Analiza Pierwiastkowa Włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-13, 11:32   #1
Denise
Raczkowanie

Analiza Pierwiastkowa Włosów

Witam Wizażanki
Mam takie pytanie.... Co sądzicie o analizie pierwiastkowej włosów? Czy któras w Was poddała się takiemu badaniu? Niewtajemniczonym wrzucam linki: http://www.biomol.pl/ oraz http://www.analizawlosa.com.pl/ ta analize przeprowadzaja w Laboratorium Pierwiastków Śladowych w Łodzi i w Warszawie, jednak jest ono dosc drogie , Koszt analizy (36 pierwiastków, 6 metali, 27 proporcji, opis dla
pacjenta, opis dla lekarza) - 195 zł. Czas oczekiwania na wyniki ok. 3
tygodni. W Łodzi koszt tego wynosi 150 zł , chciałabym zapytac , jakie efekty uzyskałyscie stosujac wyznaczona przez nich diete wraz z suplementacją witaminowo- mineralną? Czy po kilku tygodniach poprawił sie stan waszych włosów, skóry, samopoczucia i zdrowia? Z opisu zawartego na ich stronach wygląda że naprawdę warto zrobic to badanie, określa ono typ metaboliczny badanej osoby oraz skłonnosci do zapadania na rózne choroby w przyszłosci, ktorych mozna by uniknac. Powiedzcie co o tym myslicie dziewczynki
Denise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:18   #2
zlosnica22
Raczkowanie

Dot.: Analiza Pierwiastkowa Włosów

moj chlopak zrobil sobie taka analize.Wyszlo mu,ze maniedobor roznych pierwiastkow,i musial zakupic szerg ronych witamin,aby przeprowadzic4 miesieczna kuracje uzupelniajaca niedobory.Koszt tych witamin to ok.1000zl...wiec nie alo.Ale to kazdy ma indywidualnie,jeden wiecej,drugi mniej....
zlosnica22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 11:39   #3
Muiee
Rozeznanie

Podbijam wątek.

Od paru lat wychodzą mi włosy, bolą stawy i przeskakuje w kościach. Zroku na rok jest coraz gorzej. Brałam różne specyfiki, wydałam fortunę na leki i dermatologów.
Będąc już w desperacji postanowiłam zrobić sobie badanie włosa. Z analizy powychodziły mi kosmiczne rzeczy.
Z wynikami dostałam zalecenia żywieniowe, ale są one bardzo ogólne. Próbowałam się do nich dostosować i sama ułożyć dietę, ale nie jest to łatwe.
Gółwnym problemem oprócz tych niedoboru i nadmieru niektorych pierwiastków jest nadmiar węglowodanów w mojej dotychczasowej diecie. Muszę zminimalizować węglowodany do 100 g na dobę przynajmniej na jakiś czas.
Może ktoś robił sobie analizę i miał podobny problem.
Albo może poradzić jakiegoś dietetyka (w przystepnej cenie), który specjalizuje się w odczytywaniu wyników. Jeden Pan krzyknął mi cenę 530 zł za samo ułożenie diety i konsultację.

"Budząc się rano, pomyśl
jaki to wspaniały skarb żyć,
oddychać i móc się radować"

Marek Aureliusz
Muiee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:50   #4
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

ja robiłam analize u kolezanki koszt 235 zł bardzo polecam, dużo mi to pomogło zdrowotnie (analiza wysyłana do Łodzi Biomolmed)
Messuah jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości