Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-10-14, 09:58   #241
Maripossa
Zakorzenienie

Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Imaginko jasne ze napisze, w sumie wolałabym miec teraz, niz za 2 tyg wkuwac wiecej

Bellisa, fajnie ze zapisałas sie na MWSZ , przeczytaj sobie dokladnie ten wątek, a nic nie powinno Cie w naszej szkole zaskoczyc
A mam pytanko, czy bralas pod uwage tą drugą szkole na krowoderskiej ? a jezeli bralas to co spowodowalo ze wybralas MWSZ. Bo w sumie te szkoly sa porównywalne a ja do dzis nie wiem czym sie roznia i gdzie jest "lepiej"
A co do zaleglosci to po 2 wykladach napewno nadrowbisz, rok temu przyjmowali na 1 semestr jeszcze na początku grudnia
Moja kolezanka chodzi do tej szkoly na Krowoderskiej i mowi ze u nich wiekszy nacisk klada na anatomie, natomiast u nas chyba na chemie... Poza tym: w tamtej szkole masz jeszcze specjalnosc Promocja Zdrowia i dziewczyny maja miec tez praktyki w szpitalach. Wiecej nie wiem, wiec chyba tylko tym sie rozni
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 14:13   #242
Imagine
Magda

haha zapomnialam Ci powiedziec o tej pani Ona faktycznie pyta i naprawde od początku. Ale jej wystarczy sciemniac, byle mowic. Ja bylam pytana raz i dostalam 5 Czasami material jest błahy ale bywa i tak,ze jest cos do wkucia. Zadanie (rozpisanie diety) tez mialysmy. Ale ta babka jest spoko, troche ma metody jak w liceum, ale przynajmniej nie jest francą.

Co do chemii medycznej, to konczy sie ona po I roku egzaminem ustnym i wiecej jej nie ma. My tez bylysmy zalamane jego wykladami, bo nikt nic nie kumał, a on sie smial (bo skoro nikt nie jarzy, to znaczy ze jest tak jak powinni byc na studiach). Po pierwszym semestrze było kolokwium i gdyby nie pomoc od zaocznych, to byloby cienko.. Ale juz z biochemii dziewczynom było trudniej pozaliczac niz medyczną..
Imagine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 17:46   #243
Martulaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bellissa
A ja się zapisałam dzisiaj na kosmetologię do MWSZ - zaocznie. Bałam się, że już mnie nie przyjmie bo już były 2 zjazdy ale na szczęście przyjęła mnie i jutro idę wpłacić pieniążki Czy któraś z was chodzi zaocznie na I semestr? Strasznie się cieszę i już nie mogę się doczekać wykładów Mam nadzieję, że jakoś nadrobię to co już było...
hej belissa Na 1 semestrze kosmetologii w MWSZ z dziewczyn udzielających się w tym wątku jesteśmy Asiaczek i ja
Jak na razie nie straciłaś dużo-1 zjazd to była głównie organizacja i skrócone zajęcia z drugiego języka.W zeszłym tygodniu już były wykłady,ale też nie wydaje mi się,że ogrom wiedzy do wkucia mamy Jaki wybrałaś drugi język?
Pozdrawiam
Martulaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 00:19   #244
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Wybrałam hiszpański a ty? No i muszę jeszcze znaleźć panią od lektoratów i się dopisać do grupy tylko kompletnie nie wiem gdzie jej szukać... Cieszę się że tak dużo nie straciłam, a było coś ważnego z tych spraw organizacyjnych?
bellissa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 00:59   #245
Martulaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bellissa
Wybrałam hiszpański a ty? No i muszę jeszcze znaleźć panią od lektoratów i się dopisać do grupy tylko kompletnie nie wiem gdzie jej szukać... Cieszę się że tak dużo nie straciłam, a było coś ważnego z tych spraw organizacyjnych?
Ja jestem na włoskim.Z tego co wiem,teraz na hiszpańskim macie kolokwium,więc wspomnij o tym,że jesteś pierwszy raz lektorce żeby się nie zdziwiła.Jesli chodzi o lektoraty to na stronie MWSZ w dziale komunikaty jest rozpiska o której, w jakiej sali która grupa ma Co do spraw organizacyjnych to cały czas jest ogromny bałagan związany z podzieleniem na grupy pracowni,informatyki i właśnie języków.Jest jeszcze dużo osób,które nie mają ustalonej sytuacji w tej kewstii,więc spokojnie
Stary 2005-10-15, 11:11   #246
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Dziękuję ci strasznie zaraz posprawdzam te lektoraty, no i cieszę się, że nie jestem jedyna
Stary 2005-10-15, 23:41   #247
Maripossa
Zakorzenienie

Hej! Bellissa, witaj w gronie studentow MWSZ tez chodze na hiszpanski, tyle ze na dzienne kobieta jest nawet spoko (a pewnie to jedna i ta sama p.Albin). Ksiazka za to do tego jezyka kosztuje 70zl., mamy niby 15% znizki na nia, ale jak ja zobaczylam to zwiedlam jest cienka jak zeszyt 60k. ...ehh.

Imagine: czemu biochemie bylo trudniej zaliczyc?? Poki co ja rozumiem, bo jest biologia, ale czyw takim razie mam sie bac w najblizszym czasie nawalu chemii na tym przedmiocie?czy moze bedzie ona w 2 semestrze?Bo w sumie nie zna sie programu tych wykladow, nie wiem co bedzie za tydzien, dwa
Czy i ja w takim razie bede mogla liczyc na twoja pomoc jako ze przez to juz przechodzilas? Bo jesli moglabym Cie prosic o jakies drobne wsparcie w spr. tej chemii biomedycznej, bylabym Ci straaaaaaaaaaaaaaaasznie wdzieczna
pozdrawiam
Stary 2005-10-15, 23:59   #248
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

A co było na tej chemii biomedycznej? Trudna jest? Bo już się boję...
Stary 2005-10-16, 11:08   #249
Imagine
Magda

nie, no ta biochemia jest do końca taka biologiczna. Ja zaliczyłam biochemie bez poprawek, ale dziewczyny u nas długo zdawały (pierwszy semestr po sześć razy), wiec dlatego mowie, ze trudniej (biomedyczna zdawalysmy wszystkie za wyjątkiem 2-3 dziewczyn). Na biochemii bardzo przydaja sie szczegółowe notatki,w iec warto chodzic na wszystkie wykłady.

Gdyby nie to,ze na medycznej dalo sie sciagac i w I semestrze i w II to na mur beton bym oblała :P
Ale tak ogólnie uważam, ze pierwszy rok był banalny (zawsze sie tak mowi, jak sie ma za sobą).
Stary 2005-10-16, 11:10   #250
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bellissa
A co było na tej chemii biomedycznej? Trudna jest? Bo już się boję...
Zalezy dla kogo ma byc trudna jesli jestes dobra z chemii to bez problemu powinnas sobie poradzic. Ja niestety z chemii jestem dosc zielona, mimo ze ja mialam w LO, i dlatego na wykladach nic nie jarze Sa same rownania, zwiazki omawiane, przerozne reakcje itd...
Stary 2005-10-16, 11:14   #251
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Imagine
nie, no ta biochemia jest do końca taka biologiczna. Ja zaliczyłam biochemie bez poprawek, ale dziewczyny u nas długo zdawały (pierwszy semestr po sześć razy), wiec dlatego mowie, ze trudniej (biomedyczna zdawalysmy wszystkie za wyjątkiem 2-3 dziewczyn). Na biochemii bardzo przydaja sie szczegółowe notatki,w iec warto chodzic na wszystkie wykłady.

Gdyby nie to,ze na medycznej dalo sie sciagac i w I semestrze i w II to na mur beton bym oblała :P
Ale tak ogólnie uważam, ze pierwszy rok był banalny (zawsze sie tak mowi, jak sie ma za sobą).
Dzieki za cenne informacje A jak ty sciaglas jak pisalas, ze biomedyczna konczy sie egz. ustnym? Notatki co prawda robie,ale naprawde tego nie rozumiem...Gosc daje na egzaminie TO SAMO co mowil na wykladach, te same zwiazki, reakcje itd...? Bo jak nie, da mi cos innego, to juz po mnie
Stary 2005-10-16, 11:34   #252
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

A jak to jest z pracownią bo ja jeszcze się nie dowiedziałam...Trzeba mieć jakieś swoje kosmetyki czy wszystko jest w szkole?
I czy mogłybyście mi pomóc z tym z rozkładem zajęć? Bo odpisałam podział godzin i na przykład w piątek są: lektoraty, potem pracownia, informatyka, potem znowu pracownia i informatyka. I czy to chodzi o te grupy? Bo chyba nie ma dwa razy w ciągu dnia pracowni? I strasznie krótko trwa ta pracownia, czy jest się w stanie cokolwiek na niej zrobić? I jeszcze małe pytanie- ile trwają studia zaoczne? 3 czy 3 i pół roku? Bo było wszędzie takie zamieszanie że nawet nie zdążyłam się zapytać...
Stary 2005-10-16, 13:55   #253
Imagine
Magda

Na pracowni sa kosmetyk, nie potrzeba swoich

A co do ściągania, to po I semestrze byl test i odpowiedzi mialysmy od dziewczyn z zaocznych. A w czerwcu był ustny i ja na niego sie duzo uczylam. Ja bylam zapisana na drugi dzien, wiec nie szlam na żywioł. Pierwszego dnia przyjechalam na uczelnie dowiedziec sie jak idzie egzamin i dziewczyny mi powiedzialy, ze da sie sciagac, tylko trzeba miec z czego. Bo to taki ustny, jak na maturze, ze na sali sa 4 osoby w tym jedna odpytywana. I te 3 pozostałe siedza w lawkach i ściagają na swoje kartki. POtem wystarczy to przeczytać mu (ja czytałam haha)
Stary 2005-10-16, 14:17   #254
Martulaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bellissa
A jak to jest z pracownią bo ja jeszcze się nie dowiedziałam...Trzeba mieć jakieś swoje kosmetyki czy wszystko jest w szkole?
I czy mogłybyście mi pomóc z tym z rozkładem zajęć? Bo odpisałam podział godzin i na przykład w piątek są: lektoraty, potem pracownia, informatyka, potem znowu pracownia i informatyka. I czy to chodzi o te grupy? Bo chyba nie ma dwa razy w ciągu dnia pracowni? I strasznie krótko trwa ta pracownia, czy jest się w stanie cokolwiek na niej zrobić? I jeszcze małe pytanie- ile trwają studia zaoczne? 3 czy 3 i pół roku? Bo było wszędzie takie zamieszanie że nawet nie zdążyłam się zapytać...
belissa z tym podziałem na grupy jest bardzo duże zamieszanie, ale postaram sie co nieco przybliżyć W piątek jest na pewno drugi język-w Twoim wypadku hiszpański,zależnie od tego czy jesteś na 15.30 czy na 18.00 tak idziesz.Później (albo wcześniej jeśli hiszp. masz o 18)masz albo informatykę albo pracownię-to zależy od Ciebie ale też od ilości wolnych miejsc w danej grupie.Jesli np pracownie zrobisz w pt to w sobote zostaje Ci informatyka,jesli informatyke to w sobote pracownia.Jesli chcesz mozesz tez zaliczyc te 2 przedmioty w czwartek po południu albo w piątek od 13-p.dziekan wprowadziła te 2 grupy żeby luźniej zrobiło się w tych tradycyjnych (tzn weekendowych od pt po południu),zapisały się na nie głównie dziewczyny z Krakowa (bo nie mają problemu z dojazdem).Rusza też chyba pracownia w nd o 18 żeby poluzować inne grupy.Te informacje są na stronie www uczelni w dziale komunikaty.W sobotę mamy wykłady od 8-15,później informatyka albo pracownia (jesli nie masz ich w inny dzien)no i angielski (też kazdy ma swoją godzine i grupe-ja np o 18).
Na pracownie babka podała rzeczy na cały semestr ale na najbliższą musisz mieć fartuszek 2 częsciowy (np.spodnie i góra)-najlepiej biały,buty zmienne,przescieradło z gumką albo zwykłe,średni ręcznik,czepek fizelinowy,opaske na włosy.Tyle pamietam,jak coś sobie przypomnę to dopiszę.Mam nadzieję,że coś Ci się rozjaśniło
Stary 2005-10-16, 20:02   #255
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

imagine napisz mi swoj numer gadu jak masz albo sie od mnie odezwij, bo fajnie miec z kims kontakt z dziennych. z biologi nam odpuscila, ale prosilysmy ją o podanie przykladowych pytan, wiec troche sie uspokoilam ( czym się różną prokarioty od eukariotów, jak powstalo zycie na ziemi, itd) powiedziala ze pytania bedzie wyswietlac na planszy heheh to fajnie bedzie wiecej takich spraw wolałabym omawiac jednak na gadu, a jak Wy bedziecie mieli, to jak mozesz to napisz czy rzeczywiscie tak lajtowo jest.

Imagine, napisz jeszcze jak u was sprawa z praktykami wyglada, czy juz wszyscy oddaliscie i czy macie pozaliczane.
Ag_nes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 22:56   #256
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Martulaaa dziękuję ci strasznie, to już teraz wiem dużo więcej A mam jeszcze jedno pytanie, bo nie wiem czy mam po prostu przyjść sobie na wybraną grupę czy wcześniej się jakoś spotkać z tą babką od pracowni? Bo ja bym chętnie chodziła w ten czwartek ale nie wiem czy są jeszcze miejsca w tej grupie? A czy wiesz może jak ma na nazwisko ta co ma pracownię w czwartki? Bo może podeszłabym w tygodniu jak będzie miała zajęcia z dziennymi i spytała o te wolne grupy? No i jeszcze kiedy macie dziewczyny (dzienne ) te lektoraty? Bo ja muszę się dopisać do grupy i skontaktować z panią o nazwisku chyba Palka?
Stary 2005-10-17, 00:22   #257
Martulaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bellissa
Martulaaa dziękuję ci strasznie, to już teraz wiem dużo więcej A mam jeszcze jedno pytanie, bo nie wiem czy mam po prostu przyjść sobie na wybraną grupę czy wcześniej się jakoś spotkać z tą babką od pracowni? Bo ja bym chętnie chodziła w ten czwartek ale nie wiem czy są jeszcze miejsca w tej grupie? A czy wiesz może jak ma na nazwisko ta co ma pracownię w czwartki? Bo może podeszłabym w tygodniu jak będzie miała zajęcia z dziennymi i spytała o te wolne grupy? No i jeszcze kiedy macie dziewczyny (dzienne ) te lektoraty? Bo ja muszę się dopisać do grupy i skontaktować z panią o nazwisku chyba Palka?
belissa zajrzałam na stronę MWSZ i z tego co tam podają to na grupie w czwartki jest tylko 13 osób,a moze być do 30,więc myślę,że miejsce się znajdzie Jeśli masz czas to podejdz w jakis dzien do babki,pewnie się ucieszy,że czwartek chcesz jeszcze zapełnić bo naprawdę jest teraz taki z tym bajzel że hej.Niestety nie znam nazwisk żadnej kobitki z pracowni Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pisz
Stary 2005-10-17, 01:34   #258
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

Martulaaa
Stary 2005-10-17, 21:44   #259
Imagine
Magda

Agnes moj nr gg to 3166062, jestem zawsze niewidoczna wiec mozesz pisac kiedy bedziesz a jak mnie nie bedzie, to odpisze gdy wróce przed komputer. Tez mnie nieco uspokoiłas tymi pytaniami, problem w tym ze z pierwszego wykladu nie mam dobrych notatek, bo wyszłam w połowie.
Jak bedziemy miec ten sprawdzian, to napisze Ci jakie byly pytania.

Co do praktyk, to ja miałam w aptece i czekam az sie dowiem co z tymi zaliczeniami. Brakuje mi pieczatki na karcie praktyk i na pierwszej stronie dzienniczka. Straszny bajzel z tymi praktykami jest :/
Stary 2005-10-17, 22:33   #260
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Imagine
Agnes moj nr gg to 3166062, jestem zawsze niewidoczna wiec mozesz pisac kiedy bedziesz a jak mnie nie bedzie, to odpisze gdy wróce przed komputer. Tez mnie nieco uspokoiłas tymi pytaniami, problem w tym ze z pierwszego wykladu nie mam dobrych notatek, bo wyszłam w połowie.

Co do praktyk, to ja miałam w aptece i czekam az sie dowiem co z tymi zaliczeniami. Brakuje mi pieczatki na karcie praktyk i na pierwszej stronie dzienniczka. Straszny bajzel z tymi praktykami jest :/
Co do tych praktyk to rzeczywiscie macie bajzel sama na wlasne oczy widzialam same pudla z tymi dziennikami i kobiete trzymajaca sie za glowe ze tyle tam tego ma itd...itp...W tamtym tyg. poszlam poprawic sobie nazwie miejscowosci w ktorej mieszkam, bo zle mi wpisali. Chcialam zeby mi tylko w komputerze u siebie poprawili, to ta babka zaczela mi mowic ze w legitymacji tez musi, bo w razie jakby mnie ktos sprawidzil z dowodem osob. to mam inna miejscowosc niz w legitymacji (ciekawe kto tak sprawdza...) Zaczela mi wyrabiac nowa legitymacje, spaprala ja gorzej niz tamta byla!! Wogole teraz nie widac gdzie mieszkam, bo pisala czasrnym cienkopisem i przybila czarna pieczatke zamiast niebieska i sie wszystko zamazalo obchalstala nozyczkami prawie polowe zdjecia, egg, szkoda gadac! Wszystko na "Odwal sie"... nie moge patrzec teraz na ta legitymacje.
Imagine, moglabys mi powiedziec co my bedziemy na pracowni robily z ziolek? bo mamy zakupic pare rodzajow, gaze, rekawiczki itd...Jakies wywary?maseczki?
aha...bylam dzis w tej naszej biblioteceno jest tam dosc sporo rzeczy dla nas przydatnych a kobieta mowila jeszcze, ze w tym tyg. maja dokupic jeszcze do jezykow, poradniki inne itd.
Stary 2005-10-17, 22:33   #261
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Imagine

Co do tych praktyk to rzeczywiscie macie bajzel sama na wlasne oczy widzialam same pudla z tymi dziennikami i kobiete trzymajaca sie za glowe ze tyle tam tego ma itd...itp...W tamtym tyg. poszlam poprawic sobie nazwie miejscowosci w ktorej mieszkam, bo zle mi wpisali. Chcialam zeby mi tylko w komputerze u siebie poprawili, to ta babka zaczela mi mowic ze w legitymacji tez musi, bo w razie jakby mnie ktos sprawidzil z dowodem osob. to mam inna miejscowosc niz w legitymacji (ciekawe kto tak sprawdza...) Zaczela mi wyrabiac nowa legitymacje, spaprala ja gorzej niz tamta byla!! Wogole teraz nie widac gdzie mieszkam, bo pisala czasrnym cienkopisem i przybila czarna pieczatke zamiast niebieska i sie wszystko zamazalo obchalstala nozyczkami prawie polowe zdjecia, egg, szkoda gadac! Wszystko na "Odwal sie"... nie moge patrzec teraz na ta legitymacje.
Imagine, moglabys mi powiedziec co my bedziemy na pracowni robily z ziolek? bo mamy zakupic pare rodzajow, gaze, rekawiczki itd...Jakies wywary?maseczki?
aha...bylam dzis w tej naszej biblioteceno jest tam dosc sporo rzeczy dla nas przydatnych a kobieta mowila jeszcze, ze w tym tyg. maja dokupic jeszcze do jezykow, poradniki inne itd.
Stary 2005-10-18, 13:21   #262
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

Co do tych praktyk to mnie najbardziej rozwalili >> moje zaginęły a specjalnie jechalam w wakacje do szkoly zeby je oddac i zeby nie bylo za późno.

Maripossa z ziolek to pewnie bedziecie robili maske rozpulchniającą przed oczyszczaniem, albo kataplazma na rece, w sumie to niewiem czy takie rzeczy sie jeszcze wykonuje w zakladach :|
Stary 2005-10-18, 14:20   #263
Imagine
Magda

moj dzienniczek praktyk tez zaginął :/ i tak samo jak Ty bylam w wakacje specjalnie w Krakowie, zeby go przywieźć. Mam nadzieje, ze szanownie go znajdą (jak go gdzies nie wyrzucili przez okno, bo czasami mam wrazenie, ze ta uczelnia jest szkołą specjalnej troski), bo inaczej mi nie zaliczą semestru.
Stary 2005-10-18, 18:50   #264
kasiahun
Przyczajenie

Ja studiuje w Krakowie, jestem obecnie na 3 roku, czeka mnie pisanie pracy licencjackiej Nie zaluje swojego wyboru. Jesli komus naprawde zalezy, to nie bedzie mial problemow z zaliczeniami A chemia i inne przedmioty nie sa takie zle Przez izomerie, enancjomery itp. tez przeszlam Ale frajda zaczyna sie od drugiego roku studiow, w planie jest juz pracownia kosmetyczna. Do mniej przyjemnych, jak dla mnie przedmiotow nalezala patofizjologia, ale przezylam. Z anatomii mialam poprawke na pierwszym roku, ale spoko- zaliczylam Polecam KWSPZ. Pozdrawiam!
kasiahun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:56   #265
Martulaaa
Raczkowanie

Dziewczyny mam pytanie-jak wyglądają zajęcia w pracowni w zimie przy np.20 stopniach mrozu?Bo z tego co kobitka mówiła, to mamy nosić górę i dół fartucha na bieliznę tylko (w sumie to zrozumiałe-jak na wf-ie ),ale teraz jest tak zimno,że ja nie wiem jak to się wytrzyma??Pewnie pracownia jest ogrzewana,ale czy to wystarcza?Kurczę wróciłam teraz ze spaceru z psem-kurtka zimowa,buty,rękawice i jak sobie pomyślę o tym cienkim ubranku to mnie ciary przechodzą Bo do pracowni wchodzi się praktycznie bezpośrednio z dworu,więc jak tak powieje...brrr
Stary 2005-10-19, 00:00   #266
bellissa
Zadomowienie

GG do bellissa

A mam jeszcze takie pytanie ile trwają studia zaoczne- 3 czy 3 i pół roku bo się jeszcze nie zdążyłam zorientować
Stary 2005-10-19, 18:10   #267
kasiahun
Przyczajenie

na mojej uczelni KWSPZ studia zaoczne trwaja 3,5 roku. Niektorzy zaczynaja w systemie dziennym, a koncza w zaocznym, przez co wydluza sie tok studiow. Dzienne 3 lata, zaoczne 3,5.
Stary 2005-10-19, 18:12   #268
kasiahun
Przyczajenie

u mnie na pracowni kosmetycznej jest goraco. Nie ma obaw, ze bedzie zimnoJest calkiem przyjemnie
Stary 2005-10-19, 21:41   #269
Ag_nes
Wtajemniczenie

GG do Ag_nes

a ja sie na pracowni nie rozbieram do spodniczki, tylko na sweter i spodnie zakladam fartuch i spoko, mowie ze mam okres albo ze chora, bo nie mam zamiaru marznąc
Ostatnio nasza kobieta zrobila nam faske i powiedziala ze zamiast kiecki mozemy spodnie biale nosic buhahah
Stary 2005-10-19, 23:04   #270
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
a ja sie na pracowni nie rozbieram do spodniczki, tylko na sweter i spodnie zakladam fartuch i spoko, mowie ze mam okres albo ze chora, bo nie mam zamiaru marznąc
Ostatnio nasza kobieta zrobila nam faske i powiedziala ze zamiast kiecki mozemy spodnie biale nosic buhahah
Skoro mamy z ta sama to nam na poczatku pozwolila ustalic w czym chcemy chodzic: spodnica czy spodnie, wiec wybralysmy spodnie. Poza tym mowila, ze jak jest nam zimno to mozemy miec pod spodem golf czy jakas bluzke, najwyzej jak beda jakies zabiegi na ciele to sie bedziemy rozbierac
Aha...i rzeczywiscie robilysmy dzis pielegnacje konczyn gornych tymi ziolkami czyli ta kataplazme nie wiem czy sie w gabinetach stosuje czy nie, ale calkiem przyjemne bylo pewnie takich "nowinek technicznych" to sie bede uczyc na jakichs targach kosmetycznych i na praktykach w salonie...

kasiahun to w KWSPZ macie od 2 roku dopiero pracownie?? Pytam, bo moje 2 kolezanki tez tam poszly w tym roku
pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości