Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 14:43   #961
dziewczyna0070
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna0070
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cześć, ja też ide na kosmetologie na zaoczne na MWSZ ,
tylko mam troche obawy, szukałam po innych forach jakichś informacji o tej uczelni...i niestety nie są za dobre...a wy czemu wybrałyście te uczelnie?

Pozdrawiam
dziewczyna0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:50   #962
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

w liście pisze : "(...) Spotkanie z Dziekanami Wydziałów oraz zajęcia w dniu 3.09.2009 r. wyjątkowo odbędą się w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych - os. Centrum E 2 Kraków (Nowa Huta)."
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 11:24   #963
Napcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice Bochni
Wiadomości: 3
Question Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Witam wszystkich
Też wybieram się na zaoczne do MWSZ, mam jednak pewne wątpliwości... Nie wiem czy nie będzie dla mnie bardziej opłacalne studium kosmetyczne, poza tym w grę wchodzą dojazdy co pewnie będzie męczące(prawie wogóle nie znam Krakowa!).Do tego niektóre negatywne opinie na temat tej szkoły... Sama nie wiem co mam zrobić.
Jeszcze do tego okazało się że rozpoczęcie roku odbędzie się w ten sam dzień co wesele mojej kuzynki na którym mam być druchną! KOSZMAR! Czy obecność w te pierwsze dni zajęć jest KONIECZNA? Może któraś z Wizażanek była w podobnej sytłacji i wie co począć?

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum więc przepraszam za ewentualne błędy Pozdrawiam cieplutko.
Napcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 08:50   #964
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hey Napcia
tak się składa że też mam wesele kuzyna w tym dniu ale ja z niego zrezygnowałam, gdyż na brak wesel w tym roku nie mogę narzekać
tak więc to nie był dla mnie problem
a czy studium czy studia to już zależy jaką przyszłość sobie planujesz bo napewno wiesz jaka jest różnica miedzy kosmetyczką a kosmetologiem jest wiele wątków o tym
ja się zastanawiałam czy iść na to rozpoczęcie o 11.00 bo muszę przyznać że mi sie trochę nie chce :P ale rozmawiałam ze starszą koleżanką która tam studiuje i ona radziła mi iść tak że raczej pójdę tym bardziej że znalazłam mieszkanie w krk bo mój domek rodziny to od krk jakies 70 km hah pozdrawiam
życzę udanego wyboru z tym weselem
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 09:14   #965
anka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez sarenka88 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które studiują (lub studiowały) na MWSZ w Krakowie. Jak wygląda sprawa z wyprawką? Trzeba sobie indywidualnie skompletować, czy szkoła nam zamawia?

Szkoła niestety nie daje nam wyprawki w ramach wpisowego, więc zastanawiam się jaki będzie koszt wyprawki i co wchodzi w jej skład?

Bardzo proszę o odpowiedź ;-)
Cześć dziewczyny
Ja jestem studentką kosmetologia na MWSZ jeśli chodzi o wyprawkę to na pierwszej pracowni się wszystkiego dowiecie możecie kupić sobie ją same na własną rękę lub zamówić przez szkołę wychodzi dużo taniej nas wyprawka kosztowała 160 zł + fartuch chyba 70 i jeśli któraś z nas chciała to jeszcze są spodnie coś ok chyba 60 zł ale ja ich nie zamawiałam bo miałam swoje białe bo nie wiem czy wiecie ale na pracowni musicie być ubrane na biało tz. białe spodnie,buty, i fartuch z logo szkoły.
anka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 11:03   #966
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a może ktoś polecić jakieś "podręczniki" które warto mieć ??
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:35   #967
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

do anka0001 --czy jest mozliwosc zwolnienia z zajec praktycznych jesli sie pracuje jako kosmetyczka?
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 20:45   #968
anka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
do anka0001 --czy jest mozliwosc zwolnienia z zajec praktycznych jesli sie pracuje jako kosmetyczka?
wydaje mi się że skoro już pracujesz w tym zawodzie to raczej problemu by nie było z tym bo po co uczyć się i marnować czas na to co już umiesz ale to musiałabyś iść popytać do dziekanatu bo niestety ale nie spotkałam się u nas na roku z takim przypadkiem.
anka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 10:11   #969
dziewczyna0070
Przyczajenie
 
Avatar dziewczyna0070
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

hej, a ja mam pytanie, czy któraś z was nie ma jeszcze mieszkania w krakowie, bo szukam współokatorek...
spokojnych i odpowiedzialnych do
2 pokojowego mieszkania na ul. Strzelców 4 dzielnica Czerwony Prądnik.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowym bloku z windą.
Mieszkanie jest umeblowane, posiada pralke, lodówke oraz kuchenke, wersalki, szafe,stół, krzesła.Jeden z pokoi jest przechodni.

Koszty to 450-560(w zależności od zużycia prądu i wody oraz zima ogrzewania)

Zainteresowanych prosze o kontakt nr
gg: 3038790
Pozdrawiam
dziewczyna0070 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:52   #970
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez anka0001 Pokaż wiadomość
wydaje mi się że skoro już pracujesz w tym zawodzie to raczej problemu by nie było z tym bo po co uczyć się i marnować czas na to co już umiesz ale to musiałabyś iść popytać do dziekanatu bo niestety ale nie spotkałam się u nas na roku z takim przypadkiem.
dziekuje za odpowiedz i ma jeszcze jedno pytanko--czy macie zajecia z p.skarczewską? jest ciezko?
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:47   #971
anka0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedz i ma jeszcze jedno pytanko--czy macie zajecia z p.skarczewską? jest ciezko?
Pracownie mamy podzieloną jedni mają z Panią Skarczewską
drudzy z Panią Zając obydwie są bardzo wymagające i za łatwo nie ma ale jak ktoś się uczy a przynajmniej stara to nie jest tak źle... ja przynajmniej jestem bardzo zadowolona
anka0001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 10:28   #972
Napcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: okolice Bochni
Wiadomości: 3
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Niestety nie ide na to rozpoczęcie, skoro już zadeklarowałam sie jako ta druchna... Hehe a ja pytałam się znajomej kosmetyczki która skończyła edukacje na tej uczelni czy koniecznie trzeba iść i powiedziała że nie Żałuje ze nie pujdę, poznałabym wszystkich itd a teraz będę mieć trudnośći bo jestem trochę nieśmiałą osobą, ale może jakoś to będzie Jeśli chodzi o studia to jednak nie rezygnuje z nich kobieta zmienną jest ;p
Pozdrowienia i dziękuje za odp Ameliee ;*
Napcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:09   #973
malina89x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

witajcie
ja wybieram się na kosmetologię(fiz z masażem)na zaoczne na mwsz jestem na etapie szukania mieszkania na weekendy,jeśli ktos także to zostawiam swoje gg878484. fajnie by poznać się troche wczesniej
malina89x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:48   #974
aaa000
Rozeznanie
 
Avatar aaa000
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 526
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja mam pytanie czy jest duzo praktyk w cm w bydgoszczy?
aaa000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 23:11   #975
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

do dziewczyn na mwsz- jak wam sie podoba plan zajęć?? matko sobota to jakiś koszmar!! od8 do 19do zobaczenia w sobote
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:03   #976
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

taaaak ? a ja myślałam ze od 8 do 20 no ale makabra tak czy siak
a powiedzcie mi proszę czym się różni zjazd A od zjazdu B?? bo ja tego nie czaję trochę ... ;>
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:26   #977
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez ameliee Pokaż wiadomość
taaaak ? a ja myślałam ze od 8 do 20 no ale makabra tak czy siak
a powiedzcie mi proszę czym się różni zjazd A od zjazdu B?? bo ja tego nie czaję trochę ... ;>
tym ze my pierwszy rok i sem I jestesmy grupa A a pozostali gr B
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 15:03   #978
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez ameliee Pokaż wiadomość
taaaak ? a ja myślałam ze od 8 do 20 no ale makabra tak czy siak
a powiedzcie mi proszę czym się różni zjazd A od zjazdu B?? bo ja tego nie czaję trochę ... ;>

Ja wlasnie spojrzalam na harmonogram i troche tego nie ogarniam. No ale zjazd B to tam tez jest napisane ze 1 rok i semestr 1 wiec tez tego za bardzo nie czaje a pozatym harmonogramy tych dwoch zjazdow A i B roznia sie o przedmiot technologii informayjnej wiec juz wogule nie wiem o co chodzi z tym.i Gdzie w koncu odbywaja sie zajecia w niedziele? :conf used:
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 18:36   #979
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
tym ze my pierwszy rok i sem I jestesmy grupa A a pozostali gr B
pozostali czyli kto jeśli pisze że zjazd B to też rok I semestr I ?? i też kosmetologia
nie pasują mi terminy zjazdów zj. B :P
a gdzie zajęcia w niedziele dowiemy sie pewnie w sobotę
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 18:42   #980
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

mwsz.edu.pl ; www.mwsz.edu.pl
NIP 945-19-86-551, REGON 356720247
Tel 428 24 50


Rok akademicki 2009/2010

Studia niestacjonarne - Terminy zjazdów, semestr zimowy


A
Kierunek:
Kosmetologia rok I i III oraz sem. II i IV
Edukacja techniczno informatyczna r. I, II, III
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna rok I, II, III
Pedagogika rok I,
Turystyka i rekreacja rok II, III
B
Kierunek:
Kosmetologia rok II
Turystyka i rekreacja rok I oraz sem. II i IV
Pedagogika rok II, III
Dietetyka rok I i II oraz sem. II
Socjologia rok I i II oraz sem. II


---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

wiesz co? tu pisze tak a na innej stonie inaczej wiec jutro dzwonie do szkoly i dopytam

Edytowane przez kryniaola
Czas edycji: 2009-09-28 o 18:54
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 21:01   #981
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

no właśnie bo na harmonogramie pisze że zdjazd B to rok I
jak się dowiesz czegoś konkretnego to pisz ! pozdrawiam
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 22:16   #982
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez ameliee Pokaż wiadomość
no właśnie bo na harmonogramie pisze że zdjazd B to rok I
jak się dowiesz czegoś konkretnego to pisz ! pozdrawiam

No wlasnie pewnie im sie tam cos pomylilo.Ja sie tam przejade moze jutro takze jak sie dowiem to dam znac, bo i tak sie musze dowiedziec w ktorej grupie jestem.Mam nadzieje ze ta lista jest tam juz wywieszona.I jeszcze w tym harmonogramie nie jest napisane o ktorej sie zajecia zaczynaja w sobote i niedziele ale domyslam sie ze o 8 tak jak na innych kierunkach. Ehh jakies to wszytko wybrakowane jesli chodzi o nasz kierunek hehe
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 17:40   #983
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez buczaka Pokaż wiadomość
No wlasnie pewnie im sie tam cos pomylilo.Ja sie tam przejade moze jutro takze jak sie dowiem to dam znac, bo i tak sie musze dowiedziec w ktorej grupie jestem.Mam nadzieje ze ta lista jest tam juz wywieszona.I jeszcze w tym harmonogramie nie jest napisane o ktorej sie zajecia zaczynaja w sobote i niedziele ale domyslam sie ze o 8 tak jak na innych kierunkach. Ehh jakies to wszytko wybrakowane jesli chodzi o nasz kierunek hehe
mam prosbe jak jedziesz to mozesz zobaczyc na moja skromna osobe w ktorej jestem grupie? Krystyna Sarzyńska
a ja dzwoniłam dzis i pani powiedziała ze jest nas tyle ze podzielili na grupy Ai B i w sobote to my mamy sie zapisac do którejś z tych grup i wtedy tez dowiemy sie gdzie w niedziele sa wykłady. maja tam chyba niezły burdelik
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:04   #984
ameliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 50
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

a to jest tak że i gr A i gr B mają zjazdy w tym samym terminie ?? tak jak podane wyżej dla I roku kosmetologi?
__________________
"..a później cały wszechświat wybuchnie tylko dla twojej przyjemności.."
ameliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 19:43   #985
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez kryniaola Pokaż wiadomość
mam prosbe jak jedziesz to mozesz zobaczyc na moja skromna osobe w ktorej jestem grupie? Krystyna Sarzyńska
a ja dzwoniłam dzis i pani powiedziała ze jest nas tyle ze podzielili na grupy Ai B i w sobote to my mamy sie zapisac do którejś z tych grup i wtedy tez dowiemy sie gdzie w niedziele sa wykłady. maja tam chyba niezły burdelik
No to tak dziewczyny, bylam tam dzisiaj i z tego co sie dowiedzialam to te zjazdy A i B to sa wlasnie dwie osobne grupy. Te dwie grupy maja rozne terminy zjazdow (czasem sie pokrywaja). O przydziale do konkretnych grup dowiemy sie w sobote na zajeciach, ale pani w dziekanacie pow mi ze grupy beda dzielone alfabetycznie.Mowila ze tak mniej wiecej do literki K (chodzi o nazwisko) to bedzie grupa A a reszta to grupa B.Takze wszytkiego dowiemy sie w sobote. No i jeszcze pytalam o to czy zajecia sa w jednym miejscu (chodzi o pojedyncze dni) to pow ze tak ze w ciagu dnia zajec nie ma jezdzenia po miescie, takze tyle dobrze. A jesli chodzi o zajecia w niedziele to jeszcze nie wiadomo ale najprawdopodobniej na Wincentego Pola ,ale tego tez dowiemy się w sobotę.

Ja prawdopodobnie bede juz w grupie B i jesli tak sie zdarzy to bede miec dwa zjazdy pod rzad, troche mi to nie pasuje no ale trudno.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez ameliee Pokaż wiadomość
a to jest tak że i gr A i gr B mają zjazdy w tym samym terminie ?? tak jak podane wyżej dla I roku kosmetologi?

Na gorze na harmonogramie jest taka tabelka z terminami zjazdów i właśnie nie wszystkie terminy się pokrywają. Ja wcześniej tego nie zauważyłam.
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:47   #986
annnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

czesc Buczaka
ja również zapisałam się na I rok kosmetologii w mwsz
prawdopodobnie nie będzie mnie w sobotę na tych wszystkich ustaleniach, no i mam problem, poniewaz jak sie okazuje nie bede nic wiedzieć ...
mam nazwisko na literę w więc zakładam że znajdę się tak jak Ty w grupie B
dziś rozmawialam przez tel z paniami z dziekanatu e tej uczelni i bardzo mnie dziwi, ze nie potrafią udzielić informacji gdzie będą zajęcia, trochę żenujące ...

pozdrawiam

ps odezwij się jeśli możesz jeszcze na forum, a Ty wybirasz się w sobotę na inaugurację?
annnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 21:14   #987
buczaka
Raczkowanie
 
Avatar buczaka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 182
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez annnia Pokaż wiadomość
czesc Buczaka
ja również zapisałam się na I rok kosmetologii w mwsz
prawdopodobnie nie będzie mnie w sobotę na tych wszystkich ustaleniach, no i mam problem, poniewaz jak sie okazuje nie bede nic wiedzieć ...
mam nazwisko na literę w więc zakładam że znajdę się tak jak Ty w grupie B
dziś rozmawialam przez tel z paniami z dziekanatu e tej uczelni i bardzo mnie dziwi, ze nie potrafią udzielić informacji gdzie będą zajęcia, trochę żenujące ...

pozdrawiam

ps odezwij się jeśli możesz jeszcze na forum, a Ty wybirasz się w sobotę na inaugurację?
Hej no ja się w sobotę wybieram na inauguracje i na zajęcia tez także mam nadzieje ze sie wszystkiego dowiem. chodzi Ci o zajęcia w niedziele?ja się właśnie tez pytałam i pow mi ze jeszcze nie wiedza ale prawdopodobnie na Wincentego Pola. Jak wróce w sobotę z tych zajęć to Ci mogę napisać co i jak jak się dowiem. Tylko ze ja mam nazwisko na litere m i jestem na pograniczu takze moje losy jak na razie sie waza i nie wiem na pewno w ktorej grupie bede , bo to zalezy od ilosci osob.

A czemu Ciebie nie bedzie?
__________________
buczaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 10:32   #988
doska17007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

wszystkie się wybierają na zaoczne?:P a koleżanki z dziennych to gdzie są?

nie wiecie ile moze trwac ta inauguracja??
doska17007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:22   #989
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kabaczku,napisz jak Ci sie studiuje na UM
Cytat:
Napisane przez kabaczek Pokaż wiadomość
ja skończyłam studium kosmetyczne, teraz wybieram się na kosmetologie na uniwersytet medyczny i wcale nie uważam żeby szkoła policealna była strata czasu. Naprawde bardzo dużo sie nauczyłam.
A prawda jest taka, że wiele dziewczyn po kosmetologii chce pracować w gabinetach kosmetycznych, a tak naprawde niewiele potrafią. Przynajmniej na uniwersytecie medycznym w łodzi tak jest że teoria jest super, ale praktyka mocno szwankuje.
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 22:18   #990
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

kabaczek: widzisz, ja zalozylam ten watek jak wybieralam sie na te studia... skonczylam je rok temu. Niedawno znalazlam wreszcie prace ktora mnie satysfakcjonuje i czuje, ze sie spelniam ciesze sie, bo nie jest to byle jaki salon i mam okazje wyjezdzac na wiele ciekawych szkolen, zdobywac nowe certyfikaty i umiejetnosci, pracowac na swietnyhc urzadzeniach i kosmetykach - a skonczylam "tylko" 3 letnia kosmetologie
To nie prawda, ze praktyka na kosmetologii prywatnej szwankuje - nie wiem jak na UM i nie wypowiadam sie. Moze i jest jej troche mniej niz na studium, ale ja i tak najwiecej jesli chodzi o praktyke nauczylam sie na praktykach w trakcie studiow i na stazu po ukonczeniu szkoly. Ja chcialam pracowac w tym zawodzie i uczylam sie i teraz wiem po sobie, ze jak sie chce to sie da, bo marudzic i narzekac moze kazdy.
Jak ktos chce byc dobrym kosmetologiem to jak najbardziej wystarczy ukonczyc 3letnie studia i naprawde sie do nich przylozyc i pracowac nad swoimi umiejetnosciami i ciagle (od 1 roku!!) cwiczyc cwiczyc cwiczyc!! na kim sie da!

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2009-11-02 o 22:19
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.