Proszę o metamorfozę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-03-30, 14:27   #1
slimaczek
Przyczajenie

GG do slimaczek

Proszę o metamorfozę

Cześć.
Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie - i nie bardzo wiem jak. Oczywiście schudnąć, ale poza tym? Jak ściąć włosy? Jak się malować? Jak zatuszować wiecznie czerwony nosek?
Mam piwne oczy, i nigdy nie farbowane włosy, zwykle upięte do góry. Nie chciałabym krótkiej fryzurki, za długo się męczyłam z zapuszczaniem włosów.
Pomóżcie!

Pozdrawiam
slimaczek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a01.jpg (31,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a02.jpg (36,3 KB, 4 załadowań)
slimaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-30, 18:44   #2
Ewas1
Rozeznanie

GG do Ewas1
Re: Proszę o metamorfozę

Ekspertką od fryzurek to ja napewno nie jestem, trzeba poczekać na opinię innych wizażanek, ale może coś w tym kierunku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a011.jpg (34,8 KB, 3 załadowań)
Ewas1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 08:40   #3
slimaczek
Przyczajenie

GG do slimaczek

O rany, w pierwszej chwili nie poznałam, że to ja!
Fajny pomysł, myślałam właśnie o czymś w tym kierunku, tyle że raczej bez grzywki. Dziękuję, i proszę o jeszcze!
slimaczek
Stary 2004-03-31, 10:52   #4
Sam
Zadomowienie

troszkę Cię ta fryzurka przysłana przez Ewcie postarzyła. Unikaj raczej na włosach koloru bordo - ponieważ masz naczynkowa cere i takie połączenie może być niekorzystne. W brązie jest Ci bardzo ładnie - tyle że mogłabyś troszkę wycieniować włoski
Wyreguluj troszke brwi, a twarz możesz optycznie wyszczuplić przy pomocy brązowego pudru. Masz ładne rysy twarzy, które na pewno bardziej widoczne staną się w umiejetnie wykonanym makijażu.
Przesyłam kilka propozycji

pzdr
sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (28,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (23,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1d.jpg (18,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1k.jpg (22,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (84,8 KB, 1 załadowań)
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 11:34   #5
Yolla
Rozeznanie

Cześć Ślimaczku!
Zdecydowanie odradzam grzywkę, za bardzo poszerzy Twoją buźkę, ale za to myślę, ze warto by było wycieniować włosy, żeby lekko okalały dolną część twarzy (tak od linii żuchwy). Kolor włosów masz rewelacyjny (zwłaszcza na tym drugim zdjęciu widać jak błyszczą) i to jest to Twój naturalny? Ja też mam ciemne, ale takie jakieś "szarowate" Samanta przesłała super propozycje makijażu, sama trochę z tego skorzystam, a dla Ciebie zaproponowałabym może jeszcze oliwkowy cień. A co do podkładu, to zajrzyj na KW i na pewno coś sobie dopasujesz (no nie kolorystycznie oczywiście , ale jakościowo i cenowo -na pewno )
Pozdrawiam
Yolla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-31, 14:29   #6
Twitty
Raczkowanie

GG do Twitty

Witaj Ślimaczku!

Masz bardzo ładne, duże oczy. Są takie rozmarzone i wyraziste Uważam, że powinnaś je podkreślać subtelnym makijażem i wyregulować troszkę brwi, aby twarz była weselsza. Jeśli tego jeszcze nie robiłaś, to kosmetyczka pomoże Ci nadać im właściwy kształt, wymodeluje łuk odpowiedni do Twojej twarzy.
Poza tym masz ładne usta, które na Twoim miejscu podkreśliłabym niezbyt ciemnym odcieniem pomadki lub błyszczyku.
Uważam, że fryzura i makijaż ze zdjęcia nr 1, nadesłanego przez Sam, bardzo by Ci pasowały. Podoba mi się również makijaż z ostatniej fotki. Myślę, że w nim także byłoby Ci ładnie
Włoski już masz zdrowe i błyszczące, więc pozostaje tylko nadać im odpowiedni kształt, aby były bardziej puszyste i nie kleiły się do głowy. Kiedy już będziesz mieć wymarzone cięcie, polecam Ci spryskiwanie fryzurki od spodu, pomiędzy kosmykami lakierem zagęszczającym np. Taft (zielony), aby podnieść je nieco w górę i optycznie zagęścić.

Pozdrawiam Cię serdecznie
Twitty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-02, 13:34   #7
slimaczek
Przyczajenie

GG do slimaczek

Samanta Fałkowska napisał(a):
> Unikaj raczej na włosach koloru bordo - ponieważ masz naczynkowa cere i takie połączenie może być niekorzystne.

Zasadniczo wydaje mi się, że nie mam raczej cery naczynkowej... chyba sie przejde do jakiego specjalisty. (Ale bordo na włosach na pewno sobie nie zrobię ).
Mam za to duzy problem z zaczerwienieniem przy skrzydelkach nosa, proszę, polećcie mi jakiś dobry korektor do tego celu...

> Przesyłam kilka propozycji
Dziękuję bardzo, mojemu mężowi najbardziej podoba się propozycja pierwsza i ostatnia, a ja rozważam trzecią od góry.

Czy waszym zdaniem krótsze fryzury bardziej wyszczuplają twarz? (Może jednak jakąś krótszą sobie zrobić?)

Dziękuję i pozdrawiam
slimaczek
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości