Nierówne, brzydkie brwi. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-15, 00:51   #1
ForbiddenFruit
Rozeznanie

Nierówne, brzydkie brwi.

Bardzo proszę o pomoc w sprawie moich brwi. Kilka lat temu chodziłam regularnie do kosmetyczki, która regulowała mi brwi. Niestety nadawała im ona bardzo brzydki, cienki kształt. Myślę, że przez to bardzo je osłabiło i teraz są dosyć rzadkie. Ostatnio sama próbuję je regulować, ale słabo mi to wychodzi. Każda z moich brwi ma inny kształt, jedna jest wyżej od drugiej, są rzadkie i krótkie. Na dodatek włoski są stanowczo za długie, przez co moje brwi wyglądają bardzo niepożądnie. Oprócz tego wydaje mi się, że są za nisko i zbyt blisko siebie. Mam dosyć małe, blisko siebie osadzone oczy więc wydaje mi się, że brwi jeszcze potęgują ten efekt. Proszę o pomoc, bo nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (7,4 KB, 198 załadowań)

Edytowane przez ForbiddenFruit
Czas edycji: 2013-09-15 o 00:53
ForbiddenFruit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 00:54   #2
ForbiddenFruit
Rozeznanie

Dot.: Nierówne, brzydkie brwi.

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (13,6 KB, 135 załadowań)
Stary 2013-09-15, 17:09   #3
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o pomoc w sprawie moich brwi. Kilka lat temu chodziłam regularnie do kosmetyczki, która regulowała mi brwi. Niestety nadawała im ona bardzo brzydki, cienki kształt. Myślę, że przez to bardzo je osłabiło i teraz są dosyć rzadkie. Ostatnio sama próbuję je regulować, ale słabo mi to wychodzi. Każda z moich brwi ma inny kształt, jedna jest wyżej od drugiej, są rzadkie i krótkie. Na dodatek włoski są stanowczo za długie, przez co moje brwi wyglądają bardzo niepożądnie. Oprócz tego wydaje mi się, że są za nisko i zbyt blisko siebie. Mam dosyć małe, blisko siebie osadzone oczy więc wydaje mi się, że brwi jeszcze potęgują ten efekt. Proszę o pomoc, bo nie wiem jak sobie z tym poradzić.
U Ciebie należałoby troszkę "rozstawić" brwi, czyli usunąć delikatnie początki, odrobinkę usunąć włosków pod łukami, ładnie je od góry zrównać, ale nie usuwając, tylko precyzyjnie przycinając wystające włoski, no i wogóle je zczesać wszystkie do do dołu i wtedy równiutko dociąć do linii. Myślę, że to jednak powinna Ci zrobić profesjonalistka, bo tylko taka zrobi Ci to w minimalnym stopniu, bez ułańskiej fantazji
muscat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-15, 17:46   #4
ForbiddenFruit
Rozeznanie

Dzięki za pomoc Niestety z paniami kosmetyczkqmi jest bardzo ciężko, bo niestety nawet te pracujące w drogich salonach często myślą, że im cieńsze brow tym lepsza.. Tak właśnie myślałam, że tutaj chyba trzęsą będzie pokombinować z nożyczkami, a nie pęsetą
Stary 2013-09-15, 19:30   #5
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

spróbuj sama małe, zgrabne nożyczki, dobrze naostrzone i zakończone szpicami a nie zaokrąglone. Najpierw dobrze wyczesz do góry i przytnij ruchem posuwistym te mocno wystające a potem zaczesz w dół i przytnij to co wystaje poza linię a pęsetą wyskub tylko po kilka włosków na przodzie żeby rozstawić brwi i tyle Acha, na noc ładnie wyczesz szczoteczką, zamoczoną w olejku rycynowym
muscat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 11:05   #6
colinca
Rozeznanie

jeżeli nie czujesz się pewna swoich umiejętności polecam jednak udanie się do dobrej kosmtyczki

Edytowane przez colinca
Czas edycji: 2013-09-17 o 11:07
colinca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 15:50   #7
aamidale
Rozeznanie

Z tego co widzę troszkę przesadzasz, wcale nie jest tak zle, kształt masz ładny i wcale nie są mocno cienkie. Poprzedniczki mają rację, jak najczęściej smaruj je olejkiem rycynowym, mi jeszcze pomagaly kapsulki Gall z kreatyną, takie niebieskie rybki Co do przycinania to bardzo ostrożnie i w bardzo jasnym miejscu, polecam światło dzienne albo jakąś mocną żarówkę o chłodnym świetle. I głowa do góry, ja mam krzywe łuki brwiowe i też mi to spędzało sen z powiek dopóki mi mój tż nie przełożył, że tego w ogóle nie widać

27.02.2012
aamidale jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości