Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-15, 12:13   #31
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Dot.: Wasz największy perfumeryjny skarb

Noo, wiem o czym mówisz, u mnie Belle de M. też było takim marzeniem...ściętej głowy. Teraz od kiedy je mam na półce, jego rolę przejęła Escada Collection.A to nie dość, że trudne do zdobycia, to jeszcze drogie cholerstwo.
A moja lista marzeń liczy 7 pozycji ( z czego 5 to zapachy wycofane...), więc do zupełnego spełnienia trochę mi brakuje. Ale robimy postępy, robimy.
koko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 12:33   #32
E
Zakorzenienie

Heh, no to na mojej na razie tylko 3 chyba, że...

Nie chcę być monotematyczna, ale ja się tak cieszę, że aż nie mogę się skupić na czymkolwiek innym Chyba znowu w nocy nie zasnę - tym razem jednak z radości
E jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 12:35   #33
catherinne24
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sitc
Też bym sobie kupiła tego perfuma, nie ma co
Coś mi sięwydaje,że masz jakiś problem!!!! To nie jest pierwszy negatywny post z Twojej strony! Ale dzięjkuje, przynajmniej widze, jakie tu są osoby!!!!

Ps. Też bym sobie kupiła ten PERFUM!!!!
Stary 2005-09-15, 13:09   #34
evee
Wtajemniczenie

GG do evee

Cytat:
Napisane przez catherinne24
Coś mi sięwydaje,że masz jakiś problem!!!! To nie jest pierwszy negatywny post z Twojej strony! Ale dzięjkuje, przynajmniej widze, jakie tu są osoby!!!!

Ps. Też bym sobie kupiła ten PERFUM!!!!

spokojnie...catherinne mysle, ze jestes przewrazliwiona...
to chyba nie mialo byc negatywne stwierdzenie..
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 13:10   #35
Kasiulka22
Zakorzenienie

Talking Dot.: Wasz największy perfumeryjny skarb

Catherine24 nie złość się . Sitc chciała Ci tylko zwrócić uwagę, że nie mówi się "ta perfuma", ani "ten perfum", bo to są perfumy, "te perfumy". Jest o tym cały wątek na Wizażu. Pozdrawiam Cie ciepło.

P.S. Tu są bardzo miłe osoby

Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2005-09-15 o 13:12 Powód: literówka
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 13:17   #36
catherinne24
Rozeznanie

Ciesze się ,że są też i miłe osoby na Wizażu

A przewrażliwiona nie jestem, a sitc myśle,ze wie o co chodzi!
Stary 2005-09-15, 13:33   #37
sitc
Rozeznanie

Ależ o nic mi nie chodzi, jestem pozytywnie usposobiona do każdego i potulna jak baranek.
Swoim postem chciałam jedynie zwrócić małą uwagę na błąd, przez który większość osób na forum zgrzyta zębami, ponieważ jak coś kupujemy to perfumy, a nie perfum bądź perfuma.
Problemów nie mam, ale dziękuje za zainteresowanie.
Miłego dnia
sitc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 14:15   #38
catherinne24
Rozeznanie

W takim razie zwracam honor!
Pozdrawiam
Stary 2005-09-15, 16:06   #39
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Catherine, nie masz się co dąsać na Sitc - była złośliwa, to fakt, ale wiesz jak ktoś pisze na forum o perfumach i robi tak rażący byk... i mnie wczoraj jęzor świerzbił, ale uznałam że jako moderatorce nie przystoją mi uszczypliwe komentarze...
Nie pisz już więcej "najpiękniejszym perfumem" i będzie wsio oki

A ja dodam od siebie że jak widzę słowo "zapaszek" użyte w kontekście perfum to aż mną ciska... dojdzie kiedyś do gorszących scen tu na forum
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:17   #40
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez koko
Ooo, E- jak super,cieszę się Twoim szcześciem.
Ale co my będziemy biedne robiły, jak zrealizujemy wszystkie marzenia? To chyba tylko jedna Smoczyca wie, jak to jest.
Oj dziewczyny to wcale nie tak! Niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia, dusza się rozbestiwa i chce coraz więcej. I to strasznych rarytasów, zapachów niszowych, totalnie niedostępnych, wycofanych albo horrendalnie drogich! Im bardziej coś niedostępne, tym bardziej dusza tego pożąda niestety...
Prawda jest taka, że u mnie to rośnie. Wprost proporcjonalnie do liczby posiadanych flakonów. Wiem, że robię głupio, bo naprawdę mam już strasznie dużo różności, ale co mogę poradzić? Ciągle pojawiają się nowe fascynacje.

U mnie chęć posiadania stopuje nieco testowanie małych ilości perfum. Czasem mija mi jak ręką odjął. Wymyśliłam jakis czas temu, że będziemy się z zaprzyjaźnionymi foremkami wymieniać małymi ilościami - np. taki odpsikiwanymi do Sephorowego atomizerka.
Sama póki co dostałam kilka pokaźnych próbasów różnych fajnych rzeczy i noszę sobie codziennie coś innego dusza zadowolona, pewne urozmaicenie jest
Stary 2005-09-15, 16:41   #41
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie

Mnie najbardziej podoba sie(z mojego zbioru) "J'Adore" Diora.Chociaż jest łatwoo dostępny w Polsce,to kupiłam go w Austrii .
_Brzoskwinka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:44   #42
catherinne24
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Catherine, nie masz się co dąsać na Sitc - była złośliwa, to fakt, ale wiesz jak ktoś pisze na forum o perfumach i robi tak rażący byk... i mnie wczoraj jęzor świerzbił, ale uznałam że jako moderatorce nie przystoją mi uszczypliwe komentarze...
Nie pisz już więcej "najpiękniejszym perfumem" i będzie wsio oki

No dobra zapamiętam i następnym razem napisze,że moim najulubieńszym PERFUMEM jest Dior
Stary 2005-09-15, 18:30   #43
Kasiulka22
Zakorzenienie

Talking Dot.: Wasz największy perfumeryjny skarb

Cytat:
Napisane przez Smoczyca

A ja dodam od siebie że jak widzę słowo "zapaszek" użyte w kontekście perfum to aż mną ciska... dojdzie kiedyś do gorszących scen tu na forum
Ups To chyba ja muszę się poprawić, ale zapamiętam

Pozdrawiam ciepło
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:42   #44
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Hehe, Dziewczyny.Możecie mi pogratulować, mianowałam się właśnie zwycięzcą w konkursie na gamonia roku. Uwierzcie- mam powody.Otóż dzisiaj pojechałam z Mamą na zakupy, weszłam po drodze na mały rekonesans do pewnej perfumerii dawno przeze mnie nie odwiedzanej, należącej do sieci Perfumerii Polskich.Wchodzę ja tam sobie, patrzę- a tam jak gdyby nigdy nic stoi sobie Belle de Minuit. Tak, tak -możecie już bić brawo.Dziękuję. Tak więc w szaleństwie poszukiwań tego zapachu zapomniałam o rozwiązanich najprostszych.Dałam ogłoszenie na forum gazetowym, że poszukuję tego zapachu, przeszukałam zasoby światowego ebay`a (byłam gotowa kupować od gościa z Wielkiej Brytanii), już już wysyłałam sms`a do znajomych będących w Irlandii, żeby tam rzucili okiem, w końcu zaangażowałam w to wszystko Martiene, w efekcie czego Belle de M. przyleciało do mnie z Poznania.Tymczasem stoi ono sobie w skądinąd dosyć blisko mnie położonej perfumerii.Stoi też tester.Cena baaardzo przyzwoita... No załamać się można.
Stary 2005-09-15, 18:48   #45
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez koko
Hehe, Dziewczyny.Możecie mi pogratulować, mianowałam się właśnie zwycięzcą w konkursie na gamonia roku. Uwierzcie- mam powody.Otóż dzisiaj pojechałam z Mamą na zakupy, weszłam po drodze na mały rekonesans do pewnej perfumerii dawno przeze mnie nie odwiedzanej, należącej do sieci Perfumerii Polskich.Wchodzę ja tam sobie, patrzę- a tam jak gdyby nigdy nic stoi sobie Belle de Minuit. Tak, tak -możecie już bić brawo.Dziękuję. Tak więc w szaleństwie poszukiwań tego zapachu zapomniałam o rozwiązanich najprostszych.Dałam ogłoszenie na forum gazetowym, że poszukuję tego zapachu, przeszukałam zasoby światowego ebay`a (byłam gotowa kupować od gościa z Wielkiej Brytanii), już już wysyłałam sms`a do znajomych będących w Irlandii, żeby tam rzucili okiem, w końcu zaangażowałam w to wszystko Martiene, w efekcie czego Belle de M. przyleciało do mnie z Poznania.Tymczasem stoi ono sobie w skądinąd dosyć blisko mnie położonej perfumerii.Stoi też tester.Cena baaardzo przyzwoita... No załamać się można.
My z E też dziś upolowałysmy Belle.....stała sobie w małej perfumerii w Warszawie....akurat znajomy jest na szkoleniu i juz jutro mi przywiezie

Aha....ile zapłaciłas? Bo my 142.40
geonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:48   #46
beliczek
Zakorzenienie

koko, teraz pewnie posypią się PW z prośba o kupno. Aż mi się wierzyć nie chce, że Belle tak sobie stoi na półce w sklepie ile kosztuje?
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:56   #47
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Kosztuje 179 zł, ale cholera nie wiem czy to 30 ml, czy 50 ml. Byłam tak zaaferowana, że zapomniałam to sprawdzić. To nie jest mało, ale i tak mniej niż to co zapłaciłyśmy z Martiene w Poznaniu.
Stary 2005-09-15, 19:06   #48
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez koko
Kosztuje 179 zł, ale cholera nie wiem czy to 30 ml, czy 50 ml. Byłam tak zaaferowana, że zapomniałam to sprawdzić. To nie jest mało, ale i tak mniej niż to co zapłaciłyśmy z Martiene w Poznaniu.
My tyle zapłaciłysmy za 50 ml ......promocja była
Stary 2005-09-15, 19:43   #49
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Zapomniałam wspomnieć, że było też Les Belles zielone i niebieskie.Dzięki jakiemuś przebłyskowi przytomności psiknęłam sobie zielonym na nadgarstek i...nie podoba mi się. Ufff! Wolałabym już w niczym więcej się nie zakochiwać w najbliższym czasie.
Teraz przypomniało mi sie, że na tej półce widniał wielki napis -30 %, więc być może to Belle de M. wyszłoby taniej niż te 179 zł za niewiadoma pojemnosć , no ale ta cena coście Geoniu i E ustrzeliły, to jest nie do pobicia.
Stary 2005-09-15, 19:52   #50
geonia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez koko
Zapomniałam wspomnieć, że było też Les Belles zielone i niebieskie.Dzięki jakiemuś przebłyskowi przytomności psiknęłam sobie zielonym na nadgarstek i...nie podoba mi się. Ufff! Wolałabym już w niczym więcej się nie zakochiwać w najbliższym czasie.
Teraz przypomniało mi sie, że na tej półce widniał wielki napis -30 %, więc być może to Belle de M. wyszłoby taniej niż te 179 zł za niewiadoma pojemnosć , no ale ta cena coście Geoniu i E ustrzeliły, to jest nie do pobicia.
Najważniejsze żeśmy go w ogóle ustrzeliły Cynk był z forum na Gazecie, a Przecudowna Hybris pojechała sprawdzić i zarezerwowala. W tym miejscu publicznie DZIĘKUjĘ KASIUNI za cały wysiłek włożony w zdobycie wydawałoby sie nieosiagalnego
Stary 2005-09-15, 20:10   #51
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koko

koko a zielone gdzies widziała ? pisz szybko, szybciutko, jutro jadę w miasto ząłatwiać sprawy w KW, więc może wstapię i ...
Madlaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:15   #52
koko
Zakorzenienie

GG do koko

Mad, to wszystko było w perfumerii w Leclerc`u.Zielone, niebieskie i Belle de Minuit.
Stary 2005-09-15, 20:17   #53
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koko
Mad, to wszystko było w perfumerii w Leclerc`u.Zielone, niebieskie i Belle de Minuit.
a ceny pamiętasz ? pod nosem takie cuda stoją, a cżłowiek szuka niewiadomo gdzie, zaraz sie jeszcze okaże, że Escadę Collection tez gdzies na półce razem ze starą Manią mają
Stary 2005-09-15, 20:24   #54
koko
Zakorzenienie

GG do koko
Smile Dot.: Wasz największy perfumeryjny skarb

Cytat:
Napisane przez Madlaine
a ceny pamiętasz ? pod nosem takie cuda stoją, a cżłowiek szuka niewiadomo gdzie, zaraz sie jeszcze okaże, że Escadę Collection tez gdzies na półce razem ze starą Manią mają
No właśnie, komedia po prostu.Człowiek po świecie szuka, a ma na wyciągnięcie ręki.
Jeśli chodzi ceny, to oprócz Belle de M. nie sprawdziłam. Byłam tak oszołomiona, że nie myślałam racjonalnie. Ale była tam kartka z napisem -30 %, tyle pamiętam.
Stary 2005-09-15, 20:33   #55
sitc
Rozeznanie

Madlaine widze że avatarek zmieniłaś rozumiem że to Twoją buźke możemy oglądać?
Stary 2005-09-15, 20:46   #56
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sitc
Madlaine widze że avatarek zmieniłaś rozumiem że to Twoją buźke możemy oglądać?
ano moja paszcza, a jak

a Twój pochodzi z "sekretarki" - sama miałam na niego ochotę
Stary 2005-09-15, 20:47   #57
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez koko
No właśnie, komedia po prostu.Człowiek po świecie szuka, a ma na wyciągnięcie ręki.
Jeśli chodzi ceny, to oprócz Belle de M. nie sprawdziłam. Byłam tak oszołomiona, że nie myślałam racjonalnie. Ale była tam kartka z napisem -30 %, tyle pamiętam.
no to jutro bedzie mozna mnie tam spotkać
Stary 2005-09-15, 20:47   #58
maniaa
Rozeznanie

Dziewczyny, widzę, że się znacie na rzeczy, ja może aż tak bardzo nie jestem wkręcona aczkolwiek mam parę takich zapachów, które pokochałam od pierwszego wejrzenia. Mam w głowie pamięć o zapachu z serii Aqua Allegoria - o woni konwalii- było to pewnie już z 10 lat temu,byłam wtedy za młoda aby go sobie kupić a później niegdzie nie widziałam tej wersji - czy ktos mógłby mi powiedzieć czy coś takiego w ogóle istnieje/ło, czy ktoś może miał/ma tą wersję wie gdzie ją można zdobyć - czy też ja to sobie ten zapach po prostu wymyśliłam?
maniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:56   #59
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez maniaa
Dziewczyny, widzę, że się znacie na rzeczy, ja może aż tak bardzo nie jestem wkręcona aczkolwiek mam parę takich zapachów, które pokochałam od pierwszego wejrzenia. Mam w głowie pamięć o zapachu z serii Aqua Allegoria - o woni konwalii- było to pewnie już z 10 lat temu,byłam wtedy za młoda aby go sobie kupić a później niegdzie nie widziałam tej wersji - czy ktos mógłby mi powiedzieć czy coś takiego w ogóle istnieje/ło, czy ktoś może miał/ma tą wersję wie gdzie ją można zdobyć - czy też ja to sobie ten zapach po prostu wymyśliłam?
Maniu to Lilla Bella Guerlaina, wcale nie taki stary zapach, jeszcze można go upolować, sama posiadałam kiedyś
Stary 2005-09-15, 21:07   #60
sitc
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Madlaine
ano moja paszcza, a jak

a Twój pochodzi z "sekretarki" - sama miałam na niego ochotę
To przyznam, że absolutnie nie odbiegasz od tego jak Cię "widziałam". Mój faktycznie z sekretarki, bo przy totalnym braku fotogeniczności zdjęciami się nie chwale, tylko jedno pałeta się na wizażu
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości