Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-19, 22:16   #541
Myszka:))
Przyczajenie

Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cześć,
przeczytałam wasze wypowiedzi i chętnie zadałabym kilka pytań a raczej zasięgneła waszej porady...
Teraz w maju będę pisać maturke... Kosmetologią przyznam sie szczerze że interesuje się od nie dawna bo od lutego, gdy wpadłam na pomysł że jeśli mi się nie uda dostać na moje upragnione od lat studia, a mianowicie chemia na UJ w Krakowie, no i niestety tak się tym zainteresowałam że chyba jednak wybiore się na to... Niestety po studiach chemicznych nie mam za bardzo szans na dobra prace bo moge zostać albo na uniwersytecie na co nikłe szanse albo wyjechać za granice czego nie chce... Kosmetologia jest czymś zbliżonym do tego co bym chciała robić, poza tym wydaje mi się że jest ot bardzo przyjemna praca i mająca rozwoju w naszym kraju do momentu aż skończe studia... No i tu zaczyna się mój problem... Bardzo chciałabym iść na te studia na Uniwersytet Medyczny w Łodzi tyle że na zaoczne,ale niestety boję się że mogę się nie dostać, zdaję na maturce chmie i biologie obie rozszerzone, tyle że jak narazie uważam że nie umiem na tyle ile powinnam... Poza tym przeraża mnie myśl że na zaoczne odbywa się jakaś rozmowa kwalifikacyjna a nie egzaminy pisemne. Czy któraś z was miała coś takiego w swojej szkole?? I jak to wygląda?? No i jeszcze te dziwne wymagania na zaoczne :preferowane przygotowanie zawodowe z kosmetologii... Od maja wybieram sie na kurs na kosmetyczkę dyplomowaną, myślicie że takie coś wystarczy?? (ten kurs trwa 4 miesiące to tak akurat bym go skończyła do rozpoczęcia roku, o ile sie dostane...)
Prosze pomóżcie mi troszeczkę bo mam straszny dylemat co robić! Byłaby to jedyna szkoła do jakiej złożyłabym papiery, a jak sie nie dostane to nie byłoby ciekawe mieć rok w plecy i poprawiać maturke,a studium nie opłaca mi się chyba, mam fajny pomysł na biznes tylko musze miec pełne studia z magistrem, a bardzo bym chciała iść właśnie tam. Co sądzicie czy mam jakieś szanse i do czego powinnam się najbardziej przyłożyć??
Z góry dziękuję za pomoc.
Serdecznie pozdrawiam
Myszka:)) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:45   #542
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszka:))
Cześć,
przeczytałam wasze wypowiedzi i chętnie zadałabym kilka pytań a raczej zasięgneła waszej porady...
Teraz w maju będę pisać maturke... Kosmetologią przyznam sie szczerze że interesuje się od nie dawna bo od lutego, gdy wpadłam na pomysł że jeśli mi się nie uda dostać na moje upragnione od lat studia, a mianowicie chemia na UJ w Krakowie, no i niestety tak się tym zainteresowałam że chyba jednak wybiore się na to... Niestety po studiach chemicznych nie mam za bardzo szans na dobra prace bo moge zostać albo na uniwersytecie na co nikłe szanse albo wyjechać za granice czego nie chce... Kosmetologia jest czymś zbliżonym do tego co bym chciała robić, poza tym wydaje mi się że jest ot bardzo przyjemna praca i mająca rozwoju w naszym kraju do momentu aż skończe studia... No i tu zaczyna się mój problem... Bardzo chciałabym iść na te studia na Uniwersytet Medyczny w Łodzi tyle że na zaoczne,ale niestety boję się że mogę się nie dostać, zdaję na maturce chmie i biologie obie rozszerzone, tyle że jak narazie uważam że nie umiem na tyle ile powinnam... Poza tym przeraża mnie myśl że na zaoczne odbywa się jakaś rozmowa kwalifikacyjna a nie egzaminy pisemne. Czy któraś z was miała coś takiego w swojej szkole?? I jak to wygląda?? No i jeszcze te dziwne wymagania na zaoczne :preferowane przygotowanie zawodowe z kosmetologii... Od maja wybieram sie na kurs na kosmetyczkę dyplomowaną, myślicie że takie coś wystarczy?? (ten kurs trwa 4 miesiące to tak akurat bym go skończyła do rozpoczęcia roku, o ile sie dostane...)
Prosze pomóżcie mi troszeczkę bo mam straszny dylemat co robić! Byłaby to jedyna szkoła do jakiej złożyłabym papiery, a jak sie nie dostane to nie byłoby ciekawe mieć rok w plecy i poprawiać maturke,a studium nie opłaca mi się chyba, mam fajny pomysł na biznes tylko musze miec pełne studia z magistrem, a bardzo bym chciała iść właśnie tam. Co sądzicie czy mam jakieś szanse i do czego powinnam się najbardziej przyłożyć??
Z góry dziękuję za pomoc.
Serdecznie pozdrawiam
Wiesz, my tu nie jestesmy z AM, tylko z niepanstwowej szkoly w Krakowie (MWSZ) dlatego nie bardzo wiemy do czego tam sie powinnas przylozyc i jakie tam maja rozmowy kwalifikacyjne. U nas w szkole rozmowa kwal. byla taka, ze dziekan mowila o szkole, przedmiotach i profesorach i tyle...nie badala naszych kwalifikacji ani swiadectw. Natomiast na AM moga to robic, nie wiem...Z tego co przeczytalam kiedys od dziewczyn studiujacych tam, to jest to tak naprawde farmacja ze specjalnoscia kosmetologia, wiec trzeba by sie nastawic na to, ze to studia farmaceutyczne (a wlasnie, nie myslalas o farmacji? ). Poza tym: czemu mowisz, ze po chemii nie masz szans na dobra prace?? Przeciez chemicy pracuja w laboratoriach przy wyrobie kosmetykow, lekow itp...wiec nie musisz przeciez zostac wykladowca na studiach czy czyms podobnym Moja kolezanka tez bardzo lubila chemie, poszla na AGH na jakis kierunek z paliwami (nie przytocze teraz calej nazwy, bo nie pamietam...), i jak myslisz?znajdzie prace?? Nikt tego nie wie...
Dlatego nie rezygnuj od razu!!
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 22:50   #543
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

łoooooooo a ze mną rozmowe prowadzil kanclerz i dostalam jakies probki kremow czy cuś hyhyh niezla promocja
Popieram Mariposse >> jak juz masz łeb do chemi i lubisz ten tego.. to farmacja bedzie idealna
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 23:33   #544
Myszka:))
Przyczajenie

Wszyscy mi to mówili tylko że jest jeden problemik... Nie cierpie lekarstw i aptek, już dawno nad tym myślałam ale doszłoam do wniosku że niby wszystko z chemia takie podobne farmacja, biochemia, przynajmniej tak się innym wydaje ale jednak dla mnie jest jakaś dziwna różnica, mnie sie od dawna marzyła praca jako naukowiec, może to brzmi śmiesznie, ale laboratorium probówki i te sprawy, teraz mi troszke przeszło... Na UJ chciałam robić specjalizacje coś w kierunku biochemia, chemia organiczna i kosmetyczna, na dobrą sprawe po tej biochemii i chemii kosmetycznej mam cos podobnego do kosmetologii tyle że wykształcenie bardziej na przemysł i te sprawy, tylko tu gdzie ja mieszkam nie ma żadnej produkcji kosmetyków i raczej nie słyszałam żeby gdzieś na południu Polski coś takiego było ( jestem z Bielska - Białej). A ja nie chce się przenosić gdzieś daleko ( wyrosłam już chyba z tego okresu kiedy chce się jak najdalej od domu uciekać) Poza tym jak się o tym naczytałam to mi się to spodobało, a o moją Jagielonke się nie martwie bo wierze w to że jeszcze tam prędzej czy później trafie Tylko musze najpier fajny zbliżony zawód do tego znaleść i troche sobie zapewnić byt żeby potem bawić sie w naukowca.
Aha! Chciałam się jeszcze jednej takiej dziwnej rzeczy... Robili wam jakieś badania? Bo czytałam kiedyś chyba w wyborczej był jakiś dodatek o charakterystyce zawodów niektórych i tam pisali że osoby z wadami postawy i problemami kręgosłupa nie sa raczej na ten kierunek przyjmowane A ja nie zaliczam sie do osób prostych bo przyznam się że się garbie i napewno jakąś skolioze czy coś takiego by mi znaleźli... Ale żeby to był aż taki problem??
Tak wogóle kobitki to dzięki serdeczne za pomoc, a może znacie kogoś kto jest albo skończył tą szkołę w Łodzi??
Myszka:)) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 17:35   #545
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Nie u nas raczej nie patrzą na zdrowko.. chociaz wymagają badanie lekarskie to przy skladaniu papierow.
Moja kumpela ma problemy ze zdrowiem niewiem konkretnie jakie , ale na chemie nie mogla isc a u nas jest bez problemu
Stary 2006-04-27, 12:58   #546
Imagine
Magda

hello hello co tak nic nie piszecie?
Ja sobie właśnie załatwiłam praktykę w sklepie kosmetycznym i byc może również w salonie w rynku.
Co tam u Was, chyba zaś sie nie uczycie, co?
pozdrawiam!
Imagine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 09:03   #547
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Imagine
hello hello co tak nic nie piszecie?
Ja sobie właśnie załatwiłam praktykę w sklepie kosmetycznym i byc może również w salonie w rynku.
Co tam u Was, chyba zaś sie nie uczycie, co?
pozdrawiam!
Nieno, skadze znowu, kto by sie tam uczyl mialam miec wczoraj kolosa z fizjologii i sie zmylysmy z kolezankami, bo jedna z kol. z grupy co miala godzine przed nami fizjol. wyslala nam pytaniano i sie okazalo, ze nie mialam tego w ksiazce hmm...
Ja jeszcze nie skonczylam praktyk produkcyjnych a juz chce zalatwiac te na drugi rok znalazlam ogloszenie, ze do salonu SPA przyjma kosmetyczke do krakowa, wiec moze kiedys zadzwonie tam o praktyki, choc watpie zeby mi sie udalo, ale sprobowac nie zaszkodzi...
Stary 2006-04-28, 15:16   #548
Imagine
Magda

No, pewnie że nie zaszkodzi. Ja gdy zobaczyłam strone internetową salonu, do którego wypaliłam z zapytaniem o praktyki, to też myślałam, że nia mam szans. O praktyki nawet nie pytałam się osobiście, tylko maila wysłałam :P W przyszły piątek mam się tam zjawić i licze, że moje cv sie im spodobało :PPPP
Imagine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 17:49   #549
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

heloł babeczki
klikam do was z mojej nowej pracy - z salonu SPA zalozyli mi neta wiec nadrabiam zaleglości na wizazu
co tam uczycie sie? ja jestem zla bo wypada mi jeden zjazd z maju przez przyjazd papieża.. i mam 3 w czerwcu - załamka
Stary 2006-05-09, 17:53   #550
Cytryna01
Rozeznanie

Ag_nes opowiadaj co to za salon? trudno było?

Cytryna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 10:16   #551
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Cytrynko to jest Day Spa w katowicach, fajny , fajnie wyposarzony, ale dopiero sie wszystko otwiera wiec tłumów nie ma. Jest solar 3sauny, zabiegi na twarz, cialo, jogi pilatesy itd. Ja bede obslugiwac saune, solara prowadzic odsprzedaz itd.. of kors jesli mnie zostawią po okresie próbnym. A ja jestem urodzona "sierota" wiec niewiem czy przetrwam ten okres próbny bez gafy.
Na ta prace czekalam bardzo dlugo oj bardzo.. juz tracilam nadzieje ale sie udalo.
Stary 2006-05-10, 13:28   #552
Cytryna01
Rozeznanie

To super trafiłaś Gratuluje przyjęcia

Stary 2006-05-10, 19:26   #553
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Cytrynko to jest Day Spa w katowicach, fajny , fajnie wyposarzony, ale dopiero sie wszystko otwiera wiec tłumów nie ma. Jest solar 3sauny, zabiegi na twarz, cialo, jogi pilatesy itd. Ja bede obslugiwac saune, solara prowadzic odsprzedaz itd.. of kors jesli mnie zostawią po okresie próbnym. A ja jestem urodzona "sierota" wiec niewiem czy przetrwam ten okres próbny bez gafy.
Na ta prace czekalam bardzo dlugo oj bardzo.. juz tracilam nadzieje ale sie udalo.
No no no!!!! co ja tu czytam a jeszcze niedawno czytalam twoje smuty, ze to chyba nie to co chcesz robic Gratuluje!! Ja skladalam CV w krakowie w rynku w salonie do pracy przy solarium w salonie kosmetycznym, ale narazie sie nie oddzywaja ale jeszcze prowadza chyba rekrutajce....no nie wiem nie wiem. W sumie w paru innych miejsach tez zlozylam, fajnie by bylo jakby to byl ten salon, ale jak sie trafi cos innego tez bedzie dobrze bo przeciez ta szkola mnie rujnuje

Normalnie szlam dzis z pociagu i spotkalam z kol. 2 zakonnice. Ona mowi, ze w takim razie na stowe nie bedzie miec jakichs zajec, bo zawsze jak zakonnice spotyka to czegos nie ma wiec mowie, ze fajnie by bylo jakbym i ja tak miala...No i wyoibrazcie sobie, ze dowiaduje sie dzis ze mamy jutro rektorskie od 12, bo pisalismy z turystyka petycje zeby byly jutro, hehe no normalnie to sie sprawdza!! A jeszcze jak wracalam z zajec to jeszcze chyba z 5 ich spotkalam haha
Stary 2006-05-10, 21:48   #554
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Maripossa widze tu dziwną zależność !!
jak spotykasz zakonnice - jakies zajecia odwołane
jak przyjeżdza papież - całego zjazdu nie ma
Stary 2006-05-10, 22:15   #555
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Maripossa widze tu dziwną zależność !!
jak spotykasz zakonnice - jakies zajecia odwołane
jak przyjeżdza papież - całego zjazdu nie ma
Dobreeeee ciekawe co mnie jutro spotka za te 5 zakonnic dzis po poludniu...noo, chyba ze te dzisiejsze sie juz nie licza na jutro hehe
Stary 2006-05-26, 00:04   #556
Maripossa
Zakorzenienie

Co tu tak cicho??!! co to ma znaczyc??
Czyzby nauka sie zaczela? zaliczonka, kolosiki i te sprawy...?
Jakie tam macie terminy w sesji? Bo mnie to kurcze nie bardzo pasuje, bo nasza cudna staroscina wymysla sama takie daty i sposoby ukladania ktor kiedy pisze ze juz mnie glowa boli!! ehh
No napiszcie tu co!
Stary 2006-05-26, 12:02   #557
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Maripossa Ty na zaocznych czy dziennych jestes ?
Bo tak sobie mysle ze pewnie bede miala jakis zjazd z zaocznymi z pierwszego roku i znowu bedzie zamieszanie, ciasne sale brak miejsc, a to na zaliczeniach wcale takie złe nie jest D
ja zaczynam walczyc z dermatologią.. ceizko bylo sie uczyc z jednego semestru a co dopiero z 3 Ale wspolpraca z Imaginką sie zaczela wiec jestem dobrej mysli
Stary 2006-05-26, 14:56   #558
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Maripossa Ty na zaocznych czy dziennych jestes ?
Bo tak sobie mysle ze pewnie bede miala jakis zjazd z zaocznymi z pierwszego roku i znowu bedzie zamieszanie, ciasne sale brak miejsc, a to na zaliczeniach wcale takie złe nie jest D
ja zaczynam walczyc z dermatologią.. ceizko bylo sie uczyc z jednego semestru a co dopiero z 3 Ale wspolpraca z Imaginką sie zaczela wiec jestem dobrej mysli
Nie, ja na dziennych jestem
Co do dermatologii tez sie za nia biore bo 1czerwca mamy zaliczenie...co najlepsze zaraz po nim mamy kolejnego kolosa z fizjologii wczoraj jednego mialam z 3 ukladow, bylo 6 pytan, kurde nie wiem czy na 1 w calosci dobrze odpowiedzialam no masakra...mimo iz dalo sie sciagac, to bylo trudno, bo w sumie pytania byly dziwnie sformulowane i nikt nie wiedzial co sciagnac ehhh

Z technologii prace nam oddal i kurcze 5 z kolezanka dostalysmy! az w szoku bylam. Gosc mowi ze jak ktos ma -3 to ma nie zaliczone i sporo osob musialo isc do niego i (ze tak powiem) bronic swoja prace, walkowal ich niezle!...juz widze jaki bedzie egzamin
Ale coz...mam nadzieje, ze przezyje
Aaaa! sluchajcie: Imagine i ty Agnes, nie bylo u was na 1 roku takiego przypadku, zeby Jaskiewicz (biochemia) wkurzyl sie na kogos tak za przeszkadzanie na zajeciach, ze powiedzial, ze bedzie pisal specjalny egzamin, poza tym bedzie pisal sam itd...itp...?? Bo normalnie u nas sie wkurzyl na takie 3 laski co to mu przeszkadzaly, poszedl sie im przyjzec nawet po zajeciac, hehe i tak sie zastanawiam czy cos takiego sie juz zdarzylo i czy on se jaj nie robi
Stary 2006-05-26, 16:20   #559
Lii
Raczkowanie

Oooo..Widzę że Wiola wkońcu wątek odkopała
Znowu zapowiedział kolosa z fizjologii? Bo mi się strasznie słabo zrobiło na wykładzie, myslałam że zemdleje więc wyszłam z sali. Pytania sobie piękne wymyślił- myślałam że rzuci jakieś ogólne pojecia, terminy. Rozczarowałam się
Z technologii tez się pochwale dostałam 5
Z dermatologii jak będzie test to może nie będzie tak strasznie moze. A wogóle to o czym był wczorajszy wykład?
Dziewczyny a nie macie może pytań z zeszłego roku z biochemii z egzaminu końcowego? Bo coś mi się wydaje że będzie cięzko
Lii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:07   #560
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

heheh
Nie pamietam takich akcji z Jaskiewiczem, ale on biedny nigdy sie nie umial skupic na wykladzie jak ktos gadal, a ze potrafi byc wredny i przypilniowac studentow to wiadoma sprawa.

Lii-- oj pamietam dokladnie ten egzamin z biochemi byl w formacie kilku kartek A4.. mial duuuuużo stron, i nawet szanowny profesor uczyl nas jak tym testem operowac, jak otwierac strony zeby przypadkiem kolezanka z boku nie widziala odpowiedzi
To byl test wyboru, pierwsza strona poszla mi lajtowo, bo to co bylo w pierwszym semestrze wszysko pamietalam... ale kolejne strony to juz byl hardkor.
Jak wyszlam z egzmainu to tylko pytalam czy ktos wie kiedy termin poprawki. Ale dostalam 3 dzieki Bogu czyli chyba ocenial to z przymrozeniem oka, bo gdyby zastosowal swoja skale oceniania, zdalo by tylko kilku szczeslciwcow. Nie Pamietam szczegolowo pytan bo wiece bylo ich bardzo duzo.
Pojdzie Wam dobrze, ja to przezylam to Wy tym bardziej
Stary 2006-05-27, 10:51   #561
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
heheh
Nie pamietam takich akcji z Jaskiewiczem, ale on biedny nigdy sie nie umial skupic na wykladzie jak ktos gadal, a ze potrafi byc wredny i przypilniowac studentow to wiadoma sprawa.

Lii-- oj pamietam dokladnie ten egzamin z biochemi byl w formacie kilku kartek A4.. mial duuuuużo stron, i nawet szanowny profesor uczyl nas jak tym testem operowac, jak otwierac strony zeby przypadkiem kolezanka z boku nie widziala odpowiedzi
To byl test wyboru, pierwsza strona poszla mi lajtowo, bo to co bylo w pierwszym semestrze wszysko pamietalam... ale kolejne strony to juz byl hardkor.
Jak wyszlam z egzmainu to tylko pytalam czy ktos wie kiedy termin poprawki. Ale dostalam 3 dzieki Bogu czyli chyba ocenial to z przymrozeniem oka, bo gdyby zastosowal swoja skale oceniania, zdalo by tylko kilku szczeslciwcow. Nie Pamietam szczegolowo pytan bo wiece bylo ich bardzo duzo.
Pojdzie Wam dobrze, ja to przezylam to Wy tym bardziej
Pewnie przezyjemy, ale czy damy...oto jest pytanie bo z tego co slyszalam, to i tak sporo osob u niego nie zaliczylo...no trudno
Stary 2006-05-27, 17:04   #562
smeagol
Przyczajenie

Hej! A ja mam pytanie:
Czy ktoś (ktoraś) z Was zgodził/a by się na zostanie Moderatorem forum mwsz.fora.pl ??
Ktoś, kto mógłby zajmować się Kategorią Kosmetologia - Poprawianie tematów, edytowanie, usuwanie przedawnionych wpisów (np. dat. dot kolokwiów, egzaminów idt.).
Forum było by wtedy zawsze aktualne i na czasie. Tak było by najlepiej - bo chyba nikt inny jak Wy nie zajął by się tą kategorią najlepiej.
Zainteresowanych Proszę o zgłoszenie się.
smeagol jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 00:02   #563
BaByCaKe
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Odświeżam wątek
żeby każdy sie wpisał kto zamierza iść na kosmetologię do Krakowa na MWSZ
A nuż sie nas tu troche zbierze a potem sie trafi, ze razem bedziemy sie uczyć
Tak lepiej się poznać, żeby na starcie było łatwiej.
Stary 2006-06-08, 16:47   #564
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
Odświeżam wątek
żeby każdy sie wpisał kto zamierza iść na kosmetologię do Krakowa na MWSZ
A nuż sie nas tu troche zbierze a potem sie trafi, ze razem bedziemy sie uczyć
Tak lepiej się poznać, żeby na starcie było łatwiej.
Też o tym pomyślałam

No więc ja zgłaszam się jako druga przyszła studentka tej szkoły i mam nadzieje, że na wizażu jest więcej osób, które się tam wybierają (kier. kosmetologia). Dajcie znac to poplotkujemy
Stary 2006-06-08, 16:50   #565
BaByCaKe
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez deviLady
Też o tym pomyślałam

No więc ja zgłaszam się jako druga przyszła studentka tej szkoły i mam nadzieje, że na wizażu jest więcej osób, które się tam wybierają (kier. kosmetologia). Dajcie znac to poplotkujemy
DeviLady
a skąd jesteś?
i chcesz dziennie, czy zaocznie?
Ja właśnie się zastanwiam, bo bym chciała znaleźć prace , ale też studiować dziennie ;/.
Ja jestem z Białegostoku , a to bardzo daleko od Krk . W Białymstoku, też jest kosmetologia, ale ja musze uciec z tego miejsca .
I ciekawe gdzie wyląduje, w akademiku , czy znajde jakis fajny pokoik.
Stary 2006-06-08, 20:46   #566
Maripossa
Zakorzenienie

I tak bedziecie wszystkie razem, bo wyklady sa w calosci tzn. my jestesmy podzieleni na 2 grupy: 90 i ok.20-30 osobowa a tak w grupach sa tylko jezyki, w-f, informatyka

Dermatologie dzis na 4 zaliczylam i pisalam straaaasznie dlugi kolos z fizjologii, zajal mi chyba z 6 kartek bylo 7 pytan
+ na koncu gosc zrobil "niespodzianke" i podytkowal osobno 3 pytania z innych dzialow niz dzis mielismy kolosa, i kto dobrze napisal kolokwium sprzed 2tyg., ten dzisiejszy i te 3 pytania tezn bedzie zwolniony z egzaminu!! hehe...ale mnie to raczej nie czeka
A co tam u reszty?? Odezwijcie sie cos
Stary 2006-06-08, 21:02   #567
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
DeviLady
a skąd jesteś?
i chcesz dziennie, czy zaocznie?
Ja właśnie się zastanwiam, bo bym chciała znaleźć prace , ale też studiować dziennie ;/.
Ja jestem z Białegostoku , a to bardzo daleko od Krk . W Białymstoku, też jest kosmetologia, ale ja musze uciec z tego miejsca .
I ciekawe gdzie wyląduje, w akademiku , czy znajde jakis fajny pokoik.
A ja jestem z podkarpacia a dokładniej z Rymanowa Zdroju. To niewielka miejscowość, ale jak sama nazwa wskazuje to jest to uzdrowisko i dużo turystów się tu kręci mniej lub bardziej przystojnych Tez mam zamiar stad wyjechac bo perspektyw tu dużych nie ma (chyba ze założenie salonu odnowy biologicznej dla przyjezdnych )
Co do kosmetologii to chyba wolę dzienne. Widzę, ze Maripossa dzienne przeżyła (prawie cały rok) to moze ja tez przezyję
Co do pracy to też bym chciała coś poszukać. Może coś wykombinujemy
Stary 2006-06-09, 11:57   #568
Cytryna01
Rozeznanie

Dziewczynki! Chciałam sie pochwalić , że własnie złożyłam papiery na MWSZ na Kosmetologie na studia dzienne
Także napewno poznam was już w pażdzierniku Niemoge się doczekać

Stary 2006-06-10, 00:30   #569
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Cytryna01
Dziewczynki! Chciałam sie pochwalić , że własnie złożyłam papiery na MWSZ na Kosmetologie na studia dzienne
Także napewno poznam was już w pażdzierniku Niemoge się doczekać
Witaj w naszym, jak na razie skromnym, gronie Ja pewnie też będe składać w tym tyg. papiery, bo potem nie będe miała kiedy.
No, dziołchy odzywajcie się co
Stary 2006-06-11, 22:19   #570
Maripossa
Zakorzenienie

Dziewczyny z 1-go roku!!! jestescie tu jeszcze??
Mam problem z ta chemia biomedyczna nie moge za bardzo rozczytac tych odpowiedzi, nie mowiac juz o ich nauczeniu sie...Poza tym (jak juz pisalam an forum naszej szkoly, ale nikt nie odpisuje) slyszalam ze sporo z tych zadan jest zle rozwiazanych teraz kurcze juz sama nie wiem co robic...za tydzien egzamin a ja nie wiem jak sie do tego zabrac...chyba sie bede szykowac juz na wrzesien na poprawke
Czy ktoras z was ma wszystkie odpowiedzi dobre? Mogla by mi ich uzyczyc?? BEDE BAAARDZO WDZIECZNA ZA JAKAKOLWIEK POMOC
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości