Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-12, 00:14   #571
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa, tak dla pocieszenia , zestaw ktory wylosowalam na egzmainie, mialam jedno pytanie zle opracowane i musialam sama kombinowac. To bylo pytanie o pierwiastki wg podziału kogoś tam

Ja mialam wszystko fajnie postreszczane ale rozdalam kurcze , szkoda
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 08:47   #572
kamilka
Zadomowienie

maripossa to i tak dobrze bo ja pytań jeszcze nie mam wcale... jedna dziewczyna sie zadeklarowała że to zrobi i wycofała się
kamilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 09:39   #573
różowiutka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BaByCaKe
żeby każdy sie wpisał kto zamierza iść na kosmetologię do Krakowa na MWSZ
to ja już się mogę wpisać, bo za 2 lata (dopiero ) tam do Was dołączę. Wybieram się na studia zaoczne, bo dzienne planuję coś innego (jeszcze nie wiem co, ale mam kilka typów)
różowiutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 12:17   #574
Emilia1
Zakorzenienie

ja też jestem kosmetyczką ale u mnie studia to inna kwestia. poprostu wykształcenie średnie w dzisiajszych czasach to trochę mało. Dlatego idę na kosmetologię.oczywiście o tym że nauczę się więcej nie wspomnę. a kursy i inne szkolenia... zawsze trzeba isę dokszatałcać więc i to trzeba będzie robić. oczywiście z zamiłowania!bedę w poznaniu studiować
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 12:32   #575
malina19
Zakorzenienie

ja w tym roku juz zlozylam papiery na kosmetologie sdzienna w sosnowcu mam nadzieje ze sie dostane i dolacze do Waszego grona
malina19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:54   #576
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Maripossa, tak dla pocieszenia , zestaw ktory wylosowalam na egzmainie, mialam jedno pytanie zle opracowane i musialam sama kombinowac. To bylo pytanie o pierwiastki wg podziału kogoś tam

Ja mialam wszystko fajnie postreszczane ale rozdalam kurcze , szkoda
Aaa, gosc wspominal wlasnie kiedys, ze w tamtym roku ktos pomylil i mowil o pierwiastkach z tablicy Mendelejewa a nie wg.Bunsena (poza tym mam to napisane w pytaniu, wiec bede wiedziec ).
Gorzej z innymi pytaniami
Kamilka pocieszylas mnie! ja przeczytalam pare pierwszych pytan, zaczelam czytac odpowiedzi i mnie scielo poprostu tego nie jaze!!
Dobrze ze jeszcze w srode mamy zajecia, bo bede slychac go wszystkimi zmyslami i wszystko notowac
Ja od jednej osoby slyszalam, ze czesc tych zadan jest zle rozw., ale nie byla juz tak laskawa przyniesc dobrych rozwiazan niestety...life is brutal
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-13, 19:23   #577
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Buahahh Maripossa to o mnie mówil jaka jestem slawna lol
Stary 2006-06-13, 19:26   #578
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

A wogole ten profesor jest the best, nawet sobie razem przeklinalismy na tym egzaminie
bo ja taka szczesliwa ze wylosowalam zestaw ktory umialam i zaczynam mowic a on mi ze źle ...
no to ja wtedy "o kurde" a on do mnie " moze być nawet o k..rwa, jestem do tego przywyczajony"
Stary 2006-06-13, 20:19   #579
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
A wogole ten profesor jest the best, nawet sobie razem przeklinalismy na tym egzaminie
bo ja taka szczesliwa ze wylosowalam zestaw ktory umialam i zaczynam mowic a on mi ze źle ...
no to ja wtedy "o kurde" a on do mnie " moze być nawet o k..rwa, jestem do tego przywyczajony"
Mam nadzieje, ze mnie bedzie uczył ten profesor
Stary 2006-06-13, 21:34   #580
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

tak na pierwszy rzut oka wcale nie ejst taki sympatyczny, to byl postrach pierwszego roku
Stary 2006-06-13, 22:54   #581
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
No dobry jest dobry u nas tez czasem z takimi tekstami o jakichs cpunach czy czyms wyskakiwal ze szok sympatyczny jest, ja sie go tam nigdy nie balam ale chyba zaczne... bo piatek coraz blizej a madra Wiolusia ma znow noge w szynie kostka skrecona...ehh ja to zawsze wiem kiedy sie zalatwic ale moze bede miec lepsza ocene z chemii za to hehehe, wejde taka smutna, powiem, ze sie ledwo tu przyczolgalam, z takim poswieceniem... hahaha...
Stary 2006-06-13, 23:17   #582
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Maripossa > wez jeszcze pikle pod koszule, ciężarna kuternoga to bedzie coś ! masz 3 od wejscia
Stary 2006-06-13, 23:21   #583
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Maripossa > wez jeszcze pikle pod koszule, ciężarna kuternoga to bedzie coś ! masz 3 od wejscia
3?! ja 5 chce nie no... nie bede ich brala na litosc choc moze sami sie zlituja jak zobacza taka ciamajde...
Stary 2006-06-13, 23:34   #584
kamilka
Zadomowienie

no dziewczyny które sie znają na chemii, mówiły że dużo błędów jest, i nie ma cześci rzeczy...
makabra...
dziś to przeglądałam i powiem ci że bedzie CIEKAWIE...
Stary 2006-06-13, 23:40   #585
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilka
no dziewczyny które sie znają na chemii, mówiły że dużo błędów jest, i nie ma cześci rzeczy...
makabra...
dziś to przeglądałam i powiem ci że bedzie CIEKAWIE...
Tez tak mysle ale licze na szczescie...ze wylosuje pytania ktore bede umiala i ktore beda dobrze rozwiazane do tego nie moge jeszcze jutro na chemie isc przez ta noge no...ale moze kolezanka z notatkami poratuje
badzmy dobrej mysli, bo mnie od paru dni same zle wiesci dochodza...
Stary 2006-06-14, 00:35   #586
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa
No dobry jest dobry u nas tez czasem z takimi tekstami o jakichs cpunach czy czyms wyskakiwal ze szok sympatyczny jest, ja sie go tam nigdy nie balam ale chyba zaczne... bo piatek coraz blizej a madra Wiolusia ma znow noge w szynie kostka skrecona...ehh ja to zawsze wiem kiedy sie zalatwic ale moze bede miec lepsza ocene z chemii za to hehehe, wejde taka smutna, powiem, ze sie ledwo tu przyczolgalam, z takim poswieceniem... hahaha...
Maripossa, ja pamietam ze juz miałas z niecały rok temu ręke w szynie (wiem, bo czytałam ten watek) Ty to kurde musisz być żywiołowa kobieta
Stary 2006-06-14, 09:53   #587
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deviLady
Maripossa, ja pamietam ze juz miałas z niecały rok temu ręke w szynie (wiem, bo czytałam ten watek) Ty to kurde musisz być żywiołowa kobieta
To tez byla noga do tego to ta sama! tylko wtedy miesnia naderwalam a teraz mam kostke skrecona jak nigdy nie mialam takich problemow, tak teraz kurde co rok
Do tego to mi sie stalo jak wychodzilam z rozmowy kwalifikacyjnej a wczoraj bylam na dniu probnym...sie okaze czy bede miec prace...choc przyznam, ze interesowala by mnie troche inna, bo ta jest straaasznie nudna! -->recepcjonistka w pensjonacie w rynku.
W sumie to tam wiecej szykowania pokoi, sprzatania itp. niz samej recepcji...
ehh...
Stary 2006-06-14, 15:52   #588
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Maripossa biedactwo zdrowiej szybko i powodzenia z pracą
Stary 2006-06-15, 00:25   #589
deviLady
Raczkowanie

Aż wstyd się przyznać, ale ja miałam tylko raz zerwany miesień w ręce i nic poza tym Kurde, lepiej nie kracze, bo jeszcze się jutro połamie

Mam takie pytanie do was: Gdzie wy szukałyście jakiegoś lokum dla siebie w Krakowie (jesli szukałyście). Przez internet? Bo nie wiem jak się za to zabrać, a przydałby się jakiś pokój. Szukać w necie czy nie warto? Może znacie jakieś polecane domy studenckie? Sorry, ze zawracam głowe, ale w takich sprawach to jestem kompletnie zielona
Stary 2006-06-15, 09:07   #590
Cytryna01
Rozeznanie

Oj Maripossa jak Ty żeś tą kostke skręciła biedactwo?? Pewnie biegałaś w 20cm szpilach i się teraz przyznac niechcesz

Cytryna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 14:06   #591
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez deviLady
Aż wstyd się przyznać, ale ja miałam tylko raz zerwany miesień w ręce i nic poza tym Kurde, lepiej nie kracze, bo jeszcze się jutro połamie

Mam takie pytanie do was: Gdzie wy szukałyście jakiegoś lokum dla siebie w Krakowie (jesli szukałyście). Przez internet? Bo nie wiem jak się za to zabrać, a przydałby się jakiś pokój. Szukać w necie czy nie warto? Może znacie jakieś polecane domy studenckie? Sorry, ze zawracam głowe, ale w takich sprawach to jestem kompletnie zielona
Moje kolezanki maja zamiar sie wyprowadzac z jednego mieszkania i z akademikow tez chyba, (akademiki politechniki na Czyżynach - mozesz tam udzerzyc i zapytac ), bo szukaja czegos innego, wiec jak chcesz to moge cos popytac...
Cytryna01 pisalam wczesniej ze jak z rozmowy wychodzilam, to mi sie to stalo niestety mieli takie stare drewniane schody, bylam w normalnych butach, ale niestety ja mam takiego pecha ze noga mi sie powinela i gleba! do tego mam siniaki na plecach i na lokciu...ledwo sie stamtad podnioslam hiehie...
Stary 2006-06-15, 15:14   #592
deviLady
Raczkowanie

[quote=Maripossa]Moje kolezanki maja zamiar sie wyprowadzac z jednego mieszkania i z akademikow tez chyba, (akademiki politechniki na Czyżynach - mozesz tam udzerzyc i zapytac ), bo szukaja czegos innego, wiec jak chcesz to moge cos popytac...quote]
Mnie by bardziej interesowało mieszkanko, jesli mialabys okazje popytac co nieco to byłabym baaardzo wdzieczna
Stary 2006-06-16, 08:14   #593
kamilka
Zadomowienie

zaglądnij na neta, albo kup sobie gazetę z ogłoszeniami... wychodza takie 1-2 razy w tyg-> nie wiem dokładnie, wiekszość tak szuka
Stary 2006-06-16, 14:30   #594
FirstLady
Rozeznanie

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 15:54
FirstLady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 14:39   #595
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
hej dziewczyny
zastanawiam sie nad tym zawodem. daje wiele mozliwosci. ale jeszcze nie jestem pewna, zreszta mam duzo czasu. i duzo watpliwosci. znalazlam szkole w szczecinie (na dole postu wkleilam linki). np. w niektorych salonach kosmetycznych robi sie takie rzeczy jak przekluwanie uszu itp. czy depiluje sie innych. to mnie nie kreci. poza tym dobre szkoly sa daleko, krakow na pewno jest za daleko. poza tym mam starsze rodzenstwo, i ktore bedzie studiowac w tym samym czasie co ja, i watpie ze rodzice dadza mi kase na te kursy, studia itp. wiec jesli mozecie to wytlumaczcie mi, na czym dokladnie polega zawod kosmetologa ( i czym on rozni sie od kosmetyczki) i wizazystki
http://www.akademieprenier.pl/pl/stu...s=kosmetologia
Kosmetolog, to glownie wlasnie kosmetyczka tylko z licencjatem kosmetologa...Niby po tej szkole może my też znaleść zatrudnieine przy wyrobie kosmetyków, ale mnie sie coś wydaje, że w takich firmach i tak głównie po chemii przyjmują a nie po kosmetologii...może o jeszcze jest zbyt mało popularne
Jeśli nie kręci cię depilacja, zabiegi na ciało itp... a chcesz zająć się wizażem to udaj się do szkoły wizażu...Są i studia 2 letnie i licencjaty pewnie tez. Jeśli juz teraz wiesz, ze nie bedziesz miec na to kasy, to zacznij moze np. szukac pracy na wakacje? i odkladaj na szkole lub kursy.
Z tego co widzę, to ta szkola w Szczecinie jest tak podobnie nastawiona jak i ta nasza...
Takze wybor nalezy do ciebie
Stary 2006-06-16, 15:13   #596
FirstLady
Rozeznanie

...

Czas edycji: 2011-04-11 o 15:54
Stary 2006-06-16, 17:43   #597
deviLady
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
hej dziewczyny
zastanawiam sie nad tym zawodem. daje wiele mozliwosci. ale jeszcze nie jestem pewna, zreszta mam duzo czasu. i duzo watpliwosci. znalazlam szkole w szczecinie (na dole postu wkleilam linki). np. w niektorych salonach kosmetycznych robi sie takie rzeczy jak przekluwanie uszu itp. czy depiluje sie innych. to mnie nie kreci. poza tym dobre szkoly sa daleko, krakow na pewno jest za daleko. poza tym mam starsze rodzenstwo, i ktore bedzie studiowac w tym samym czasie co ja, i watpie ze rodzice dadza mi kase na te kursy, studia itp. wiec jesli mozecie to wytlumaczcie mi, na czym dokladnie polega zawod kosmetologa ( i czym on rozni sie od kosmetyczki) i wizazystki
http://www.akademieprenier.pl/pl/stu...s=kosmetologia
Jak interesuje Cię zawód kosmetologa albo wizażysty to zaglądnij tu:
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,69772,2973517.html
i tu:
http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,69772,2973728.html

Kamilka, na pewno kupie, choc jeszcze troszke czasu mam,ale moze akurat cos mi sie obije o łoczy Dopiero chyba sie tak porzadnie za to wezme koncem sierpnia, bo szykuje mi sie wyjazd. Mam nadzieje, ze nie bedzie za pozno
Stary 2006-06-16, 21:25   #598
FirstLady
Rozeznanie

dzieki za te linki
czyli jesli chce sie zostac profesjonalna wizazystka najlepiej wczesniej ukonczyc studia kosmetologiczne. w zasadzie to niezle rozwiazanie, bo w razie czego moglabym po prostu zostc kosmetologiem. korci mnie tez ta szkola http://www.szkolafilmowa.pl/palio/ht...Sum=-707959836
wiadomo jaki kierunek
hej a studia kosmetologiczne ile trwaja lat? 5 czy 3? jest magister czy tylko licencjat?

Czas edycji: 2006-06-16 o 21:56
Stary 2006-06-16, 22:19   #599
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez FirstLady
dzieki za te linki
czyli jesli chce sie zostac profesjonalna wizazystka najlepiej wczesniej ukonczyc studia kosmetologiczne. w zasadzie to niezle rozwiazanie, bo w razie czego moglabym po prostu zostc kosmetologiem. korci mnie tez ta szkola http://www.szkolafilmowa.pl/palio/ht...Sum=-707959836
wiadomo jaki kierunek
hej a studia kosmetologiczne ile trwaja lat? 5 czy 3? jest magister czy tylko licencjat?
Trwaja one 3 lata, chyba ze na akademii med., tam mozna zrobic magistra (tylko chyba jeszcze do niedawna mogli tylko lekarze a jak teraz jest to nie wiem...).
Stary 2006-06-17, 12:50   #600
kamilka
Zadomowienie

devi Lady obawiam sie że końcem sierpnia może być za późno... Studenci już teraz szukają mieszkań... co prawda trzeba zapłacić dodatkowo za wakacje( przetrzymanie) ale masz większe szanse na znalezienie lepszego tańszego i bliżej centrum
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości