Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Na 郵ubnym kobiercu > Ceremonia i Tradycja

Notka

Ceremonia i Tradycja Ko軼i鏊, sala, oczepiny, wesele...

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-09-22, 15:35   #1
222kasia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Question Dom weselny w Sylwia w Bia造mb這cie

Cze嗆 i czo貫m!!

Do嗆 intensywnie ostatnio szukam informacji nt Domu Weselnego Sylwia w Bia造mb這cie. Sala mi si bardzo podoba i musz przyzna, 瞠 to jedno z lepszych miejsc na wesele w poblizu mojej miejscowosci zamieszkania.

G堯wnie chodzi mi tutaj o jedzenie jakie tam serwuj, ale te i o pod這g w tej sali. Na zdj璚iach wida, 瞠 nie ma tam parkietu.. Nie jestem pewna czy taka pod這ga jest dostosowana do ta鎍闚.

Mo瞠 kto kojarzy t sal? Mo瞠 si wypowiedzie na jej temat? Mo瞠 kt鏎a z was mia豉 podobny problem z wyborem sali weselnej?
222kasia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-21, 15:45   #2
Martciaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Dom weselny w Sylwia w Bia造mb這cie

cze嗆
ja b璠 mia豉 tam wesele w 2015 roku dopiero.. ale sala jest do嗆 rozchwytywana
jedzenie jest bardzo dobre (opinia mojego przysz貫go te軼ia )
co do parkietu to jest bardzo du篡 i pi瘯ny-ale nie 郵iski
jak chcesz co wi璚ej wiedzie pisz na priv
Martciaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-22, 22:58   #3
colorama02
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

A ja s造sza貫m 瞠 jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.
colorama02 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-23, 09:40   #4
Martciaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez colorama02 Poka wiadomo嗆
A ja s造sza貫m 瞠 jedzenie jest nieciekawe i nie do zjedzenia.

ale ja nie s造sza豉m plotek.. tylko opinii mojego przysz貫go te軼ia, kt鏎y by tam na jednej z imprez.. poza tym s dwie kucharki i je郵i komu nie odpowiada kuchnia jednej mo瞠 wzi望 drug..
Stary 2013-10-24, 23:25   #5
colorama02
Raczkowanie

I dlatego tak zapewne jest 瞠 s dwie kucharki i jedna robi wszystko niefajnie.Bo jedni chwal a inni m闚i 幢e o tej sali,to zale篡 na jaka kuchnie trafi.Dlatego s takie opinie.I teraz wiedz na jaka trafisz czy b璠zie super czy 幢e.
Stary 2013-10-25, 10:26   #6
Martciaa
Przyczajenie

mo積a sobie wybra kt鏎 si chce wi璚 jest luz.. poza tym najlepiej jest i嗆 na jakiego Sylwestra lub inny bal i przekona si osobi軼ie..
Stary 2013-11-09, 15:55   #7
Inna00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Martciaa a masz moze cennik na 2015 rok? ile od talerzyka sobie zycza>?
pozdrawiam
Inna00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-11, 14:31   #8
bambinosiniora
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam
By豉m w tej sali na sylwestra zesz貫go roku. Moja opinia jest taka
: sala pi瘯na, 豉zienki przestronne- eleganckie. Kelnerzy wspaniali, wszystko zauwa瘸li co si dzieje na sto豉ch, aby nic nie brakowa這. Natomiast jedzenie by這 niez貫, ale bardzo proste, fatalnie udekorowane. Jednym s這wem przeci皻na gospodyni tak podaje niedzielny obiad.
Moim zdaniem paniom przyda豚y si kurs dekorowania oraz gotowania takich potraw (chocia jedno w ci庵u imprezy), kt鏎e by zadziwi造 go軼i.
bambinosiniora jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-04, 10:29   #9
Jasmine28
Przyczajenie

Witam mi貫 Panie.Mog si podzieli moj skromn opini.By豉m tam ju dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak ju kto napisa nie stanowi problemu do ta鎍a.Jedzenie na obu weselach by這 bardzo dobre.Wiem 瞠 na obydwu weselach gotowa豉 ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze te.Nie mog jednak si wypowiedzie na temat tej drugiej bo nigdy nie mia豉m (nie) przjemno軼i spo篡wa da przez ni serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesuj dlatego 瞠 swoje wesele te zamierzam tam zorganizowa.B璠 bacznie obserwowa Wasze opinie i jak b璠zie taka potrzeba odpowiada na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina
Jasmine28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-04, 23:07   #10
colorama02
Raczkowanie

Ja by豉m tam niedawno na weselu i co do jedzenia nie by這 z貫 ale tez nie by這 najlepsze-przesolone mi瘰o tylko do tego moge sie doczepi.Og鏊ne wra瞠nie sali na du篡 plus opr鏂z tego 瞠 zesp馧 nie ma sceny i to psuje wygl康 sali moim zdaniem.
Stary 2014-01-09, 19:47   #11
karolcik0805
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej, a mo瞠 orientujecie si jak mniej wi璚ej kszta速uj si ceny za talerzyk? Bardzo mi si tam spodoba這 ale mam do嗆 daleko i nie chcia豉bym pojecha na darmo je郵i oka瞠 si 瞠 to sala nie na moj kiesze :P
karolcik0805 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-10, 18:32   #12
colorama02
Raczkowanie

180z na ten rok pyta豉m
Stary 2014-01-11, 15:09   #13
Martciaa
Przyczajenie

ale wsk豉d nie wchodzi np st馧 wiejski.. tort jest od nich, nie mo積a z innej cukierni wzi望.. i co tam jeszcze nie by這 w tej cenie ale juz nie pami皻am
Stary 2014-01-12, 13:31   #14
colorama02
Raczkowanie

Pyta豉m si tylko o cen za talerzyk na 2014r.,by豉m na weselu jako go嗆 i z ciekawo軼i podpyta豉m si kelnera.Tylko to wiem nic wi璚ej.
Stary 2014-01-13, 12:39   #15
Martciaa
Przyczajenie

ja wiem bo podpisywalismy umowe na 2015 rok ale na 15 rok juz za mocno miejsc nie ma
Stary 2014-01-13, 15:43   #16
dominik94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

...

Edytowane przez dominik94
Czas edycji: 2014-01-14 o 23:07
dominik94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-14, 11:23   #17
colorama02
Raczkowanie

Ja tez og鏊nie nie zrobi豉 bym tam wesela z powodu jedzenia kt鏎e jak za 180 z jest takie sobie.Polecam Kasztelank w Wyszkowie kt鏎a podaje 這sosia na ciep這 pychota.
Stary 2014-01-16, 15:33   #18
misiek9410
Przyczajenie

Mieli鄉y ostatnio studni闚k w tym domu weselnym i mog powiedzie z r瘯 na sercu, 瞠 nikomu ale to nikomu nie polecam tego domu weselnego!!! Jedzenie w prawdzie by這 smaczne ale obs逝ga jest tragiczna. Kelnerzy nios帷 wazy z zupami wk豉daj do nich palce, jedzenie nie jest wydawane po kolei tylko jak wyjdzie, kelnerzy s chamscy i opryskliwi. Krzycz na go軼i (kelner jeden z syn闚 w豉軼icieli, ten ni窺zy po tym jak upu軼i z zbi szklank w kt鏎ej podawali wod o kolorze barszczu czerwonego wydar si na dziewczyn kt鏎a tam siedzia豉 cyt"mog豉 k*rwa zamkn望 to okno.. ". Kelnerzy dolewaj ludziom napoje z butelek je瞠li zostaje troch na dnie (oczywi軼ie pod nieobecno嗆 go軼ia) bo on musi butelk zabra. Po zwr鏂eniu uwagi m闚i, 瞠 prezes tak ka瞠 瞠by si nie marnowa這.. Na pytanie czy mog prosi sur闚k bo zabrak這 chamska odpowied "NIE". Nie wiem sk康 ich wzi瘭i, ale je瞠li nawet si ucz powinni by mili. Mo瞠 olali nas po prostu bo to studni闚ka, nauczyciele m闚ili, 瞠 u nich obs逝ga by豉 mi豉. Ale powiem jedno stracili w豉郾ie przez to zachowanie bardzo wielu potencjalnych klient闚 bo lokal jest naprawd 豉dny.
misiek9410 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-18, 20:36   #19
222kasia
Przyczajenie

A mog豉by napisa co wi璚ej o tej Kasztelance? Cena za jedno miejsce jest podobna jak w Domu weselnym Sylwia?
Mo積a znasz inne interesuj帷e miejsca gdzie w tych okolicach?
Stary 2014-01-19, 11:47   #20
colorama02
Raczkowanie

Cena ta sama ale wielka r騜nica w jedzeniu,naprawd.Obs逝ga w ''Kasztelance'' naprawd 鈍ietna jedzenie bardzo 鈍ie瞠,polecam deser z malin (mus) pychota.Najlepiej jecha i um闚i si z w豉軼icielem obiektu.Teraz si rozbudowali bo maj du穎 klient闚 na du瞠 wesela co wcze郾iej nie mogli tego spe軟i bo tam wchodzi這 g鏎a 140 os鏏.
Naprawd polecam!!!
Co do innych sal w naszej okolicy nic mnie nie zaciekawi這.

Edytowane przez colorama02
Czas edycji: 2014-01-19 o 11:48
Stary 2014-01-21, 10:04   #21
martyna59
Przyczajenie

1

Edytowane przez martyna59
Czas edycji: 2014-01-27 o 19:11
martyna59 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-11, 14:25   #22
olesia27
Przyczajenie

Ja z kolei korzystaj帷 z okazji, chcia豉bym tylko napisa, 瞠 bardzo ch皻nie odkupie termin w tym domu weselnym na 2015 rok w razie jakby si kto rozmy郵i)
olesia27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 16:40   #23
kaskawarszawa
Przyczajenie

Witam. Mia豉m ostatnio przyjemno嗆 by na weselu w tej sali, i z wieloma opiniami si nie mog zgodzi, poniewa jedzenie by這 rewelacyjne (z tego co m闚ili go軼ie kt鏎zy bywali tam wcze郾iej zmieni豉 si kucharka) ilo嗆 potraw i wyb鏎 du篡 a p馧miski na sto豉ch przybrane super z du膨 fantazj i w dobrym gu軼ie. Kelnerzy u鄉iechni璚i i profesjonalni. Wszystko by這 na najwy窺zym poziomie, nawet (co dziwne ) toalety zachwyca造, czysto i pachn帷o. Ca這kszta速 wywar na mnie ogromne wra瞠nie dlatego polecam ten dom weselny wszystkim m這dym parom kt鏎e jeszcze si zastanawiaj. Z r瘯 na sercu mog przysi帷 瞠 by這 bajecznie i nie jest to tylko maja opinia ale wszystkich go軼i z tego wesela.
kaskawarszawa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-03, 19:54   #24
Jasmine28
Przyczajenie

Witam.Przygl康am si bacznie temu forum i by豉m tam na weselu na pocz徠ku roku.I.......chm.Nie wiem czy Ka鄂 z warszawy op豉ca kto z domu weselnego czy upad豉 na g這w.O tych rewalacjach o kt鏎ych ona pisze to ja pierwsze s造sz.Jedzenie 鈔ednie,kelnerzy na 3+ a reszta no c騜 taka jak powinna by.A 瞠 pani na weselu spodoba si zapach i atmosfera w toalecie to kwestia gustu.Pozdrawiam Jasmine28.

Edytowane przez Jasmine28
Czas edycji: 2014-03-03 o 20:09
Jasmine28 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-04, 15:52   #25
kaskawarszawa
Przyczajenie

Witam mi貫 Panie.Mog si podzieli moj skromn opini.By豉m tam ju dwa razy na weselu i raz na sylwestra w tym roku.Parkiet jak ju kto napisa nie stanowi problemu do ta鎍a.Jedzenie na obu weselach by這 bardzo dobre.Wiem 瞠 na obydwu weselach gotowa豉 ta sama kucharka i na ostatnim sylwestrze te.Nie mog jednak si wypowiedzie na temat tej drugiej bo nigdy nie mia豉m (nie) przjemno軼i spo篡wa da przez ni serwowanych.A ta sala mnie bardzo interesuj dlatego 瞠 swoje wesele te zamierzam tam zorganizowa.B璠 bacznie obserwowa Wasze opinie i jak b璠zie taka potrzeba odpowiada na Wasze pytania.
Pozdrawiam Jasmina

to jest chyba Pani wypowiedz prawda? wi璚 nie rozumiem Pani zdziwienia z mojej wypowiedzi, tym bardziej 瞠 Pani sama chce wyprawi tam swoje wesele. Poza tym prosz nauczy si czyta tekst ze zrozumiem lub wysili si troszk i przeczyta go dok豉dnie, poniewa nie by這 tam s這wa o atmosferze w toalecie ale skoro tak Pani chce bo ju w my郵ach Pani sobie j dok豉da to ok- by豉 intymna. Dziwi mnie r騜nica mi璠zy t wypowiedzi kt鏎 zacytowa豉m a wypowiedzi kt鏎 skomentowa豉 Pani moje s這wa... Czy瘺y jaki 瘸l do kogo o co? Bo to brzmi jakby kto Pani tam urazi.. diametralnie r騜ne zdania w tej samej kwestii, wi璚 ten pomys z tym 瞠 kto mi zap豉ci 瞠bym pisa豉 dobrze mo積a obr鏂i na Pani niekorzy嗆- mo瞠 Pani kto zap豉ci 瞠by pisa豉 Pani 幢e? S r騜ne gusta, ja wypowiedzia豉m si w swoim imieniu, ale skoro Pani tak cz瘰to tam bywa i ci庵le daje si Pani zaprasza i z w豉snej woli posz豉 tam Pani na sylwestra to nie mo瞠 i dla Pani by tam tak 幢e jak Pani pisze. Pozdrawiam Katarzyna
kaskawarszawa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-09, 19:57   #26
222kasia
Przyczajenie

Hmm, ju chyba na pewno zrezygnuj z Bia貫gob這ta, dla mnie i mojej rodziny jedzenie na weselu jest bardzo wa積e, nie chc po prostu ryzykowa..
Gdzie w takim razie wasi znajomi, rodzina wyprawiaj przyj璚ia 郵ubne, raczej wszyscy nie w Kasztelance

Pozdrawiam
Stary 2014-03-10, 12:14   #27
colorama02
Raczkowanie

Je郵i stawiasz na super jedzenie to tylko Kasztelanka potem jest Ba郾iowa.Reszta sal z jedzeniem bez rewelacji.
Stary 2014-03-10, 19:18   #28
hania2717
Przyczajenie

Witam!W ci庵u ostatnich lat dom闚 weselnych przybywa .Ka盥y si stara by przyci庵n望 klienta .Ka盥y od czasu do czasu bywa na weselach wiec wie jak jest.Dlatego mo瞠my si wypowiedzie i wyrazi swoj opini.I to trzeba uszanowa.Jest kilka dom闚 weselnych na kt鏎ych klient-go嗆 si nie zawiedzie.Dom weselny Sylwia jest na to dobrym przyk豉dem.Sala pi瘯na ,jedzenie bardzo dobre ,kelnerzy mili i uprzejmi.Na mnie i na mojej rodzinie zrobi bardzo dobre wra瞠nie.Wesele bardzo udane ,dlatego gor帷o polecam! Pozdrawiam!!!!!!
hania2717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-12, 08:05   #29
222kasia
Przyczajenie

A orientujecie si mo瞠 jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
Stary 2014-03-13, 10:43   #30
colorama02
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 222kasia Poka wiadomo嗆
A orientujecie si mo瞠 jak Kasztelanka stoi z cenami za jedno miejsce?
180z bodaj瞠 tak by這 nie wiem czy si nie podniesli po tym dobudowaniu sali ale mysle 瞠 nie
Odpowiedz

Tagi
bia貫b這to, dom weselny sylwia, sala bez parkietu, sala weselna

Nowe w徠ki na forum Ceremonia i Tradycja

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a