kreci mi sie w głowie przy tasmie produkcyjnej - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-07, 11:05   #1
kasia198618
Przyczajenie

kreci mi sie w głowie przy tasmie produkcyjnej

witajcie wizażanki mam okropny kłopot , od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowałam w podobnym miejscu , ale to co mnie spotkało no nie spodziewałam sie , otuż tak jak pisalam u góry kreci mi sie w głowie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo mam mdłosci zaraz boli mnie głowa , dodam ze ze strachu to mało jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewałam sie ze przy tasmie bede miała podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , mysle zeby mnie przeniesiono na inny dział ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowałam
kasia198618 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:31   #2
SOCKI
Zakorzenienie

Dot.: kreci mi sie w głowie przy tasmie produkcyjnej

Cytat:
Napisane przez kasia198618 Pokaż wiadomość
witajcie wizażanki mam okropny kłopot , od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowałam w podobnym miejscu , ale to co mnie spotkało no nie spodziewałam sie , otuż tak jak pisalam u góry kreci mi sie w głowie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo mam mdłosci zaraz boli mnie głowa , dodam ze ze strachu to mało jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewałam sie ze przy tasmie bede miała podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , mysle zeby mnie przeniesiono na inny dział ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowałam
Używaj kropek.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...3#post44413363
SOCKI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:35   #3
MaiTai
BAN stały

odejdź z pracy lub powiedz żeby Cię przenieśli - zdrowie jest najważniejsze.
MaiTai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:39   #4
bianka_pianka
Przyczajenie

A bierzesz jakieś leki na chorobę lokomocyjną? Pomagają? Chociaż nie wiem czy branie codziennie takich leków wyjdzie ci na dobre... Może faktycznie pogadaj z kimś z kierownictwa, może znajdą Ci jakieś inne stanowisko, nic Ci nie szkodzi
bianka_pianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 12:46   #5
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D

Wpisy w blogu: 85

Cytat:
Napisane przez kasia198618 Pokaż wiadomość
witajcie wizażanki mam okropny kłopot , 1. od miesiaca pracuje w zakladzie produkcyjnym przy tasmie , jest strasznie nigdy nie pracowałam w podobnym miejscu , ale to co mnie spotkało no nie spodziewałam sie , otuż tak jak pisalam u góry kreci mi sie w głowie, makabra czuje ze albo swiat mi wiruje albo , odjezdzam z ta tasma , ale najgorsze sa te objawy fizyczne , bo 2. mam mdłosci zaraz boli mnie głowa , dodam ze ze strachu to mało jem ta ja wogole nie jem bo sie boje ze wiecie co , a pozatym mam zaraz cisnienie slabo mi sie robi i goraco , jak na haju sie czuje zataczam sie jak odchodze , czym jest to spowodowane , bo ja mam przypuszczenie ale nie wiem czy dobre bo 3. dodam iz wogole nie moge jezdzic autobusem a do roboty dojezdzam 1,5 godziny mowie wam kochane ze ledwo wysiadam z tego autobusu dlatego nawet przed droga sie nie najadam ,oczywiscie od dawna o tym wiem ale nie spodziewałam sie ze przy tasmie bede miała podobne objawy jak przy jezdzie , i ztad moje pytanie4. czy wogole jest szansa ze mi to przejdzie , ogolnie czy to poprostu juz tak zostanie a5. jak myslicie skad sie to bierze, i czy mozna to jakos moze zlagodzic dolegliwosci , 6. mysle zeby mnie przeniesiono na inny dział ale wstydze sie powiedziec co mi dolega bo ja to mamfaktycznie odjazd , poza tym jedna tam babka mi powiedziala ze trzeba jesc wiecej ta ja bym tam pawia puscila chyba , nad choroba lokomocyjna nigdy tez nie zapanowałam
1. Pracuję przy taśmie produkcyjnej od ponad 2 lat. Też wcześniej nie pracowałam w podobnym miejscu.

2. Miałam takie same objawy jak Ty.
Nie dość, że to była 1 moja 'poważna' praca, to jeszcze miałam taki problem, że ojciec pracował w tym zakładzie od prawie 20 lat, mama, wujek, ciotka. Doszedł stres typu: znają moją rodzinę, jak inni ocenią mnie i moją pracę. Tak się tego bałam
Kolejnym problemem było opalanie. Jak ktoś opalał wyroby, tak bolał mnie brzuch od gazu, że chodziłam co 7 min wymiotować

3. Ja również od dziecka mam chorobę lokomocyjną. Nie raz nie mogłam w technikum dojechać do szkoły. Ja np. za grubo się ubierałam. Z jednej strony było w autobusach gorąco, z drugiej po szkole czekałam na 2 autobus ok. 40 min, więc zimą było zimno. Teraz mam o tyle dobrze, że mogę dojechać bez problemu do miasta.
Czasem mam problem jak jeżdżę z kimś autem.

4. Jest szansa. Mnie już przeszło, nieraz podczas upałów na dworze jest duchota, a jeszcze jak się stoi przy maszynie...
Ja dużo piłam, też w pracy nie jadłam. Miałam wielki stres, aby dobrze odłożyć produkty itp. Z czasem przestałam się tym tak przejmować i jest ok.

5. Wg. mnie wszystkie Twoje objawy sprowadzają się do stresu spowodowanego krótkim okresem pracy , robienia tego pierwszy raz. Choroba lokomocyjna też może mieć na to wpływ. Do tego wszystkie produkcyjne zapachy itd.

Moją mamę początkowo bardzo bolał brzuch od stresu i w/w objawów. Lekarz przepisał jej HELICID (na receptę).
U mnie w pracy ludzie biorą tabletki na uspokojenie, jakieś ziołowe.

Możesz iść do lekarza, opisać mu objawy i też może coś przepisze. Z czasem powinno być lepiej.

6. Możesz jeść coś lekkiego np. serek czy jogurt. Jak pisałam, też nie jadłam ani przed pracą, ani w pracy. Bywało tak, że po pracy byłam zmęczona i ... zapominałam jeść.

Ja od ok. 2 m-cy jestem na innym dziale i praktycznie o stałej porze jem śniadanie. Faktycznie widać różnicę, jak się coś zje.

To żaden wstyd poprosić o zmianę działu. Powiedz, że jest Ci niezręcznie z tego powodu, starasz się z tym sobie poradzić i zależy Ci na tej pracy.
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 13:41   #6
JossStone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
1. Pracuję przy taśmie produkcyjnej od ponad 2 lat. Też wcześniej nie pracowałam w podobnym miejscu.

2. Miałam takie same objawy jak Ty.
Nie dość, że to była 1 moja 'poważna' praca, to jeszcze miałam taki problem, że ojciec pracował w tym zakładzie od prawie 20 lat, mama, wujek, ciotka. Doszedł stres typu: znają moją rodzinę, jak inni ocenią mnie i moją pracę. Tak się tego bałam
Kolejnym problemem było opalanie. Jak ktoś opalał wyroby, tak bolał mnie brzuch od gazu, że chodziłam co 7 min wymiotować

3. Ja również od dziecka mam chorobę lokomocyjną. Nie raz nie mogłam w technikum dojechać do szkoły. Ja np. za grubo się ubierałam. Z jednej strony było w autobusach gorąco, z drugiej po szkole czekałam na 2 autobus ok. 40 min, więc zimą było zimno. Teraz mam o tyle dobrze, że mogę dojechać bez problemu do miasta.
Czasem mam problem jak jeżdżę z kimś autem.

4. Jest szansa. Mnie już przeszło, nieraz podczas upałów na dworze jest duchota, a jeszcze jak się stoi przy maszynie...
Ja dużo piłam, też w pracy nie jadłam. Miałam wielki stres, aby dobrze odłożyć produkty itp. Z czasem przestałam się tym tak przejmować i jest ok.

5. Wg. mnie wszystkie Twoje objawy sprowadzają się do stresu spowodowanego krótkim okresem pracy , robienia tego pierwszy raz. Choroba lokomocyjna też może mieć na to wpływ. Do tego wszystkie produkcyjne zapachy itd.

Moją mamę początkowo bardzo bolał brzuch od stresu i w/w objawów. Lekarz przepisał jej HELICID (na receptę).
U mnie w pracy ludzie biorą tabletki na uspokojenie, jakieś ziołowe.

Możesz iść do lekarza, opisać mu objawy i też może coś przepisze. Z czasem powinno być lepiej.

6. Możesz jeść coś lekkiego np. serek czy jogurt. Jak pisałam, też nie jadłam ani przed pracą, ani w pracy. Bywało tak, że po pracy byłam zmęczona i ... zapominałam jeść.

Ja od ok. 2 m-cy jestem na innym dziale i praktycznie o stałej porze jem śniadanie. Faktycznie widać różnicę, jak się coś zje.

To żaden wstyd poprosić o zmianę działu. Powiedz, że jest Ci niezręcznie z tego powodu, starasz się z tym sobie poradzić i zależy Ci na tej pracy.
W życiu bym nie przepuszczała, że praca na taśmie produkcyjnej, może być tak bardzo stresująca.

Wszystko będzie, jak być powinno, tak już jest urządzony świat.
M. Bulhakov

Moje życiowe motto: Karma is a bitch. So am I!

Wymienię lakiery Essie!
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post50778991
JossStone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-08, 09:48   #7
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D

Wpisy w blogu: 85

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
W życiu bym nie przepuszczała, że praca na taśmie produkcyjnej, może być tak bardzo stresująca.
W zasadzie to nie sama praca, ale wszystko co się na nią składa: atmosfera, trzeba się pilnować, żeby odłożyć dobre produkty itd.

Jak koleżanka pisała, taki stres może być wywołany chorobą lokomocyjną. Jak przychodzi do pracy, staje przy taśmie, wszystko się kumuluje i wychodzi na to, że reaguje tak na 'taśmę' .

Wszystko zależy od podejścia do pracy.
Nimfa20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 16:05   #8
kasia198618
Przyczajenie

brałam ale usypiałam po nich tak ze przestalam bo bym sie przewrocila , a ostatnio stalo sie to czego obawialam sie najbardziej , dobrze ze kolezanka 10 lat ja znam a ona tam pracuje juz z 5 lat, byla w poblizu i mogla mnie zastapic bo nie wiem co by bylo , otuż zjadlam o 9.15 makabra o 13.00 zwrocilam reszte co zostalo mi po sniadaniu pierwszy i ostatni raz jadlam tam sniadanie , nie mysle ze to nie jest od stresu tak jak kolezanka pisala ostatnio mialam to samo a chłopak kolo mnie robił i kolezanka była tez ktora znam wogole sie nie stresowalam ale jak to jedzie to ja chora jestem ja oszleje chyba , dzieki bogu zdażylam do ubikacji ale siara by była , ale myslalam ze nie wyjde z tej toalety ledwo sie przemogłam a tu jeszcze godzina do końca , ale blada wrocilam ledwo sie do czołgałam na nogach tam , własnie na innych działach jest tak w miare poniewaz tam akurat jest jakas mozliwość odbic wzrokiem ,jakos a u mnie akurat tego nie ma bo trzeba caly czas patrzec,

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
W zasadzie to nie sama praca, ale wszystko co się na nią składa: atmosfera, trzeba się pilnować, żeby odłożyć dobre produkty itd.

Jak koleżanka pisała, taki stres może być wywołany chorobą lokomocyjną. Jak przychodzi do pracy, staje przy taśmie, wszystko się kumuluje i wychodzi na to, że reaguje tak na 'taśmę' .

Wszystko zależy od podejścia do pracy.

a to akurat mam kiepskie nie nawidze tego dzialu i wogole wolalabym np . rowy kopac chyba , niz tam byc za monotonia dla mnie a ja mam zaś temperament dosc duzy i wszedzie mnie zawsze pełno , tak wiec sama sie zastanawiam jak ja stoje te 8 godzin

Edytowane przez kasia198618
Czas edycji: 2013-09-23 o 16:07
kasia198618 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości