Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-09-23, 14:48   #331
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jeśli Zai zrezygnuje - ja chętnie przejmę
Małgosia - buteleczka jest Twoja
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2013-09-23, 15:16   #332
bleedingsun
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Bosze, przez ciebie też pozamiawiałam trochę próbek . Fajnie, że mają darmową wysyłkę
Jam niewinna

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2013-09-23, 15:18   #333
Rayne
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja własnie zwiększyłam odrobinę ilość kwasu w samoróbce (wcześniej było ok. 15 %) i teraz działa tak fantastycznie, że dałam sobie spokój z NuFountain na razie.
Mnie ostatnio wszelkie samoróbki podrażniają Dlatego chwilowo ograniczam się jednak do gotowców, coś nie mam szczęścia obecnie do samorobionych kosmetyków (oprócz półproduktów w stanie "niezmieszanym", np. do olejowania włosów).

Cytat:
jeśli Zai zrezygnuje - ja chętnie przejmę
Super, Małgosiu
Dziś wracam z pracy późno, także jutro w okolicach wczesnopopołudniowych zrobię wyliczenia, wyślę dane i zamawiamy
Stary 2013-09-23, 15:25   #334
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Naturmedicin daje 25% zniżki na xlash - zamiast 199 można kupić za 150
kod: NAT10LAT

ja nie do końca polecam, ale może ktoś chętny jest.
Stary 2013-09-23, 18:34   #335
iivii
Raczkowanie

Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:

rozumiem, że na włosach go nie testowałaś.
Z kazdej strony wachalam ten olejek i dla mnie to on w ogole zapachu nie ma :p

I jeszcze pochwale wam sie moimi probkami zakupionymi przy okazji darmowej dostawy na iwos (sylveco to gratisy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1379954365279.jpg (62,1 KB, 39 załadowań)
iivii jest offline  
Stary 2013-09-23, 19:04   #336
anula_ga
Zakorzenienie

Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ

Cytat:

I jeszcze pochwale wam sie moimi probkami zakupionymi przy okazji darmowej dostawy na iwos (sylveco to gratisy)
dziękuję.
daj znać jak herbfarmacy
Stary 2013-09-23, 19:41   #337
beeets
Zakorzenienie

Dot.: Re: Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ

Cytat:

ja pochwalę mydła le petite olivier (mydło prowansalskie), mam i z mandarynką i z werbeną. teraz używam z mandarynką. piękny zapach, odświeża, nie wysusza skóry.
również balsam do ciała urban rituelle kokos z miodem mnie zaskoczył, bo rano się wysmarowałam i jeszcze teraz czuję

promolcia, jak twoje zamówienie z locri?

bleedingsun, piękne i smaczne zakupy

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2013-09-23 o 20:04
beeets jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:03   #338
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
H&b zaczyna mnie drażnić.......
Najpierw pobierają mi z konta zagadkową kwotę, po moim zapytaniu przysyłają maila o produktach niedostępnych pisząc, że jeśli z nich nie zrezygnuje doślą mi je na własny koszt. Rezygnuję z nich. Przysyłają mi maila, że przyjęli do wiadomości moją rezygnację, że usuwają te przedmioty z listy mojego zamówienia, a resztę już wysłali.
Gdyby to był koniec historii byłoby ok. Ale to nie jest koniec
Wyobraźcie sobie, że oni nadal są nastawieni na dosłanie mi tych produktów, z których zrezygnowałam, bo zablokowali mi na koncie kwotę za jeden z nich widocznie ten jeden z wcześniej niedostępnych teraz się pojawił i chcą mi za niego kasę ściągnąć a wiadomo, że jak zaczną mi ściągać i oddawać to będą różnice kursowe poza tym ja płacę zwykłą kartą, nie kredytową, więc nie mogą mi na nią kasy zwrócić tylko muszą przelać na konto! Jak przeleją na konto to mi bank ściąga prowizję za przelew w innej walucie a jak mi spróbują zwrócić na kartę to całe tygodnie będę im tłumaczyć, że nic nie dostałam, że pieniądze wiszą w nicości bankowe i że maja mi oddać na konto! Tak czy inaczej będę w plecy
Przykro mi Tak niestety często działają duże sklepy internetowe. Wydaje mi się, że nie ze złej woli tylko z powodu niezbyt dobrego systemu.
Możliwe, że nie wyślą Ci wcale tych rzeczy, z których zrezygnowałaś tylko za kilka dni kasę po prostu odblokują.
A czy oni zapytali Cię w automatycznym mailu (merlin wysyła np. takie maile) czy chcesz poczekać na resztę zamówienia, czy sama się z nimi kontaktowałaś?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
hej hej
melduneczek

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Doszły moje owsianki
Jak ktoś mi powie do czego służy ta rzecz podobna do długopisu, ale zakończona kawałkiem gumy to będę wdzięczna

Zamówiłam szampon Green People i 2 próbki kremów Herbfarmacy na Naturisimo
Smakowicie wyglądają

Cytat:
Jak ma gumke na koncu to moze do tabletow zamiast palca

I chyba rozgryzlam wrzucanie zdjec z telefonu
Same wspaniałości

Cytat:

Te też mi się podobają

Doszły dzisiaj do mnie 2 szampony i 2 odżywki Dr. Organic z H&B.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4240.jpg (78,5 KB, 41 załadowań)
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:06   #339
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

Anula, czyli wypatruj naszego zamówienia

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:30   #340
olaola1
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
w tygodniu będę w mazidłach więc jeśli ktoś potrzebuje coś małego to niech da znać do jutra
napalam się na ten gadżet...szkoda, że taki drogaśny
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...cleansing.html
przypomniałaś mi, że jakieś półtora roku temu kupiłam to coś i leży zapakowane w pudełku ciągle się zastanawiałam czy użyć, czy kupić jakąś z tych tańszych, np.:
Stary 2013-09-23, 20:34   #341
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
przypomniałaś mi, że jakieś półtora roku temu kupiłam to coś i leży zapakowane w pudełku ciągle się zastanawiałam czy użyć, czy kupić jakąś z tych tańszych, np.:
polecam ci to użyć jak najszybciej, bo sprzęt nieużywany niestety się psuje

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-09-23, 20:52   #342
promolcia
Zadomowienie

gratuluję pięknych nabytków

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Mi już trochę przeszło. Chciałam sobie kupić pół roku temu. Jednak cena powala...
Próbowałaś gąbeczek Calypso?
używam regularnie od ok roku

Cytat:
a nie wydaje się że taka KLIK szczoteczka lub nawet taka KLIK da bardzo zbliżony efekt?
Jestem strasznie sceptyczna. Różnica (poza ceną polega przede wszystkim na emisji fal (drgań) sonicznych... różnica identyczna jak między klasyczną a elektryczną szczoteczką do zębów
Każdy dentysta powie, że elektryczna lepiej oczyszcza, ale tylko dlatego, że się nie trzeba tak przykładać do szczotkowania jakby się człowiek przyłożył, to zwykłą szczotką może osiągnąć równie dobre efekty.
zgadzam się, że efekty mogą być podobne...mimo wszytko chciałabym się przekonać na własnej skórze
to jest bardziej problem tego co w mojej głowie ...taką szczoteczkę za 9 zł to zaraz mogę nabyć i nie sprawi mi ona tyle radochy co zakup gadżetu, na który musiałabym trochę pooszczędzać...lubię ten czas oczekiwania... moge wtedy podumać czy napewno jest mi ona potrzebna...podrażnić męża, żeby się dołożył...śnić o niej po nocach nienormalna jestem! wiem

Cytat:
jak ja bym chciała byc w mazidłach!!!
swojego czasu kilka razy w miesiącu u nich zamawiałam, miałam w lodówce więcej ich produktów niz jedzenia
a jak tam jest?? Mozna pooglądać, czy tylko odbierasz i nic nie widzisz?
niestety nic nie można pomacać, stajesz przed blaszanymi drzwiami, przez domofon podajesz nazwisko i po chwili wynoszą paczkę...nawet jak ciekawskim wzrokiem próbuje się oganąć co się kryje za tymi magicznymi drzwiami to nie ma tam nic...oprócz schodów na górę

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, nie zauważyłam, ze jest nowy wątek już. Tamten strasznie się ciąąąągnął, ale to pewnie dlatego, że ja tylko 22 posty nastukałam. Melduję, że maseczka ocean clay face mask z planeta organika jest super. Na razie nie chcę zapeszać, ale być może jest fajniejsza niż balm balm. Muszę jej jeszcze trochę poużywać.

Wczoraj tak w ogóle byłam w mydlarni wrocławskiej po świeczki i nie mogę patrzeć na te kolosalne przebitki cenowe kosmetyków naturalnych. Ja rozumiem, że każdy chce zarobić, ale bez przesady.
w zeszłym tygodniu odkryłam stacjonarną zielarnie z bardzo szerokim ruskim asortymentem...niestety szampony i odżywki natura siberica były po 35 zl...o inne produkty bałam się pytać

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

ja pochwalę mydła le petite olivier (mydło prowansalskie), mam i z mandarynką i z werbeną. teraz używam z mandarynką. piękny zapach, odświeża, nie wysusza skóry.
również balsam do ciała urban rituelle kokos z miodem mnie zaskoczył, bo rano się wysmarowałam i jeszcze teraz czuję

promolcia, jak twoje zamówienie z locri?

bleedingsun, piękne i smaczne zakupy
właśnie dziś odebrałam z poczty

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-09-23 o 20:54
promolcia jest offline  
Stary 2013-09-23, 21:13   #343
beeets
Zakorzenienie

Cytat:

i czy jest dokładnie to, co chciałaś?

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-09-23, 21:16   #344
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
gratuluję pięknych nabytków

używam regularnie od ok roku

zgadzam się, że efekty mogą być podobne...mimo wszytko chciałabym się przekonać na własnej skórze
to jest bardziej problem tego co w mojej głowie ...taką szczoteczkę za 9 zł to zaraz mogę nabyć i nie sprawi mi ona tyle radochy co zakup gadżetu, na który musiałabym trochę pooszczędzać...lubię ten czas oczekiwania... moge wtedy podumać czy napewno jest mi ona potrzebna...podrażnić męża, żeby się dołożył...śnić o niej po nocach nienormalna jestem! wiem

niestety nic nie można pomacać, stajesz przed blaszanymi drzwiami, przez domofon podajesz nazwisko i po chwili wynoszą paczkę...nawet jak ciekawskim wzrokiem próbuje się oganąć co się kryje za tymi magicznymi drzwiami to nie ma tam nic...oprócz schodów na górę

w zeszłym tygodniu odkryłam stacjonarną zielarnie z bardzo szerokim ruskim asortymentem...niestety szampony i odżywki natura siberica były po 35 zl...o inne produkty bałam się pytać

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Ciekawe skojarzenia mam po tym opisie
Co do szczoteczki to mam to samo
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2013-09-23, 21:53   #345
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Przykro mi Tak niestety często działają duże sklepy internetowe. Wydaje mi się, że nie ze złej woli tylko z powodu niezbyt dobrego systemu.
Możliwe, że nie wyślą Ci wcale tych rzeczy, z których zrezygnowałaś tylko za kilka dni kasę po prostu odblokują.
A czy oni zapytali Cię w automatycznym mailu (merlin wysyła np. takie maile) czy chcesz poczekać na resztę zamówienia, czy sama się z nimi kontaktowałaś?

ależ to pięknie wygląda
super, że do Ciebie już doszło
przysłali mi maile o brakujących produktach i napisali, że jesli nie odpiszę, że z nich rezygnuję, to przyjmą, że nadal chcę te produkty i doślą mi je na swój koszt.
Odpisałam, że z nich rezygnuję, oni potwierdzili przyjecie mojej rezygnacji a potem zablokowali mi kasę za jeden z nich
zwodziarze
Cytat:

Anula, czyli wypatruj naszego zamówienia
już mi soczewki wysychają od tego wypatrywania
nasze będzie później, bo bujali się z tymi brakującymi i wysłali dopiero 3 dni po złożeniu zamówienia..... ale mam nadzieję, że w tym tygodniu będą!
Cytat:

łeeeeeee........ to już nie chcę tak jechać

matko! a za wejście do zielarni nie pobierali opłat?
wrzuc zdjęcia dr.organica koniecznie
Stary 2013-09-23, 22:11   #346
milka-pilka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
ależ to pięknie wygląda
super, że do Ciebie już doszło
przysłali mi maile o brakujących produktach i napisali, że jesli nie odpiszę, że z nich rezygnuję, to przyjmą, że nadal chcę te produkty i doślą mi je na swój koszt.
Odpisałam, że z nich rezygnuję, oni potwierdzili przyjecie mojej rezygnacji a potem zablokowali mi kasę za jeden z nich
zwodziarze

Acha. Czyli z założenia działają profesjonalnie, gorzej w praktyce. Ja myślę, że nie wyślą już tych produktów, z których zrezygnowałaś, a kasę odblokują za kilka dni.
A propos zagranicznych sklepów netowych - rok temu przed gwiazdką chciałam zamówić kosmetyki z amerykańskiej strony Bobbi Brown zapłacić swoją kartą, ale podać dane do wysyłki w Stanach. Sklep Bobbi zablokował mi kasę, a potem napisali, że nie mogą zaakceptować mojej karty - bo akceptują karty tylko z USA Kasę blokowali mi przez 2 czy 3 tyg. aż dzwoniłam do swojego banku z pytaniem czy to normalne. Odblokowali ją ostatniego dnia, kiedy mijał termin "prawnego blokowania". Wbrew pozorom polskie sklepy internetowe mają wysoki poziom obsługi klienta.
milka-pilka jest offline  
Stary 2013-09-23, 22:27   #347
olaola1
Zadomowienie

Cytat:
polecam ci to użyć jak najszybciej, bo sprzęt nieużywany niestety się psuje
właśnie wyszłam z założenia, że to nie kosmetyk i się nie przeterminuje , jutro jej poszukam i sprawdzę chociaż czy działa

Cytat:
miałam podobnie (oprócz męża przed którym trzeba było schować nabytek), tylko jak juz zaspokoiłam chęć posiadania, to teraz dalej się zastanawiam czy jest mi potrzebna, ale na swoją obronę - jestem dzieckiem stanu wojennego, które stało w gigantycznych kolejkach np. po ser zółty, a potem jedząc z nim kanapkę zsuwało ser, wsuwając sam chleb z masłem, a plaster sera w całości na końcu.
Stary 2013-09-23, 23:07   #348
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie

Cytat:
Tam były za ponad 40zł.

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline  
Stary 2013-09-23, 23:22   #349
promolcia
Zadomowienie

Cytat:

i czy jest dokładnie to, co chciałaś?
tak, dostałam arganki

Cytat:
właśnie wyszłam z założenia, że to nie kosmetyk i się nie przeterminuje , jutro jej poszukam i sprawdzę chociaż czy działa

miałam podobnie (oprócz męża przed którym trzeba było schować nabytek), tylko jak juz zaspokoiłam chęć posiadania, to teraz dalej się zastanawiam czy jest mi potrzebna, ale na swoją obronę - jestem dzieckiem stanu wojennego, które stało w gigantycznych kolejkach np. po ser zółty, a potem jedząc z nim kanapkę zsuwało ser, wsuwając sam chleb z masłem, a plaster sera w całości na końcu.

próbując sobie wytłumaczyć, że ponad 6 stów za szczoteczke do mycia twarzy to jednak zbyt gwiazdorska jak dla mnie fanaberia jestem na etapie poszukiwania dla niej alternatywy...i myślę, że uda mi się coś znaleźć...
np. http://www.truthinaging.com/ultra-clear-facial-brush

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tam były za ponad 40zł.
zdzierstwo !!!!

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-09-24 o 01:11
promolcia jest offline  
Stary 2013-09-24, 06:42   #350
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
he he... drogocenne wspólne wspomnienia...

Cytat:
próbując sobie wytłumaczyć, że ponad 6 stów za szczoteczke do mycia twarzy to jednak zbyt gwiazdorska jak dla mnie fanaberia jestem na etapie poszukiwania dla niej alternatywy...i myślę, że uda mi się coś znaleźć...
np. http://www.truthinaging.com/ultra-clear-facial-brush
Świetnie Ciebie rozumiem... a tą szczotkę Olay za niecałe 20$ jedna wizazanka zachwala

mhm0808 jest offline  
Stary 2013-09-24, 08:34   #351
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:

Acha. Czyli z założenia działają profesjonalnie, gorzej w praktyce. Ja myślę, że nie wyślą już tych produktów, z których zrezygnowałaś, a kasę odblokują za kilka dni.
A propos zagranicznych sklepów netowych - rok temu przed gwiazdką chciałam zamówić kosmetyki z amerykańskiej strony Bobbi Brown zapłacić swoją kartą, ale podać dane do wysyłki w Stanach. Sklep Bobbi zablokował mi kasę, a potem napisali, że nie mogą zaakceptować mojej karty - bo akceptują karty tylko z USA Kasę blokowali mi przez 2 czy 3 tyg. aż dzwoniłam do swojego banku z pytaniem czy to normalne. Odblokowali ją ostatniego dnia, kiedy mijał termin "prawnego blokowania". Wbrew pozorom polskie sklepy internetowe mają wysoki poziom obsługi klienta.
z założenia tak
wiesz, zablokowana kwota, ale wkurza
no to fajny ten sklep nie ma co!
ja w pl sklepach nie płacę kartą, więc nie mam porównania, ale wierzę na słowo.
może jest tak dlatego, że pl sklepy jednak dużo mniej klientów mają, więc można liczyć na bardziej indywidualne podejście.
Stary 2013-09-24, 08:54   #352
effa_j
Wtajemniczenie

nie pamietam ale ktoras z was chciala mini zestaw z herbfarmacy donosze, ze na iwos zestawy przecenione na 50%
czekam na mojego iherba juz 2 tydzien bleedingsun ile szla twoja przesylka?
effa_j jest offline  
Stary 2013-09-24, 08:58   #353
anula_ga
Zakorzenienie

H&B to jednak cieniasy.

Wyobraźcie sobie, że pomimo mojej reakcji na zablokowanie kwoty za produkt, z którego rezygnacje przyjęli, własnie pobrali mi za niego kasę z konta. A najlepsze jest to, że zrobili mi blokadę na kolejny produkt, z którego równiez zrezygnowałam.
Stary 2013-09-24, 09:14   #354
bleedingsun
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie pamietam ale ktoras z was chciala mini zestaw z herbfarmacy donosze, ze na iwos zestawy przecenione na 50%
czekam na mojego iherba juz 2 tydzien bleedingsun ile szla twoja przesylka?
Około 2 tygodni

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2013-09-24, 09:55   #355
Zapytanko
Przyczajenie

dziewczyny wchodze bez pytania i w butach, ale ja to nowa jestem
i od razu z prosba, doradzcie mi prosze, bo widze, ze Wy super obeznane w temacie, Jakis 1,2 fajne naturalne podklady....ja mialam juz jeden z alverde, ale nie spelnil absolutnie moich oczekiwan...poleccie mi prosze cos, bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam (skora mieszana)
Zapytanko jest offline  
Stary 2013-09-24, 10:10   #356
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Zapytanko Pokaż wiadomość
i od razu z prosba, doradzcie mi prosze, bo widze, ze Wy super obeznane w temacie, Jakis 1,2 fajne naturalne podklady....ja mialam juz jeden z alverde, ale nie spelnil absolutnie moich oczekiwan...poleccie mi prosze cos, bede bardzo wdzieczna, pozdrawiam (skora mieszana)
hej
wchodzić, wchodzić
lavera i living nature.
chyba najciekawsze i mające najlepsze opnie wśród płynnych naturalnych.
bourjouis detox też świetny, ale dla niektórych za tępy.

w ogóle to polecam minerały
Stary 2013-09-24, 10:12   #357
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
witaj
a masz jakieś swoje ulubieńce wśród naturalnych?

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2013-09-24, 10:25   #358
Zapytanko
Przyczajenie

dziekuje Wam za mile przyjecie!!!!
myslalam o tym:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ungsfluid.html
co Wy na to?dlaczego ma taka "zla" opinie?tak malo punktow?
Zapytanko jest offline  
Stary 2013-09-24, 10:37   #359
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje Wam za mile przyjecie!!!!
myslalam o tym:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ungsfluid.html
co Wy na to?dlaczego ma taka "zla" opinie?tak malo punktow?
ja niestety go nie znam, więc nie pomogę.

zapomniałam Wam napisac, że na biolanderze kilka produktów alepii w promocji

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-09-24 o 10:39
anula_ga jest offline  
Stary 2013-09-24, 12:42   #360
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
H&B to jednak cieniasy.

Wyobraźcie sobie, że pomimo mojej reakcji na zablokowanie kwoty za produkt, z którego rezygnacje przyjęli, własnie pobrali mi za niego kasę z konta. A najlepsze jest to, że zrobili mi blokadę na kolejny produkt, z którego równiez zrezygnowałam.
Anula to chyba jakies fatum zamowilam krem z retinolem i czekam na niego i czekam, wchodze na maila i patrze na potwierdzenie wysylki a oni wyslali mi tylko gratis pobierajac oplate za przesylke

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Około 2 tygodni
dzieki za info
effa_j jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
burt's bees, kosmetyki ekologiczne, kosmetyki naturalne, naturalne, pielęgnacja naturalna, pszczeli, zbiory kosmetyczne

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości