Transparence de Teint Lancome - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-12, 15:47   #1
obsession
Raczkowanie

Transparence de Teint Lancome

Szukam od jakiegoś czasu dobrego podkładu na wiosnę. Lekkiego, może nie kryć prawie wcale, byle ładnie rozświetlał i tonował (może to być krem tonujący). Mam cerę mieszaną ale nie lubię matu, a tak bardzo znowu ta moja buźka się nie przetłuszcza.
Mam natomiast w tej chwili taki problem (który się co chwilę powtarza), że mam wysypkę po antybiotyku przepisanym przez dermatologa (który miał łagodzić) i nie wypróbuję nic nowego na twarzy, dopóki mi nie przejdzie, co najwyżej sprawdzę kolor na szyi. No ale to mi niewiele powie o właściwościach podkładu, o tym jak zachowuje się na buzi.
Poza tym uzależniłam się od Waszych opinii, i teraz zanim coś kupię, lubię sprawdzić na Wizażu, co o tym czymś sądzicie.
Zastanawia mnie między innymi super lekki podkład Transparence de Teint Lancome (lubię podkłady Lancome), a nie znalazłam o nim nic na KW ani w żadnym poście. Może któraś z Was miała/ma go i może coś o nim napisać? Byłabym wdzięczna...
Aha, jeszcze myślałam o tym nowym podkładzie Bourjois "druga skóra", były tu już pytania dotyczące go, niestety bez odpowiedzi
obsession jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-12, 19:17   #2
obsession
Raczkowanie

Re: Transparence de Teint Lancome

podciągam
Stary 2004-04-13, 15:20   #3
obsession
Raczkowanie

w górę
Stary 2004-05-19, 11:51   #4
BLISS
BAN stały

Witaj,
sama nie uzywam podkladow, ale mam do sprzedania Transparence de Teint LANCOME. Po opiniach moich klientek moge stwierdzic, ze podklad spelnia oczekiwania - jest lekki, pieknie rozswietla. Wszystkie sa bardzo zadowolone, a jedna z nich dokupila jeszcze dodatkowo dwie sztuki. Najlepiej by bylo, gdybys udala sie do perfumerii i sama przetestowala ten podklad.
Ja mam odcien 1 i 3, w cenie 100 pln z przesylka.
Pozdrawiam i czekam na ew. kontakt
BLISS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 11:52   #5
BLISS
BAN stały

Witaj,
sama nie uzywam podkladow, ale mam do sprzedania Transparence de Teint LANCOME. Po opiniach moich klientek moge stwierdzic, ze podklad spelnia oczekiwania - jest lekki, pieknie rozswietla. Wszystkie sa bardzo zadowolone, a jedna z nich dokupila jeszcze dodatkowo dwie sztuki. Najlepiej by bylo, gdybys udala sie do perfumerii i sama przetestowala ten podklad.
Ja mam odcien 1 i 3, w cenie 100 pln z przesylka.
Pozdrawiam i czekam na ew. kontakt
BLISS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-19, 15:30   #6
obsession
Raczkowanie

Dziękuję bardzo, ale ja już sobie kupiłam ten podkład, faktycznie jest fajny, leciutki, bardzo naturalny, prawie wcale nie widać, że ma się makijaż. Na upały idealny. Dodatkowo lekko rozświetla. Jedynym jego mankamentem jest brak filtrów, ale ja i tak daję pod spód bloker, więc nad tym nie płaczę
W każdym razie dzięki za odzew, pozdrawiam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości