gdzie ma swój drugi salon. Chciałabym się dowiedzieć jak Pan Patyk się dokładnie nazywa oraz jak nazywa się salon w którym pracuje w Zielonej Górze ) Pomożecie? Chciałabym dodać, że Pan Patryk jest blondynem, niezbyt wysokim ale wyjątkowo przystojnym. Dziewczynki dajcie znać!
gosiadz89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 16:23   #272
wizaziq
Przyczajenie

Dot.: najlepszy fryzjer w zielonej górze

Cytat:
Napisane przez ivv3 Pokaż wiadomość
Rerusso?? NIGDY WIĘCEJ ! P. Zbyszek bardziej zepsuć fryzury już nie mógł.. kolejnego dnia już byłam u innego fryzjera na poprawkach z 40 cm zrobił 5 cm wiec wiele poprawić się nie da..!!! włosy nie wystrzyżone tylko wyrżnięte.. kobiecość i delikatność w jego oczach? hmm inny facet już na Ciebie nie spojrzy i się nie zachwyci!
Jeden post chyba by wystarczył, a nie dwa pod rząd Nie miałam okazji chodzić do Pana Zbyszka, który zresztą już nie pracuje w tym salonie, mają za to znakomitego Bartka Kowalczyka, którego zresztą pewnie nie muszę nikomu przedstawiać, zdobył kilka nagród i specjalizuje się we fryzjerstwie artystycznym. Byłam u niego kilka razy i ani razu nie żałowałam wydanych pieniędzy, nie było mowy o źle pofarbowanych włosach. Poza tym, skoro miałaś włosy do łopatek a ściął ci do ucha to przepraszam spałaś podczas ścinania włosów, że nie zauważyłaś?
wizaziq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 11:16   #273
ivv3
Przyczajenie

widziałam co robi.. ale poddałam się w dobrej wierze, że wie co robi, w końcu stylista... kobieta chce zmian, ale nie na gorsze, a Pan Zbyszek wizji nie miał, improwizował a efekt końcowy był nie do zaakceptowania!
ivv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 20:00   #274
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
widziałam co robi.. ale poddałam się w dobrej wierze, że wie co robi, w końcu stylista... kobieta chce zmian, ale nie na gorsze, a Pan Zbyszek wizji nie miał, improwizował a efekt końcowy był nie do zaakceptowania!
Niestety często "wielcy" styliści są tylko z nazwy wielcy. Współczuję zepsutej fryzury.

CHANEL - BOY, OLD MEDIUM, cavior, black, shrw

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 08:29   #275
wizaziq
Przyczajenie

Cytat:
Szkoda, że tak to się skończyło, ale przecież wcale nie musiało. Ja chodząc do Rerusso nawet bez pomysłu potrafię się na początku dogadać z fryzjerem i efekt końcowy jest zawsze dla mnie pomyślny. Kwestia dogadania
wizaziq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 18:32   #276
archinta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kiedyś był w Evolution w Carefour Być może jeszcze tam jest
jeśli to ten koles o którym myślę (tattoo na rękach ) to do nie dawna w Da Vinci na Sikorskiego, a teraz w No. 1 na Sowinskiego koło Heaven
archinta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 23:21   #277
gorzkaxczekolada
Przyczajenie

Hej!
Drogie Wizażanki chciałabym odświeżyć temat. Polecacie dobrego fryzjera, który poradzi sobie z falowanymi włosami? Taki, który wie jak podciąć włosy,żeby podkreślić ich naturalną fakturę, wiecie, żeby się bardziej kręciły ;D
gorzkaxczekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 12:01   #278
migotkaq
Raczkowanie

Podbijam.

Ktoś poleci fryzjera w ZG znającego się na kręconych włosach?

migotkaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-03, 09:50   #279
meszugga
Raczkowanie

dziewczyny, odświeżam watek
jako, że na co dzień nie mieszkam już w zielonej, zupełnie nie orientuje się w zielonogórskim świecie fryzjerów. Poszukuje kogoś kto robi proste, ale ciekawe cięcia oraz fachowca, który zajmie się moimi włosami w dniu ślubu.. polecicie kogoś?
meszugga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 19:01   #280
Anette30
Raczkowanie

Możecie śmiało kierować się do Rerusso. Mam w zielonej górze rodzinę i jak jeżdżę na wakacje do nich to zawsze tam chodzimy z siostrą. I można zapisać się online na wizytę.
Anette30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 12:32   #281
ElMona95
Przyczajenie

Mam dość trudne włosy są długie, gęste, grube i ciężkie- stanowią nie lada wyzwanie dla większości fryzjerów i może z raz bądź dwa byłam zadowolona z efektu końcowego, a nie raz płakałam po powrocie godzinami. Marzy mi się, aby zrobić sobie sombre na moich naturalnych włosach oraz aby fryzjer dobrze ściął mi moje- same końcówki + dobra stylizacja. Nie mam pojęcia kto jest na tyle dobry, że umie świetnie ciąć a na dodatek radzi sobie z koloryzacją- abym po wyjściu nie miała "odcięcia" tylko piękny, naturalny, przenikający się kolor. Fryzjer co jednocześnie nie zniczy mi włosów i będę w 10000% zadowolona.

PS Co sądzicie o Matyjaku i Śpiewaku i o pani Marcelinie z Image?? A może znacie jeszcze lepszych fryzjerów?
ElMona95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:36   #282
Joz_a
Przyczajenie

Podbijam pytanie - delikatne, naturalne ombre lub flamboyage na dłuższych włosach w Zielonej Górze. Potrafi ktoś tutaj wyczarować takie cudo?
Joz_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 19:24   #283
Joz_a
Przyczajenie

Byłam na razie na strzyżeniu w Rerusso - zawiodłam się bardzo, tym bardziej, że komentarze w sieci mają same dobre... Mam kręcone włosy i tłumaczyłam (zresztą widać), że prostowanie prostownicą to bezsensowne działanie i nie chcę takiej usługi. Co zrobili? Prostowanie, oczywiście. Jak starasz się być miła, to niektórzy mają cię w d***e. Bardzo chciałabym znaleźć w końcu fryzjera, który wie, że kręcone włosy to nie zło, które trzeba od razu "zwalczać" żelazkiem, tym bardziej, że klientka wyraźnie sobie tego nie życzy.
Joz_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-29, 09:01   #284
Almostrosey
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Joz_a Pokaż wiadomość
Byłam na razie na strzyżeniu w Rerusso - zawiodłam się bardzo, tym bardziej, że komentarze w sieci mają same dobre... Mam kręcone włosy i tłumaczyłam (zresztą widać), że prostowanie prostownicą to bezsensowne działanie i nie chcę takiej usługi. Co zrobili? Prostowanie, oczywiście. Jak starasz się być miła, to niektórzy mają cię w d***e. Bardzo chciałabym znaleźć w końcu fryzjera, który wie, że kręcone włosy to nie zło, które trzeba od razu "zwalczać" żelazkiem, tym bardziej, że klientka wyraźnie sobie tego nie życzy.
Jeślichodzi o kręcone włosy to polecam salon Venus na Sikorskiego- szefową Katarzynę, fakt jest droga, ale sama ma kręcone włosy i umie takie włosy obciąć, wydobyć skręt. Do tego pięknie farbuje. Niestety ma dość odległe terminy, ale warto poczekać

"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com

60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 09:25   #285
katemb3
Przyczajenie

Dzień dobry, zaczynam nowe pytanie, trochę z innej beczki. Czy może ktoś polecić dobrą fryzjerkę do upięcia włosów? Wychodzę za mąż i jestem zupełnie zagubiona jeśli chodzi o znalezienie opinii na ten temat.

Wesele odbędzie się w małej wiosce Wiechlice woj. lubuskie. Może wiecie czy ktoś by tam dojechał?

Dziękuje z góry!
katemb3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 18:10   #286
nataliaanna83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez katemb3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, zaczynam nowe pytanie, trochę z innej beczki. Czy może ktoś polecić dobrą fryzjerkę do upięcia włosów? Wychodzę za mąż i jestem zupełnie zagubiona jeśli chodzi o znalezienie opinii na ten temat.

Wesele odbędzie się w małej wiosce Wiechlice woj. lubuskie. Może wiecie czy ktoś by tam dojechał?

Dziękuje z góry!
Nie wiem, czy ktoś dojeżdża.
Ładne upięcia włosów widziałam w wykonaniu Sylwii Szafer z Ptasiej. 2 dni wytrzymują fryzury.
nataliaanna83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-18, 18:34   #287
Sugarbomb
Raczkowanie

Cześć. Poszukuję pani Patrycji która do tej pory pracowała w salonie Ewa w Auchan, obcinała także dzieci, może ktoś kojarzy gdzie się przeniosła?
Sugarbomb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 14:06   #288
zosiakowal
Przyczajenie

tez polecam Carlo Bianni, mają świetnych fryzjerów
zosiakowal jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości