Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Na ślubnym kobiercu > Ceremonia i Tradycja

Notka

Ceremonia i Tradycja Kościól, sala, oczepiny, wesele...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-09-22, 14:35   #1
222kasia
Przyczajenie

Question Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie

Cześć i czołem!!

Dość intensywnie ostatnio szukam informacji nt Domu Weselnego Sylwia w Białymbłocie. Sala mi się bardzo podoba i muszę przyznać, że to jedno z lepszych miejsc na wesele w poblizu mojej miejscowosci zamieszkania.

Głównie chodzi mi tutaj o jedzenie jakie tam serwują, ale też i o podłogę w tej sali. Na zdjęciach widać, że nie ma tam parkietu.. Nie jestem pewna czy taka podłoga jest dostosowana do tańców.

Może ktoś kojarzy tą salę? Może się wypowiedzieć na jej temat? Może któraś z was miała podobny problem z wyborem sali weselnej?
222kasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 14:45   #2
Martciaa
Przyczajenie

Dot.: Dom weselny w Sylwia w Białymbłocie

cześć
ja będę miała tam wesele w 2015 roku dopiero.. ale sala jest dość rozchwytywana
jedzenie jest bardzo dobre (opinia mojego przyszłego teścia )
co do parkietu to jest bardzo duży i piękny-ale nie śliski
jak chcesz coś więcej wiedzieć pisz na priv
Martciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 21:58   #3
colorama02
Raczkowanie

A ja słyszałem że jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.
colorama02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 08:40   #4
Martciaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez colorama02 Pokaż wiadomość
A ja słyszałem że jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.

ale ja nie słyszałam plotek.. tylko opinii mojego przyszłego teścia, który był tam na jednej z imprez.. poza tym są dwie kucharki i jeśli komuś nie odpowiada kuchnia jednej może wziąć drugą..
Stary 2013-10-24, 22:25   #5
colorama02
Raczkowanie

I dlatego tak zapewne jest że są dwie kucharki i jedna robi wszystko niefajnie.Bo jedni chwalą a inni mówią źle o tej sali,to zależy na jaka kuchnie trafią.Dlatego są takie opinie.I teraz wiedz na jaka trafisz czy będzie super czy źle.
Stary 2013-10-25, 09:26   #6
Martciaa
Przyczajenie

można sobie wybrać którą się chce więc jest luz.. poza tym najlepiej jest iść na jakiegoś Sylwestra lub inny bal i przekonać się osobiście..
Stary 2013-11-09, 14:55   #7
Inna00
Przyczajenie

Martciaa a masz moze cennik na 2015 rok? ile od talerzyka sobie zycza>?
pozdrawiam
Inna00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 13:31   #8
bambinosiniora
Przyczajenie

Witam
Byłam w tej sali na sylwestra zeszłego roku. Moja opinia jest taka
: sala piękna, łazienki przestronne- eleganckie. Kelnerzy wspaniali, wszystko zauważali co się dzieje na stołach, aby nic nie brakowało. Natomiast jedzenie było niezłe, ale bardzo proste, fatalnie udekorowane. Jednym słowem przeciętna gospodyni tak podaje niedzielny obiad.
Moim zdaniem paniom przydałby się kurs dekorowania oraz gotowania takich potraw (chociaż jedno w ciągu imprezy), które by zadziwiły gości.
bambinosiniora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:29   #9
Jasmine28
Przyczajenie

Witam miłe Panie.Mogę się podzielić moją skromną opinią.Byłam tam już dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak już ktoś napisał nie stanowi problemu do tańca.Jedzenie na obu weselach było bardzo dobre.Wiem że na obydwu weselach gotowała ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze też.Nie mogę jednak się wypowiedzieć na temat tej drugiej bo nigdy nie miałam (nie) przjemności spożywać dań przez nią serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesuję dlatego że swoje wesele też zamierzam tam zorganizować.Będę bacznie obserwować Wasze opinie i jak będzie taka potrzeba odpowiadać na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina
Jasmine28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:07   #10
colorama02
Raczkowanie

Ja byłam tam niedawno na weselu i co do jedzenia nie było złe ale tez nie było najlepsze-przesolone mięso tylko do tego moge sie doczepić.Ogólne wrażenie sali na duży plus oprócz tego że zespół nie ma sceny i to psuje wygląd sali moim zdaniem.
Stary 2014-01-09, 18:47   #11
karolcik0805
Przyczajenie

Hej, a może orientujecie się jak mniej więcej kształtują się ceny za talerzyk? Bardzo mi się tam spodobało ale mam dość daleko i nie chciałabym pojechać na darmo jeśli okaże się że to sala nie na moją kieszeń :P
karolcik0805 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 17:32   #12
colorama02
Raczkowanie

180zł na ten rok pytałam
Stary 2014-01-11, 14:09   #13
Martciaa
Przyczajenie

ale wskład nie wchodzi np stół wiejski.. tort jest od nich, nie można z innej cukierni wziąć.. i coś tam jeszcze nie było w tej cenie ale juz nie pamiętam
Stary 2014-01-12, 12:31   #14
colorama02
Raczkowanie

Pytałam się tylko o cenę za talerzyk na 2014r.,byłam na weselu jako gość i z ciekawości podpytałam się kelnera.Tylko to wiem nic więcej.
Stary 2014-01-13, 11:39   #15
Martciaa
Przyczajenie

ja wiem bo podpisywalismy umowe na 2015 rok ale na 15 rok juz za mocno miejsc nie ma
Stary 2014-01-13, 14:43   #16
dominik94
Przyczajenie

...

Edytowane przez dominik94
Czas edycji: 2014-01-14 o 22:07
dominik94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:23   #17
colorama02
Raczkowanie

Ja tez ogólnie nie zrobiła bym tam wesela z powodu jedzenia które jak za 180 zł jest takie sobie.Polecam Kasztelankę w Wyszkowie która podaje łososia na ciepło pychota.
Stary 2014-01-16, 14:33   #18
misiek9410
Przyczajenie

Mieliśmy ostatnio studniówkę w tym domu weselnym i mogę powiedzieć z ręką na sercu, że nikomu ale to nikomu nie polecam tego domu weselnego!!! Jedzenie w prawdzie było smaczne ale obsługa jest tragiczna. Kelnerzy niosąc wazy z zupami wkładają do nich palce, jedzenie nie jest wydawane po kolei tylko jak wyjdzie, kelnerzy są chamscy i opryskliwi. Krzyczą na gości (kelner jeden z synów właścicieli, ten niższy po tym jak upuścił z zbił szklankę w której podawali wodę o kolorze barszczu czerwonego wydarł się na dziewczynę która tam siedziała cyt"mogłaś k*rwa zamknąć to okno.. ". Kelnerzy dolewają ludziom napoje z butelek jeżeli zostaje trochę na dnie (oczywiście pod nieobecność gościa) bo on musi butelkę zabrać. Po zwróceniu uwagi mówi, że prezes tak każe żeby się nie marnowało.. Na pytanie czy mogę prosić surówkę bo zabrakło chamska odpowiedź "NIE". Nie wiem skąd ich wzięli, ale jeżeli nawet się uczą powinni być mili. Może olali nas po prostu bo to studniówka, nauczyciele mówili, że u nich obsługa była miła. Ale powiem jedno stracili właśnie przez to zachowanie bardzo wielu potencjalnych klientów bo lokal jest naprawdę ładny.
misiek9410 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:36   #19
222kasia
Przyczajenie

A mogłabyś napisać coś więcej o tej Kasztelance? Cena za jedno miejsce jest podobna jak w Domu weselnym Sylwia?
Można znasz inne interesujące miejsca gdzieś w tych okolicach?
Stary 2014-01-19, 10:47   #20
colorama02
Raczkowanie

Cena ta sama ale wielka różnica w jedzeniu,naprawdę.Obsługa w ''Kasztelance'' naprawdę świetna jedzenie bardzo świeże,polecam deser z malin (mus) pychota.Najlepiej jechać i umówić się z właścicielem obiektu.Teraz się rozbudowali bo mają dużo klientów na duże wesela co wcześniej nie mogli tego spełnić bo tam wchodziło góra 140 osób.
Naprawdę polecam!!!
Co do innych sal w naszej okolicy nic mnie nie zaciekawiło.

Edytowane przez colorama02
Czas edycji: 2014-01-19 o 10:48
Stary 2014-01-21, 09:04   #21
martyna59
Przyczajenie

1

Edytowane przez martyna59
Czas edycji: 2014-01-27 o 18:11
martyna59 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 13:25   #22
olesia27
Przyczajenie

Ja z kolei korzystając z okazji, chciałabym tylko napisać, że bardzo chętnie odkupie termin w tym domu weselnym na 2015 rok w razie jakby się ktoś rozmyślił)
olesia27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 15:40   #23
kaskawarszawa
Przyczajenie

Witam. Miałam ostatnio przyjemność być na weselu w tej sali, i z wieloma opiniami się nie mogę zgodzić, ponieważ jedzenie było rewelacyjne (z tego co mówili goście którzy bywali tam wcześniej zmieniła się kucharka) ilość potraw i wybór duży a półmiski na stołach przybrane super z dużą fantazją i w dobrym guście. Kelnerzy uśmiechnięci i profesjonalni. Wszystko było na najwyższym poziomie, nawet (co dziwne ) toalety zachwycały, czysto i pachnąco. Całokształt wywarł na mnie ogromne wrażenie dlatego polecam ten dom weselny wszystkim młodym parom które jeszcze się zastanawiają. Z ręką na sercu mogę przysiąc że było bajecznie i nie jest to tylko maja opinia ale wszystkich gości z tego wesela.
kaskawarszawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 18:54   #24
Jasmine28
Przyczajenie

Witam.Przyglądam się bacznie temu forum i byłam tam na weselu na początku roku.I.......chm.Nie wiem czy Kaśkę z warszawy opłaca ktoś z domu weselnego czy upadła na głowę.O tych rewalacjach o których ona pisze to ja pierwsze słyszę.Jedzenie średnie,kelnerzy na 3+ a reszta no cóż taka jak powinna być.A że pani na weselu spodobał się zapach i atmosfera w toalecie to kwestia gustu.Pozdrawiam Jasmine28.

Edytowane przez Jasmine28
Czas edycji: 2014-03-03 o 19:09
Jasmine28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:52   #25
kaskawarszawa
Przyczajenie

Witam miłe Panie.Mogę się podzielić moją skromną opinią.Byłam tam już dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak już ktoś napisał nie stanowi problemu do tańca.Jedzenie na obu weselach było bardzo dobre.Wiem że na obydwu weselach gotowała ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze też.Nie mogę jednak się wypowiedzieć na temat tej drugiej bo nigdy nie miałam (nie) przjemności spożywać dań przez nią serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesuję dlatego że swoje wesele też zamierzam tam zorganizować.Będę bacznie obserwować Wasze opinie i jak będzie taka potrzeba odpowiadać na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina

to jest chyba Pani wypowiedz prawda? więc nie rozumiem Pani zdziwienia z mojej wypowiedzi, tym bardziej że Pani sama chce wyprawić tam swoje wesele. Poza tym proszę nauczyć się czytać tekst ze zrozumiem lub wysilić się troszkę i przeczytać go dokładnie, ponieważ nie było tam słowa o atmosferze w toalecie ale skoro tak Pani chce bo już w myślach Pani sobie ją dokłada to ok- była intymna. Dziwi mnie różnica między tą wypowiedzią którą zacytowałam a wypowiedzią którą skomentowała Pani moje słowa... Czyżby jakiś żal do kogoś o coś? Bo to brzmi jakby ktoś Panią tam uraził.. diametralnie różne zdania w tej samej kwestii, więc ten pomysł z tym że ktoś mi zapłacił żebym pisała dobrze można obrócić na Pani niekorzyść- może Pani ktoś zapłacił żeby pisała Pani źle? Są różne gusta, ja wypowiedziałam się w swoim imieniu, ale skoro Pani tak często tam bywa i ciągle daje się Pani zapraszać i z własnej woli poszła tam Pani na sylwestra to nie może i dla Pani być tam tak źle jak Pani pisze. Pozdrawiam Katarzyna
kaskawarszawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:57   #26
222kasia
Przyczajenie

Hmm, już chyba na pewno zrezygnuję z Białegobłota, dla mnie i mojej rodziny jedzenie na weselu jest bardzo ważne, nie chcę po prostu ryzykować..
Gdzie w takim razie wasi znajomi, rodzina wyprawiają przyjęcia ślubne, raczej wszyscy nie w Kasztelance

Pozdrawiam
Stary 2014-03-10, 11:14   #27
colorama02
Raczkowanie

Jeśli stawiasz na super jedzenie to tylko Kasztelanka potem jest Baśniowa.Reszta sal z jedzeniem bez rewelacji.
Stary 2014-03-10, 18:18   #28
hania2717
Przyczajenie

Witam!W ciągu ostatnich lat domów weselnych przybywa .Każdy się stara by przyciągnąć klienta .Każdy od czasu do czasu bywa na weselach wiec wie jak jest.Dlatego możemy się wypowiedzieć i wyrazić swoją opinię.I to trzeba uszanować.Jest kilka domów weselnych na których klient-gość się nie zawiedzie.Dom weselny Sylwia jest na to dobrym przykładem.Sala piękna ,jedzenie bardzo dobre ,kelnerzy mili i uprzejmi.Na mnie i na mojej rodzinie zrobił bardzo dobre wrażenie.Wesele bardzo udane ,dlatego gorąco polecam! Pozdrawiam!!!!!!
hania2717 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 07:05   #29
222kasia
Przyczajenie

A orientujecie się może jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
Stary 2014-03-13, 09:43   #30
colorama02
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 222kasia Pokaż wiadomość
A orientujecie się może jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
180zł bodajże tak było nie wiem czy się nie podniesli po tym dobudowaniu sali ale mysle że nie
Odpowiedz

Tagi
białebłoto, dom weselny sylwia, sala bez parkietu, sala weselna

Nowe wątki na forum Ceremonia i Tradycja

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości