Idealnie prosto obcięte - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-15, 20:35   #1
Kiya
Zakorzenienie

Idealnie prosto obcięte

Mam włosy za ramiona końce wystopniowane i wywijają mi sie na wszystkie strony,chciałabym obciąć je do ramion idealnie prosto jak od linijki czy wtedy przestaną sie wywijać?
Pani Grażynko i drogie Wizażanki prosze o odpowiedz
Kiya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:58   #2
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Dot.: Idealnie prosto obcięte

Prosto obciete włosy maja to do siebie, ze jak juz sie wywijają, to wszystkie w tą samą stronę, takimi szerokimi pasmami. Napewno nie robią sie takie "miotełki" i "choinki" jak przy włosach wycieniowanych.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:40   #3
Kiya
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Prosto obciete włosy maja to do siebie, ze jak juz sie wywijają, to wszystkie w tą samą stronę, takimi szerokimi pasmami. Napewno nie robią sie takie "miotełki" i "choinki" jak przy włosach wycieniowanych.

właśnie takich miotełek chcę sie pozbyć
Stary 2005-09-15, 21:41   #4
iff
Rozeznanie

A ja miałam takie protso obcięte włoski i więcej nie chcę. Moje włoski się od zawsze wywijały, ale gdy są pocieniowane to wystarczy, że nałożę na koncówki środek przeciw puszeniu się i te wywijanie się całkiem korzystnie wygląda. Natowmiast jak są prosto obcięte to partioami się wywijały i zawsze to dziwnie wygladało - jakbym miała nierówno obcięte a bo co...
iff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 23:09   #5
Kiya
Zakorzenienie

ja właśnie mam końce wystopniowane i włosy na końcach falują mi sie,nie lubie tego efektu.
Stary 2005-09-15, 23:21   #6
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Iff, czytałam Twóje post na watku o wpływie pogody na włosy.Wygląda na to, ze wycieniowane włosy Ci bardzo pasują, bo nawet wilgoć nie jest w stanie ich powywijać. Ja miałam włosy obcięte i tak, i tak. W prostych efekt wywijania był o wiele mniejszy, a przez to włosy wyglądały też zdrowiej, bo z takimi wywinietymi miotełkami, to nawet jak sa zdrowe, to nie widac tego.

Stary 2005-09-15, 23:29   #7
iff
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Iff, czytałam Twóje post na watku o wpływie pogody na włosy.Wygląda na to, ze wycieniowane włosy Ci bardzo pasują, bo nawet wilgoć nie jest w stanie ich powywijać. Ja miałam włosy obcięte i tak, i tak. W prostych efekt wywijania był o wiele mniejszy, a przez to włosy wyglądały też zdrowiej, bo z takimi wywinietymi miotełkami, to nawet jak sa zdrowe, to nie widac tego.
Chylę czółko przed Tobą i zgadzam się z Twoim zdaniem Tym bardziej, że na każde włosy jest inny sposób dobry.
Stary 2005-09-15, 23:36   #8
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez iff
Chylę czółko przed Tobą i zgadzam się z Twoim zdaniem Tym bardziej, że na każde włosy jest inny sposób dobry.

Dokładnie, chyba trzeba poprostu wypróbowac wszystkiego i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.
Co do Twoich włosków Iff, to nawet na avatarze widać, że pisałaś prawdę.

Stary 2005-09-16, 00:16   #9
iff
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk

Dokładnie, chyba trzeba poprostu wypróbowac wszystkiego i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.
Co do Twoich włosków Iff, to nawet na avatarze widać, że pisałaś prawdę.
Hm... prawdę? Tzn o czym? Ewka czyżbyś wątpiła w moją szczerość? :P No no!
Stary 2005-09-16, 00:26   #10
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Oczywiście, ze nie wątpie! Miałam na myśli to, że Twój avatar potwierdza to, co napisałaś o swoich włosach - że są proste i gładkie.

Stary 2005-09-16, 16:55   #11
Kiya
Zakorzenienie

up
Stary 2005-09-16, 18:30   #12
kamilak
Zadomowienie

To zalezy, czy Twoje wlosy z natury są proste, czy raczej skłonne do fal. Jeśli to drugie, to nadal się będą wywijać, ale całymi pasmami, jak to ewka.mnk napisała.
Miałam takie prosto ostrzyżone włosy i nawet dobrze wyglądały, jak je rozszesałam i rozprostowałam szczotką. Ale jednak wolę stopniowanie i wygniecione fale
kamilak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 18:38   #13
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Kiya, napisałaś, ze Twoje włosy "falują sie" na końcach, jak rozumiem to cos więcej niż tylko "wywijanie".
Jesli tak, to w Twoim przypadku obciete na równo włosy raczej napewno bedą się wywijać takimi własnie pasmami. Może lepiej pozostan przy wycieniowanych i podkreś ten skręt, robiąc "wygniecione fale", jak to Kamilak napisała. A jak będziesz chciała mieć idealnie proste, to wspomóż sie prostownicą.

Stary 2005-09-16, 19:06   #14
Kiya
Zakorzenienie

dziewczyny włosy mam proste tylko przez to cieniowanie na końcach wywijają się na wszystkie kierunki,mniej więcej tak jak na zdjeciu poniżej czasem jeszcze bardziej.
Stary 2005-09-16, 22:54   #15
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Hmmm, myślałam, ze masz mocniej wycieniowane. W takiej sytuacji nie sądze, żeby obcięcie na równo dużo pomogło. Poza tym przy takiej długości włosy zazwyczaj się wywijają, opierając się na ramionach i tego ciężko jest uniknąć.

Stary 2005-09-18, 23:24   #16
iff
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Hmmm, myślałam, ze masz mocniej wycieniowane. W takiej sytuacji nie sądze, żeby obcięcie na równo dużo pomogło. Poza tym przy takiej długości włosy zazwyczaj się wywijają, opierając się na ramionach i tego ciężko jest uniknąć.
I ja się z tym zgadzam. Mi zasze się wywijały, jak miałam taką długość; w końcu nic dziwnego, że opadając na ramiona, są przez nie "modyfikowane"
Stary 2015-12-05, 08:04   #17
Felis pardina
Raczkowanie

Mam problem.

Wlosy mam rzadkie i cienkie 2 cm ponizej ramion Gdy mam je rozpuszczone to wszystkie ida do przodu. Zawsze tak bylo, niezaleznie od dlugosci.

Bylam kilka dni temu u fryzjera, aby obcial moje pocieniowane wlosy na prosto. Mowilam ze chce zeby koncowki byly prosto z przodu. Z przodu. Nawet kosztem nierownego sciecia z tylu. I niestety. Jest beznadzieja. Wlosy przednie sa dluzsze od tych z tylu. Wszystkie leca mi do przodu wiec to sie fatalnie odznacza. Poprostu one nie wygladaja na rowno sciete ani na cieniowane. Tylko to wyglada troche jak bob. A i co wazne. Jesli bylyby sciete na rowno to jak piszecie wszystkie wlosy powinny wywijac sie w tym sanym kierunku. A u mnie jest tak ze wywijaja sie na wszelkie mozliwe strony i konfiguracje. Wlosy mam proste, ale one sie delikatnie faluja od noszenia kucyka. Co ja mam traz zrobic? Isc do innego fryzjera? Czy poczekac? Czy to tak ma byc? No chyba nie mozna zepsuc tak prostej do wykonanua fryzury. Sama nie wiem. Wizazanki doradzcie.
Felis pardina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości