Czas na zmiany! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-18, 22:04   #1
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie

Question

Czas na zmiany! :)

Hej!
Od czterech lat wytrwale zapuszczam włosy. Przestałam je farbować i udało się - w końcu mam naturalny kolor! I tak... Chodzę z nimi już trzy lata, a jak dla kobiety - to zdecydowanie za dużo Problem w tym, że boję się farbować włosy, gdyż w żadnym kolorze nie czułam się wystarczająco dobrze i w końcu odpuściłam po to, by zapuścić całkiem naturalne i wtedy kombinować - bo wiadomo, że na naturalnych włosach mamy większe pole manewru bez niszczenia
Sęk w tym, że trochę się zastałam. Spowodowane było to między innymi tym, że dłuuuuuugo nie mogłam znaleźć dobrego fryzjera, ale w końcu - mam!
Zapisałam się na wtorek. I zaczynam się bać, bo kompletnie nie mam pomysłu na siebie.
Chcę zmienić kolor - myślałam nad jasnym ombre, ale czy to w ogóle jeszcze jest modne? A może coś ciemniejszego, bo nie chcę mieć zbyt okrągłej buzi... Przytyło mi się jakiś czas temu, średnio udaje mi się to zrzucić i oglądając stare zdjęcia - stwierdzam, że we wszystkim było mi dobrze jakieś 20 kilo temu Teraz jednak mam mniejsze pole do popisu.

Wiem, że włosy chciałabym zostawić długie - ale nie takie, jak teraz - całkiem proste, tylko z podciętymi końcówkami. Aktualnie sięgają mi do połowy pleców. Na ich strzyżenie nie mam pomysłu.
Fryzjerka na pewno mi coś podpowie, ale musiałabym ją nakierować... Tylko nie wiem, na co?

Dziewczyny, pomożecie?

(tak, wiem, że buzia moja raczej coraz okrąglejsza, ale weźcie poprawkę na jedną rzecz tylko: otografa za bardzo poniosła fantazja i nie jestem na codzień aż tak opalona - raczej jakieś półtorej tonu jaśniejsza )
hrabinadesroutoutou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 22:09   #2
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie

Dot.: Czas na zmiany! :)

Zapomniałam o zdjęciu Moderatora proszę o wyedytowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (76,1 KB, 83 załadowań)
Stary 2013-08-18, 22:26   #3
201701300929
Konto usunięte

a myslaals o grzywce? taka ukosna dluga moglaby pasować do Twojej urody,
koncowki wlosow wycieniowane w warstwy tez fajnie wygladaja

co od ombre to jesli bys sie decydowala to na bardzo delikatne, ale z moich obserwacji wynika ,ze fryzjerzy raczej maja z tym problem i ombre to dla nich superodrozniajace sie blond wlosy niezaleznie od koloru wyjsciowego.

Ale jesli boisz sie,ze bedziesz zle wygladac w innym kolorze to przynajmniej jest to w miare niezinwazyjny pomysl - mozesz tez sprobowac jakis szamponetek i zobaczyc jak bys wygladala np w ciemnej wisni/brazie choc ja bym stawiala dalej na naturalny kolor bo bardzo Ci pasuje-ewentualnie moze jakies refleksy?(takie niby od slonca)
201701300929 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-18, 22:37   #4
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie

ciemną wiśnię miałam kiedyś przez przypadek Na rude włosy położyłam sama brązową farbę ("No bo rudy mi się znudził....") i wyszły właśnie wiśniowe. Zdecydowanie wyglądałam jak stara baba.
Miałam też kiedyś ciemny brąz - postarzał zdecydowanie, wyglądałam jak śmierć. A nie mam zamiaru katować się na solarium.

Marzę o czymś innym i najgorsze jest to, że nie mam pomysłu, a bardzo chciałabym trafić w końcu na fryzurę "na lata" - tak jak to kiedyś mi się udało, wspomniane 20 kilo temu, z krótkimi włosami z dłuższą grzywką - coś a'la ówczesna Monika Brodka
Stary 2013-08-19, 21:51   #5
izga88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
a myslaals o grzywce? taka ukosna dluga moglaby pasować do Twojej urody,
koncowki wlosow wycieniowane w warstwy tez fajnie wygladaja

co od ombre to jesli bys sie decydowala to na bardzo delikatne, ale z moich obserwacji wynika ,ze fryzjerzy raczej maja z tym problem i ombre to dla nich superodrozniajace sie blond wlosy niezaleznie od koloru wyjsciowego.

Ale jesli boisz sie,ze bedziesz zle wygladac w innym kolorze to przynajmniej jest to w miare niezinwazyjny pomysl - mozesz tez sprobowac jakis szamponetek i zobaczyc jak bys wygladala np w ciemnej wisni/brazie choc ja bym stawiala dalej na naturalny kolor bo bardzo Ci pasuje-ewentualnie moze jakies refleksy?(takie niby od slonca)
Podepnę się pod tą wypowiedź

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości