Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-12-04, 15:06   #3211
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Na DDD miałam dłuższą listę, ale kilka sklepów mi nie odpisało na pytania. Jeden sklep miał interesujący produkt, ale brak w magazynie. Zapytałam, czy do poniedziałku towar przyjdzie, bo chcę kupić. Nie odpisali. Jednak właśnie teraz dostałam odpowiedź, że towar już jest. Wchodzę do sklepu, a tam nadal info, że brak towaru Nie mam już sił znowu pisać
A Mint na mojego drugiego maile już nie odpisał, czyli mnie olali
brzydko się zachowują.
bardzo brzydko.
porządnemu sklepowi nie przystoi.
a jak nie są porządni to ich nie lubimy!

Ja kiedyś wysłałam zapytanie do jednego sprzedawcy na all. Odpisał mi po 2 dniach, więc ja mu tez odpisałam, że przez te 2 dni zdążyłam zrobić zakupy u kogos innego i mam już w domu to, co chciałam u niego kupić.
Potem, dopóki wystawiał na all, był najszybciej odpisującym mi sprzedawcą bo jeszcze o parę rzeczy do niego pisałam później

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-04 o 15:07
anula_ga jest offline  
Stary 2013-12-04, 15:17   #3212
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
miałam próbkę tego na noc, przez kilka dni używałam rano i wieczorem.
fajna, gładka paszcza po nim była, bardzo dobrze dogadywał się z moją cerą - nie błyszczałam się, nie zapchał, nic nie wyskoczyło, wręcz przeciwnie świetnie nawilżał.
dobrze sie wchłania.
ale wiem, że Ty masz wrażliwą mocno buzię - ja nie.

napisałam do make me bio z zapytaniem o koszty wysyłki i terminy kremów - zobaczymy co i czy odpiszą
Bardziej obawiam się o uczulenie (aloes i perfum wysoko w składzie), bo o dziwo moja cera do najwrażliwszych nie należy (uff!).
Zastanowię się, ten balsam kusi, ale z drugiej strony jedzie do mnie P&R, w użyciu mam oliwkę Hippa i masło Alterry, kiedy ja to zużyję... Wiesz, podzielam Twoją awersję do regularnego namaszczania ciała

Cytat:
Na DDD miałam dłuższą listę, ale kilka sklepów mi nie odpisało na pytania. Jeden sklep miał interesujący produkt, ale brak w magazynie. Zapytałam, czy do poniedziałku towar przyjdzie, bo chcę kupić. Nie odpisali. Jednak właśnie teraz dostałam odpowiedź, że towar już jest. Wchodzę do sklepu, a tam nadal info, że brak towaru Nie mam już sił znowu pisać
A Mint na mojego drugiego maile już nie odpisał, czyli mnie olali

kretka, jaki masz status w tym sklepie z próbkami Martiny?
Już jest paczka w punkcie kurierskim gotowa do wysłania, napisali mi jednynie, że zabrakło próbki kremu nagietkowego dla dzieci i zwrócą mi wartość na konto - tą złotówkę z groszami A Ty? Coś nie tak jest?

Minti sobie leci w cxuja, nie można inaczej tego nazwać. Tak traktować klientów, na pewno wrócą na kolejne zakupy, yeeeey!
Ja zrezygnowałam z zakupów w trzech sklepach, bo naliczało mi mimo wszystko koszty przesyłki, a nie chciało mi się bawić w maile i czekanie na odpowiedzi, robiłam zakupy po 17 i nie miałabym tyle czasu. A szkoda, bo bardzo chcieliśmy miód kremowy ze świata miodów, TŻ chciał czekoladę Wonka ze sklepu coś słodkiego... Na miód na pewno się skuszę, jakieś większe zamówienie kiedyś strzelę, może kogoś namówię jeszcze i koszta przesyłki się rozłożą.
Stary 2013-12-04, 15:23   #3213
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Bardziej obawiam się o uczulenie (aloes i perfum wysoko w składzie), bo o dziwo moja cera do najwrażliwszych nie należy (uff!).
Zastanowię się, ten balsam kusi, ale z drugiej strony jedzie do mnie P&R, w użyciu mam oliwkę Hippa i masło Alterry, kiedy ja to zużyję... Wiesz, podzielam Twoją awersję do regularnego namaszczania ciała

Już jest paczka w punkcie kurierskim gotowa do wysłania, napisali mi jednynie, że zabrakło próbki kremu nagietkowego dla dzieci i zwrócą mi wartość na konto - tą złotówkę z groszami A Ty? Coś nie tak jest?

Minti sobie leci w cxuja, nie można inaczej tego nazwać. Tak traktować klientów, na pewno wrócą na kolejne zakupy, yeeeey!
Ja zrezygnowałam z zakupów w trzech sklepach, bo naliczało mi mimo wszystko koszty przesyłki, a nie chciało mi się bawić w maile i czekanie na odpowiedzi, robiłam zakupy po 17 i nie miałabym tyle czasu. A szkoda, bo bardzo chcieliśmy miód kremowy ze świata miodów, TŻ chciał czekoladę Wonka ze sklepu coś słodkiego... Na miód na pewno się skuszę, jakieś większe zamówienie kiedyś strzelę, może kogoś namówię jeszcze i koszta przesyłki się rozłożą.
dobrze wiedzieć, że nie jestem sama

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:16
anula_ga jest offline  
Stary 2013-12-04, 16:27   #3214
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
brzydko się zachowują.
bardzo brzydko.
porządnemu sklepowi nie przystoi.
a jak nie są porządni to ich nie lubimy!

Ja kiedyś wysłałam zapytanie do jednego sprzedawcy na all. Odpisał mi po 2 dniach, więc ja mu tez odpisałam, że przez te 2 dni zdążyłam zrobić zakupy u kogos innego i mam już w domu to, co chciałam u niego kupić.
Potem, dopóki wystawiał na all, był najszybciej odpisującym mi sprzedawcą bo jeszcze o parę rzeczy do niego pisałam później
bardzo brzydko się zachowują
Szczęście takie, że nie zamówiłam tam aż tak dużo, to aż tak na mnie nie zarobili a strata dla nich duża, bo wiesz jakim jestem chojnym klientem, a tak pójdę sobie tam gdzie szanują klientów

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:

moje zamówienie opłacone od razu w poniedziałek, a ma nadal status "przyjęte do realizacji".
Tegoroczne DDD nie jest dla mnie szczęśliwe

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 17:07   #3215
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nigdy nie miałam nic z Dove
jeśli chodzi o YvesRocher, to już z pół roku tam nie weszłam, a teraz przysłali ofertę z ładnymi świecznikami i chyba trzeba będzie zajrzeć; ja nie wiem, czemu wszystko w miarę nadające się do użytku ma tą zieloną kropkę

Powiem Ci, że też poszukuję fajnych, skutecznych rzeczy na granicy naturalności: mam deo z NiveaNaturals (ma glikol, ale oprócz tego skład w miarę zjadliwy no i skuteczność jakąś przynajmniej i serię rossmanowską do pielęgnacji stóp (takie żółtoniebieskie opakowania, za grosze).
tak samo szampony/mydła w płynie - używamy BD, Hipp oliwki i mleczka do ciała (świetnie można mieszać z nim oleje i ekstrakty); także przy tym już od lat pozostaję; jedynie dzieci używają lepszych szamponów, do przetłuszczających się włosów - w pon. zamówiłam Utrekam z czerwoną glinką (i tu podziękuję pięknie Anuli, której blog jest przy niektórych wyborach niezbędnym przewodnikiem
jedyne w co jestem w stanie zainwestować większe pieniądze to pielęgnacja twarzy i ust dla mnie (mąż mój dzielnie zużywa wszelkie kremy, które mi nie podpasowały
No właśnie ja też jeżeli chodzi o twarz to nie będę oszczędzać, reszta ciala jakoś przyjmuje mniej wyszukane składy, ale też ma swoje granice tolerancji A mydełko Dove (to granatowo-białe klasyczne) w takim razie polecam, fajny skład i działanie, z resztą sama sprawdź, naprawdę wyjątkowa kosteczka

Cytat:
anula, korah, promolcia, fryne, mhm dzięki za pocieszenie, ale niestety tonik użyłam tylko raz na rękę, bo byłam pewna że nie ma alkoholu, więc psiknęłam. i wtedy poczułam alkohol, to pobiegłam do pokoju po pudełko i zobaczyłam alkohol na 3 miejscu.
Zatem zwrot już odpada. Zmarnowałam pieniądze, a mogłam za te ponad 30 zł mieć albo wodę z bławatka albo balsam do twarzy z wanilią, a tak mam tonik z alkoholem za zawrotną kwotę, bo to tylko 30 ml

Napisałam do nich, ale pani mi nie odpisała jeszcze, choć wcześniej mi odpisywała nawet przed 22 godz, więc zobaczymy, czy odpisze w ogóle. A mam wątpliwości, bo na pytanie o datę ważności nie odpisała
Ja dostałam info z iwosa i mint, że wysłali. Boję się, co zobaczę w paczce od mint

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
i jak? zadowolona z niej jesteś?
Jestem zadowolona, ale używam glinek na różne sposoby, nie tylko jako typową maseczkę, ale dodaję też do produktow do mycia twarzy, czasem codziennie i wtedy widzę jej działanie bardziej, niż tak jednorazowo i do szamponów czasem dodaję, Jako maseczka jest bardzo delikatna ta glinka, ale ładnie rozświetla, łagodzi, wygoiła mi zajady w kącikach ust po jednej aplikacji na noc

Cytat:
Sklep mi odpisał, że jest im przykro, ale to nie ich wina, bo tak im producent podał i mają nadzieję, że jednak tonik mi będzie służył i pozdrawiają
To tak Cię probują zbyć trochę, nie podoba mi się to Pomylić się każdy może, ale żeby to tak potem zalatwiać, przecież to już poszło w eter

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ze względu na ograniczony budżet nie zrobiłam dużych zakupów w Londynie, ale kilka nabytków jest
1) serum rozświetlające Pukka - na opakowaniu jest napisane, że to serum z aloesem i miodem manuka. Jest to 100% prawdy, bo sok z alosu jest na pierwszym miejscu listy składników, a miód manuka na drugim. To prawdziwy wzór dla producentów kosmetyków. Chciałabym, żeby wszystkie kosmetyki tak rzetelnie informowały o swoim składzie.
2) krem do rąk w zestawie z balsamem do ust Erbario Toscano - firmy nie znam, ale skład w porządku. Krem się szybko wchłania, balsam jest delikatny, tylko pielęgnuje, nie jest błyszczykiem do ust.
3) dezodorant w kremie Soap Walla - zaciekawiła mnie konsystencja, krem nakłada się wprost ze słoiczka palcami pod pachę. Pachnie intensywnie olejkami eterycznymi (mięta, lawenda, róża). Raz go do tej pory użyłam i było ok.
Super, ciekawe te marki.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-04 o 17:09
Korah jest offline  
Stary 2013-12-04, 17:20   #3216
EmilaDz78
Zadomowienie

Do mnie doszła dzisiaj paczka z Maurelli z gratisowym kremem BB
Jednak serum BB brałam na spółę z Susabee i niestety zapłaciłam kwotę ze strony a Pani zaproponowała niższą i jeszcze miało być mydełko gratis ,ja sie i tak cieszę tylko głupio mi trochę przed Susabee,wstydziłam się upomnieć bo gratis i tak był mega

Dotarły też próbki herbfarmacy a o Ecospa ani widu ani ......

Dziewczyny na Wasze zakupy dostałam ślinotoku

Edytowane przez EmilaDz78
Czas edycji: 2013-12-04 o 17:44
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2013-12-04, 17:28   #3217
beeets
Zakorzenienie

Dziewczyny nie odpuszczę Mint Tak być nie może, pieniądze nie rosną na drzewach.
Nie chcę źle wróżyć, ale oby nie skończyło się jak u effe z biopiekno
jak u ciebie sprawa?

Korah, jak zamówiłaś produkty, które znasz, to nie będzie problemu

Emila, jak mogłaś się nie upomnieć umowa to umowa i tak ci się darmowa wysyłka należała, bo przekroczyłaś 150 zł, więc DDD nic nie tłumaczą
A Mikołaja dostałaś?

susabee, gdzie ty się podziewasz?? tyle atrakcji cię omija

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-04 o 17:33
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 17:46   #3218
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny nie odpuszczę Mint Tak być nie może, pieniądze nie rosną na drzewach.
jak u ciebie sprawa?

Emila, jak mogłaś się nie upomnieć umowa to umowa i tak ci się darmowa wysyłka należała, bo przekroczyłaś 150 zł, więc DDD nic nie tłumaczą
A Mikołaja dostałaś?

Wysyłka była darmowa tylko serum miało być za 156 i darmowe mydełko które też obiecałam susabee,no ale z pewnościa stratna nie jestem
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2013-12-04, 17:52   #3219
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Wysyłka była darmowa tylko serum miało być za 156 i darmowe mydełko które też obiecałam susabee,no ale z pewnościa stratna nie jestem
nie upomniałaś się o zniżkę -10% i o mydełko? może jednak napisz i jakoś się dogadaj

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:18   #3220
anula_ga
Zakorzenienie

Odpisała mi bardzo miła Pani z make me bio
Lada chwila koszt wysyłki zmienią na 10 zł
Napisała też, że kremy maja rok ważności, a mydełka 3 lata.
Stary 2013-12-04, 18:23   #3221
beeets
Zakorzenienie

Cytat:

tak jak pamiętałam

W Warszawie kupisz kremy make me bio stacjonarnie: Al. Jana Pawła II 43A lok. 29A, Pasaż Muranów (pierwsze piętro).
a tu ich sklep w necie. jest taniej niż u producenta
http://bioorganika.pl/kremy/581-oran...wej-60-ml.html

Ja mam dalej czarną serię. Chciałam kupić próbki płatne. Jest na stronie opcja, że wysyłają próbki za 3 zł. Chciałam złożyć zamówienie, a tam tylko opcje 10 zl PP i 15 zł Kurier. Napisałam do sklepu, a oni mi, że niby istnieje taka opcja za 3 zł, ale oni nie zmienią tego w wysyłce przy zamawianiu. Po co tak wprowadzają ludzi w błąd i nie szanują cudzego czasu Niektórzy nie nadają się do prowadzenia własnej firmy

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-04 o 18:27
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:28   #3222
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
dobrze wiedzieć, że jestem sama
Chyba nie jesteś?

Cytat:
moje zamówienie opłacone od razu w poniedziałek, a ma nadal status "przyjęte do realizacji".
Tegoroczne DDD nie jest dla mnie szczęśliwe
Ja opłaciłam w poniedziałek wieczorem, wczoraj odnotowali wpłatę. Może też jakiś próbek im jednak brakuje i dlatego tak opóźniają?

Cytat:
Z przesyłką za 10 zł mogłabym się skusić Spodobał mi się u nich jeszcze peeling do twarzy i płyn do mycia dla dzieci. Mają urocze opakowania

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-12-04 o 18:31
Kretka666 jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:31   #3223
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

W tkmaxxie byłam i widziałam mydlo Gamilla. W zestawie z kamienną mydelnicą i kremem do rąk za 139 pln. Ale rozbebeszone

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:44   #3224
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

melduje, ze dzis dotarlo do mnie zamowienie z mint ( 2 szampony w kosce sesa) oraz zamowienie ze skarbca natury. Musze ten sklep bardzo pochwalic. Kupowalam tylko odzywke do rzes Sante, dostalam ja w muslinowym opakowaniu do tego probke balsamu sylveco w uroczym woreczku i mile podziekowanie za zamowienie oraz adnotacje, ze moje zamowienie pakowal Tadziu
beets cos masz pecha z tymi zamowieniami z ddd. Ja bym skladala reklamcje na niezgodnosc towaru z oferta. Jakbys potrzebowala pomocy to pisz lubie takie akcje
Z pania z bio piekna jestesmy na drodze do rozwiazania konfilktu ( jednak wizja sprawy w sadzie chyba ja przestraszyla bo widzi, ze nie odpuscze i na kazdy jej kiepski argument mam dobra podstawe prawna na swoja korzysc ) takze czekam na final sprawy jak juz zamowienie zostanie zrealizowane to sie pochwale.
Anula myslalam, ze z Ciebie tfardzielka ale jednak nas nie zawiodlas dlugo sie opieralas, ale to jeszcze nie koniec kuszenia mozesz sprawdzic do kiedy ma date waznosci Twoja odzywka do rzes Sante? bo moja cos krotka mi sie wydaje
effa_j jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:53   #3225
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
W tkmaxxie byłam i widziałam mydlo Gamilla. W zestawie z kamienną mydelnicą i kremem do rąk za 139 pln. Ale rozbebeszone

To muszę zaglądać do mojego tkmaxxa bo z Gamilą bardzo się polubiłam ,nie wyobrażam sobie wieczornego oczyszczania twarzy bez Gamili
Ja bym nawet rozbebeszone wzieła tylko nie w tym miesiącu
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:55   #3226
Soph
Organizatorka

Cytat:
jak u ciebie sprawa?
niefajnie, że Cię tak zbyli
do mnie za to mieli czas napisać maila, że nie otrzymali wpłaty i proszą o wyjaśnienie i to dwa, rano po mailu z informacją o wysyłce i po 14stej.

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 043 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline  
Stary 2013-12-04, 18:57   #3227
EmilaDz78
Zadomowienie

Cytat:
nie upomniałaś się o zniżkę -10% i o mydełko? może jednak napisz i jakoś się dogadaj
Wysłałam mail z pytaniem czy wszystko aktualne(tam była cała korespondencja czyli jej propozycja) i Pani odpisała ze słowa dotrzyma i krem BB będzie w gratisie więc stwirdziłam że może faktycznie przesadziła z tą propozycją(-10% serum BB,mydło za 25zł i krem BB za 76zł ,razem ponad 110zł) i mi głupio się upominać nawet mi się jej zal zrobiło .ja naprawdę jestem zachwycona z tego prezentu
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:03   #3228
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
melduje, ze dzis dotarlo do mnie zamowienie z mint ( 2 szampony w kosce sesa) oraz zamowienie ze skarbca natury. Musze ten sklep bardzo pochwalic. Kupowalam tylko odzywke do rzes Sante, dostalam ja w muslinowym opakowaniu do tego probke balsamu sylveco w uroczym woreczku i mile podziekowanie za zamowienie oraz adnotacje, ze moje zamowienie pakowal Tadziu
beets cos masz pecha z tymi zamowieniami z ddd. Ja bym skladala reklamcje na niezgodnosc towaru z oferta. Jakbys potrzebowala pomocy to pisz lubie takie akcje
Z pania z bio piekna jestesmy na drodze do rozwiazania konfilktu ( jednak wizja sprawy w sadzie chyba ja przestraszyla bo widzi, ze nie odpuscze i na kazdy jej kiepski argument mam dobra podstawe prawna na swoja korzysc ) takze czekam na final sprawy jak juz zamowienie zostanie zrealizowane to sie pochwale.
brawa za zakupy

brawa dla Skarbca, to się nazywa sklep na medal

effa, a jednak pani z biopiekna poszła po rozum do głowy W razie czego będę pisać do ciebie o pomoc

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
do mnie za to mieli czas napisać maila, że nie otrzymali wpłaty i proszą o wyjaśnienie i to dwa, rano po mailu z informacją o wysyłce i po 14stej.
czyli mnie bezczelnie olewają

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Wysłałam mail z pytaniem czy wszystko aktualne(tam była cała korespondencja czyli jej propozycja) i Pani odpisała ze słowa dotrzyma i krem BB będzie w gratisie więc stwirdziłam że może faktycznie przesadziła z tą propozycją(-10% serum BB,mydło za 25zł i krem BB za 76zł ,razem ponad 110zł) i mi głupio się upominać nawet mi się jej zal zrobiło .ja naprawdę jestem zachwycona z tego prezentu
ok, rozumiem ja też bardzo jestem zadowolona z prezentów z Maurelii i w ogóle z tego sklepu. Dla mnie ten sklep to "odkrycie roku" i to wszystko dzięki susabee , bo to ona nam go wyszukała

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:04
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:04   #3229
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
pewnie Małgosi właśnie o to chodziło, że zielone kropki się nie łapią na promocje - ja tak mam, że jak dostanę kupony to jedyne produkty, które by mnie ewentualnie zainteresowały obkropkowane są

szampony essential bardzo fajne

kasę juz wydałaś, to można Cię olać... nienawidzę tego!
Tobie też proponuję przerzucenie się na hydrolaty - naprawdę polecam

ja się ślinię do love me green
mają promocję - jak się zrobi zakupy za 90 zł to dorzucają gratis małe kremy do pyska 30 ml na dzień i na noc za darmo (kosztują razem prawie 50zł).
a mi tak pasował krem na noc
mam ochotę na szampon (), odzywke i krem do rąk

edit:
oczywiście mini kremy mają po 15 ml (nie 30 jak napisałam) normalnie kosztują 24,90.
Mnie po tygodniu użytkowania strasznie zaczął męczyć ich zapach.
Jakoś ostatnio wrażliwa się zrobiłam. Zużyłam na razie próbeczki.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ze względu na ograniczony budżet nie zrobiłam dużych zakupów w Londynie, ale kilka nabytków jest
1) serum rozświetlające Pukka - na opakowaniu jest napisane, że to serum z aloesem i miodem manuka. Jest to 100% prawdy, bo sok z alosu jest na pierwszym miejscu listy składników, a miód manuka na drugim. To prawdziwy wzór dla producentów kosmetyków. Chciałabym, żeby wszystkie kosmetyki tak rzetelnie informowały o swoim składzie.
2) krem do rąk w zestawie z balsamem do ust Erbario Toscano - firmy nie znam, ale skład w porządku. Krem się szybko wchłania, balsam jest delikatny, tylko pielęgnuje, nie jest błyszczykiem do ust.
3) dezodorant w kremie Soap Walla - zaciekawiła mnie konsystencja, krem nakłada się wprost ze słoiczka palcami pod pachę. Pachnie intensywnie olejkami eterycznymi (mięta, lawenda, róża). Raz go do tej pory użyłam i było ok.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:05   #3230
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Do mnie tez przyszło upomnienie dziś rano, a pieniądze przelałam wczoraj, zamówienie złozylam przedwczoraj wieczorem, czyli od złożenia zamówienia przypominają o płatności po 36 godzinach przy czym w ciągu tego czasu minęły 2 nocki i tylko 12 godzin dnia. Drugie już nie przyszło, tylko info, że wyslali paczkę, niecierpliwi jacyś i do tego ta akcja z Beeets, z jednej strony skorzystałam z rabatu, darmowej przesyłki, z drugiej chyba będzie lekki niesmak.
Korah jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:12   #3231
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
jak u ciebie sprawa?

A Mikołaja dostałaś?

Cytat:
susabee, już dawno to wynalazła i nawet podała sklep z tymi produktami na DDD.
jadzia jadzia sobie nawet zamówiła krem z pomarańczą.
W pracy byłam, żeby zarobić na te wszystkie atrakcje i zachciewajki
Wynalazłam też to na DDD, ale nie wiem, czy ktoś się skusił http://greenfamily.pl/pl/producer/Organic-Goodies/450
(tonik jest chyba bez alko )
Effa_j- mnie też Tadzio obsługuje
A mnie kazali odesłać maseczkę Phenome na mój koszt
Promolcia- jak gamila do twarzy się spisuje?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Anula myslalam, ze z Ciebie tfardzielka ale jednak nas nie zawiodlas dlugo sie opieralas, ale to jeszcze nie koniec kuszenia mozesz sprawdzic do kiedy ma date waznosci Twoja odzywka do rzes Sante? bo moja cos krotka mi sie wydaje
Ja nic nie chciałam mówić, ale wiedziałam, że Anula nie przepuści DDD

Edytowane przez susabee
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:18
susabee jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:20   #3232
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Do mnie tez przyszło upomnienie dziś rano, a pieniądze przelałam wczoraj, zamówienie złozylam przedwczoraj wieczorem, czyli od złożenia zamówienia przypominają o płatności po 36 godzinach przy czym w ciągu tego czasu minęły 2 nocki i tylko 12 godzin dnia. Drugie już nie przyszło, tylko info, że wyslali paczkę, niecierpliwi jacyś i do tego ta akcja z Beeets, z jednej strony skorzystałam z rabatu, darmowej przesyłki, z drugiej chyba będzie lekki niesmak.
ich polityka jest taka "kaska na stół i pa"

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez susabee Pokaż wiadomość
Wynalazłam też to na DDD, ale nie wiem, czy ktoś się skusił http://greenfamily.pl/pl/producer/Organic-Goodies/450

już to przerabiłam, nie wierzę już w takie bajki

a czemu odsyłasz? rozkodowali ci i okazała się przeterminowana? nieładnie, kolejny sklep rozczarowuje

w niektórych sklepach: podnosili ceny książek moment przed DDD i anulowali zamówienia albo dublowali, a w końcu w wielu padły serwery

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:22
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:22   #3233
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

tak jak pamiętałam

W Warszawie kupisz kremy make me bio stacjonarnie: Al. Jana Pawła II 43A lok. 29A, Pasaż Muranów (pierwsze piętro).
a tu ich sklep w necie. jest taniej niż u producenta
http://bioorganika.pl/kremy/581-oran...wej-60-ml.html

Ja mam dalej czarną serię. Chciałam kupić próbki płatne. Jest na stronie opcja, że wysyłają próbki za 3 zł. Chciałam złożyć zamówienie, a tam tylko opcje 10 zl PP i 15 zł Kurier. Napisałam do sklepu, a oni mi, że niby istnieje taka opcja za 3 zł, ale oni nie zmienią tego w wysyłce przy zamawianiu. Po co tak wprowadzają ludzi w błąd i nie szanują cudzego czasu Niektórzy nie nadają się do prowadzenia własnej firmy
naprawdę masz jakiegoś niefarta
dzięki wielkie za namiar na sklep stacjonarny
Cytat:
Chyba nie jesteś?

Ja opłaciłam w poniedziałek wieczorem, wczoraj odnotowali wpłatę. Może też jakiś próbek im jednak brakuje i dlatego tak opóźniają?

Z przesyłką za 10 zł mogłabym się skusić Spodobał mi się u nich jeszcze peeling do twarzy i płyn do mycia dla dzieci. Mają urocze opakowania
no jasne, że chciałam napisac tak, jak Ty napisałaś

Cytat:

lepiej się wybierz do tego sklepu na jana pawła, której namiar Beeets dała

do mnie doszła na razie tylko przesyłka ze skarbca natury - i to jest sklep z prawdziwą klasą
zawsze w środku piękna karteczka z imieniem osoby pakującej, piękne woreczki z organzy na próbki, no i zawsze próbki.
wszystko dopracowane w najmniejszych detalach
teraz zamawiałam tylko płyn do higieny intymnej a i tak dostałam dwie fajne próbki - kremu organic people i balsamu do ciała z chili biofficina

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:23
anula_ga jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:33   #3234
susabee
Wtajemniczenie

Cytat:
ich polityka jest taka "kaska na stół i pa"

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

już to przerabiłam, nie wierzę już w takie bajki

a czemu odsyłasz? rozkodowali ci i okazała się przeterminowana? nieładnie, kolejny sklep rozczarowuje

w niektórych sklepach: podnosili ceny książek moment przed DDD i anulowali zamówienia albo dublowali, a w końcu w wielu padły serwery
Właśnie nie- data jest dobra, ale ma dziwny zapach jakiegoś środka do dezynfekcji, a ta róża, co zwykle ją tam wyczuwam, to gdzieś daleko, daleko w tle...
susabee jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:33   #3235
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
To muszę zaglądać do mojego tkmaxxa bo z Gamilą bardzo się polubiłam ,nie wyobrażam sobie wieczornego oczyszczania twarzy bez Gamili
Ja bym nawet rozbebeszone wzieła tylko nie w tym miesiącu
Emilia, tak Ci służy to mydełko? Bo mam na nie ochotę, ale cena jak na mydło w kostce poraża nawet mnie, a lubię wydawać na kosmetyki Powiesz coś więcej, faktycznie jest takie cudowne, jak piszą na stronie? Bo tam piszą co innego, a recenzje na KWC głoszą zupełnie coś odmiennego. Mam dylemat
Stary 2013-12-04, 19:35   #3236
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
ale sie zgrałysmy z chwaleniem skarbca
mi tez często Tadek pakuje dzisiaj dostałam paczke zapakowaną przez Renatę.
strasznie mnie te karteczki zawsze zachwycają!

odzywka sante ma datę do 06/14

co do biopiękna jesteśmy z Ciebie dumne!
Nie będzie biopiękno Effci podskakiwać!

Ale ja przecież byłam bardzo grzeczna w DDD - tylko płyn, szamponik i dwa mydełka wzięłam
Cytat:
no wiesz co...... to już szczyt, żeby domagać się wyjaśnień!
co im napisałaś????
Cytat:
W pracy byłam, żeby zarobić na te wszystkie atrakcje i zachciewajki
Effa_j- mnie też Tadzio obsługuje
Promolcia- jak gamila do twarzy się spisuje?

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Ja nic nie chciałam mówić, ale wiedziałam, że Anula nie przepuści DDD
oj tam, oj tam - grzeczna byłam
teraz gorzej

i co? zarobiłaś na powtórkę z DDD?

Mam wielka ochotę wybrać się do tego pasażu co Beeets podała, ale normalnie sie boję........
Stary 2013-12-04, 19:37   #3237
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie nie- data jest dobra, ale ma dziwny zapach jakiegoś środka do dezynfekcji, a ta róża, co zwykle ją tam wyczuwam, to gdzieś daleko, daleko w tle...
i zwrócą ci pieniądze, ale za wysyłkę już nie

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:37   #3238
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
ale kasę za przesyłkę Ci zwrócą????
Stary 2013-12-04, 19:40   #3239
beeets
Zakorzenienie

Cytat:

co im napisałaś????

Mam wielka ochotę wybrać się do tego pasażu co Beeets podała, ale normalnie sie boję........
sklep Mint to porażka po całości

idź, idź tam patrz jaki cudny peeling migdałowy
http://bioorganika.pl/maseczki-i-gli...rzy-60-ml.html

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-12-04, 19:43   #3240
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
ale sie zgrałysmy z chwaleniem skarbca
mi tez często Tadek pakuje dzisiaj dostałam paczke zapakowaną przez Renatę.
strasznie mnie te karteczki zawsze zachwycają!

odzywka sante ma datę do 06/14

co do biopiękna jesteśmy z Ciebie dumne!
Nie będzie biopiękno Effci podskakiwać!

Ale ja przecież byłam bardzo grzeczna w DDD - tylko płyn, szamponik i dwa mydełka wzięłam

co im napisałaś????

oj tam, oj tam - grzeczna byłam
teraz gorzej

i co? zarobiłaś na powtórkę z DDD?

Tadzia trzeba chwalic stara sie chlopina jak moze trzeba stawiac ten sklep za wzor wszystkim innym, obsluga na bardzo wysokim poziomie
Oczywiscie lepiej ze mna nie zadzierac bo marny los Pani z biopiekna chyba juz nerwowo nie wytrzymala napiecia az w koncu przystala na moje W sumie innego wyjscia nie miala W pacie tez juz mnie wszystkie panie znajaale to w sumie nie ich wina tylko ich prymitywnego systemu obslugujacego sklep
Anula skoro bylas taka grzeczna to wypatruj tam mikolaja jutro albo w piatek

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-12-04 o 19:46
effa_j jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
burt's bees, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, naturalne, pielęgnacja naturalna, pszczeli, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości