Ładnie proszę o pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-27, 20:28   #1
trumanholly
Przyczajenie

Ładnie proszę o pomoc :)

Drogie wizażanki! Zwracam się do Was z banalną prośbą o pomoc i radę w sprawie makijażu i ogólnie urody Teraz troszkę o mnie : Mam lat 'naście. Jasną cerę o ciepłym odcieniu, która nie chce albo nie potrafi złapać opalenizny. Włosy, jak widac na załączonym obrazku rudawe, cieniutkie jak piórka i ogólnie nieciekawe. Oczy zielone z pomarańczowymi plamkami, a brwi - zdaję sobie sprawę, że wyglądam jak ofiara kosmetyczki sadystki, ale prawda jest taka, że ja mam właśnie takie cienkie łuki, i wyrywam tylko włoski odstające od reszty, czyli rosnące pojedynczo pod brwiami lub gdzieś z boku. Piegi są jasne i rude, właściwie zlewają mi się na nosie i troszkę na policzkach. Cera skłonna do świecenia się z niedoskonałościami (powoli sie ich pozbywam, jest ich coraz mniej, cera wygląda już całkiem dobrze). Zdjęcia zostały wykonane niedawno, bez retuszu. Uczciwie powiem, że umalowana jestem na nich tuszem, kremem tonującym i odrobiną różu. Proszę Was o konkretne porady, przykłady i inspiracje oraz wskazówki, dotyczące makijażu i ogólnie poprawy wyglądu, uczesania, biżuterii i tym podobnych. Bardzo Wam z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz 2-crop.jpg (145,4 KB, 442 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz 1-crop.jpg (172,1 KB, 432 załadowań)
trumanholly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:16   #2
201605090958
Konto usunięte

Dot.: Ładnie proszę o pomoc :)

Cytat:
Napisane przez trumanholly Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki! Zwracam się do Was z banalną prośbą o pomoc i radę w sprawie makijażu i ogólnie urody Teraz troszkę o mnie : Mam lat 'naście. Jasną cerę o ciepłym odcieniu, która nie chce albo nie potrafi złapać opalenizny. Włosy, jak widac na załączonym obrazku rudawe, cieniutkie jak piórka i ogólnie nieciekawe. Oczy zielone z pomarańczowymi plamkami, a brwi - zdaję sobie sprawę, że wyglądam jak ofiara kosmetyczki sadystki, ale prawda jest taka, że ja mam właśnie takie cienkie łuki, i wyrywam tylko włoski odstające od reszty, czyli rosnące pojedynczo pod brwiami lub gdzieś z boku. Piegi są jasne i rude, właściwie zlewają mi się na nosie i troszkę na policzkach. Cera skłonna do świecenia się z niedoskonałościami (powoli sie ich pozbywam, jest ich coraz mniej, cera wygląda już całkiem dobrze). Zdjęcia zostały wykonane niedawno, bez retuszu. Uczciwie powiem, że umalowana jestem na nich tuszem, kremem tonującym i odrobiną różu. Proszę Was o konkretne porady, przykłady i inspiracje oraz wskazówki, dotyczące makijażu i ogólnie poprawy wyglądu, uczesania, biżuterii i tym podobnych. Bardzo Wam z góry dziękuję
Piękną Jesienią jesteś. Doczytaj o wskazaniach dla tego typu urody
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:54   #3
Agulineczka 00
Przyczajenie

Może prosta grzyweczka? Wydaje mi się, że będzie Ci pasowała.
Agulineczka 00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 22:02   #4
MiaColucci
Rozeznanie

Mam pytanie: jakiej długości są włosy ?
Czy są krótkie czy moze masz z tyłu koka bądź kucyk ?
Stary 2013-08-27, 22:13   #5
trumanholly
Przyczajenie

Mam krótkie włosy bez ostrych cięć, lekko wycieniowane - chlopięca
fryzurka
Stary 2013-08-27, 23:45   #6
GypsyRose
Przyczajenie

GG do GypsyRose

Koniecznie zapuszczać włosy (w sumie wszystkim to radzę :P ). Prosta grzywka wyglądałaby dobrze. Albo np. gdybyś zapuściła włosy i taka dłuższa grzywka na bok. Poza tym jesteś bardzo ładna i masz fajną, delikatną urodę. Co do koloru, naturalny wygląda na zbyt wypłowiały, mogłabyś go podkreślić nawet i szamponetką, albo wybrać jakiś jasny ciepły brąz. Makijaż - jeżeli pozbywasz się niedoskonałości i jest ich mniej to najlepiej by było gdybyś się nie malowała według mnie Wyglądasz tak uroczo, że aż szkoda w to ingerować. No chyba, że chcesz coś podkreślić to wtedy delikatny (!) makijaż oczu - nawet sam tusz, i ew. korekta niedoskonałości, ale też bardzo delikatna w postaci korektora.
Stary 2013-08-27, 23:52   #7
petroniuszowna
Raczkowanie

co do fryzury- trudno mi coś doradzić, bo w tej wyglądasz uroczo i świeżo.
natomiast jeśli chodzi o typ kolorystyczny, na załączonych zdjęciach wyglądasz mi raczej na wiosnę niż jesień. ale mogę się mylić.
jeśli znasz trochę angielski, tu jest link do jednego z blogów (wg mnie b. użytecznego)
http://www.truth-is-beauty.com/-spring.html
http://www.truth-is-beauty.com/light-spring.html
http://www.truth-is-beauty.com/true-spring.html
Stary 2013-08-28, 00:32   #8
Muneca_brava
Raczkowanie

Zdecydowanie dłuższa, zwiewna grzywka na bok - ta wygląda jakoś nienaturalnie...
Stary 2013-08-28, 09:51   #9
khloe
Strzelaj lub emigruj!

ale jestes sliczna!

Krótkie włosy Ci pasują, ja bym proponowała troche je zapuścić przynajmniej grzywkę....

Widziałabym Cię w czymś TAKIM

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:57   #10
arielka13
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ale jestes sliczna!

Krótkie włosy Ci pasują, (...)

Widziałabym Cię w czymś TAKIM
zgadzam się w 100%! Jeżeli jesteś przyzwyczajona i jest Ci wygodnie w takiej długości włosów, to nie zapuszczaj na siłę żeby były długie

Fryzura z tego zdjęcia idealnie dobrana dla Ciebie, zwłaszcza ta grzywka Jesteś śliczna, ale błagam Cię - nie wycinaj tak tej grzywki tak właściwie to tylko ją bym zmieniła w całym Twoim wizerunku kolor jest naturalnie ładny i nie zmieniałabym go a nie myślałaś nad delikatnym podkreśleniem brwi henną?
Stary 2013-08-28, 11:43   #11
trumanholly
Przyczajenie

Khloe - dziękuję fryzurka jest śliczna. Chcialam Wam powiedziec, ze moja grzywka wygląda tak tylko na tym zdjeciu . Przy wietrze po prostu sie tak czochra moge swobodnie zaczesac sie tak, by grzywka była prosta, nawet lekko w bok, wystarczy, ze wsuwką oddziele grzywke od reszty wlosów z czubka glowy - niestety mam tak cienkie wlosy, ze bardzo trudno jest mi tą grzywkę ładnie utrzymać. CO do brwi, to uzywalam henny brązowej, ale zawsze mi wychodzily za ciemne, dlatego teraz delikatnie podkreslam je jasnobrązowym cieniem. Zastanawiam się, czy nie kupic korektora do brwi, bądź czegoś w tym stylu. A jaki makijaż mi proponujecie, co według Was powinnam podkreślać, oczy czy usta?
Stary 2013-08-28, 18:22   #12
petroniuszowna
Raczkowanie

przy tak subtelnym typie urody, który sam się broni, trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć z makijażem, bo łatwo o przerysowany efekt.
wg mnie mogłoby się sprawdzić to:
http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...399cc04049.jpg
http://media-cache-ec0.pinimg.com/73...388b5d0546.jpg
http://media-cache-ak0.pinimg.com/73...5fc322dd5f.jpg
Stary 2013-08-29, 16:06   #13
Sandstorm Woman
Raczkowanie

Aż musiałam napisać! Jesteś prześliczna. Nie mogę się napatrzeć na to pierwsze zdjęcie. Jeśli potrzebujesz zmiany: wg mnie w krótkich włosach jest Ci bardzo dobrze, powinnaś jednak postawić na bardziej kobiecą fryzurę. Może coś w tym stylu:
http://www.i-hairstyle.com/wp-conten...rt-haircut.png

Ewentualnie za ucho:
http://www.short-haircut.com/wp-cont...short-hair.jpg

grzywka na bok Ci bardzo pasuje

Co do makijażu: podkreśl brwi brązową kredką, sam makijaż delikatny, kolory beżowe i brązowe, na wieczór jakaś czarna kreska w stylu retro i będzie super
Z Twoją urodą można dużo eksperymentować, bo jesteś piękną dziewczyną. Pozdrawiam
Sandstorm Woman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 19:31   #14
autsajderrka
Przyczajenie

Naprawdę bardzo ładnie obecnie wyglądasz tak świeżo i dziewczęco, jeśli chcesz zmienić fryzurę to również myślę, że propozycja podana przez khloe by Ci pasowała i w zasadzie na twoim miejscu nie zmieniałabym nic więcej, bo po prostu, tak jest dobrze
A co do makijażu to może fajnie by wyglądało gdybyś poeksperymentowała z jakimiś błyszczykami o bardziej soczystych ale nadal dość lekkich i naturalnych barwach.
autsajderrka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 10:53   #15
trumanholly
Przyczajenie

Co sądzicie o mocniejszej, matowej szmince?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_m_mid.1377900379914:b36a38d81a547c0692_0.jpg (149,3 KB, 262 załadowań)
Stary 2013-08-31, 21:07   #16
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:

jest świetna! mimo, że kolor dość ciemny, to ładnie podkreśla twoje usta i nie jest wyzywająca

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 21:19   #17
kadewu
Przyczajenie

Śliczna buzia! Byłoby Ci pięknie w bobie z grzywką czy pocieniowanymi bokami.
Stary 2013-09-02, 14:14   #18
autsajderrka
Przyczajenie

Cytat:
Myślę, że Ci pasuje, bo usta są ładnie podkreślone a zarazem nie jest to jakiś wściekły kolor. Ja sama od niedawna używam praktycznie na co dzień podobnej i bardzo mi się to spodobało , choć wcześniej nie byłam do tego przekonana, gdyż malowanie ust widocznym kolorem kojarzyło mi się jedynie z jakimiś "większymi wyjściami", także polecam, a możne jeszcze jak będziesz miała jakąś okazje, podczas wizyty w drogerii to zobacz sobie jak byś się czuła z jakimś błyszczykiem na ustach, którego kolorek byłby również widoczny, bo nie potrafię wyjaśnić dlaczego ale już za pierwszym razem jak zobaczyłam twoje zdjęcie to pomyślałam, ze fajnie by było żebyś w taki sposób podkreśliła usta, tylko nie potrafię doradzić konkretnej firmy ani koloru bo sama nie mam w tym zbyt dużego doświadczenia, ale jak byś wypróbowała parę na własnej skórze to może coś przypadło by Ci szczególnie do gustu a jak nie to w sumie nic nie szkodzi, w końcu to nic nie kosztuje
autsajderrka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 00:35   #19
Wołodia
Raczkowanie

Jesteś przepiękna! Masz takie ładne rysy, że możesz eksperymentować z makijażem. Ktoś wrzucił zdjęcie Chatlize Theron. Możesz się nią inspirować bo macie podobne, delikatne typy urody. Osobiście stawiałabym na mocne usta (masz je śliczne!) np. czerwone. Taki retro styl by Ci pasował.
Wołodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 14:34   #20
M Studio Urody
Przyczajenie

Cytat:
HEJ, na początku powiem Ci ze jesteś bardzo ładna i masz subtelną urodę. Jednak myślę, że jak każda kobietka chciałabyś się wyróżnić
po kolei napisze jaki mam pomysł na Ciebie piękna
1. Brwi pogrubić i wyostrzyć henną. Używaj żelowej, jasny brąz i trzymaj dosłownie minutkę, będzie ok!
2.Włosy są fajne!! Ale... nadaj im modny look. W załączenie zdjęcie.
3. Make-up myślę, ze będzie Ci świetnie w lekkich pudrowych kolorach i złocie koniecznie wyrazista kreska, podkreśl kości policzkowe.
4. Nie wiem jak się ubierasz ale taki miejski+lekki rock styl jest boski.
5. Dużo uśmiechu...
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 96f024cd3b450cc3b4291b3db4ea82f3.jpg (14,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37.jpg (27,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 64366.jpg (43,0 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylizacja-justin23-inspiracje_12.jpg (59,8 KB, 5 załadowań)
M Studio Urody jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 17:03   #21
trumanholly
Przyczajenie

Witam Was , kochane Wizażanki po raz kolejny pojawiam sie drugi raz w podobnym celu :P tym razem, chcialabym sie z Wami podzielić moją kolejną obsesją - Brigitte Bardot oraz prosić o radę w sprawie dalszego ciągu mojej metamorfozy. Zapuscilam włoski - używam jantaru i przyrost jest niesamowity - ponad 3 cm zwracam sie w strone 100% kobiecości, wiec moja inspiracja nie powinna nikogo dziwić niestety, po raz kolejny nie wiem jak mam się za siebie zabrać w tym kierunku. TZn., jak mam się malowac, by się choć lekko upodobnić do Brigitte i nie wyglądać nienaturalnie i przerysowanie, jak sie czesac w tym okresie przejściowym, kiedy to włosy rosną w najlepsze, jak mam sie ubrac, i wiele innych pytań.... Pomożecie?

Dodam, ze po raz koleny grzywka wyglada na zdjęciu fatalnie, gdyż się podwinęła - wieczny z nią problem!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131029_153643.jpg (43,8 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131025_153458.jpg (37,5 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brigitte-bardot-photo-sam-lc3a9vin-3.jpg (72,2 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2013-10-29 o 17:45 Powód: post pod postem
Stary 2013-10-29, 18:28   #22
201605090958
Konto usunięte

Makijaż Brigitte to klasyk-kredka na dole, eyeliner i nudziakowa pomadka http://www.youtube.com/watch?v=DbcchRcS3rM
201605090958 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 20:30   #23
triada123
BAN stały

wyprobuj kreski brazowym eyelinerem powinien ladnie podkreslic ksztalt i kolor oczu, a poza tym nie bedzie zbyt mocny
triada123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 15:20   #24
Adelina333
Przyczajenie

Cytat:
Ponieważ mówisz krasoteb Myślę, że moja rada przyda się każdej dziewczynie. Neadvno natknąłem się na ciekawą stronę therighthairstyles.com która pomaga mi wybrać odpowiedni fryzurę i świetnie wyglądają odpowiednio
Adelina333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-29, 12:33   #25
sasanka92
Raczkowanie

Nie mogłam się powstrzymać.
Jesteś PRZEEEEEEEEEEPIĘKNA!
sasanka92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 14:34   #26
Axeniya
Przyczajenie

Bardzo ładny, jak w latach 80-tych. Też chcę zrobić podobną fryzurę. Mam pomysły na therighthairstyles.com kochał.
Axeniya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 15:51   #27
szymon3bad
Przyczajenie

Super ślicznie
Stary 2014-05-07, 19:18   #28
sebii19
Przyczajenie

Jesteś śliczna , nie potrzebujesz makijaży . Tak moim zdaniem
sebii19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
makijaż, metamorfoza

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości