kłopoty ze skórą na nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-28, 15:43   #1
Karooolciak
Przyczajenie

kłopoty ze skórą na nosie

Proszę o pomoc! Nie narzekałam nigdy na moją cerę, ale od pewnego czasu na moim nosie zachodzą dziwne 'procesy' otóż raz skóra na nim jest tlusta, a za chwilę sucha, schodzi mi skóra.. dodam ze caly jest obsypany krostkami. Jakiś czas temu byłam u pani dermatolog, która przepisała mi żel "zindaclin", zaleciła mi też bym oczyszczała skórę "cetaphilem". Niestety kuracja nie pomogła, a te krostki i swiecacy nos (a raz łuszcząca skóra) na prawdę mi przeszkadzają.. w dodatku na nosie pękają mi naczynka.. nie wiem co jest ale np. na policzkach nigdy nie mialam zadnych wyprysków a na nosie to jakas masakra szarym mydłem kiedyś przemywałam tez twarz, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Macie może jakieś porady? może jakieś domowe sposoby na te pryszcze?
Karooolciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:28   #2
Guwernatka
Przyczajenie

Dot.: kłopoty ze skórą na nosie

Pękające naczynka + wypryski to może być trądzik różowaty.
Mam taki, ale na brodzie. Trzeba się z tym obchodzić wyjątkowo delikatnie. Myć bardzo delikatnie np. Ziaja seria lipidowa , nie wycierać tylko osuszać np. kawałkiem papieru toaletowego. Chronić przed słońcem filtrem powyżej 30.
Ja na noc smaruję Vitellą http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p2971-Vite...ergiczny_75_ml , a rano kremem Ivostin Capillin http://www.iwostin.pl/wzmacniajacy-krem-na-naczynka/. Możesz np. popołudniu po zmyciu makijażu na kilka godzin nałożyć krem, ja kładę Alantan dermaline z witaminami A+E.
Potrzeba na podleczenie trochę czasu, nie zniechęcaj się.
Guwernatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:08   #3
Karooolciak
Przyczajenie

Dot.: kłopoty ze skórą na nosie

Dziękuję bardzo za wskazówki!
Karooolciak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości