Nowy róż Joko - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-11-03, 21:58   #61
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Nowy róż Joko

Nio to jabys miala problemy ze znalezieniem, to ja służę swoją fotką, dla dobra potomnych
Stary 2005-11-03, 22:38   #62
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Bardzo dziękuję
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 20:09   #63
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Byłam, obejrzałam i zrobiłam notatki

Na szczęście trafiłam na sympatyczną sprzedwaczynię, która miała dużo zrozumienia dla mojej potrzeby opisania WSZYSTKICH odcieni i konieczności wymazania się wszystkimi 6 i wyjścia na zewnątrz, żeby kolorki obejrzeć

Po pierwsze - nie wierzcie testerom, na testerze wszystkie róże miały mnóstwo drobinek, a róż juz zakupiony w ogóle ich nie ma. Kolor się zgadza, ale ten brak drobinek mnie nieco zdenerwował...

No dobrze, do rzeczy, opisuję odcienie...

Generalnie chłodne typy mogą czuć się pokrzywdzone

01 - chłodny, najciemniejszy (łączony jasny z bardzo ciemnym, co razem daje najciemniejszy odcień ze wszystkich róży.) Moze być dla zimy.

02 - zdecydowanie ciepły, w opakowaniu z lekkim odcieniem brązowego, na skórze bardziej brzoskwiniowy (tylko cień cienia tego brązu widać ), nie za ciemny,dobry dla wiosny i wiosno-jesieni Ładny, delikatny, podobał mi się.

03 - jasny, wyraźnie chłodny róż. Dla lata, ewentualnie baaardzo jasnoskórej zimy.

04 - odcień ciepły, nieco ciemniejszy niż 02, dla wiosno-jesieni albo jesieni...

05 - ten sobie kupiłam Trudno określić, czy jest chłodny, czy ciepły. Powiedziałabym, że neutralny w kierunku chłodnego. Ciemniejszy niż 03, jaśniejszy niż 01. Pasuje lato-zimie (mnie ) albo zimie.

06 - wyraźnie ciepły, raczej brzoskwiniowy, może odrobina brązu, ale właściwie niewiodoczna, powinien pasować jesieni albo typowi mieszanemu.

Niestety bazuję na notatkach pisząc to, więc raczej żadnych więcej szczegółów sobie nie przypomnę

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-02 o 00:19
Stary 2005-11-04, 20:19   #64
MagJa
Zakorzenienie

lexie - wyrazy uznania Pamiętam, że jak sama te róże oglądałam i testowałam w sklepie (niestety bez wychodzenia na zewnątrz), to wszystkie wydawały mi się bardzo podobne do siebie i zdecydować się było trudno. Wzięłam czwórkę, a jestem jesienią (chyba) i w sumie sam kolor jest dla mnie ok. Ale teraz zaczyna mnie denerwować fakt, że ten róż jest podwójny, bo jakoś nie umiem nabrać jednego odcienia na pędzel. Mieszają się ciągle Poza tym chyba jednak jak dla mnie kolory są zbyt intensywne.
A co do wypryszczenia, którego się obawiałam, to całe szczęście nic takiego nie wystąpiło. A isopropyle z kremów już po jednym dniu psują mi humor i twarz
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 20:40   #65
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

No tak, zapomniałam dodać, że są dość miękkie, więc łatwo jest nabrać za dużo. Trzeba nabierać czymś naprawdę miękkim, bo inaczej naprawdę można sobie plamy porobić...

Najbardziej mnie zdumiał brak drobinek - dlaczego na testerach był, a w różach nie ma??
Stary 2005-11-04, 20:51   #66
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lexie
No tak, zapomniałam dodać, że są dość miękkie, więc łatwo jest nabrać za dużo. Trzeba nabierać czymś naprawdę miękkim, bo inaczej naprawdę można sobie plamy porobić...
Ano są miękkie Ja go dosłownie dotykam pędzlem i i tak nabiera się go za dużo I nawet jak strzepię nadmiar różu z pędzla, to efekt jest widoczny od razu i trwa cały boży dzionek. Tylko ciągle na jego powierzchni mam pełno różowego pyłu. Raz go nawet wysypałam, ale na drugi dzień było to samo :/

A co do drobinek - u mnie na testerach ich chyba nie było Bynajmniej nie byłam rozczarowana ich brakiem w różu.
Stary 2005-11-05, 00:24   #67
Beekeeper
Zakorzenienie

Lexie, dzieki wielkie, to musialas sie tam niezle nameczyc hehe BUZIAK
Stary 2005-11-05, 00:43   #68
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Aaa tam namęczyć Zabawne to było

Acha, Beekeeper, dla Ciebie 02 mi pasował Ale obejrzyj sobie wszystkie
Stary 2005-11-05, 08:26   #69
Auryna
Raczkowanie

GG do Auryna
Talking Dot.: Nowy róż Joko

Lexie jesteś wielka! Kupiłam sobie 4 a jestem latem więc się chyba nie wstrzeliłam z kolorkiem na szczęście nie trzeba na niego wydać fortuny więc kupię sobie 5! ciekawe jak się sprawdzi ta 4 jako cień mnie też martwi jego konsystencja-łatwo przesadzić z ilością.
Auryna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 10:06   #70
hawrodytka
Wtajemniczenie

GG do hawrodytka

Mam ten róż juz prawie miesiac. jest swietny jestem bardzo zadowolona.Lekko rozwietla, latwo się roprowadza. Same pozytywy. Mam odcien 02. Przydalby sie jeszcze taki sam puder brazujacy z Joko.Na pewno bym kupiła
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:15   #71
evuncia
Raczkowanie

Wink Dot.: Nowy róż Joko

Cytat:
Napisane przez lexie

Najbardziej mnie zdumiał brak drobinek - dlaczego na testerach był, a w różach nie ma??
Lexie mam ten róż od 2 miesięcy odcień 06 i drobinki są widoczne (przewaga w części jaśniejszej). Może jakaś wybrakowana seria wyszła .
evuncia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 11:54   #72
Paulina1988
Rozeznanie

GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988

Cytat:
Napisane przez lexie
Byłam, obejrzałam i zrobiłam notatki

Na szczęście trafiłam na sympatyczną sprzedwacxzynię, która miała dużo zrozumienia dla mojej potrzeby opisania WSZYSTKICH odcieni i konieczności wymazania się wszystkimi 6 i wyjścia na zewnątrz, żeby kolorki obejrzeć

Po pierwze - nie wierzcie testerom, na testerze wszystkie róże miały mnóstwo drobinek, a róż juz zakupiony w ogóle ich nie ma. Kolor się zgadza, ale ten brak drobinem mnie nieco zdenerwował...

No dobrze, do rzeczy, opisuję odcienie...

Generalnie chłodne typy mogą czuć się pokrzywdzone

01 - chłodny, najciemniejszy (łączony jasny z bardzo ciemnym, co razem daje najciemniejszy odcień ze wszystkich róży.) Moze być dla zimy.

02 - zdecydowanie ciepły, w opakowaniu z lekkim odcieniem brązowego, na skórze bardziej brzoskwiniowy (tylko cień cienia tego brązu widać ), nie za ciemny,dobry dla wiosny i wiosno-jesieni Ładny, delikatny, podobał mi się.

03 - jasny, wyraźnie chłodny róż. Dla lata, ewentualnie baaardzo jasnoskórej zimy.

04 - odcień ciepły, nieco ciemniejszy niż 02, dla wiosno-jesieni albo jesieni...

05 - ten sobie kupiłam Trudno określić, czy jest chłodny, czy ciepły. Powiedziałabym, że neutralny w kierunku chłodnego. Ciemniejszy niż 03, jaśniejszy niż 01. Pasuje lato-zimie (mnie ) albo zimie.

06 - wyraźnie ciepły, raczej brzoskwiniowy, może odrobina brązu, ale właściwie niewiodoczna, powinien pasować jesieni albo typowi mieszanemu.

Niestety bazuję na notatkach pisząc to, więc raczej żadnych więcej szczegółów sobie nie przypomnę
mam pytanie...a manowice jaki roz z serii joko pasowałby do mnie.mam bardzo jasna karnacje jestem szatynka lekko wpadajaco w blad i mam niebieskie oczy....z gory dzieki za odpowiedz
Paulina1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 12:26   #73
knotie
Rozeznanie

paulinko, odpowiedz najpierw na pytania zalaczone w watkach dotyczacych typow kolorystycznych - w ten sposob najlatwiej bedzie okreslic Twoj typ urody a pozniej wybrac najlepszy odcien rozu...
knotie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:40   #74
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez evuncia
Lexie mam ten róż od 2 miesięcy odcień 06 i drobinki są widoczne (przewaga w części jaśniejszej). Może jakaś wybrakowana seria wyszła .
Mój jest perłowy jakby

Paulina, załóż wątek ze zdjeciami i odpowiedziami na pytania, to będzie można pokombinować z typem. Instrukcje jak to zrobić są na górze forum przypięte.
Stary 2005-11-05, 23:12   #75
Beekeeper
Zakorzenienie

Lexie, dzieki za radę. Wlasnie tak sie zastanawialam miedzy 02, 04 a 06 ale musze chyba najpierw zobaczyc je na zywo
Stary 2005-11-05, 23:59   #76
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Lexie, dzieki za radę. Wlasnie tak sie zastanawialam miedzy 02, 04 a 06 ale musze chyba najpierw zobaczyc je na zywo

Najlepiej zawsze samemu obejrzeć, a nawet sprawdzić na twarzy... (pani mi wyciągnęła nowiutkie, nietknięte testery, więc mogłabym się umalować bez obaw czy obrzydzenia )
Stary 2005-11-06, 10:42   #77
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

muszę kupić nowy róż, kusi mnie strasznie ten z Joko, ale obecność Isopropyl Isestearate mnie przeraża moja cera buntuje się na takie składniki

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:27   #78
natii4
Zakorzenienie

Mnie za to kusi to

http://www.joko.pl/pl/?f=22bc0e4f300...2678c7953c45b6
http://www.joko.pl/pl/?f=1bcac889ce9...4a7b95098ad356

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 13:39   #79
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Mam sypkie cienie, mam!

Kolor 832 - tam jest przedstawiony jak jakby ciepły, a naprawdę to jasny fiolet, chłodny
Podoba mi się, kupię więcej
Stary 2005-11-06, 14:26   #80
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
muszę kupić nowy róż, kusi mnie strasznie ten z Joko, ale obecność Isopropyl Isestearate mnie przeraża moja cera buntuje się na takie składniki
Na mnie też wszelkie isopropyle działają pryszczo i podrażnieniotwórczo, ale od tego różu żadnych sensacji się nie nabawiłam. Ale muszę dodać, że nie używałam go dzień w dzień.
Stary 2005-11-06, 14:28   #81
MagJa
Zakorzenienie

Mnie też Zwłaszcza, że na żywo wszystko prezentuje się o wiele ciekawiej. Na stronce jakieś przekłamane te kolory. Mnie się szczególnie podobają te cienie w kamieniu, bo mają świetne kolory. Ciekawe tylko jak będą się sprawować na powiece
Stary 2005-11-06, 20:33   #82
Beekeeper
Zakorzenienie

te sypkie cienie, podobne do Bourjois, dodawane byly w tamtym miesiacu do Twista.Faaaaaaaaaaaajne są Ja mam złoty.
Stary 2005-12-01, 20:09   #83
Beekeeper
Zakorzenienie

Hej!Kupiłam w końcu ten różyk, nr 02 wybrałam po długich obradach ze sprzedawczynią Jeszcze nie stosowałam na buzię ale bardzo mi sie podoba na razie jego konsystencja, taka delikatna, mięciutka, kremowa...
Stary 2005-12-02, 00:22   #84
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

O, fajnie, że trafiłam z tym kolorem

Poza tym melduję, ze drobinki w moim różu się ujawniły, mniej niż w testerze, ale są. Jakoś chyba w głębszej warstwie były
Stary 2006-02-14, 17:18   #85
Beekeeper
Zakorzenienie

dziewczyny, musze podciagnąc ten watek do gory, bo Wy musicie wiedziec o tym GENIALNYM różu. Jest po prostu sliczny!!! Lexie, dzieki jeszcze raz za pomoc w wybraniu odcienia. Uwielbiam ten kolor (zreszta większośc moich makijaży na MM jest właśnie z nim ). A wlasnie sie nim maluje, wiec nie moglam sie powstrzymac, zeby go nie pochwalic...

Wyglada bardzo naturalnie, jest go baaaaaardzo duzo, kosztuje malutko, a ma w sobie takie opalizujace drobinki ktore sprawiaja ze buzia wyglada baaardzo swiezo. Nio cudo, mowie Wam!
Stary 2006-02-15, 11:35   #86
Tusio
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

też mam pytanie,co do tego,czy ten róż będzie mi pasował-jestem raczej bladolica,na policzkach mam rozszerzone naczynka (czasami używam dermablendu do zamaskowania),włosy ciemnyblond,z rudawą poświatą...?
'Cause it's okay to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
'Cause you think being a girl is degrading
Tusio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 22:11   #87
Paulina1988
Rozeznanie

GG do Paulina1988 Wyślij wiadomość przez MSN do Paulina1988

heja podciągam wątek bo dzis natknełam sie na te róze w drogerii i bardzo mnie zainteresowały....podobał mi sie numer 04 ale nie wiem wszystkie były takie same jestem latem mam niebieskie oczy jestem bardzo blada i chciałabym jakis fajny róz zeby pasował mi do buzi moze 03?? jak myslicie ...załączam fotke z kolezankami ta najwyższa to ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bałaga ewa aska golona i jai.jpg (60,2 KB, 16 załadowań)
Paulina1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-02, 23:32   #88
Kadunia
Zakorzenienie

Cholera wy niedobreBede musiala kupic bo jakze sie obejsc smakiem

Kadunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości