Pytanie do kosmetyczek dot. odpowiedniego lusterka do makijazu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-02, 17:37   #1
enchantedworld
Przyczajenie

Pytanie do kosmetyczek dot. odpowiedniego lusterka do makijazu.

Witam Jestem na tym forum od dzisiaj Zbliza sie zima, a wtedy ciezko z naturalnym oswietleniem podczas robienia makijazu, zwłaszcza rano przed szkołą czy pracą. Zalezy mi, zeby mój makijaz nie był za mocny itd. wiec zastanawiam się jakie oswietlenie będzie najodpowiedniejsze, bo w łazience jest za "sztuczne" i zawsze maluje sie naprzeciwko okna, ale w zime nawet ok6-7 jest ciemno Będę bardzo wdzięczna jezeli doradzicie mi w zakupie lusterka+oswietlenia w komplecie, np :
1) http://allegro.pl/lusterko-do-makija...488253607.html
2) http://allegro.pl/podswietlane-luste...486931268.html
3) http://allegro.pl/valera-lusterko-do...505032870.html
A moze podacie mi jakies linki z lepszym naturalniejszym oswietleniem, najlepiej z allegro.pl
Z gory dziękuję ;-*

Edytowane przez enchantedworld
Czas edycji: 2013-09-02 o 17:39
enchantedworld jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 23:52   #2
moniq_c
Zakorzenienie

Dot.: Pytanie do kosmetyczek dot. odpowiedniego lusterka do makijazu.

no nie mogę, sierpień się ledwo skończył a tu już "zbliża się zima"

szczerze? Jeśli cierpisz na nadmiar kasy albo że masz taki mus żeby sobie coś kupić to wtedy pewnie możesz się na któres skusić, ale wg mnie te podświetlane lusterka chyba niezbyt się sprawdzają. Miałam ze dwa lata temu fazę na coś takiego (tylko 3 krotnie droższe Babyliss) jeździłam oglądać po sklepach i okazało się że one mają takie raczej rachityczne to oświetlenie - no ja bym się w nim nie dojrzała, a okularów jeszcze nie noszę
ja stosowałam patent dla ubogich (bo też nie lubię się malować w łazience) - to znaczy duże wygodne lusterko na wysokiej nóżce żeby się nie garbić + mała biurkowa lampka z raczej chłodnym światłem (teraz są żarówki udające światło dzienne (tak mniej więcej zapewne) więc coś można sobie dobrać ) , której klosz możesz sobie dowolnie ustawiać pod odpowiednim kątem, a żeby równocześnie nie raziło po oczach
Stary 2013-09-03, 22:05   #3
Noodle Soup
Zadomowienie

Dot.: Pytanie do kosmetyczek dot. odpowiedniego lusterka do makijazu.

Ja polecam tak jak koleżanka wyżej - nie pakować kasy w jakieś gadżety, tylko zainwestować w duże lustro, lampkę i żarówkę imitującą światło dzienne. Ja posiadam taki zestaw już 2 lata i jest bardzo wygodny - lampkę mogę ustawić jak tylko chce, daje mocne światło i używam ją nie tylko do makijażu. Cały koszt powinien wyjść mniej, niż takie podświetlane lusterko, a jakość i funkcjonalność lepsza.
Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
allegro.pl, lusterko, makijaz, swiatlo

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości