Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-29, 21:09   #1
AdaiBambi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 70

zej軼ie z blondu do bia造ch w這s闚

Podchodzi豉m do tego ju nie raz, ale za ka盥ym razem gdy wychodzi jak to moja mama nazywa豉 "patologiczny rudy blond" rezygnowa豉m i farbowa豉m na ciemno.
Po prostu po zwyk造m rozja郾iaczu moje w這sy by造 koloru albo jasno rudego, albo takiego truskawkowego blondu, na odrostach jasne na ko鎍ach ciemniejsze, bardziej rude. Wiecie chyba o co mi chodzi, okropie雟two jednym s這wem
Obecnie ostatnie moje farbowanie wygl康a這 tak:
By jako luty zachcia這 mi si zn闚 tej platyny o kt鏎ej marz od jaki 2lat
Przeczyta豉m o k徙ielach rozja郾iaj帷ych i tak te zrobi豉m z 2-3razy maj帷 na g這wie farbowany jasny br您.
Koloru mo瞠cie si spodziewa. Posz豉m to uratowa do fryzjerki, kt鏎a zrobi豉 par pasemek i do widzenia, w這sy by造 dalej takie jak na pocz徠ku. Mama um闚i豉 mnie do du穎 lepszego-ju stylisty i postanowili鄉y, 瞠 zbli篡my si do mojego naturalnego czyli taki 鈔edni/ciemny blond. Kolor wyszed w豉郾ie taki by baaardzo 豉dny u super naturalny, ale po miesi帷u kolor si wyp逝ka i by prawie jak przed tym zabiegiem u stylisty.
Poczeka豉m jakie jeszcze 2tygodnie i zacz窸y mnie denerwowa odrosty-to pach i kupi豉m br您ow szamponetk ale tak na 21my.
Wysz豉 czarna, z prze鈍itami i w jednym miejscu by豉 czarna, w innym br您owa a na czubku g這wy przez to, 瞠 nie starczy這 by ten blond...
Dalej ju nic nie robi豉m, farba zmywa豉 si z dobre 3miesi帷e, jak nie 4. Dopiero teraz mo瞠 wszystko si ju wyp逝ka這, ale od tamtego momentu ju nic nie robi豉m z w這sami czyli od oko這 po這wy marca.
W這sy wygl康aj tak, odrosty maj tak z 8-10cm. (na g鏎ze s faktycznie ja郾iejsze jak wida na zdj璚iu)

a kolor do kt鏎ego chc doj嗆 to:
AdaiBambi jest offline  
Stary 2013-08-29, 23:35   #2
Ginger Cupcakes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do Ginger Cupcakes
Dot.: zej軼ie z blondu do bia造ch w這s闚

rozja郾iacz profesjonalny z wod 12% na p馧 godziny i modli si 瞠by w這s闚 nie pokruszy這. Dziewczyna na zdj璚iu ma przed逝穎ne w這sy, takich d逝gich nie uda這by si tak rozja郾i
dizzying descent
Ginger Cupcakes jest offline  
Stary 2013-08-30, 07:47   #3
kasiapyra
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

nie robi豉bym ju nic sama, przecie sama widzisz, 瞠 farbowanie Ci nie wychodzi, chcesz ca趾owicie zniszczy w這sy? M闚isz o kolorze ale kondycj te pewnie maj s豉b - mo瞠 o ni zadbaj najpierw. Poszukaj dobrego fryzjera - popytaj kole瘸nek, przejrzyj neta, nie 酥iesz si!
Z tym, 瞠 d逝gich w這s闚 nie mo積a mie prawie bia造ch si nie zgodz, moja siostra ma pi瘯n platyn do pasa, ludzie na ulicy j zaczepiaj sk康 taki kolor Ale u niej to zaj窸o kilka lat, bardzo dba o w這sy i farbuje tylko u jednej sprawdzonej fryzjerki. Na szybko to mo積a zosta z sianem na g這wie w kolorze pisklaka
kasiapyra jest offline  
Stary 2013-08-30, 10:46   #4
AdaiBambi
Raczkowanie

W這sy mam w kondycji mog豉bym powiedzie, 瞠 bardzo dobrej.
Nak豉dam oleje i inne cuda, podcinam regularnie ko鎍e.
Do tego mam bardzo wytrzyma貫 w這sy, taki typ kt鏎y tudno zniszczy.

Do fryzjera boj si i嗆 no i w Anglii takie us逝gi s naprawd drogie , powolni zaczynam zbiera pieni康ze i faktycznie to chyba b璠zie najlepsze wyj軼ie.
Tylko kurcze zastanawiam si zawsze jak takie m這de dziewczyny w moim wieku (16-22) uzyskuj t platyn :/
Szuka豉m jeszcze produkt闚 angielskich, bo nie w徠pi, 瞠 s lepsze od tych naszych, ale w j瞛yku polskim nic nie znalaz豉m a z angielskim z racji tego 瞠 mieszkam tu od niedawna to nie jestem specjalistk.
AdaiBambi jest offline  
Stary 2013-08-30, 11:10   #5
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575

Ja mam z natury w這sy bardzo grube i g瘰te. Zesz豉m do bia貫go blondu, ale wykruszy造 si z d逝gosci do pasa do dlugo軼i do 這patek. Teraz nie zdecydowa豉bym si na to. Kolor pi瘯ny, ale nie jest tego wart.
Ale to Twoja decyzja. U mnie musia by u篡ty rozja郾iacz na wodzie 12% i na to farba na takim samym oxy, a i tak nie by造 idealnie bia貫. Dodam, 瞠 naturalnie mam blond w這sy.
Stary 2013-08-30, 11:12   #6
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka wiadomo嗆
W這sy mam w kondycji mog豉bym powiedzie, 瞠 bardzo dobrej.
Nak豉dam oleje i inne cuda, podcinam regularnie ko鎍e.
Do tego mam bardzo wytrzyma貫 w這sy, taki typ kt鏎y tudno zniszczy.

Do fryzjera boj si i嗆 no i w Anglii takie us逝gi s naprawd drogie , powolni zaczynam zbiera pieni康ze i faktycznie to chyba b璠zie najlepsze wyj軼ie.
Tylko kurcze zastanawiam si zawsze jak takie m這de dziewczyny w moim wieku (16-22) uzyskuj t platyn :/
Szuka豉m jeszcze produkt闚 angielskich, bo nie w徠pi, 瞠 s lepsze od tych naszych, ale w j瞛yku polskim nic nie znalaz豉m a z angielskim z racji tego 瞠 mieszkam tu od niedawna to nie jestem specjalistk.
wiesz nie wiem czy na farbowanych na braz wlosach bialy wyjdzie(tzn wyjsc moze i wyjdzie ale spora szansa,ze ze szkoda dla wlosow)

ja kiedys mialam biale pasemka-siostra robila mi balejaz i trzymala farbe z 40min (moje wlosy wydaja sie ciemne ale w zasadzie takie nie sa-latwo sie rozjasniaja od slonca, farb itp)-jesli tez takie masz to przypuszczam,ze wieksza szanse zblizyc sie do takiego koloru masz z jakas farba w kolorze perlowego blondu niz rozjasniaczem(ale tutaj tez nie wiem czy za pierwszym razem wyjdzie bialy, ale na pewno robiac odrosty i malaksujac kolor bedzie troche jasniejszy za kazdym razem bo bedziesz tracici pigment),
aha ja bym odradzala rozjasniacz- mi wlosy zepsula potem fryzjera, do ktorej poszlam zrobic calosc i stwierdzila,ze tak ciemnych wlosow to farba nie ruszy itp i walnela mi rozjasniacz i mialam wlasnie taki kolor,ze polowa szkoly mowila na mnie ruda a polowa zlotowlosa nic z blondem nie mial wspolnego a do bialego to woogole pol swiata
ale od lat mam ciemne wiec nie chce doradzac nic konkretnego zeby nie spieprzyc Ci wlosow-ale powiem Ci kogo mozesz zapytac
szukaj blond bunny tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=691864
201701300929 jest offline  
Stary 2013-08-30, 15:08   #7
AdaiBambi
Raczkowanie

no nic chyba rady nie ma nigdzie dla mnie, wi璚 pozostaje mi teraz zorientowa si gdzie w moim mie軼ie jest dobry fryzjer i jak cen musia豉bym zap豉ci za tak us逝g, bo wiem tylko tyle, 瞠 w Anglii nie tanio
AdaiBambi jest offline  
Stary 2013-08-30, 15:19   #8
201701300929
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 215

Cytat:
Napisane przez AdaiBambi Poka wiadomo嗆
no nic chyba rady nie ma nigdzie dla mnie, wi璚 pozostaje mi teraz zorientowa si gdzie w moim mie軼ie jest dobry fryzjer i jak cen musia豉bym zap豉ci za tak us逝g, bo wiem tylko tyle, 瞠 w Anglii nie tanio
alez Ty niecierpliwa poczekaj na bunny moze cos Ci poradzi,
nie wiem czy potrzebujesz rozjasniacza czy sama farba wystarczy(chociaz jesli miaals farbowane na ciemno wlosy to pewnie opcja pierwsza) ale w sumie biorac pod uwage,ze masz juz spore odrosty to fryzjer nie bylby zlym pomyslem bo samej na pewno bedzie Ci ciezko zafarbowac samej bo odrosty inaczej a dlugosc inaczej bedzie chwytac farbe
201701300929 jest offline  
Stary 2013-08-30, 22:41   #9
AbsolutelyMolly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

Szkoda, 瞠 nie by豉 konsekwentna. Ja schodzilam sama z br您u do jasnego blondu stopniowo przez chyba p馧 roku. Po drodze by造 odcienie lepsze i gorsze ale szczerze nie obchodzi這 mnie to. Nawet czysty pomara鎍z u m這dej osoby wygl康a ciekawie;p ale tak na serio polecam czyta blogi fryzjerskie - to kopalnia wiedzy na temat np tonowania co mi bardzo pomog這.
Teraz mam wymarzony popielaty blond. Je郵i Tobie nie wychodzi to udaj si do fryzjera.
Bia貫 w這sy s bardzo delikatne i ci篹kie w pielegnacji. Nie chc Ci odwodzi od decyzji ale sama mam par prawie bia造ch pasemek i te w這sy nie do嗆, 瞠 si krusz na ko鎍ach to s matowe i takie jakby lalkowate. Ja nie chcia豉bym mie ca貫j takiej g這wy. a ta Pani na zdj璚iu na bank ma doczepy jak to ju kto stwierdzi przede mn. Ja ju si wyleczy豉m z bia造ch w這s闚 bo praktycznie nie mo磧iwe jest utrzymanie bia造ch d逝gich wlos闚 (kruszenie)
AbsolutelyMolly jest offline  
Stary 2013-08-30, 23:35   #10
AdaiBambi
Raczkowanie

Dopiero przed chwil za豉pa豉m o co chodzi z "blond bunny" nie mia豉m poj璚ia "kto to, co to?", wi璚 b璠 czeka cierpliwie a zobaczy i odpisze
Jeszcze raz dodaj zdj璚ie swoich w這s闚, bo co si usun窸o, a przynajmniej mi si nie wy鈍ietla:

Dzi ca造 dzie i czyta豉m i ogl康a豉m, szuka豉m opinii i fakt wiele os鏏 odradzi這 takie bia貫 w這sy ze wzgl璠u, 瞠 wygl康aj zazwyczaj jak kupa siana, krusz si, 豉mi, s brzydkie i matowe a zapuszczenie d逝gich jest prawie niemo磧iwe. Pomy郵a豉m, 瞠 warto pos逝cha jednak czyi rad z praktyki, a szczeg鏊nie, 瞠 nie jestem ch皻na na stracenie par瘽astu cm w這s闚.
Za wysoko postawi豉m sobie poprzeczk, jednak wiem, 瞠 jak blond podoba mi si zawsze to ju chyba nigdy nie przestanie.

Zastanawiam si czy z takim zwyk造m "barbie" blondem te jest tak trudno?
Chodzi mi o co takiego:
AdaiBambi jest offline  
Stary 2013-08-31, 00:07   #11
AbsolutelyMolly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34

M康ra decyzja Mi te si taki baby blond bardzo podoba i ostatnio si zastanawia豉m czy nie zmieni z mojego popielatego. Mo積e na zim 瞠by ociepli nieco twarz.
Popatrz na farb EXCELLENCE 10 Naturalny Baby Blond albo inne blondy z tej serii. Ja ju sobie na niego ostrz z帳ki ;p

Tylko taki baby blond jest odcieniem ciep造m i chyba b璠zie 豉twiejszy do uzyskania dla Ciebie.

Edytowane przez AbsolutelyMolly
Czas edycji: 2013-08-31 o 00:10
AbsolutelyMolly jest offline  
Stary 2013-09-09, 14:49   #12
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Hej, polecam ci do poczytania ten w徠ek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&page=26

201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.