Eveline 8w1 & Diament - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-03, 21:00   #1
4gunk4
Przyczajenie

Eveline 8w1 & Diament

Cześć dziewczyny
Kieruję swoje pytanie do osób, które stosowały obie odżywki, a mianowicie 8 w 1 oraz Paznokcie mocne jak diament. Którą bardziej polacacie? Która jest lepsza?? Są różnice?
4gunk4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 20:43   #2
Kucharka2013
Rozeznanie

Dot.: Eveline 8w1 & Diament

Ja używałam 8w1 z rosmana odżywkę bardzo fajna.
Kucharka2013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 22:01   #3
ailatan1985
Zakorzenienie

Polecam, jest świetna
Stary 2013-09-08, 15:39   #4
eniucha
Zadomowienie

GG do eniucha

stosowałam 8w1 przez dwa lata, aż do niedawna. bylam mega zadowolona, używałam jej jako bazy pod lakier i naprawdę długo się utrzymywał. ale moje paznokcie bez niej były tragiczne, wysuszone. zaczęłam szperać w necie i natknęłam się na ten blog: http://www.urodaiwlosy.pl/2013/07/zm...o-kuracji.html
radzę się zapoznać zanim się zdecydujesz już jej nie używam, przerzuciłam się na lovely i olejek herbaciany, paznokcie od razu w lepszej kondycji!
Stary 2013-09-09, 14:53   #5
anekania
Zakorzenienie

Ja używam od kilku miesięcy 8w1 i paznokcie są jak tipsy, ale rzeczywiście jak "zapuściłam" się z malowaniem w wakacje paznokcie mi się strasznie połamały :/ i od nowa zaczynam. Ja sobie bardzo chwalę wyprowadziła mi paznokcie z maksymalnie obgryzionych do bardzo ładnych w jakieś 4 miesiące.

Stay Strong
Only the strong survive

Moja wymianka kosmetyczna: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174436
anekania jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 03:13   #6
4gunk4
Przyczajenie

Chciałam najpierw zapytać o różnice, po czym dodać, ze te odżywki niczym się nie różnią, jedynie nazwą. Skład mają taki sam. A Tobie dziękuję bardzo za odpowiedź bo właśnie o to również mi chodziło, męczę się z tym samym problemem już ponad rok czasu (z onycholizą) Mam jeszcze pytanie co do olejku. Gdzie mogę go dostać??
Stary 2013-09-10, 08:28   #7
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Talking Dot.: Eveline 8w1 & Diament

jak wczoraj kupowałam to wybraklam tą 8 w 1, poczytaj sobie KWC, ja się trochę przeraziłam, musisz obserwować swoje paznokcie..
Olejek możesz też kupić w rossmanie, jak wczoraj widziałam.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45040,eveline-nail-therapy-professional-8w1-total-action-skoncentrowana-odzywka-do-paznokci,818552.html#revi ew-818552#r818552
Stary 2013-09-11, 17:15   #8
eniucha
Zadomowienie

GG do eniucha

olejek dostaniesz w każdej aptece kosztuje nie więcej niż 10zł. do tego ładnie działa na skórki i jeśli masz problem z trądzikiem możesz stosować go punktowo! a ja od kiedy używam odżywki lovely (zielonej nail growth) paznokcie są nawilżone, a do tego super działa jako baza pod lakier, nie odpryskuje
Stary 2013-09-11, 18:19   #9
4gunk4
Przyczajenie

Kupiłam już sobie ten olejek Tylko trochę wysusza skórę wokół paznokci... A co do twarzy, to nie wiedziałam, więc dziękuję za porady )) A jak myślicie, czy mogę używać odżywki z eveline tej SOS? Skład ma inny..
Stary 2013-09-11, 21:43   #10
eniucha
Zadomowienie

GG do eniucha

coś za coś jednak... ale super odżywia paznokcie,efekty zobaczysz juz po tygodniu. a co do tej SOS zorientuj się czy w jej składzie jest formaldehyd (i jesli jest to jaka jest jego zawartość %towa) bo to o niego się tutaj rozchodzi
Stary 2013-09-13, 06:37   #11
4gunk4
Przyczajenie

Czyli to dobrze, że olejek wysusza? SOS nie ma tego w składzie,także będę ją stosować zobaczymy kiedy się w końcu "naprawią"..
Stary 2013-09-13, 11:03   #12
eniucha
Zadomowienie

GG do eniucha

wysusza tylko skórki,czy płytkę paznokcia?
skoro nie ma to oczywiście może ci pomóc
Stary 2013-09-13, 11:44   #13
Pudelska
Przyczajenie

Odp: Eveline 8w1 & Diament

One mają identyczny skład :P kupiłam obie. W domu porównuje składy a tam kropka w kropkę to samo. Dziwna sprawa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pudelska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:27   #14
Zoska91
Przyczajenie

Bardzo polecam tą odżywkę. Cena nie jest wygórowana, a efekty są niesamowite. Stosuję ją od 2 miesięcy i moje paznokcie bardzo się wzmocniły, w ogóle się nie łamią, a płytka paznkociowa odzyskała swój koloryt
Zoska91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:38   #15
4gunk4
Przyczajenie

Dzisiaj po zastosowaniu odżywki SOS jeden palec mnie piecze (tak jak po 8w1). Mam ją odstawić?? Po tym jak mnie piekły w tamtym roku, to zaczęłam mieć problemy z paznokciami
Stary 2013-09-14, 11:57   #16
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez 4gunk4 Pokaż wiadomość
Dzisiaj po zastosowaniu odżywki SOS jeden palec mnie piecze (tak jak po 8w1). Mam ją odstawić?? Po tym jak mnie piekły w tamtym roku, to zaczęłam mieć problemy z paznokciami
wydaje mi się że sama sobie odpowiedziałaś
odstaw bynajmniej na jakiś czas, organizm pokazuje że tego nie chce.
Stary 2013-09-14, 13:39   #17
eniucha
Zadomowienie

GG do eniucha

oczywiście,odstaw jak najszybciej. chyba nie chcesz ryzykować onycholizą... naprawdę trudno się jej pozbyć. jeśli mogłabym coś zasugerować... EVELINE STANOWCZE NIE.
Stary 2013-09-16, 02:27   #18
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

tu moje porównanie: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,41...#review-632220
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 16:30   #19
kacha_a_a
Raczkowanie

Dziewczyny, nie sądzę, że każdej to grozi, ale ja po zdjęciu a właściwie zerwaniu tipsów miałam paznokcie jak papier.
Czytałam dużo na temat odżywek i nie wiedzieć czemu ta i 8w1 total action mimo tak niskiej ceny miała same pozytywne opinie (niestety).
Kupiłam tą drugą .. oczywicie paliło mi paznokcie już po 1. warstwie- ale co się dziwić, praktycznie nie miałam paznokci, jakoś się przemęczyłam.
Okej, odrosły, gdy zaczęłam jej stosować miałam panokcie bardzo krótkie, ok 4 mm do końca opuszka brakowało. z tą odżywką odrosły aż do końca opuszka, 1. raz w życiu, nie dziwne więc, że pomyślałam, że to mój najlepszy przyjaciel. Niestety zaczęłam jej używać jako baza pod lakier. Po ok 2 miesiącach panokcie, wszystkie, zaczęły odchodzić od skóry, strasznie sie bałam, e odpadną, czasem było tak, że wszystim brakowało ok 3 mm i by odleciało. To samo w sobie nie bolało, jedynie jak uderzyłam i nadrywałam paznokcie bardziej.
Odżywkę zaczęłam nakładać tonami, myślałam, że to wszystko dzieje się przez tipsy, a odżywka pomoże.
Po czasie odżywka stała się tak gęsta, że nie dało się jej już używac.. nstępnej nie kupiłam. Wtedy stopniowo paznokcie zaczęły normalnie rosnąć. po Roku miałam już normalne, ale bardzo krótkie i kruche paznokcie.. Oczywiście nie ogarnęłam, że to wina odżywki.

NIESTETY! !
Napatoczyła mi się ona znów, tym razem diament..
Bardzo chciałam zapuścić paznokcie.. zapuściłam, ale to co mam teraz przechodzi ludzkie pojęcie.
Przestałam je skracac, bo i tak tak samo uderzałam i odrywałam je bardziej.
Do tego, że to wina odżywki, którą używałam co kilka dni jako baza doszłam dopiero wczoraj, dzięki Wam dziewczyny ! DZIĘKUJĘ!!

Kupiłam olejek herbaciany, wit a+e, bazę pod lakiery bez tego formaldehygu, przejrzałam składu lakierów, które mam i zobaczymy..
Nigdy w życiu nie przeżyłam takiego koszmaru.
Tym razem trwa to rok, wiem, kuracja miałą trwać dwa tygodnie, ale nigdzie nie ma napisane, że dłuższe stosowanie może zrobić taką krzywdę..

Wrzucam jeszcze zdjęcie paznokci z lakierem- nie wyglądają aż tak źle, ale widać, że odstają i wyglądają jak łopaty, lewa i praw ręka bez niczego na paznokciach..

I przestrzegam, nie stosujcie jej tyle czasu, nikomu tego nie życzę..

http://img853.imageshack.us/img853/4373/u86p.jpg
kacha_a_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:19   #20
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Odp: Dot.: Eveline 8w1 & Diament

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie sądzę, że każdej to grozi, ale ja po zdjęciu a właściwie zerwaniu tipsów miałam paznokcie jak papier.
Czytałam dużo na temat odżywek i nie wiedzieć czemu ta i 8w1 total action mimo tak niskiej ceny miała same pozytywne opinie (niestety).
Kupiłam tą drugą .. oczywicie paliło mi paznokcie już po 1. warstwie- ale co się dziwić, praktycznie nie miałam paznokci, jakoś się przemęczyłam.
Okej, odrosły, gdy zaczęłam jej stosować miałam panokcie bardzo krótkie, ok 4 mm do końca opuszka brakowało. z tą odżywką odrosły aż do końca opuszka, 1. raz w życiu, nie dziwne więc, że pomyślałam, że to mój najlepszy przyjaciel. Niestety zaczęłam jej używać jako baza pod lakier. Po ok 2 miesiącach panokcie, wszystkie, zaczęły odchodzić od skóry, strasznie sie bałam, e odpadną, czasem było tak, że wszystim brakowało ok 3 mm i by odleciało. To samo w sobie nie bolało, jedynie jak uderzyłam i nadrywałam paznokcie bardziej.
Odżywkę zaczęłam nakładać tonami, myślałam, że to wszystko dzieje się przez tipsy, a odżywka pomoże.
Po czasie odżywka stała się tak gęsta, że nie dało się jej już używac.. nstępnej nie kupiłam. Wtedy stopniowo paznokcie zaczęły normalnie rosnąć. po Roku miałam już normalne, ale bardzo krótkie i kruche paznokcie.. Oczywiście nie ogarnęłam, że to wina odżywki.

NIESTETY! !
Napatoczyła mi się ona znów, tym razem diament..
Bardzo chciałam zapuścić paznokcie.. zapuściłam, ale to co mam teraz przechodzi ludzkie pojęcie.
Przestałam je skracac, bo i tak tak samo uderzałam i odrywałam je bardziej.
Do tego, że to wina odżywki, którą używałam co kilka dni jako baza doszłam dopiero wczoraj, dzięki Wam dziewczyny ! DZIĘKUJĘ!!

Kupiłam olejek herbaciany, wit a+e, bazę pod lakiery bez tego formaldehygu, przejrzałam składu lakierów, które mam i zobaczymy..
Nigdy w życiu nie przeżyłam takiego koszmaru.
Tym razem trwa to rok, wiem, kuracja miałą trwać dwa tygodnie, ale nigdzie nie ma napisane, że dłuższe stosowanie może zrobić taką krzywdę..

Wrzucam jeszcze zdjęcie paznokci z lakierem- nie wyglądają aż tak źle, ale widać, że odstają i wyglądają jak łopaty, lewa i praw ręka bez niczego na paznokciach..

I przestrzegam, nie stosujcie jej tyle czasu, nikomu tego nie życzę..

http://img853.imageshack.us/img853/4373/u86p.jpg
Sama sobie zaszkodziłaś. Ja też zapuszczałam paznokcie po tipsach i zaczynałam od "papieru" ale odżywkę stosowałam okazjonalne, stopniowo.
Ty poszłaś niezłym hardkorem, więc teraz nie zrzucaj wszystko na odżywkę.

A to co na zdjęciach widzę to (na pierwszy rzut oka) grzybica. I te same objawy które opisujesz (odchodzenie paznokci:
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.

Edytowane przez aanneett
Czas edycji: 2013-09-21 o 20:20
aanneett jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:10   #21
kacha_a_a
Raczkowanie

Dokladnie, to moja wina, ze zbyt czesto i dlugo ja stosowalam. Ale mapisalam tego poata zeby Was uprzedzic, ze niw nalezy teho robic.. wystarczy dokladnie przeczytac co napisalam - paznokcie zrobily sie mocne ale odzywka jest na tyle silna ze nie kazdy moze ja stosowac a a ten kro mpze nie powinoen przesadzac z iloscia..

kacha_a_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 11:56   #22
4gunk4
Przyczajenie

Js stosuję ten olejek już ponad dwa tygodnie, dodatkowo od kilku dni regenerum i żadnych odżywek/lakierów. Jak narazie nie widzę żadnej satysfakcjonującej poprawy. Jak tylko odrastają mi paznokcie to je obcinam, żeby były równe.. Mam nadzieję, że jeszcze max 2 tygodnie i będzie jakaś poprawa...
Stary 2013-10-01, 16:19   #23
IloveFASHION007
Raczkowanie

Ja chciałam kupić, ale właśnie pochodziłam po blogach, jeden właśnie, który wrzuciła koleżanka wyżej i zrezygnowałam, bo mam "szczęście do takich rzeczy właśnie.
IloveFASHION007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 18:17   #24
Cos_
Zakorzenienie

Dla mnie ta odżywka jest dobra,ale na jedną kurację. U mnie przy drugiej wynikły niespodziewane efekty uboczne. Pofalowana płytka,jakieś dziwne zgrubienia i odstawiłam i dzięki Bogu wróciło do normy wszystko.
Stary 2013-10-13, 11:31   #25
Sunnivaa
Zadomowienie

Ja zaczynam stosować tą 8w1, moje paznokcie są w strasznym stanie, ledwo urosną na 2 mm i już sie łamią, są przeźroczyste, a płytka jest czerwono-rózowa (wyglada jakbym biła ją młotkiem), ta 8w1 ma mleczny kolor i wszystko zakrywa, chcę po prostu wzmocnić paznokcie i ją odstawić... Liczę, że mi pomoże bo juz nie mam siły.
Stary 2013-10-22, 10:16   #26
Natalkaa91
Raczkowanie

Bardzo dobre są te odzywki z Eveline miałam już chyba wszystkie i każda na swój sposób jest dobra
Natalkaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-27, 13:11   #27
nadijahh
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eniucha Pokaż wiadomość
oczywiście,odstaw jak najszybciej. chyba nie chcesz ryzykować onycholizą... naprawdę trudno się jej pozbyć. jeśli mogłabym coś zasugerować... EVELINE STANOWCZE NIE.

Zgadzam się w 100%. Wpisz sobie w google "eveline formaldehyd" i poczytaj. Lubie długie i mocne paznokcie, staram się o nie dbać, dlatego też zdecydowałam się na tę odżywkę, w końcu producent tak zachwalał... Po niespełna 2 tygodniach stosowania nie mogłam się ubrać, umyć włosów, sprzątać, umyć naczyń, trzymać pędzelka do malowania oczu - właściwie nie mogłam zrobić nic, co wymagało użycia dłoni. Tak bolały mnie paznokcie. Nie spodziewałam się, że istnieje w ogóle coś takiego jak ból paznokcia, wpisałam więc takie hasło w przeglądarkę i tak od linku do linku dowiedziałam się o formaldehydzie i tej odżywce. Podobno nie dotyczy to każdego, ale jaką masz pewność, że nie będzie to dotyczyło Ciebie? Uwierz, ból był straszny, po około 2 tygodniach od odstawienia odżywki mogłam robić większość rzeczy jak dotychczas. Nie wspominam już o tym, że co chwilę "ruszałam" ze strachem płytką paznokcia patrząc, czy nie odkleja się od opuszka palca... Serio - ostrzegam przed tym wytworem.
Stary 2013-10-28, 09:52   #28
triada123
BAN stały

kiedy stosujesz 8w1 to paznokcie faktycznie sa mocne, ale kiedy przestaje to jest jakby efekt "odstawienia" - paznokcie strasznie zaczynaja sie rozdwajac i lamac:P
triada123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 14:50   #29
biala_orchidea
Przyczajenie

8 w 1 jest zdecydowanie najlepsza! Wszystkie moje przyjaciółki też używają i są super zadowolone! I żadnego efektu odstawienia nie zauważyłam póki co. A wcześniej miałam naprawdę zniszczone paznokcie.
Ostatnio widziałam też 9 w 1. Ktoś coś wie?
Stary 2013-10-30, 14:24   #30
GdzieWioletta
Przyczajenie

Polecam , ta odzywka jest bardzo dobra, aczkolwiek chyba lepsza jest złota z serii sally hansen

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości