Blond tragedia... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-22, 12:41   #31
Dbam o zdrowie
Przyczajenie

Dot.: Blond tragedia...

Hej, wypróbuj farby ziołowe firmy Herbatint. Ja używam koloru piaskowy blond i jestem bardzo zadowolona. Moim zdaniem właśnie takie piaskowe,złore blondy będą Ci odpowiadać. Na tym zdjęciu z bardzo jasnymi włosami widać Twoje oczy,twarz- ten jasny kolor podkreślił kolor tęczówki i wyglądasz dziewczęco- moim zdaniem tragedii nie było, za to na tym drugim zdjęciu zrobiłaś z siebie szarą mysz- Twoja twarz zginęła i wyglądasz nijako po prostu...Masz ładną buzię,ale brązy Ci nie pasują!!!
Dbam o zdrowie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 11:47   #32
kapiole
Raczkowanie

ojej powaznie lepiej ci jest w ciemniejszych strasznie mlodo w nich wygladasz jak bys miala z 15 lat a w tym blodzie niestety bardzooo ci lat dodaje.
kapiole jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 21:13   #33
izga88
Zakorzenienie

Wg mnie na tym drugim zdjęciu wyglądasz bardzo dobrze bo ten biały blond to tragedia!.
Stary 2013-12-29, 19:15   #34
Wielorybik
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Blond tragedia...

Witam serdecznie!
Jestem nowa na forum i mam nadzieję, że umieściłam mój post w dobrym wątku, dużo się naszukałam zanim to zrobiłam. Wczoraj sięgnęłam po farbę Color&Soin odcień 9n, miała ona dobre opinie. Marzyłam o pięknym złoto-miodowym jasnym blondzie, a to co otrzymałam ma się nijak do tego Ostatni raz farbowałam włosy roku temu u fryzjera na kolor podobny do mojego naturalnego - taki ciemny, mysi blond, źle się w nim czułam, jednak po paru miesiącach po farbie nie było śladu. No i włoski sobie rosły i żyły, aż do wczoraj :c Piszę do Was, ponieważ nie wiem co teraz począć. Wybrałam farbę nietanią przekonana, że będzie ładnie, a tu kiszka :< Mało tego to pierwsza farba, po której zastosowaniu skóra głowy mnie lekko piekła, przez co ciężko było mi usnąć, mimo iż producent zapewnia, że ryzyko podrażnienia jest minimalne
To teraz do rzeczy, włosy, które kiedyś tam były farbowane/rozjaśniane nie złapały farby prawie w ogóle ;_; a odrost zamiast miodowego blondu poziom 9 jak dla mnie tylko zmienił się jego kolor, a nie jasność - są rudawe. Nie wiem jaką farbę teraz nałożyć, aby wyrównać kolor i pozbyć się tego rudego czegoś :< Niedługo Sylwester, a ja mam krzywdę na głowie ;_; Do tego ten rudy niezbyt chce się zmywać przy myciu głowy
W załącznikach zamieszczam zdjęcie przed farbowaniem (1) , zdjęcia po farbowaniu (2, 3, 4, 5) i wymarzonego koloru.
Proszę o pomoc :c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC281863.jpg (58,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chlip.jpg (66,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC291881 kopia.jpg (48,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC291882 kopia.jpg (54,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chlipu.jpg (23,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg album-cover-kyary-pamyu-pamyu-moshi-moshi-harajuku.jpg (136,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z11313001Q,John-Frieda-Full-Repair---dla-zmeczonych-wlosow.jpg (51,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1426357_717681208260099_1739742517_n.jpg (69,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koloryoooo.jpg (38,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury-dlugie-355.jpg (22,9 KB, 8 załadowań)
Wielorybik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 13:41   #35
Studenckamodnisia
Raczkowanie

GG do Studenckamodnisia

Zdecydowanie teraz wyglądasz świeżej. Tak jak pisały dziewczyny wyżej - naturalniej. Jeśli naprawdę źle się czujesz w takich ciemnych, to poczekaj miesiąc i jeśli dalej będzie Ci niekomfortowo to zrób delikatne pasemka

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Czyli mam rozumieć, że chciałabyś ten RUDY na końcu? Jeśli tak, to kiedyś farbowałam włosy na taki kolor również farbą z Garniera, ale dla dobrego efektu polecałabym wizytę u fryzjera. Pamiętaj, że rudy się strasznie szybko wypłukuje. Daj znać, czy dobrze zrozumiałam posta - wtedy podeślę numer farby

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Wielorybik Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Jestem nowa na forum i mam nadzieję, że umieściłam mój post w dobrym wątku, dużo się naszukałam zanim to zrobiłam. Wczoraj sięgnęłam po farbę Color&Soin odcień 9n, miała ona dobre opinie. Marzyłam o pięknym złoto-miodowym jasnym blondzie, a to co otrzymałam ma się nijak do tego Ostatni raz farbowałam włosy roku temu u fryzjera na kolor podobny do mojego naturalnego - taki ciemny, mysi blond, źle się w nim czułam, jednak po paru miesiącach po farbie nie było śladu. No i włoski sobie rosły i żyły, aż do wczoraj :c Piszę do Was, ponieważ nie wiem co teraz począć. Wybrałam farbę nietanią przekonana, że będzie ładnie, a tu kiszka :< Mało tego to pierwsza farba, po której zastosowaniu skóra głowy mnie lekko piekła, przez co ciężko było mi usnąć, mimo iż producent zapewnia, że ryzyko podrażnienia jest minimalne
To teraz do rzeczy, włosy, które kiedyś tam były farbowane/rozjaśniane nie złapały farby prawie w ogóle ;_; a odrost zamiast miodowego blondu poziom 9 jak dla mnie tylko zmienił się jego kolor, a nie jasność - są rudawe. Nie wiem jaką farbę teraz nałożyć, aby wyrównać kolor i pozbyć się tego rudego czegoś :< Niedługo Sylwester, a ja mam krzywdę na głowie ;_; Do tego ten rudy niezbyt chce się zmywać przy myciu głowy
W załącznikach zamieszczam zdjęcie przed farbowaniem (1) , zdjęcia po farbowaniu (2, 3, 4, 5) i wymarzonego koloru.
Proszę o pomoc :c

Czyli mam rozumieć, że chciałabyś ten RUDY na końcu? Jeśli tak, to kiedyś farbowałam włosy na taki kolor również farbą z Garniera, ale dla dobrego efektu polecałabym wizytę u fryzjera. Pamiętaj, że rudy się strasznie szybko wypłukuje. Daj znać, czy dobrze zrozumiałam posta - wtedy podeślę numer farby

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:24   #36
Annesmee
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nadka1200 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niekorzystnie wyglądasz w tym rozjaśnionym blondzie, prawdopodobnie tego nie dostrzegasz, bo tak długo nosiłaś ten kolor, że się przyzwyczaiłaś za bardzo do takiego imagu i tak duża zmiana wywołuje zbyt duży szok, przez co nie potrafimy spojrzeć obiektywnie. Kolor niestety jest sztuczny i Cię postarza. Zmiana natomiast bardzo korzystna, od razu wyglądasz bardziej dziewczęco, świeżo, od razu inna dziewczyna! Przy okazji bardzo ładna
Popieram! Wygląda to sztucznie i baaaardzo postarza...
Annesmee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:48   #37
Katrinnnn
Raczkowanie

W blondzie faktycznie nie wyglądasz korzystnie, jednak jeśli bardzo zależy Ci na blondzie pocieszę Cię tym, że sama w Wigilię farbowałam się na naturalny blond a wyszedł ciemny brąz. Włoski przed farbowaniem miałam bardzo jaśniutkie i powiem szczerze, że ten ciemny brąz już mi się w 2 tygodnie w 85% wypłukał :/ możesz zobaczyć u mnie na blogu jaki mam obecnie kolor, jaki miałam wyjściowy (przed Wigilia) a wyszedł mi ciemny brąz..
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:25   #38
Studenckamodnisia
Raczkowanie

GG do Studenckamodnisia

Moim zdaniem powinnaś wziąć pod uwagę dobre rady ja też lubię blond kolor, ale wiem, że wyglądam jak idź stąd, miałam raz i więcej nie zrobię

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond ciemny jasny

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości