Co na łuszczącą się skórę twarzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-16, 10:47   #1
pat_11
Przyczajenie

Co na łuszczącą się skórę twarzy?

Od jakiegoś czasu jak używam maści na wypryski strasznie skóra mi się łuszczy. Wiem, że powinnam je odstawić jednak muszę poczekać na kolejną wizytę u dermatologa, a wypryski wciąż mi się pojawiają. Tak więc codziennie jeszcze się nimi smaruje. Jak nałożę podkład na mojej twarzy jest jeden wielki koszmar. Używam takiej bardzo dobrej maseczki z oriflame jednak na codzienne używanie to za duży wydatek. Znacie może jakieś kremy, które dobrze nawilżą? I tak jeszcze na marginesie moja skóra z reguły jest tłusta i bardzo się świecę ale schodzące skórki nadal zostają tak więc krem nawilżająco-matujący nic mi nie daje.
Proszę o pomoc.
pat_11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:06   #2
d33
Przyczajenie

Dot.: Co na łuszczącą się skórę twarzy?

Polecam pianke D-Pantonel z apteki. nawilza skore i sie nie luszczy. moze byc taki efekt tlustej skory ale przynajmniej ci tak jakby sklei te luszczaca sie sucha skore ze wszystko bedzie zwarte.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

pomozecie w konkursie garniera na wizazu? potrzebuje glosow zaglosujcie z gory dziekuje http://wizaz.pl/akcje/garnier/ambasa...hp?pid=1123828
d33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 14:29   #3
tambourinist
Rozeznanie

[wizaż usuwa bez żadnego wytłumaczenia negatywne (ale sprawiedliwe) recenzje, więc ja usuwam swoje wpisy na wizażu]

Edytowane przez tambourinist
Czas edycji: 2013-11-21 o 19:32
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:19   #4
asiunia_28
Raczkowanie

odstaw chociaż na jedną noc ten krem przeciwtrądzikowy aby skóra się zgerenerowała bo tak to nie wyleczysz ta łatwo suchej skóry. zrób peeling a potem nałoż dobrą maseczke nawilżającą, odżywczą i przytrzymaj trochę dłużej niż jest to podane na opakowaniu. a na noc krem nawilżający/odżywczy na noc. a wiesz czemu wypryski wciąż ci się pojawiają? bo zamiast ją dobrze nawilżyć to maltretujesz ją tym krem antybakteryjnym i ona się przed nim broni wydzielając dużą ilość łoju i wtedy wychodzą nowe krosty.
asiunia_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości