Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-20, 19:34   #241
ankoZg
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Pani Ania
ankoZg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 07:02   #242
lytomania
Przyczajenie

Cool Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

w Focusie jest fryzjer- zaraz przy bocznym wejściu. Cennik w wystawie - całkiem rozsądny. Czy ktoś może tam był??
lytomania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 21:47   #243
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ankoZg Pokaż wiadomość
Pani Ania
Dzięki to może następnym razem do niej się wybiorę

CHANEL - BOY, OLD MEDIUM, cavior, black, shrw

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:17   #244
jaca84
Przyczajenie

Wiecie może gdzie teraz pracuje Paweł Jaszczyszyn?
jaca84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 08:33   #245
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jaca84 Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie teraz pracuje Paweł Jaszczyszyn?
Kiedyś był w Evolution w Carefour Być może jeszcze tam jest

szukają nowego domu
Stary 2011-09-13, 12:41   #246
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kiedyś był w Evolution w Carefour Być może jeszcze tam jest
Nie może tam być, bo nie ma tam już salonu fryzjerskiego

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:15   #247
jaca84
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dokładnie, dlatego dałem wpis na forum z pytaniem
jaca84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:48   #248
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez jaca84 Pokaż wiadomość
dokładnie, dlatego dałem wpis na forum z pytaniem
Oooo To znaczy, że dawno nie byłam w Carrefour

szukają nowego domu
Stary 2011-09-21, 21:20   #249
Andzelika1979
Przyczajenie

Ja sie obcinam u Pawła Popławskiego na Kupieckiej.jak mowi ze obetnie 2 cm to obcina 2cm.slowny.Jak facetodratowal moje wyciete i poszatkowane wlosy i super doradza fryzurki.stylista
Andzelika1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 12:58   #250
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Andzelika1979 Pokaż wiadomość
Ja sie obcinam u Pawła Popławskiego na Kupieckiej.jak mowi ze obetnie 2 cm to obcina 2cm.slowny.Jak facetodratowal moje wyciete i poszatkowane wlosy i super doradza fryzurki.stylista
Ile bierze za ścięcie i przy jakiej długości ?

szukają nowego domu
Stary 2011-10-02, 02:01   #251
Kalli
Przyczajenie

Witam,

Dwa pytanka:

-Czy któraś z Was potrafi polecić fryzjera który wykona ładne upięcie włosów i poda przykładową cenę (bez żadnego strzyżenia czy farbowania)?

-Czy któraś z Was była kiedyś czesana w salonie Viva na przykład na wesele czy inne wyjście i może podzielić się opinią oraz ceną takiej przyjemności?
Kalli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 21:44   #252
Andzelika1979
Przyczajenie

Ja zaplacilam 60 zl a mam takie dosc dlugie
Andzelika1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 11:47   #253
halogen
Przyczajenie

Witam.Polecam najlepszą fryzjerkę w Zielonej Górze jest to Pani Monika Rosicka.Chodziłam do niej jak jeszcze pracowała w auchan w Ewie.W tej chwili odnalazłam ją na ul.Wyszyńskiego 30b otworzyła swój salonik.Jest czysto,miło i profesjonalnie.Nigdy nie wyszłam niezadowolona. Jezdziłam po wiekszych miastach i wychodziłam na tym bardzo żle. Kosmetyki ma super a ona czuje klienta.Pięknie dobiera kolor i obcięcie,które nie wymaga cudów. Pewnie poprą mnie Panie,które chodziły do auchan i znają Panią Monikę.
halogen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:40   #254
paputeeek
Raczkowanie

poleccie mi prosze jakiegos fryzjera u ktorego moglabym wrocic do naturalnego koloru? chcialabym pasemka i refleksy w kolorze zblizonym do mojego naturalnego, bo rozjasnialam sobie rozjasniaczem w spreju joanna blond reflex i mi sie juz znudzilo i chcialabym miec spowrotem taki zimniejszy odcien troche szarawy z pojedynczymi pasmami jakby zlocistymi, bo mi wyblakl ten co mam i po prostu nie chce juz katowac wlosow.

ktory fryzjer by mogl sie tego podjac i nie spieprzyc? przeszperalam ten temat, ale glownie rozmowa sie tu toczy o scieciach

pozdrawiaaaam

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

poleccie mi prosze jakiegos fryzjera u ktorego moglabym wrocic do naturalnego koloru? chcialabym pasemka i refleksy w kolorze zblizonym do mojego naturalnego, bo rozjasnialam sobie rozjasniaczem w spreju joanna blond reflex i mi sie juz znudzilo i chcialabym miec spowrotem taki zimniejszy odcien troche szarawy z pojedynczymi pasmami jakby zlocistymi, bo mi wyblakl ten co mam i po prostu nie chce juz katowac wlosow.

ktory fryzjer by mogl sie tego podjac i nie spieprzyc? przeszperalam ten temat, ale glownie rozmowa sie tu toczy o scieciach

pozdrawiaaaam
Stary 2012-01-31, 08:54   #255
fal_a
SPAMER
Nieopłacona reklama

Wydaje mi się, że bardzo dobrym salonem jest "Relax" Pani Małgorzaty Spaczyńskiej. Wyczynia z włosami przeróżne rzeczy więc myślę, że zdjęcie farby i powrót do starego koloru nie będzie problem. Słyszałam też, że salon fryzjerski "Ewa" w Auchan jest bardzo dobry

Pozdrawiam
fal_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 19:52   #256
bohemian
Przyczajenie

A ktory salon polecilybyscie? Spiewak i Matyja czy Viva? Czy sa tam fryzjerzy z prawdziwego zdarzenia (umiejacy podcinac grzywke)? Jesli chodzi o cennik - jaki jest koszt farby dla srednich wlosow w tych salonach?
bohemian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:44   #257
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bohemian Pokaż wiadomość
A ktory salon polecilybyscie? Spiewak i Matyja czy Viva? Czy sa tam fryzjerzy z prawdziwego zdarzenia (umiejacy podcinac grzywke)? Jesli chodzi o cennik - jaki jest koszt farby dla srednich wlosow w tych salonach?
W Vivie farbowanie strasznie drogie. Ja za podcięcie średniej długości włosów i farbowanie zapłaciłam 290 zł.

szukają nowego domu
Stary 2012-04-27, 14:39   #258
Marynia5502
Przyczajenie

juz wiem kto strzyze najlepiej w ZG.Z czystym sumieniem i po doswiadczeniach poczynionych na mojej glowie,moge polecic pana Pawla z salonu da Vinci na Grottgera . Nie pamietam(I to nie przez skleroze) kidy ostatnio bylam az tak zadowolona ze strzyzenia - JEST SWIETNY, malomowny i konkretny. Chcesz miec dobrze obciete wlosy to idz do niego
Marynia5502 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 17:29   #259
Edyta1971
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fal_a Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że bardzo dobrym salonem jest "Relax" Pani Małgorzaty Spaczyńskiej. Wyczynia z włosami przeróżne rzeczy więc myślę, że zdjęcie farby i powrót do starego koloru nie będzie problem. Słyszałam też, że salon fryzjerski "Ewa" w Auchan jest bardzo dobry

Pozdrawiam
szukam p.Pawla ktory pracowal u p Malgorzaty Spaczynskiej? Bardzo mi zalezy na szybkiej odp- moj mail e.mackowiak@hotmail.com
z gory dziekuje za pomoc
Edyta1971 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 09:55   #260
bohemian
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W Vivie farbowanie strasznie drogie. Ja za podcięcie średniej długości włosów i farbowanie zapłaciłam 290 zł.
Bylam w Vivie. W sumie nie jest źle. ładnie strzygą, ale z farbami bywa roznie. Zdarza im sie znacznie rozminąć z kolorem, jaki byl ustalony. Pozniej klient przezywa wielkie rozczarowanie i zastanawia sie, jak blyskawicznie pozbyc sie nieudanego koloru.
bohemian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:45   #261
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bohemian Pokaż wiadomość
Bylam w Vivie. W sumie nie jest źle. ładnie strzygą, ale z farbami bywa roznie. Zdarza im sie znacznie rozminąć z kolorem, jaki byl ustalony. Pozniej klient przezywa wielkie rozczarowanie i zastanawia sie, jak blyskawicznie pozbyc sie nieudanego koloru.
Znów byłam w Vivie i niestety chyba już tak więcej nie pójdę Ścinała mnie ta sama dziewczyna, z której fryzury kiedyś byłam bardzo zadowolona i tym razem ta sama fryzura nie wyszła Na dodatek zabrali prąd i włosy musiały wyschnąć same na fotelu, co niemal się udało, ale to już nie było to. Cena za to była jak zwykle 95 zł. To sporo uważam jak za samo ścięcie bez modelowania Muszę poczekać teraz aż mi włosy odrosną, bo na dodatek za bardzo zastałam obcięta i trudno mi nawet włosy w kucyk spiąć
Jua już Vivie mówię nie

szukają nowego domu
Stary 2012-06-28, 20:15   #262
kat123
Zakorzenienie

Byłam dziś w Massimo w Focus Park. Załapałam się na promocję, ścięcie i ułożenie kosztowało mnie 39 zł.
Strzygła mnie Asia.

Powiem tak: z samego ścięcia jestem megazadowolona, jak rzadko kiedy -serio. Kobita spojrzała na zdjęcia tego co ja chcę i obiektywnie zaproponowała mi na tej podstawie co może mi zrobić (intensywne cieniowanie, aby podciąć zniszczone włosy) -do sprawy podeszła świetnie i była bardzo skrupulatna. To na plus.

A teraz minusy... Zaraz po tym jak usiadłam do mycia przyszły pozostałe fryzjerki -ani dzień dobry ani nic. Wszystkie, łącznie z tą, która zajmowała się mną zaczęły się między sobą chichrać -nie lubię takiego olania klienta i jestem przyzwyczajona do czegoś innego. Na szczęście po tym jak usiadłam już do ścięcia zajęto się moją osobą a nie plotkami
Dalej: założono mi brudną pelerynę (może to od farby z kiedyś, nie mniej zrobiła na mnie negatywne wrażenie). Fotel był obdrapany nim ludzi torturowano. No i tyle.

Może tam wrócę, ale nie wiem. Niehigieniczność mnie trochę odstraszyła, choć ścięcie perfekcyjne i tanio.

Dół od 11.04.2015.
Stary 2012-08-07, 16:43   #263
roslinkaa89
Przyczajenie

Ja bardzo polecam salon Rerusso na ul. Chrobrego 33. W salonie fryzury robi Wicemistrzyni polski w fryzjerstwie profesjonalnym Zofia Rerus oraz mistrz województwa Lubuskiego Zbyszek Mikołajczyk. Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, zarówno przez panią Zofię, jak i pana Zbyszka! Farbowanie i strzyżenie-klasa!!!!
roslinkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:20   #264
roslinkaa89
Przyczajenie

Dot.: najlepszy fryzjer w zielonej górze

ja gorąco polecam salon Rerusso na ul. Chrobrego 33! Obsługa w pełni profesjonalna, świetny klimat, nic dodac nic ując! Nie żałuję wizyt w tym salonie na pewno tam wrócę!
roslinkaa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:29   #265
kat123
Zakorzenienie

Boże, ktoś się chyba sam reklamuje -3 posty o jednym salonie pod rząd -aż to śmierdzi

Dół od 11.04.2015.
Stary 2012-08-25, 13:57   #266
ivv3
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer w Zelonej Górze poszukiwany

to chyba jakiś żart.. mistrzowie..hmm chyba stawiania garnków na głowie... poddałam się Zbyszkowi.. masakra!! włosy miałam do łopatek, ściął do ucha i wygladam jak podgrzybek.. na drugi dzień musiałam iść do pierwszego lepszego saloniku co bym mogła się ludziom pokazać.. NIE POLECAM!! farbowanie też nie wyszło!!
ivv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 13:59   #267
ivv3
Przyczajenie

Dot.: najlepszy fryzjer w zielonej górze

Rerusso?? NIGDY WIĘCEJ ! P. Zbyszek bardziej zepsuć fryzury już nie mógł.. kolejnego dnia już byłam u innego fryzjera na poprawkach z 40 cm zrobił 5 cm wiec wiele poprawić się nie da..!!! włosy nie wystrzyżone tylko wyrżnięte.. kobiecość i delikatność w jego oczach? hmm inny facet już na Ciebie nie spojrzy i się nie zachwyci!

Edytowane przez ivv3
Czas edycji: 2012-08-25 o 14:11
ivv3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 17:36   #268
angel with dirty face
Przyczajenie

Czesć dziewczyny,
Jeżeli chodzi o salon Styl wg Mężczyzny i tak chwalonego Michała no to niestety musze ostudzić wasz entuzjazm. Ja z moja mama poszłyśmy do Pana Michała z polecenia. Za pierwszym razem jak poszłyśmy sie umówić z mamą na wizytę chciałyśmy najpierw uzgodnić cene i co bedziemy dokładnie robić. Pan Michał spojrzał na moje włosy do ramion i stwierdził, ze policzy mi za ścięcie jeszcze jak za krótkie włosy, gdy przyszłam na ścięcie naciągnął moje włosy tak, ze aż głowa mi sie odchyliła i stwierdził, ze policzy jednak jak za długie bo już lekko wystają za ramiona;/ Jeśłi chodzi o moja mamę to na 1 wizycie uzgodniliśmy, że chcemy aby mama miała słomkowy kolor i o dziwo przy pierwszej wizycie wyszedł mamie piękny kolor, jak nigdy była zadowolona. Więc stwierdziłyśmy ze zostaniemy stałymi klientkami i już przymknęłam oko na ta niemiłą sytuacje z cena za sciecie. Niestety następnym razem gdy moja mama poszła do Pana Michała powiedziała, że chce taki sam kolor, ale w sumie zaakceptuje wszystko byleby nie były rude czy zółte. No i niestety wyszły rude;/ Moja mama spędziła 6h na fotelu u pana Michała który się zdenerwował, że mamie kolor się nie podoba, próbował ją przekonać, ze jest ok, ale moja mama powiedziała, ze z rudymi włosami nei wyjdzie z salonu, No i po 6h ratowania koloru nie było żadnej różnicy. Same w domu odratowałyśmy kolor farbując mame na platynowy blond. Nie wiem co Pan Michał nakładał mamie na głowe przez 6h skoro efektu nie było żadnego. Z tego co później się dowiedziałam, wiem że moja kolezanka też z farbowania nie była zadowolona aczkolwiek ścięcie nie jest złe. No i jeszcze jedna sprawa. Panowie fryzjerzy jak byłam na jednej wizycie mi i klientce obok zaproponowali drinka i nie wiem co to ma znaczyć, czy chodzi o to, zeby klientke upić, zeby nie widziała kiepskiej roboty, czy po prostu chca klientke zachęcic miłą atmosferą, ale fryzjer ma się znać na pracy i jeśli spieprz* sprawe powinien przeprosić a nie się obrażać. I ostatnia sprawa przy pierwszej wizycie Pan Michał chciał zabłysnąć i zaproponował mojej mamie jedno kolorowe pasemko, ze niby młodziej będzie wyglądać. mam niechętnie się zgodziło po czym przy płaceniu Pan Michał oznajmił, ze to pasemko kosztuje dodatkowo 30zł;/ Taka informacje powinna zostać podana przy propozycji. W tamtym momencie płaciłam ja za mame i za siebie miałam przygotowana niemalże odliczona kwote, więc jakie było moje zdziwienie jak miałam zapłacic o 30zł wiecej. Na szczęscie mi wystarczyło, ale Na pewno już niegdy nie wrócę do tego salonu.

P.S. Powiedzcie mi co sądzicie o Minice R, Pracowala kiedyś w Evie w Auchan zrobiła mi piekne loki na studniówke wytrzymały nawet deszcz, wiem, ze ma swoj salon. Czy ktoś był u niej na farbowaniu?

Pozdrawiam
angel with dirty face jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 14:56   #269
vendettka
Wtajemniczenie

Up up

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 23:15   #270
Kwaśna truskawka
Rozeznanie

Dziewczyny, a możecie polecić kogoś, kto potrafi poradzić sobie z kręconymi włosami?

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości