Trójkątna twarz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-13, 17:19   #1
Sovilo
Zakorzenienie

Exclamation

Trójkątna twarz

Potrzebuję pomocy w doborze fryzurki do trójkatnej, szczupłej buzi. Moje włosy są gęstę, lekko falujące od uszu , ciemno brązowe, sięgajace do łopatek. Czy któraś z Wizażanek mogłaby mi poradzić, wkleić zdjęcia...? Z góry wieeeelkie dzięki
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 21:18   #2
madonek
BAN stały

Dot.: Trójkątna twarz

tzw wymarzona fryzura do twarzy trojkatnej to Twoja !,pozdr
madonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:11   #3
Sovilo
Zakorzenienie

A przedziałek? Zawsze noszę rozpuszczone włosy, a kiedy zrobię przedziałek na srodku, wyglą

dam jak z ''Rodziny Adamsów'' . Przedziałek z boku...? Może jakaś grzyweczka?
Sovilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 22:42   #4
madonek
BAN stały

Sovillo a wyslesz swoje zdjecie?Fryzura musi pasowac do Ciebie .pozdr
madonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 17:40   #5
ewek
Raczkowanie

trójkątna twarz

witam! Chciałabym zmienić fryzurkę. Mam trójkątną twarz, dość długi nos, oczy raczej blisko osadzone i duże, czoło wysokie. Zawsze robiłam sobie pazurki na całej długości ale znudziły mi się. Niestety nie mogę mieć grzywki, ponieważ mam tzw „wiatr” . chciałabym zmienić fryzure i kolor na ciemniejszy brąz (teraz mam taki średni blond). Co mi radzicie? Niestety nie mam możliwości zamieszczenia fotek. Pomóżcie

ewek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 22:40   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Dot.: trójkątna twarz

jezeli nie mozesz wkleic fotki to nie mamy mozliwosci doradzenia fryzurki , ktora bedzie wlasnie dla ciebie
ale mozesz zajrzec do archiwum znajdziesz tam watki z fryzurkami dla trojkatnej twarzy moze uda ci sie cos wybrac
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 19:40   #7
IzaS
Raczkowanie

Wink Dot.: trójkątna twarz

też mam trójkątną twarz
zerknij na mój awatar.... miałam długie włosy, pierwszy krok, jaki zrobiłam, to delikatne podcieniowanie włosów (to się nazywa degaż, fryzjerka wtedy szarpie włosy specjalnymi nożyczkami). i oczywiście musiałam zainwestować w dobrą prostownicę. potem postanowiłam skrócić włosy (jak widać na awatarze) i poprawić grzywkę, bo początkowo miałam wzięte za mało z boku (czyli poprosiłam fryzjerkę, żeby grzywka zaczynała się dalej, bo za mało było wzięte). wiedziała o co chodzi i od tej chwili, gdy miałam ukośną grzywkę i krótsze włosy po degażu, moja twarz wyglądała inaczej. trójkątna moja twarz zaokrągliła się bardziej - czoło już nie wydaje się takie duże, a broda nie jest spiczasta. buzia jest wtedy okrąglejsza. potem postanowiłam rozjaśnić włosy, ale to już nic w kształcie twarzy nie zmieniło, poza tym że mam delikatniejsze rysy tak więc polecam:
degaż i ukośną grzywkę (spójrz na awatar). powodzenia, i mam nadzieję, że się spodoba!
IzaS jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości