Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na ka盥y temat - r闚nie ca趾owicie nie zwi您any z urod ;-)

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-09-07, 12:05   #1
kasia198618
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
kreci mi sie w g這wie przy tasmie produkcyjnej

witajcie wiza瘸nki mam okropny k這pot , od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowa豉m w podobnym miejscu , ale to co mnie spotka這 no nie spodziewa豉m sie , otu tak jak pisalam u g鏎y kreci mi sie w g這wie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo mam md這sci zaraz boli mnie g這wa , dodam ze ze strachu to ma這 jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewa豉m sie ze przy tasmie bede mia豉 podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , mysle zeby mnie przeniesiono na inny dzia ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowa豉m
kasia198618 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-07, 12:31   #2
SOCKI
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 551
Dot.: kreci mi sie w g這wie przy tasmie produkcyjnej

Cytat:
Napisane przez kasia198618 Poka wiadomo嗆
witajcie wiza瘸nki mam okropny k這pot , od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowa豉m w podobnym miejscu , ale to co mnie spotka這 no nie spodziewa豉m sie , otu tak jak pisalam u g鏎y kreci mi sie w g這wie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo mam md這sci zaraz boli mnie g這wa , dodam ze ze strachu to ma這 jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewa豉m sie ze przy tasmie bede mia豉 podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , mysle zeby mnie przeniesiono na inny dzia ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowa豉m
U篡waj kropek.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post44413363
SOCKI jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-07, 12:35   #3
MaiTai
BAN sta造

Wiadomo軼i: 10

odejd z pracy lub powiedz 瞠by Ci przenie郵i - zdrowie jest najwa積iejsze.
MaiTai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-07, 12:39   #4
bianka_pianka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

A bierzesz jakie leki na chorob lokomocyjn? Pomagaj? Chocia nie wiem czy branie codziennie takich lek闚 wyjdzie ci na dobre... Mo瞠 faktycznie pogadaj z kim z kierownictwa, mo瞠 znajd Ci jakie inne stanowisko, nic Ci nie szkodzi
bianka_pianka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-07, 13:46   #5
Nimfa20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 701
Wpisy w blogu: 84

Cytat:
Napisane przez kasia198618 Poka wiadomo嗆
witajcie wiza瘸nki mam okropny k這pot , 1. od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowa豉m w podobnym miejscu , ale to co mnie spotka這 no nie spodziewa豉m sie , otu tak jak pisalam u g鏎y kreci mi sie w g這wie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo 2. mam md這sci zaraz boli mnie g這wa , dodam ze ze strachu to ma這 jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo 3. dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewa豉m sie ze przy tasmie bede mia豉 podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie4. czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a5. jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , 6. mysle zeby mnie przeniesiono na inny dzia ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowa豉m
1. Pracuj przy ta鄉ie produkcyjnej od ponad 2 lat. Te wcze郾iej nie pracowa豉m w podobnym miejscu.

2. Mia豉m takie same objawy jak Ty.
Nie do嗆, 瞠 to by豉 1 moja 'powa積a' praca, to jeszcze mia豉m taki problem, 瞠 ojciec pracowa w tym zak豉dzie od prawie 20 lat, mama, wujek, ciotka. Doszed stres typu: znaj moj rodzin, jak inni oceni mnie i moj prac. Tak si tego ba豉m
Kolejnym problemem by這 opalanie. Jak kto opala wyroby, tak bola mnie brzuch od gazu, 瞠 chodzi豉m co 7 min wymiotowa

3. Ja r闚nie od dziecka mam chorob lokomocyjn. Nie raz nie mog豉m w technikum dojecha do szko造. Ja np. za grubo si ubiera豉m. Z jednej strony by這 w autobusach gor帷o, z drugiej po szkole czeka豉m na 2 autobus ok. 40 min, wi璚 zim by這 zimno. Teraz mam o tyle dobrze, 瞠 mog dojecha bez problemu do miasta.
Czasem mam problem jak je盥輳 z kim autem.

4. Jest szansa. Mnie ju przesz這, nieraz podczas upa堯w na dworze jest duchota, a jeszcze jak si stoi przy maszynie...
Ja du穎 pi豉m, te w pracy nie jad豉m. Mia豉m wielki stres, aby dobrze od這篡 produkty itp. Z czasem przesta豉m si tym tak przejmowa i jest ok.

5. Wg. mnie wszystkie Twoje objawy sprowadzaj si do stresu spowodowanego kr鏒kim okresem pracy , robienia tego pierwszy raz. Choroba lokomocyjna te mo瞠 mie na to wp造w. Do tego wszystkie produkcyjne zapachy itd.

Moj mam pocz徠kowo bardzo bola brzuch od stresu i w/w objaw闚. Lekarz przepisa jej HELICID (na recept).
U mnie w pracy ludzie bior tabletki na uspokojenie, jakie zio這we.

Mo瞠sz i嗆 do lekarza, opisa mu objawy i te mo瞠 co przepisze. Z czasem powinno by lepiej.

6. Mo瞠sz je嗆 co lekkiego np. serek czy jogurt. Jak pisa豉m, te nie jad豉m ani przed prac, ani w pracy. Bywa這 tak, 瞠 po pracy by豉m zm璚zona i ... zapomina豉m je嗆.

Ja od ok. 2 m-cy jestem na innym dziale i praktycznie o sta貫j porze jem 郾iadanie. Faktycznie wida r騜nic, jak si co zje.

To 瘸den wstyd poprosi o zmian dzia逝. Powiedz, 瞠 jest Ci niezr璚znie z tego powodu, starasz si z tym sobie poradzi i zale篡 Ci na tej pracy.
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-07, 14:41   #6
JossStone
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 769

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Poka wiadomo嗆
1. Pracuj przy ta鄉ie produkcyjnej od ponad 2 lat. Te wcze郾iej nie pracowa豉m w podobnym miejscu.

2. Mia豉m takie same objawy jak Ty.
Nie do嗆, 瞠 to by豉 1 moja 'powa積a' praca, to jeszcze mia豉m taki problem, 瞠 ojciec pracowa w tym zak豉dzie od prawie 20 lat, mama, wujek, ciotka. Doszed stres typu: znaj moj rodzin, jak inni oceni mnie i moj prac. Tak si tego ba豉m
Kolejnym problemem by這 opalanie. Jak kto opala wyroby, tak bola mnie brzuch od gazu, 瞠 chodzi豉m co 7 min wymiotowa

3. Ja r闚nie od dziecka mam chorob lokomocyjn. Nie raz nie mog豉m w technikum dojecha do szko造. Ja np. za grubo si ubiera豉m. Z jednej strony by這 w autobusach gor帷o, z drugiej po szkole czeka豉m na 2 autobus ok. 40 min, wi璚 zim by這 zimno. Teraz mam o tyle dobrze, 瞠 mog dojecha bez problemu do miasta.
Czasem mam problem jak je盥輳 z kim autem.

4. Jest szansa. Mnie ju przesz這, nieraz podczas upa堯w na dworze jest duchota, a jeszcze jak si stoi przy maszynie...
Ja du穎 pi豉m, te w pracy nie jad豉m. Mia豉m wielki stres, aby dobrze od這篡 produkty itp. Z czasem przesta豉m si tym tak przejmowa i jest ok.

5. Wg. mnie wszystkie Twoje objawy sprowadzaj si do stresu spowodowanego kr鏒kim okresem pracy , robienia tego pierwszy raz. Choroba lokomocyjna te mo瞠 mie na to wp造w. Do tego wszystkie produkcyjne zapachy itd.

Moj mam pocz徠kowo bardzo bola brzuch od stresu i w/w objaw闚. Lekarz przepisa jej HELICID (na recept).
U mnie w pracy ludzie bior tabletki na uspokojenie, jakie zio這we.

Mo瞠sz i嗆 do lekarza, opisa mu objawy i te mo瞠 co przepisze. Z czasem powinno by lepiej.

6. Mo瞠sz je嗆 co lekkiego np. serek czy jogurt. Jak pisa豉m, te nie jad豉m ani przed prac, ani w pracy. Bywa這 tak, 瞠 po pracy by豉m zm璚zona i ... zapomina豉m je嗆.

Ja od ok. 2 m-cy jestem na innym dziale i praktycznie o sta貫j porze jem 郾iadanie. Faktycznie wida r騜nic, jak si co zje.

To 瘸den wstyd poprosi o zmian dzia逝. Powiedz, 瞠 jest Ci niezr璚znie z tego powodu, starasz si z tym sobie poradzi i zale篡 Ci na tej pracy.
W 篡ciu bym nie przepuszcza豉, 瞠 praca na ta鄉ie produkcyjnej, mo瞠 by tak bardzo stresuj帷a.

WYMIANKA kosmetyczna, kolor闚ka i piel璕nacja http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post48322687

Wszystko b璠zie, jak by powinno, tak ju jest urz康zony 鈍iat.
M. Bulhakov

JossStone jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-08, 10:48   #7
Nimfa20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 701
Wpisy w blogu: 84

Cytat:
Napisane przez JossStone Poka wiadomo嗆
W 篡ciu bym nie przepuszcza豉, 瞠 praca na ta鄉ie produkcyjnej, mo瞠 by tak bardzo stresuj帷a.
W zasadzie to nie sama praca, ale wszystko co si na ni sk豉da: atmosfera, trzeba si pilnowa, 瞠by od這篡 dobre produkty itd.

Jak kole瘸nka pisa豉, taki stres mo瞠 by wywo豉ny chorob lokomocyjn. Jak przychodzi do pracy, staje przy ta鄉ie, wszystko si kumuluje i wychodzi na to, 瞠 reaguje tak na 'ta鄉' .

Wszystko zale篡 od podej軼ia do pracy.
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-23, 17:05   #8
kasia198618
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

bra豉m ale usypia豉m po nich tak ze przestalam bo bym sie przewrocila , a ostatnio stalo sie to czego obawialam sie najbardziej , dobrze ze kolezanka 10 lat ja znam a ona tam pracuje juz z 5 lat, byla w poblizu i mogla mnie zastapic bo nie wiem co by bylo , otu zjadlam o 9.15 makabra o 13.00 zwrocilam reszte co zostalo mi po sniadaniu pierwszy i ostatni raz jadlam tam sniadanie , nie mysle ze to nie jest od stresu tak jak kolezanka pisala ostatnio mialam to samo a ch這pak kolo mnie robi i kolezanka by豉 tez ktora znam wogole sie nie stresowalam ale jak to jedzie to ja chora jestem ja oszleje chyba , dzieki bogu zda篡lam do ubikacji ale siara by by豉 , ale myslalam ze nie wyjde z tej toalety ledwo sie przemog豉m a tu jeszcze godzina do ko鎍a , ale blada wrocilam ledwo sie do czo貪a豉m na nogach tam , w豉snie na innych dzia豉ch jest tak w miare poniewaz tam akurat jest jakas mozliwo嗆 odbic wzrokiem ,jakos a u mnie akurat tego nie ma bo trzeba caly czas patrzec,

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Poka wiadomo嗆
W zasadzie to nie sama praca, ale wszystko co si na ni sk豉da: atmosfera, trzeba si pilnowa, 瞠by od這篡 dobre produkty itd.

Jak kole瘸nka pisa豉, taki stres mo瞠 by wywo豉ny chorob lokomocyjn. Jak przychodzi do pracy, staje przy ta鄉ie, wszystko si kumuluje i wychodzi na to, 瞠 reaguje tak na 'ta鄉' .

Wszystko zale篡 od podej軼ia do pracy.

a to akurat mam kiepskie nie nawidze tego dzialu i wogole wolalabym np . rowy kopac chyba , niz tam byc za monotonia dla mnie a ja mam za temperament dosc duzy i wszedzie mnie zawsze pe軟o , tak wiec sama sie zastanawiam jak ja stoje te 8 godzin

Edytowane przez kasia198618
Czas edycji: 2013-09-23 o 17:07
kasia198618 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Forum Plotkowe

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a