Jakie pędzelki do żelu i akrylu na początek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-14, 22:33   #1
Aga0526
Przyczajenie

Jakie pędzelki do żelu i akrylu na początek?

Cześć Wam,
jestem nowa na wizaż.pl i jeszcze nie bardzo się odnajduję, więc jeśli był już podobny wątek to przepraszam i podeślijcie link jeśli możecie. A jeżeli nie to mam do Was takie pytanie: jakie pędzelki (jakiej firmy) wybrać do pracy żelem i akrylem na początek (od 3miesięcy zajmuję się paznokciami pod kątem zawodowym- jestem po kursie). Na razie zajmuję się tylko akrylem, ale niedługo planuję zacząć ćwiczyć żel, więc wszystkie rady będą pomocne. Na początku miałam takie pędzelki za 6-10zł, badziewie, wiem, ale szkoda mi było pieniędzy na te lepszej jakości, bałam się, że zniszczę. I rzeczywiście, zdarzało się że akryl zasychał, że wyrwałam jakieś włoski itp. Wiem już też, że najlepiej pracuje mi się okrągłymi pędzelkami z wyraźnym czubkiem i sporym brzuszkiem.W hurtowni zakupiłam pędzelek za 35zł, Pani powiedziała że jest "niezły", ale po tygodniu pracy pędzelek stracił swój kształt i wygląda jak miotła...żadne odżywki i inne domowe sposoby go nie uratowały;( Teraz zastanawiam się nad pędzelkami Kozłowskiego, ale są dość drogie, a ja się boje że szybko stracą swój kształt... Używał ich ktoś? Polecacie? Ogólnie znalazłam ze 3 opinie na ten temat i są polecane, ale jednak 3 to trochę mało. A w żelu jakie wam się najlepiej sprawdzają?
Z góry dzięki,
Aga0526
Aga0526 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 14:25   #2
Kucharka2013
Rozeznanie

Dot.: Jakie pędzelki do żelu i akrylu na początek?

Najlepiej kupić cały zestaw pędzli i próbować którym będzie lepiej ja wolałam bardzo małym ale moja koleżanka jak zaczynała to od średniego skośnego.
Kucharka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 16:12   #3
Aga0526
Przyczajenie

Dot.: Jakie pędzelki do żelu i akrylu na początek?

No ogólnie już wiem, że potrzebuję pędzelka numer 8 i numer 2 lub 4 do kwiatków, a co do kształtu to jak pisałam: z wyraźnym czubkiem i brzuszkiem. Pędzelki Kozłowskiego wyglądają na porządne, ale nie chcę wydać ponad 100zł na dwa pędzelki żeby wywalić go do kosza po tygodniu czy dwóch używania, jak było z poprzednim. Bo byłam tym załamana. Chciałabym kupić taki pędzelek żeby za kolejne pieniądze dokupować kolorowe akryle, farbki akrylowe no i nareszcie żel... Jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone pędzelki dobrej firmy do 60-70zł to piszcie!
Aga0526
Aga0526 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
akryl, pędzelki, początkujący, żel

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości