Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-09-16, 22:51   #781
Cdz
Zakorzenienie

Dot.: Kolczyk w pępku :)

jeżeli kolczyk robi profesjonalista to nic nie boli...
natomiast jeśli chodzi o koszta.. to ja mam kolce darmowo już bo stałą klientką jestem
koszt 1 kolczyka waha się miedzy 70 -150 zł... w zależności od studia i kolczyka jaki wybierasz
aha.. zapomiałam : kolczyki się odkręca (tj kuleczki) - nie ma z tym najmniejszego problemu
Cdz jest offline  
Stary 2005-09-17, 16:18   #782
lolcitkaa
Raczkowanie

niom wiem wiem ze sie odkreca Mam pytanie ... chce sobie przekuc drugi raz pepek, ale mam jeszcze blizne po pierwszym, moge na niej przebic? Bo nie ma innego wyjsca Salonow do przekuwania u nas nie ma, musialabym jechac 20 km do innego miasta wiekszego - Olsztyna, ale nie wiem dokaldnie gdzie sie znajduje tam studio. Rozmarzylam sie takze o kolczyku w nosku ... )
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-09-17, 17:39   #783
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

nie powinnaś na niej przekłuwac jak juz to obok
Stary 2005-09-17, 18:11   #784
lolcitkaa
Raczkowanie

ale ona jest centralnie po środku. A mogę więcej skóry i pod nią?
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-09-18, 21:33   #785
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

jak piszesz zeby więcej skory to bedzie nad nią a nie pod
jak nie masz zrostu to mozna sie wbic lekko w dziurkę ,nizej nie rób bo mozna chwycić za cienką warstwę skory i pozniej sie przerwie
mozesz tez w sumie przebic od dołu ,ale do tego jest potrzebny inny kolczyk są specjalne kolczyki co sie przebija od dołu zrób zdjęcie i pokaz jak to masz przeklute
Stary 2005-09-19, 14:46   #786
miisiek
Raczkowanie

GG do miisiek

Hej mam zamiar sobie zrobić kolczyk w pępku ale mam kilka pytań.
Czy bardzo boli, czym najlepiej przemywać, i czym lepiej robić igłą czy pistoletem?? pozdruffka

Edytowane przez miisiek
Czas edycji: 2005-09-19 o 20:29
miisiek jest offline  
Stary 2005-09-19, 19:29   #787
anakonda133
Przyczajenie

Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja mam kolczyk w pempku po terupach ale mam. robilam go 5 razy: raz zrobila mi kolezanka ale zacienckim weflonem i kolczyk sie nie wcisnol, pozniej przebila mi kosmetyczka ale mi sie urwal bo nosilam ciezki kolczyk(urwanie nic nie boli ale blizna mi zostala) nastepnie przebila mi inna kolezanka ale zrobila mi go krzywo i wziela zaduzo skory no i na koniec przebila mi taka dziewczyna (z doswiadczeniem) i zorbila mi super ale niestety mam na dole bo na goze mam ta blizne po tamtym kolczykupolecam dziewczyny kolczyka chociaz mam go od listopada tamtego roku to jeszcze mi sie troche paprze no ale jestem zadowolona.
anakonda133 jest offline  
Stary 2005-09-20, 11:20   #788
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

oj co za bezmyślność zamiast odrazu iść do osoby która sie profesjonalnie tym zajmuje,a nie oszpecać sobie pępek złymi przekłuciami jezeli tak długo cI SIE PAPRZE TZN.ZE JEST COŚ NIE TAK
Stary 2005-09-20, 19:37   #789
miisiek
Raczkowanie

GG do miisiek

No teraz to już przynajmiej wiem czy mam robić bp jeszcze niedawno sie wachałam ale zrobie jednak. Ide robić w piatek życzcie mi powodzenia
miisiek jest offline  
Stary 2005-09-21, 21:20   #790
zabka16e
Przyczajenie

Kolczyk w pępku

Po przekłuciu pępka skóra mi sie skruszyła dlaczego? i czy przy nastepnym przekłuciu tez tak będzie?
zabka16e jest offline  
Stary 2005-09-21, 21:26   #791
zabka16e
Przyczajenie

Thumbs down Przekłucie pępka

Jak przekłułam pępek skóra mi sie skruszyła dlaczego? i czy przy nastepnym przekłuciu też tak będzie?
zabka16e jest offline  
Stary 2005-09-21, 21:33   #792
Kulkaaga
Wtajemniczenie

Dot.: Przekłucie pępka

Skruszyła? Chodzi ci o to że zrobiła się przesuszona w miejscu przekłucia, czy o to, że zrobiła się strasznie cienka?
Stary 2005-09-21, 21:44   #793
gosz
Raczkowanie

bron boze nie przekluwajcie pepka pistoletem u kosmetyczki! tylko platek ucha nadaje sie do takiego przekluwania
potem konsekwencje moga byc oplakane...
gosz jest offline  
Stary 2005-09-21, 21:49   #794
Annake
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zabka16e
Jak przekłułam pępek skóra mi sie skruszyła dlaczego? i czy przy nastepnym przekłuciu też tak będzie?
Jeżeli przekluwalas u kosmetyczki pistoletem to wcale się nie dziwię, że tak się stało. Najlepiej przekłuwaj w studiu, rzadko potem dzieje się tak, jak piszesz.. przynajmniej ja narazie nie słyszałam o takich przypadkach

R.W. Emerson
Annake jest offline  
Stary 2005-09-21, 23:59   #795
zubka
Przyczajenie

GG do zubka
przebity pępek a ciąża

Hejka, proszę o jakąkolwiek pomoc. Sześć lat temu przebiłam sobie pępek, po 4 latach noszenia kolczyk wyjęłam, bo sobie wymyśliłam, ze jak za kilka lat będę chciała zajść w ciążę to dobrze byłoby żeby dziury w pępku nie było, no i teraz zaczyna się problem... od dwóch lat nie noszę kolczyka, dziurka nie zarasta i boję się, że jak zajdę w ciążę to dziurka będzie się powiększała wraz z brzuszkiem. Czy któraś z was może mi powiedzieć co będzie, czy miałyście dziurę w pępku i byłyście w ciąży, czy mam się martwić????? Nie byłam pewna gdzie się o to pytać więc pytam się was. Dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam
zubka jest offline  
Stary 2005-09-22, 02:45   #796
xre
BAN stały

Cool Dot.: przebity pępek a ciąża

nie bylam nigdy w ciazy i nie mam kolczyka, ale wydaje mi sie ze to nie powinno na nic szkodzic ani powiekszac sie... inaczej by o tym informowano przy przekuwaniu pepka, albo wogole byloby o tym glosno... tyle dziewczyn ma kolczyk w pepku ze powinno sie to kazdej dziewczynie przynajmniej raz obic o uszy... ja o tym pierwszy raz slysze...
xre jest offline  
Stary 2005-09-22, 08:26   #797
paula78
Zakorzenienie

Dot.: przebity pępek a ciąża

no wiesz brzuch sie powiekszy to i pepek sie rozciągnie a czasami wyskakuje na wierzch.
jak to bedzie wygladało w twoim przypadku trudno powiedziec.
paula78 jest offline  
Stary 2005-09-22, 08:34   #798
Sonika
Raczkowanie

Ja wyciągnęłam kolczyk, kiedy byłam w 3 mieś. Doszłam do wniosku, że skora na brzuchu się jednak rozciąga, a nie chciałam ryzykować.
Sonika jest offline  
Stary 2005-09-22, 14:26   #799
Cdz
Zakorzenienie

widocznie fałd skóry był zbyt cienki i w dodatku źle przebity. pistoletem nie można przebijać żadnego fragmentu ciala (prócz ucha) ponieważ pistolet rozrywa tkankę a nie przekluwa jak igła...
Cdz jest offline  
Stary 2005-09-22, 16:00   #800
AnnaŁ
Raczkowanie

Ja przed ciąża wyciągnełam kolczyk .Oczywiście podczas ciąży brzuszek był coraz większy skóra sie rozciągała i dziura dlatego byla bardziej widoczna i naciągnięta.Ale nie ma co się przejmować póżniej wszystko wraca do normy.
AnnaŁ jest offline  
Stary 2005-09-22, 17:52   #801
mysiiek
Raczkowanie

GG do mysiiek
8 razy kolczyk w pępku??

Mam takiego pecha że jak tylko zrobię kolczyk w pępku po miesącu coś się zrobi albo go zgubie albo mi się odkręci kuleczka i wypadnie no i tak już robiłam 7 razy kolczyk a teraz się zastanawiam czy można tak robić Ostatnim razem miałam 3 ropniaki ale się zagoiły. Czy one się robią od tego że tyle razy już robiłam kolczyk czy będą pojawiały się ciągle Proszę żeby ktoś odpisał bo już nie wiem czy mogę zrobić znowu kolczyk czy nie ?? Narazie nic mi się nie stało ale za 8 razem może coś się zrobić...

W.Shakespear
mysiiek jest offline  
Stary 2005-09-22, 20:05   #802
Cdz
Zakorzenienie

Dot.: 8 razy kolczyk w pępku??

najważniejsze to : przekłucie w sterylnych warunkach
Kolczyk MUSI być zrobiony z tytany lub stali chirurgicznej wysokiej jakości( nie jakiś tam złom, kóry kupisz w sklepiku jakimś) tylko porządny kolec (polecam firmę wildcat)
musisz dbać o kolczyk, sprawdzac kuleczki, dokręcac je
NIE dotykać kolczyka brudnymi palcami - wszsytko musi byc cacy - gwarancja że się uda..
z własnego doświadczenia wiem, że kolczyk odgrywa dużą rolę...
a czy możesz zrbic jeszcze raz kolczyk to najlepiej spytać się piercera z prawdziwego zdarzenia... jesli mieszkasz w okolicach wawy to mogłabym polecić pewne studio...
Cdz jest offline  
Stary 2005-09-22, 20:25   #803
zubka
Przyczajenie

GG do zubka

Dziękuję bardzo, trochę się uspokoiłam, bo mi koleżanka mówiła, że gdzieś widziała jakieś straszne zdjęcia, jak to skóra pęka i robią sie wrecz dziury. Straszne... Dzięki bardzo i pozdrawiam serdecznie
zubka jest offline  
Stary 2005-09-22, 21:18   #804
buena
Wtajemniczenie

Jutro będzie tydzień od pprzkłucia pępka. Juz kiedyś, ale to było dawno dawno miałam tam kolczyk, zrobiłam sobie sama, co oczywiście nie było najmądrzejsza rzeczą, tym bardziej, że wtedy nie było takiego dostępu do specjalnych kolczyków i nie goiło mi się najlepiej. Teraz robiłam sobie wprofesjonalnym salonie, gdzie wykonuje sie pircing. Mam nadzieje, że będzie się dobrze goiło. Czytałam różne wypowiedzi na tym forum... Ja mogę napisać jedno, że cizia to ja napewno nie jestem, lubię kolczyki (mam też w nosie, też sama robiła i nie polecam, chociaż wszystko jest ok) lubię też tatuaże (mam już dwa). Zrobiłam sobie ten kolczyk bo chciałam a nie dlatego,że wszyscy mają. Może właśnie dlatego tak długo zwlekałam z ponownym przkłuciem. Ale nie obchodzi mnie to, że kolczyk ma tak wiele dziewczyn. Jak chcecie to przkłuwajcie, nie boli mocno (robiłam bez znieczulenia), ale to akurat zależy od tego kto ma jaką tolerancje na ból. Pozdrawiam
buena jest offline  
Stary 2005-09-22, 21:24   #805
gosz
Raczkowanie

po pierwsze - nie wolno przemywac spirytem, woda utleniona tez niewiele da - najlepszy jest specyfik do odkazania ran, najlepiej Octanisept
po drugie - to ze nic nie boli to bulszit, skora na brzuchu jest unerwiona, wiec wiadomo ze troszke bedzie bolalo, tyle ze potrwa to doslownie kilka sekund
po trzecie - pepek goi sie nawet 6 miesiecy, mozna stosowac np tribiotic jesli bardzo sie paprze, jednak oszczednie
gosz jest offline  
Stary 2005-09-22, 21:30   #806
buena
Wtajemniczenie

Właśnie, zapomniałam o gojeniu. Nigdy, ale to nigdy woda utleniona, tak jak wcześniej napisano cos do odkażania, ja dostałam akurat Hospisept i maść z antybiotykiem
buena jest offline  
Stary 2005-09-22, 23:48   #807
zubka
Przyczajenie

GG do zubka

No bo kolczyk odpada jak kosmetyczka za mało skórki weźmie. Ja też to miałam, teraz ma lekką bliznę po tym pierwszym, który odpadł no i dziurę, która nie chce zarosnąć po następnym przebiciu. wrrrr. ogólnie kolczyk to fajna rzecz, ale jak masz 17 lat:P

podr
zubka jest offline  
Stary 2005-09-23, 18:51   #808
miisiek
Raczkowanie

GG do miisiek

Hej no i ma już kolczyk nic mnie nie blało jak mi pani robiła
miisiek jest offline  
Stary 2005-09-24, 09:58   #809
zabka16e
Przyczajenie

NO ja przekłuwałam u kosmetyczki i pistoletem! I poprostu w tym miejscu zrobiła sie cienka i przeszuszona!I niewiem czy przekłuwac jeszcze raz ?
zabka16e jest offline  
Stary 2005-09-24, 10:07   #810
nati__xxx
Wtajemniczenie

GG do nati__xxx

nie wolno nie wolno nigdy przekłuwać pistoletem pępka ani żadnej innej części ciała prócz ucha !! Zapraszam na stronę http://www.wildcat.pl/ wejdź sobie w dział ABC kolczykowania a później w zagrożenia Nie wiem czy powinnaś przekłuwać drui raz,możesz spróbować ale proponuję iść do profesjonalnego studia bo inaczej może się to bardzoźle skończyć :/

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości