Mój wygląd :/ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-16, 18:06   #31
oLaSeK=D
Zadomowienie

Ja bym jednak zdecydowanie obstawiala grzywke-nie na bok, prosta,taka jak ma Ciara.Zalaczam fotke. Skoro masz blada cere mozesz delikatnie musnac twarz pudrem brazujacym.Pomyslalabym tez nad jakimis refleksami we wlosach,one tez ozywia twarz. Co do makijazu,nie biadol,tylko probuj Kup sobie ladny blyszczyk,to nie jest skomplikowany kosmetyk.I potrenuj z ta mascara,napewno warto

oczywiscie zapomnialam o zdjeciach z grzywka...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:11 Powód: post pod postem
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 18:50   #32
anestet-ka
Wtajemniczenie

Dot.: Mój wygląd :/

kochana przestan marudzic bo z takim podejsciem nic nie zmienisz. Wiekszosc poleca ci tu grzywke- jak rowniez, moim zdaniem to najlepsze (!) co mozesz zrobic zeby lepiej wygladac, i nie mow ze Ci przeszkadza itd, bo mozna sie przyzwyczaic, przestan ją na bok zaczesywac, miej ją caly czas na czole i uwierz mi ze w koncu przestaniesz ją "czuć". Ewentulanie zrob grzyweczke na skos, tez modna i wygodniejsza.
Po drugie, piszesz ze tuszem sie srednio poslugujesz- chyba nadszedl czas zeby sie nauczyc moze to wina zle wyprofilowaniej szczoteczki a nie twojej nieumiejetnosci?? sprobuj z innym tuszem, moim zdaniem masz oczy ktore trzeba podkreslic, a jesli zdecydujesz sie jednak na grzywke to tusz moim zdaniem będzie baaaardzo pożadany, bo nie ma nic piekniejszego niz zalotnespojrzenie spod rzęs zza grzywki
Co do cery to mysle ze nie jest taka zla, faktycznie balsam brazujacy czy peeling wystarcza bo solarium nie polecam. Tylko z peelingami uwazaj, bo jesli masz tradzikowa cere to mozesz ją tylko sobie pogorszyc, stan zapalny sie rozprzestrzeni.
Poza tym blyszczyk na usta, no i ubior ktory moze duzo zdzialac
powodzenia i nie bądz taka zachwawcza, troche szalenstwa!
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:00   #33
martta19
Raczkowanie

Jesli mowisz ze masz jakies problemy z malowaniem,to moze popros jakas kumpele ktora robi to fajnie i ktorej ufasz zeby Ci pomogla?Zawsze swiezym okiem spojrzy na Ciebie,doradzi kolorki i pokaze,jak sie malowac.Nie wiem czy u Ciebie w miescie lub okolicy jest Sephora.Mysle,ze dobrym pomyslem byloby pojsc tam i zapisac sie na darmowy makijaz.Ja kiedys tak zrobilam,trafilam na fajna babke,ktora wiele mi doradzila i chociaz uzyla cieni ktorych ja bym w zyciu nie tknela,okazalo sie ze efekt jest extra
Stary 2005-09-16, 19:51   #34
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61

Nie ma niestety Sephory Ale to nic I tak mi pomogłyście Kwestia kosmetyków chyba jest zakończona no nie :P Czyli tak: zamierzam używać antybakteryjnych kosmetyków z serii Dax Cosmetics - Perfecta Czysta Cera. Tyle z kremów i żelów do twarzy. Mam przygotowany na jutro podkład ( :P ) tusz ( haha) i błyszczyk ( byle jaki ale jest :P ) I chyba tyle. Co za dużo kremów to nie zdrowo A jeśli chodzi o fryzurę, na moje włosy, które są cieniowane do brody ( bo nie mam już aktualnej fryzury więc piszę...) jeśli grzywka jest najlepsza no to...hm... Nic innego tylko dostosować się, jeśli wszystkie zgodnie twierdzą, że grzywke mam miec no to ... :P Tylko ja bym chciała zmienić całkiem fryzurę...Włosy mi się trochę falują, kręcą, ale ogólnie mam proste...Dziś widziałam dziewczynę z długością włosów taką, jaką ja mam, i z super fryzurą...Takie też cieniowane, ale zakończone takim szpicem...A ja mam takie proste końcówki, a ona miała..takie szpice na końcach...nie umiem tego wyrazić, nie znalazłam też takiego zdjęcia, ale super miała fryz....Proszę teraz o zdjęcia z fryzurami...Dla włosów do brody :P
aniad61 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:57   #35
martta19
Raczkowanie

Fajnie ze juz Ci sie cos rozjasniloZycze powodzenia!A co do Sephory,to moze kiedys bedziesz gdzies w jakims wiekszym miescie (Katowice,Krakow?) i wtedy skorzystasz-naprawde to polecam!Zapytaj Wizazanki pare dni wczesniej o numer do Sephory (jak znajde ten z Katowic to dam Ci) i bedziesz mogla zadzwonic i sie umowic.Pozdrawiam cieplutko
Stary 2005-09-17, 08:18   #36
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61
Dobrze Teraz na forum fryzjerskim zamieszczę wątek o tym samym tytule, tylko będzie chodziło o fryzurę

Chodzi mi o coś w tym rodzaju : Co o tym myślicie ? Mnie się bardzo podoba

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:11 Powód: post pod postem
Stary 2005-09-17, 16:19   #37
oLaSeK=D
Zadomowienie

Calkiem fajna,tylko grzywka zeby byla gestsza.Ale sie uparlam Tak wystrzepione,wszystko ok,tylko grzyweczka `a la Ciara Nie zaszkodizloby Ci ozywic wloskow jakims kolorem badz refleksami.
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:01   #38
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61
A jak ułożyć taką fryzurę ?? Czym ?? Bo sama z siebie raczej się nie ułoży ( gdy wstanę rano...) gumą modelującą, woskiem ?? nie wiem

Te włosy na tym zdjęciu wyglądają na takie rzadkie...nie chcę degażowania...tylko tak fajnie postrzępione końcówki...nie mam tuszu w drukarce...jak mam powiedziec to fryzjerce ??

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-03-20 o 22:12
Stary 2005-09-17, 22:13   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Twoje włosy mają tendencję do układania się i przy takiej fryzurce nie będą proste (chyba że zamierzasz używać prostownicy)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:23   #40
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61

Mam prostownice Ale jeśli chodzi o kosmetyki do stylizacji ?? To co ??
Stary 2005-09-18, 11:13   #41
aleksandra_119
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119

Jesli bedziesz uzywala prostownicy regularnie to na pewno przyda Ci sie dobra odzywka. [polecam osobiscie GlissKur- uzywam jednej do splukiwania i drugiej w spray'u- sa niezle] Wizazanki bardzo zachwalaly produkty Renee Blanche, kupilam sobie wiec olejek do prostowania. Niestety srednio nadaje sie do moich wlosow, bo mimo, ze z nim nie przesadzam bardzo mi je przetluszcza. Ale np. do wlosow mojej mamy (rowniez prostowanych) jest rewelacyjny! Po prostowaniu wlosy dlugi czas sa miekkie, lsniace i nie kreca sie. Czerwienieje z zzzazdrosci
Po prostowaniu uzywam Wax. To tyle.

aleksandra_119 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:15   #42
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61

A GlissKura odżywki jak się nazywają ?? Są na KWC ??
Stary 2005-09-18, 11:16   #43
aleksandra_119
Zadomowienie

Zapomnialam dodac ze fryzurka, ktora sobie wybralas swietna!

Stary 2005-09-18, 11:21   #44
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61

Ach dziękuję Boję się, że na mnie nie będzie fajnie wyglądała...
Stary 2005-09-18, 11:26   #45
aleksandra_119
Zadomowienie

Nie mam pojecia czy te odzywki sa na KWC... Gliss Kur odzywka gleboko regenerujaca Aroma do splukiwania (ok.18zl.) i ta sama ale w spray'u (ok.12zl.).

Stary 2005-09-18, 16:00   #46
aniad61
Zadomowienie

GG do aniad61

znalazłam takie : http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10082
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2773
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5540
Stary 2005-09-18, 17:57   #47
aleksandra_119
Zadomowienie

Dwoch ostatnich nie uzywalam. Pierwsza to ta "moja".

Stary 2005-09-18, 18:20   #48
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Mam odżywke w spray'u Gliss Kur Ekspresowa Regeneracja do wlosow suchych i zniszczonych-taka ktora trzeba wczesniej wstrząsnąć, zeby 2 warstwy sie zmieszaly. I musze powiedziec, ze jest okay, bardzo ladnie pachnie, a wlosy są po niej bardziej miękkie, z polyskiem i szybciej sie ukladają. Ale znowu nie jest to jakas rewelacja i sama osobiscie wolę odzywki ze splukiwaniem i maseczki regenerujace. I polecam WAX, chyba najbardziej znany i nie taki drogi, a jakie efekty!!!
Stary 2005-11-07, 01:14   #49
agatus84
Raczkowanie

Aniu, mam bardzo podobna do Ciebie siostre. Wlasnie wchodzi w wiek bardziej kobiecy niz "podworkowy"- tzn jest chora na mysl ze mialaby sie MALOWAC i uzywac PODKLADOW i TYCH INNYCH, a jednoczesnie ciagle do mnie przychodzi- zeby moze cos jednak wymyslic z ta jej buzka... No wiec po pierwsze faktycznie podstawa jest pielegnacja twarzy, zele kremy itp. A jesli chodzi o makijaz- w jej przypadku fluid nie jest najlepszym rozwiazaniem, nie wiem ile Ty masz lat- siostra ma 15, ale ma w miare ladna cere, bez wiekszych niespodzianek. Tylko szara, zaniedbana, fluid u niej (oprocz specjalnych okazji typu dyskoteka) na codzien wyglada nienaturalnie. U niej swietnie sie sprawdza: jasny korektor pod oczy, na powieki i w miejsca wymagajace (wypryski)- zdziwisz sie ile to pomoze 2) puder brazujacy (np Wibo, w Rossmanie,kolo 17pln)na policzki- malo kto sie zorientuje ze ta piekna, promienna cera nie jest do konca naturalna, o tapecie nie bedzie mowy!! No i tusz do rzes, blyszczyk, jakis leciutki cien do powiek- jesli mialabys ochote. Postanowilam o tym napisac bo przegladalam forum i siostra zza mojego ramienia mi zwrocila uwage, ze z Toba to calkiem jak z nia Pozdrawiam i zycze powodzenia
agatus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 01:16   #50
agatus84
Raczkowanie

siostra ma 14 lat, zle kliknelam i przepraszam za brak polskiej czcionki- jesczze jej nie zainstalowalam
agatus84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 15:25   #51
justyna_dt
Zakorzenienie

Anid61, powiem szczerze, że im dłużej czytałam tym bardziej byłam podirytowana. Chcesz rady, szukasz jakiejś alternatywy dla wyglądu twej twarzy, włosów, czy paznokci. Dziewczyny pocą się ile mogą, wymyślają najlepsze dla Ciebie sposoby, a to wygląda mniej więcej tak: chcę zmienić fryzurę, ale nie chcę ściąć włosów, chcę mieć ładny kolor skóry, ale solarium odpada, chcę mieć wyrazistą twarz, ale bez kosmetyków kolorowych. Ileż tak można!? Może co nieco napiszę od siebie.

1. Nie wiem, jak sprawa z marchewkami i Kubusiami będzie wyglądać, ale moja koleżanka jest aktualnie pomarańczowo-żółta.
2. Nie rozumiem, dlaczego boisz się solarium. To słowo zawsze nasuwa na myśl dziewczynę, której kolor skóry jest podobny do murzyńskiej, ma na sobie tony cieniów, podkładów, pudrów i myśli, że wygląda ok. Przecież to nie o to chodzi. Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba z tego korzystać umiejętnie. Moim zdaniem wizyta w solarium dwa razy na miesiąc wcale by Ci nie zaszkodziła, a wręcz przeciwnie - skóra ładnie by się zarumieniła, a nie wyglądałabyś jak (przepraszam) Mandaryna.
3. Ktoś już wcześniej pisał o kremie brązującym firmy Soraya. I ma rację! Właśnie mam go na twarzy. Nadaje cerze bardzo ładny, zdrowy odcień.
4. Skoro jesteś na tyle początkująca, na ile piszesz, za nic w świecie nie sięgaj po samoopalacz. Po użyciu będziesz cała w ciapki i będzie kolejny problem. W razie gdybyś się już uparła, żeby go użyć, to na plamy po samoopalaczu dobry jest sok z cytryny.
5. Jeżeli chodzi o puder brązujący, nakładaj go Z UMIAREM, bo często zdarza mi się widzieć koleżanki, które mają brązową twarz, a uszy i szyję blade jak ściana. Poza tym, najpierw trzeba zadbać o ogólny koloryt skóry, a dopiero potem go upiększać.
6. Co do używania podkładu: ja go nie używam. Fakt faktem, że to zależy od podkładu, ale zazwyczaj tak czy inaczej widać go w świetle. Zresztą, też jestem licealistką, za sobą mam tysiące makijaży, eksperymentów. Czuję się co najmniej dziwnie, kiedy ja stoję z pełnym makijażem, a koleżanka obok ma tylko tusz na rzęsach. Też mam problem z ziemistą cerą, mam również wypryski. Cztery podstawowe czynności przy moim codziennym makijażu to:

a) nałożenie korektora na niedoskonałości - bez przesady, nie zakrywam tego idealnie, takie czynności pozostawiam na wielkie gale, a jak nie zakryję dokładnie i tak nie widać tego po chwili, jakoś się "wtapia" w makijaż, a nie ma sensu niepotrzebnie brudzić sobie buzi.

b) na to nakładam ODROBINĘ pudru rozświetlającego sypkiego z Vipery bądź również odrobinkę kryjącego w kamieniu z Oriflame. Musisz się postarać, żeby były w tym samym odcieniu co Twoja cera bądź troszkę jaśniejszym - nigdy ciemniejszym.

c) kolejnym krokiem jest nałożenie różu lub wspomnianego już pudru brązującego. Jeżeli chcesz go nałożyć dobrze, polecam sposób, którego uczyła mnie pani na kursie kosmetycznym: wciągnij policzki robiąc "rybkę", następnie delikatnie dużym pędzlem nanieś odrobinę różu na te miejsca, które najbardziej wystają. Potem lekko muśnij czubek nosa, brody i skronie.

d) na koniec nałóż tusz do rzęs. Skoro nie lubisz mocnego makijażu, kup jakiś "lekki" tusz (np. z Oriflame'u, nie pamiętam już jaki dokładnie, ale tam tusze mają takie "właściwości", że nie robią nic oprócz podkreślenia koloru).Możesz poeksperymentować z kredką do oczu (ja gdy chcę odrobinę bardziej podkreślić oczy, nakładam kredkę w zewnętrzym kąciku oka, kładąc ją wewnątrz oka, nie pod rzęsami - na zewnątrz).

Taki makijaż jest mniej widoczny niż podkład itd. Jest naturalny, a ładnie "koloruje" buzię. Powodzenia
justyna_dt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 09:09   #52
allen15
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aniad61
Te włosy na tym zdjęciu wyglądają na takie rzadkie...nie chcę degażowania...tylko tak fajnie postrzępione końcówki...nie mam tuszu w drukarce...jak mam powiedziec to fryzjerce ??

Po prostu, ja na Twoim miejscu powiedziala fryzjerce co i jak, zapytala sie jaka fryzura pasuje do Twojej twarzy, po prostu pogadaj z fryzjerką A mysle, ze grzywka to bardzo dobry pomysl, sama ostatnio nie mialam grzywki, ale ostatnio poszlam do fryzjerki i mi zrobila taką na bok, ktora mozna tez zaczesac, aby byla taka prosta Tylko muszę się do niej przyzwyczaic, ale nie załuję Grzywka to fajna sprawa, na poczatek fryzjerka moze Ci zrobic tylko taką delikatną, a potem moze za jakis czas, mozesz ją skrócic ( ja tak zrobilam) A co do samego wygladu to nie wiem- wizazanki dały juz wiele rad- ale tez stawialabym na delikatny makijaż, moze jakies ładne kolczyki? (podkreslą kształt twarzy) Od razu bedzie jakas zmiana
allen15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 14:57   #53
lorinka
Rozeznanie

Ania - po pierwsze, chyba jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku (ja tż licealistka ). Po drugie - też mi się nie podobał mój wygląd, wyglądałam ogólnie jak szara myszka :/ Miałam równej długości włosy - pocieniowałam je, byłam strasznie blada - poszłam parę razy do solarium (dlaczego nie chcesz tam iść? ja się bałam, ale było spoko, można się zrelaksować, chociaż wiadomo - nie można przesadzać, każda skóra reaguje inaczej). No i zaczęłam robić sobie delikatny makijaż - jakieś jasne cienie, kredka na dolnej powiece. No i kupiłam kolorowe ubrania, bo w ciemnych i takich stonowanych, pastelowych blado się wygląda moim zdaniem... Teraz już lepiej się czuję w swojej skórze.

A na pazurki nie wiem co polecić, dziewczyny się na tym znają, może zajrzyj na forum o paznokciach ja tylko wcieram w nie olejek rycynowy i maluję na jasne kolroki, bo są krótkie i słabe.

POzdrowionka i udanego sylwestra

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 02:05   #54
_Magda
BAN stały

Wpisy w blogu: 33

A ja czytam te wszystkie posty i aż się dziwie.Aniu!Możesz wprawdzie chodzić do solarium ale przy naturalnie bladej karnacji(i ja taką mam)twoja skóra przyciemni się tylko odrobinę.Poza tym solarium jest niezdrowe,wysusza skóre i przyspiesza jej starzenie!ja Ci powiem coś czego nie powiedziała żadna z dziewczyn bo sama przeszłam przez faze opalania się na siłe próbując nadążyć za modą na brąz.Zaakceptuj swoją jasną karnacje i podkreślaj ją zamiast tuszować pod podkładem,pudrem!!!Jasna twarz jest bardzo ładna jeśli jest zadbana(i tu radze ci iść za radami dziewczyn polecających różne kremy itp) i stosownie umalowana-cienie na powieki,tusz do rzęs,błyszczyk.Nie ma sensu na siłę przyciemniać!Nie wierzysz?A przecież jest wiele pięknych aktorek,piosenkarek które mają blada cere i mimo to są piękne:Liv Tyler(w glamour jej makijażysta mówi,że ma ona najjaśniejszą cere jaką widział i dlatego dobiera jej kontrastowy makijaż),Winona Ryder,Nicole Kidman a także wspaniała Eva Green,o której "Twój styl" pisał,że jest nową ikoną mody lansującą jasną skóre i czerwone usta!Więc zaakceptuj to co masz a możesz być nie tylko piękna ale i originalna bo teraz większość lasek na siłe się przyciemnia.
http://www.lovelylivtyler.com/galler...bs.php?cat=562

http://www.filmweb.pl/Eva,Green,film...erson,id=69896

http://images.hollywood.com/images/4_471848.jpg

Jedyną zmianę jaką ja proponuje to kolor włosów i nie chodzi o farbowanie tylko koiloryzowanie szamponem zmywalnym np brąz bo to nadaje piękny połysk a prawie nie zmienia koloru naturalnego włosów.Aniu weź na poważnie to co napisałam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mode_MtaR0000.jpg (2,8 KB, 655 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.112850.jpg (25,4 KB, 15 załadowań)
_Magda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:26   #55
usiti
Raczkowanie

Uważam,że grzywka na całe czoło jest dla Ciebie stworzona! Taka grzywka podkreśli Twoje oczka, no i będzie to jakaś dosc konkretna zmiana.A co do karnacji to może by tak zrobic sobie kurację marchewkową? Albo poprostu jesc beta-karoten?
No,albo to solarium. Ja też kiedys zapierałam się,ze nie pójde nigdy na solarium,ale studniówka mnie do tego zmusiła.Teraz już nie chodzę,bo mam kolczyk w brwii i troche martwie się o takie połączenie... Ale w sumie czemu nie mogłabys pojsc tak ze 4 razy? Zarumieniłabys sie złociscie i kłopot z głowy. Nie bój się,nie tak łatwo zrobic z siebie mulata
A jeśli się boisz,że z niego nie wyjdziesz to pojdz do takiego które otwiera się mechanicznie
Pozdrawiam
usiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 23:04   #56
szanel
Raczkowanie

uzywaj lekkiego kremu tonujacego, jest taki bardzo dobry w avonie, kosztuje okolo 14 zlotych i starcza n aconajmniej pol roku.to na prawde bardzo dyskretny kolorek na twarzy i przede wszystkim rowno sie naklada, co dla poczatkujacych jest bardzo wazne
szanel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 22:40   #57
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniad61
Wklejam moje zdjęcie nieaktualne teraz, bo mam krótsze włosy, gdzieś tak do brody...ale od zawsze mam taki kolor włosów, i taką cerę...
moim zdaniem powinnaś sobie zrobić grzywkę, bo masz duże czoło, które zuca się bardzo w oczy. Myślę, że fajna grzywka( radzę iśc do fryzjera, bo sama możesz się tylko oszpecić) dodałaby ci uroku i sprawi że będziesz wygldała bardziej nowoczśnie a nie jak zabiedzona dziewczynka. Cerę chyba masz ok, chociaż jasna ale możesz zawsze isc na solarkę albo kupić samoopalacz (tylko do jasnej karnacji!!)

pozdrawiam
beata.w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 22:53   #58
_Magda
BAN stały

Z ciekawości pytam:dla was nie ma takiej możliwości żeby być ładną z jasną karnacją tak?Warukiem jest solar albo samoopalacz?
Stary 2006-03-24, 23:06   #59
beata.w
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez _Magda
Z ciekawości pytam:dla was nie ma takiej możliwości żeby być ładną z jasną karnacją tak?Warukiem jest solar albo samoopalacz?

moim zdaniem b.jasna cera wyglda mało atrakcyjnie, jak po przebyciu ciężkiej choroby. dlatego wszystkim bieluchom polecam raz w tygodniu solarium albo samoopalacz.albo picie soku z marchwii to też działa.

Ja te wszystkie rzeczy stosuje. I nieważne, że czasem mam smugi na twarzy gdy niedokładnie rozprowadzę samoopalacz. nieważne, że w wieku 26 lat pojawiają mi się pierwsze drobne zmarszczki po solarium i mam wysyp piepszyków na całym ciele. oraz nieważne, że od soku z marchwi wewnętrzne strony dłoni mam lekko żółte wpadające w pomarańczowe. Ważne jest że nikt na ulicy nie powie mi że wyglądam jak "arek prześwit"
beata.w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 23:39   #60
_Magda
BAN stały

Cytat:
Napisane przez beata.w
moim zdaniem b.jasna cera wyglda mało atrakcyjnie, jak po przebyciu ciężkiej choroby.
Też kiedyś tak uważałam,ale się z tego wyleczyłam tak jak napisałam kilka postów wyżej.Myślę,że można być atrakcyjną mając jasną cerę tak jak podane przeze mnie przykłady aktorek Poza tym bladość po chorobie różni się od tej naturalnej.

Cytat:
Napisane przez beata.w
I nieważne, że czasem mam smugi na twarzy gdy niedokładnie rozprowadzę samoopalacz. nieważne, że w wieku 26 lat pojawiają mi się pierwsze drobne zmarszczki po solarium i mam wysyp piepszyków na całym ciele. oraz nieważne, że od soku z marchwi wewnętrzne strony dłoni mam lekko żółte wpadające w pomarańczowe. Ważne jest że nikt na ulicy nie powie mi że wyglądam jak "arek prześwit"
No dla mnie to BARDZO ważne.Smug bym nie zniosła,ogólnie samoopalacz rozprowadzony nierówno lub zbyt dużo go(lub maska z podkładu)jest dla mnie gorszy nawet od typu bladość po ciężkiej chorobie.Raz(daaaawno temu) spróbowałam i jak zobaczyłam w lustrze "coś" podobnego do pomarańczowych lasek chodzących po ulicy które kojarzą mi się z tlenionym blądem i od których odwracam wzrok to postanowiłam,że nigdy więcej
Solarium też w przesadzie może dać efekt pomarańczu,a poza tym w nadmiarze jest niezdrowy Nie tylko wysusza skóre i to okropnie,to jeszcze przyspiesza jej starzenie tak,że 30 letnie kobiety wyglądają jakby miały ponad 40 .Poza tym rak i te sprawy...
Soczki-ok,ale czy stosowanie tego wszystkiego to nie przesada?Mocna opalenizna(pomijam koniec upalnego lata)wygląda czasem nawet troche "topornie"(nie wiem czy dobrze określiłam,wie ktoś co mam na myśli?),mało subtelnie i delikatnie.Zwłaszcza jeśli jest u kobiet które nie mają naturalnie ciemnej karnacji i ta opalenizna nie jest brązowa tylko lekko brzoskwiniowa,żółta czy pomarańczowa.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości