Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-06-24, 14:14   #541
201701160947
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 1
Talking Dot.: Kolczyk w pępku :)

Mi sie to podoba i wcale nie musze byc oryginalna,zrobilam to dla siebie a nie dla innych, kolczyk w jezyku także nie jest oryginalny wcale i na przyklad mi sie nie podoba.I również nikogo nie obrażam
201701160947 jest offline  
Stary 2005-06-24, 14:18   #542
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez silva
Mi to podoba i wcale nie musze byc oryginalna,zrobilam to dla siebie a nie dla innych kolczyk w jezyku tez nie jest oryginalny wcale i na przyklad mi sie nie podoba.I tez nikogo nie obrazam
Wyraziłaś opinię podobna do mojej, więc wg Twojej filozofii obraziłaś teraz mnie. Kolczyk w języku nie jest oryginalny? Zgadzam się - szczytem oryginalności nie jest, ale o ile kolczyk w pępku ma połowa globu (nawet dziewczynki w wieku 16 lat ), to kolczyk w języku nadal jest jednym z najrzadziej spotykanych.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline  
Stary 2005-06-24, 14:23   #543
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Silva - tak poza tematem - o ile dobrze pamiętam doradzałam Ci fryzę - i co zrobiłaś?

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Stary 2005-06-24, 15:21   #544
chocolate_brown
Rozeznanie

Dot.: Moj pepuszek...

Absolutnie nie bede Cie do tego naklaniac, bo skoro nie masz pieniedzy na przeklucie to pewnie na porzadny kolczyk tez nie... Pozniej mozesz miec naprawde powazne konsekwencje, wiec moze warto po prostu zaoszczedzic pieniadze przez lato, bo teraz to juz i tak chyba za pozno na robienie kolczyka (goraco, slonce, woda w otwartych zbiornikach)?
Nawiasem mowiac moje kolezanki same robily sobie kolczyki sterylna igla, ale mialy porzadny kolczyk a i tak zle sie goilo.
Pozdrawiam
Stary 2005-06-24, 17:32   #545
201701160947
Konto usunięte

Wpisy w blogu: 1

hehe dobra juz dajmy se luzu z tymi kolczykami bo nigdy nie skonczymy.A więc,grzywke troche obcielam ale nie jest az tak bardzo pocieniowana oczywiscie nie chciala mi tak zrobic bo mowila ze za cienkie wloski sa i musialaby mi polowe sciąć no i pocieniowane włosy, w sumie duzej roznicy nadal nie widac chyba bede je caly czas spinac bleee
201701160947 jest offline  
Stary 2005-06-24, 17:38   #546
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

No przestań - dlaczego spinać? Wiesz co Ci powiem? Kojarzysz mi się z Emmą Bunton, czy jak to tam miała na nazwisko - zrobili jej grzywkę i wyglądała ślicznie.

21.02.11 - start

Stary 2005-06-24, 17:56   #547
gemmini
Raczkowanie

Talking Dot.: Kolczyk w pępku :)

Uwielbiam kolczyki w pępuszku. Mojemu facetowi nie bardzo podobał się pomysł ale cóż... wyjścia nie miał Wszystko zaczęło się od urlopu, szukałam pamiątek a kupiłam kolczyk i dopiero później zastanawiałam się gdzie w moim malutkim mieście przekłuje pępek. Ale od dwóch lat jestem szczęśliwą posiadaczką tego oto kolczyka (w zał.). Trzochę zdjęcie niewyraźne bo jest bardziej błękitny ale to moja druga miłość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg piercing.JPG (3,4 KB, 394 załadowań)
gemmini jest offline  
Stary 2005-06-24, 18:00   #548
acha88
Raczkowanie

Wink Dot.: Moj pepuszek...

Ja przebijałam pępek u kosmetyczki.Zapłaciłam za to 20zł.Kolczyk też kupiłam ze zniżką bo kosztował 25zł jest ze stali chirurgicznej.Przebijałam w maju.Jak narazie jest wszystko ok., pępek goi się prawidłowo, tylko jeszcze trochę ropieje.Nie chce nikogo namawiać na kosmetyczkę bo zdania na ten temat są podzielone.Ale ja spróbowałam i chyba wyszło mi to na dobre.
acha88 jest offline  
Stary 2005-06-24, 18:50   #549
lalesia
Zakorzenienie

GG do lalesia
Dot.: Moj pepuszek...

Nie, to jest z pewnoscia bardzo zly pomysl pepek strasznie ciezko sie goi, nie masz do tego przyzadow, a poza tym pepek na najbrudniejsze miejsce w ciele czlowieka (uwierzycie?!) wiec infekcja prawie gwarantowana
lalesia jest offline  
Stary 2005-06-24, 19:54   #550
Karolinkaaa
Raczkowanie

a to moje kolczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0520_063827X.jpg (38,6 KB, 696 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0623_175439X.jpg (38,0 KB, 516 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0623_175533X.jpg (39,7 KB, 414 załadowań)
Karolinkaaa jest offline  
Stary 2005-06-26, 17:45   #551
madziejka
Przyczajenie

GG do madziejka
Unhappy Dot.: Kolczyk w pępku :)

Jejku!!
Ale mnie przestraszyłyście! U mnie ta skóra też chyba staje sie coraz cieńsza I co z tym zrobić. Nie jest strasznie cienka, ale chyba coraz bardziej. Jak cienka ona może, czy raczej jak wąska?? A wogóle to jak to się dzieje? Czy ona się tak kurczy?? Dziwne.
Szczerze powiedziawszy im dłużej mam ten kolczyk, im bardziej mi on powszednieje (mam go rok) i im więcej słysze okropnych historii tym bardziej żałuje, że go zrobiałam.
Moja rada dla nieprzekutych: NIEPRZEKUWAĆ /przynajmniej pępka/
madziejka jest offline  
Stary 2005-06-26, 21:47   #552
gft
Raczkowanie

a ja jakos nie lubie kolczykow w pepku ;< u mnie w szkole co druga dziewczyna ma kolczyk i to nie jest takie moim zdaniem znowu fajowe, czy cos ;< w ogole dziwi mnie, ze dajecie sie dziewczyny tak kaleczyc ;< ja chcialam sobie zrobic kolczyk w brwi lub w nosie, ale po tym, jak przeklulam sobie uszy, to podziekowalam, bo mnie to nieziemsko bolalo (czulam sie, jakbym miala tylko uszy i to takie wielkie i czerowne ;< strrraszne uczucie). moja znajoma opowiadala mi kiedys, ze dostala od opalania poparzenia slonecznego w okolicy wlasnie pepka z kolczykiem i jej sie dluuugo nie goilo ;< w ogole uwazam, ze niektore dziewczyny sa tak strasznie zapatrzone w mode, ze zrobia sobie kolczyka tylko dlatego, ze inna ma, albo, ze faceci leca na to ;< (oczywiscie, nie uwazam, ze kazda!) moim zdaniem, jesli robic sobie tego kolczyka, to juz na jesien albo w zimie, do lata sie zagoi i bedzie mozna pokazac, a tak, to nawet opalac sie nie da ani poplywac ;< zreszta, robcie jak chcecie ;P to tylko moje skromne zdanie (:
Tsure dasu no
gft jest offline  
Stary 2005-06-26, 22:24   #553
Domina
Zakorzenienie

Ja robiłam kolczyk w październiku 2004 i naprawdę nie żałuje. Już dawno mi się to spodobało i nie patrzałam czy jest to modne, czy też nie. Zrobiłam go dla siebie a nie dlatego, że jest to modne. Zagoiło się szybko i teraz jest wporządku. Bardzo mi się podoba chociaż mam kolczyk płytko. Kiedyś chciałam kolczyk w języku, zniechęciłam się widząc w autobusie dziewczyne która bez przerwy bawiła się tym kolczykiem... Mieliła tym jęzorem i mieliła a to tak okropnie wygląda.... Widziałam już tak właśnie 2 osoby, wystraszyłam się że może ja też wpadne w taki nawyk i w tej chwili nie ma mowy o kolczyku w języku. Narazie niech pozostanie w pępku Nie zamierzam go w najbliższym czasie wyciągać.

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2005-07-03 o 09:52
Domina jest offline  
Stary 2005-06-27, 11:30   #554
aniolek_lovee
Raczkowanie

A to moj kolczyk.Robiony był gdzies 4 lata temu,skóra strasznie sie zmniejszyła i planuje ponowne przekłucie.

Edytowane przez aniolek_lovee
Czas edycji: 2006-08-31 o 22:48
aniolek_lovee jest offline  
Stary 2005-06-30, 23:09   #555
mana30
Przyczajenie

Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest. Ostatno mysle o kolczyku w pepku i wszysto juz zalatwione tylko ja sie waham czy jak wyjmujecie kolczyka to macie duza dziurke i czy jak bedziecie chcialy zeby dziurka sie zagoila bedzie slad?
JAK MOZNA TO MILE WIDZIANE ZDJECIA

mana30 jest offline  
Stary 2005-07-01, 11:38   #556
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

dziurka ci sie powieksza,jezeli załozysz cięzszego kolczyka( np. z jakąś ozdobą) przy zwyklym bananie dziurka sie nie powiększy
Stary 2005-07-01, 11:51   #557
iLoN@
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do iLoN@

Ogólnie lubie piercingi...sama mam w jezyku i brodzie.W pępku kolczyk jest bardzo popularny...Ale jak ktoś chce byc oryginalny to nie liczy się gdzie jest ten kolczyk,ale jaki...wszystko zależy od wzorku
iLoN@ jest offline  
Stary 2005-07-01, 11:53   #558
iLoN@
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

GG do iLoN@

Istnieje jeszcze cos takiego,że skóra potrafi odrzucać kolczyk,np. stalowy.Moja koleżanka miała i musiała sobie jeszcze dwa razy przekłuwać...
iLoN@ jest offline  
Stary 2005-07-01, 12:00   #559
Sonka87
Raczkowanie

Koleżanka zrobiła sobie kolczyk w pepku i bylo ok ale pozniej (po okolo pół roku) tak jak mowisz madziejka skora pomierzy pepkiem a tą kulką nad pekiem robila jej sie coraz cieńsza. Wkoncu zdjela kolczyk i jej sie zaroslo (malutka blizna pozostala). Mysle, ze gdyby nie zdjela to by sie skorka urwala od ciezaru kolczyka. Kolczyk w pepku jej sie niestety nie przyjal. Ja mam od 1,5 i jest wszystko ok chociaz tez mialam male problemy bo mi sie cos pypralo, posmarowalam tribiotykiem i sie ladnie zagoilo.
Sonka87 jest offline  
Stary 2005-07-01, 12:04   #560
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Nie mówię teraz o żadnej z Was.
No więc dla mnie piercing był zawsze dla ludzi oryginalnych, ciekawych, innych. Kojarzył mi się z artystyczną duszą, oryginalnym spojrzeniem na świat i wolnością.

Kolczyk w pępku ma prawie każda cizia, czyli tleniona blondyna z IQ poniżej krytycznej dla której najważniejszym problemem, to 'muszę mieć takie buty!', 'muszę poderwać tą dupcię, achhh' i 'czy moja różowa koszulka jest wystarczająco krótka, żeby osłonić mój super oryginalny i seksowny ( ) kolczuniek w pępuszku, achhh'. Sorry, ale ten kolczyk mi się tak kojarzy i nie mówcie mi, że tak nie jest, bo mam oczy i wiem, kto najczęściej taki kolczyk ma.

NAJCZĘŚCIEJ - czyli nie każdy, więc proszę nie brać tego do siebie.

21.02.11 - start

Stary 2005-07-01, 12:10   #561
Sonka87
Raczkowanie

Troche cie popieram bo widzialam w szkole takie o jakich mowisz. Moze to glupie ale ja wstydze sie chodzic z odkrytym brzuchem, nie dlatego ze jest brzydki wrecz przeciwnie. Pamietam jak mama mowila mi ze jak sobie zrobie kolczyk to bede sie popisywac i chodzic z nim na wierzchu, ale teraz sie sama przekonala ze tak nie jest. Jedynie kiedy widac mi kolczyk to wtedy kiedy jestem w stoju kapielowym. Chcialam sobie zrobic we brwi ale slyszalam ze pozniej brew moze opadac pozniewaz jakis miesien tam obumiera od kolczyka i zrezygnowalam.
Sonka87 jest offline  
Stary 2005-07-01, 12:43   #562
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Kolczyk w pępku ma prawie każda cizia, czyli tleniona blondyna z IQ poniżej krytycznej dla której najważniejszym problemem, to 'muszę mieć takie buty!', 'muszę poderwać tą dupcię, achhh' i 'czy moja różowa koszulka jest wystarczająco krótka, żeby osłonić mój super oryginalny i seksowny ( ) kolczuniek w pępuszku, achhh'. Sorry, ale ten kolczyk mi się tak kojarzy i nie mówcie mi, że tak nie jest, bo mam oczy i wiem, kto najczęściej taki kolczyk ma.

NAJCZĘŚCIEJ - czyli nie każdy, więc proszę nie brać tego do siebie.
Masz rację, dosadnie powiedziane, ale masz rację Podoba mi się taka ozdoba, ale wciąż zwlekam z przekłuciem, bo kojarzy mi się z wizerunkiem panny, jaką opisałaś. Jednak mam zamiar to zrobić- ale dla siebie, nie pokazywać publicznie i nie obnosić się z nim Kolczyki ma wiele dziewczyn, ale ZWYKLE pokazują je solaryjne skwarki z landrynkowymi tipsami, jak sama zauważyłaś.
Lukrecja_Borgia jest offline  
Stary 2005-07-01, 13:02   #563
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

Ech nie lubię takiego typowego polskiego stereotypowego myślenia....
nati__xxx jest offline  
Stary 2005-07-01, 13:23   #564
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Skąd się takie bierze? Właśnie stąd, że u nas wszyscy się grupują. Bardzo łatwo u nas określić stereotypowo np. kolczyk, gdyż właśnie zazwyczaj (!) noszą go takie tanie cizie. O ile w Nieczech widziałam wiele ciekawych ludzi z takimi kolczykami, o tyle w Polsce zazwyczaj (!) ogranicza się do 'laseczek z niższej półki'. Jestem przeciwna stereotypom, ale tutaj ewidentnie można większość (!) osób z tym kolczykiem postawić na jedną półkę.

21.02.11 - start

Stary 2005-07-01, 14:08   #565
Smoczyca
Zakorzenienie

GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Skąd się takie bierze? Właśnie stąd, że u nas wszyscy się grupują. Bardzo łatwo u nas określić stereotypowo np. kolczyk, gdyż właśnie zazwyczaj (!) noszą go takie tanie cizie. O ile w Nieczech widziałam wiele ciekawych ludzi z takimi kolczykami, o tyle w Polsce zazwyczaj (!) ogranicza się do 'laseczek z niższej półki'. Jestem przeciwna stereotypom, ale tutaj ewidentnie można większość (!) osób z tym kolczykiem postawić na jedną półkę.
E tam, nie popadajmy w jakąś przesadę, ja mam kolczyk od wielu lat, a cizią naprawdę nie jestem i nie będę bo ani włosy nieutlenione, solarium unikam, tipsów we wzorki tyż nie posiadam Za to posiadam tatuaże i to jeden z nich w dość nietypowym jak na kobietę miejscu. Tatuaże robiłam dla siebie, nie pokazuję ich publicznie, po prostu bardzo mi się podobał, Smoczycę zrobiłam sobie kiedy byłam w cięzkim okresie życia po rozstaniu z narzeczonym i po ciężkim wypadku, miała mi dodawać siły i przypominać o tych pokładach mocy, które mam w sobie

Tak więc bez stereotypów. Jak komuś się podoba kolczyk czy tatuaż to niech robi, skoro ma to go uszczęśliwić. Uważam tylko że powinny o takich rzeczach decydować osoby pełnoletnie, i absolutnie na to zdecydowane (kolczył łatwo wyjąć jak się nam odwidzi, ale usunąć tatuaż to już cięższa sprawa).
Smoczyca jest offline  
Stary 2005-07-01, 14:42   #566
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

NO tak, po pierwsze zaznaczam, że to nie zasada, ale najczęściej się tak dzieje.
A po drugie - wydaje mi się, że jak moda minie, to cizie wyciągną te kolczyki.
Z opisu czuję, że u Ciebie ten kolczyk by mi się podobał. Spójrzcie na Sprytną, Elektrodę, Pamelę (o ile się nie mylę ) itede. O taki rodzaj 'laseczek' mi chodziło. Drażnią mnie ogólnie, więc nic dziwnego, że taki kolczyk mnie po prostu rozśmiesza (w swoich postach cały czas mówię o ciziach).

21.02.11 - start

Stary 2005-07-02, 01:30   #567
mana30
Przyczajenie

A jak to jest z kolczykiem jak go wyjmiecie to zeby sie zagoila dziurka to jest blizna albo jaki kolwiek slad????? prosze napiszcie
mana30 jest offline  
Stary 2005-07-02, 02:08   #568
anja234
BAN stały

Pod żadnym pozorem nie wyjmuj kolczyka do zagojenia sama! zrób to w studiu kolczykowania. Bo możesz doprowadzic do poważnego zakażenia bakteriami. Dziurka nie może zostać bez kolczyka!!!!!!!!!!! Jest to wtedy otwarta droga bakteri do organizmu!
anja234 jest offline  
Stary 2005-07-02, 10:15   #569
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

Cytat:
Napisane przez mana30
A jak to jest z kolczykiem jak go wyjmiecie to zeby sie zagoila dziurka to jest blizna albo jaki kolwiek slad????? prosze napiszcie
dla mnie jest to normalne że jest blizna... przecież w końcu przekuwało się do mięska
ślad jest... to takie samo miejscejak inne które się przekuwasz (np. uszy)
po to przekuwa się pępek żeby chyba nosić kolczyk, a nie żeby wyjmować i żeby dziurka (jak jeszcze się nie zagoiła) się zrosła
Dolly jest offline  
Stary 2005-07-02, 10:51   #570
anja234
BAN stały

Ślad nie zostaje - ani śladu. Moja siostra wyjmowała kolczyka w studiu i nie ma ani śladu po dziurcE!
anja234 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości