Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2005-10-01, 16:30   #841
papryczka
Wtajemniczenie

Dot.: 8 razy kolczyk w pępku??

jestem w szoku i podziwiam wytrwalosc......... kiedys tez mialam kolczyk w pepku, niestety, zerwal mi sie i rozwazalam ponowne przeklucie, jednak ostatecznie dalam sobie spokoj. teraz juz nie ten wiek, hehe, wiec nie w glowie mi piercing (wzsystkie dodatkowe kolczyki, jakie sobie niegdys zafundowalam - poza pojedynczymi w uszach, dawno pozdejmowane). przyznam, ze o takim przypadku, jak ty, pierwszy raz slysze... jestes naprawde wytrwala!
papryczka jest offline  
Stary 2005-10-01, 17:05   #842
lolcitkaa
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w pępku :)

yyyyyyyyyyyy :P:P
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-01, 17:06   #843
lolcitkaa
Raczkowanie

A teraz mam następną zachciankę ... kolczyk w nosku Zrobiłam sobie dziurkę ale kolczyka nei moglam już wsadzić, a kolczyk w pępku też będę miała i zrobi mi taka 25latka która neiejdnym osobom robila i wszyscy mają prawidłowo. Niestety kasy nei mam na studio :/
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-01, 21:25   #844
miisiek
Raczkowanie

GG do miisiek

Dobra już niec nie mówie o zapięciu ale ono jest po prostu genialne <LOL>
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline  
Stary 2005-10-01, 22:13   #845
kornelia1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez papryczka
jestem w szoku i podziwiam wytrwalosc......... kiedys tez mialam kolczyk w pepku, niestety, zerwal mi sie i rozwazalam ponowne przeklucie, jednak ostatecznie dalam sobie spokoj. teraz juz nie ten wiek, hehe, wiec nie w glowie mi piercing (wzsystkie dodatkowe kolczyki, jakie sobie niegdys zafundowalam - poza pojedynczymi w uszach, dawno pozdejmowane). przyznam, ze o takim przypadku, jak ty, pierwszy raz slysze... jestes naprawde wytrwala!
Hej,
a tak z ciekawości to powiedz jaki to wiek, gdyż ja wacham sie, bo strasznie mi sie to podoba, ale tez obawiam się ze względu na wiek (25), czy przypadkiem nie jestem za stara, w moim wieku dziewczyny już dzieci mają i nie myślą o takich gadżetach, a mnie się to tak podooobaaaa
jeśli jednak z jakichś powodów nie chcesz ujawniać, rozumiem
pozdr
Stary 2005-10-01, 22:16   #846
lolcitkaa
Raczkowanie

Muszę wam się przyznać, jednak przebiłam dzisiaj nosek 2 razy. Fakt, bardzo bolało ale byłam zadowolona jednak musiałam zdjąć bo mama się bulwersowała Teraz nosek mnie bardzo boli Za***iście to wyglądało, żałuję że nie mogę go mieć
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-01, 22:49   #847
papryczka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kornelia1980
Hej,
a tak z ciekawości to powiedz jaki to wiek, gdyż ja wacham sie, bo strasznie mi sie to podoba, ale tez obawiam się ze względu na wiek (25), czy przypadkiem nie jestem za stara, w moim wieku dziewczyny już dzieci mają i nie myślą o takich gadżetach, a mnie się to tak podooobaaaa
jeśli jednak z jakichś powodów nie chcesz ujawniać, rozumiem
pozdr
hej, to zadna tajemnica. licze sobie juz 28 wiosen, ale tak, jak ty, nie zalozylam jeszcze rodziny (slub w przyszlym roku, a z dziecmi jeszcze czekam). jednak piszac o swoim wieku nie bralam pod uwage tego co wypada, a co nie, ale raczej to, ze juz wyroslam z tego.
jednak rozumiem twoje pragnienie - jesli to ci sie podoba, to jak najbardziej, zafunduj sobie taki prezencik i nie patrz na to, co inni na ten temat sadza. przeciez duzo starsze osoby miewaja tez tego typu zachcianki i na "starosc" kolczykuja i tatuuja swoje ciala.
jak juz ci sie znudzi, mozesz go zawsze wyjac. pozdrawiam!
papryczka jest offline  
Stary 2005-10-02, 17:12   #848
mysiiek
Raczkowanie

GG do mysiiek

Również uważam że jak komuś sie chce zrobić kolczyk a ma wądpliwości (25 lat) to nie powinien sobie tego odmawiać w każdym razie ja swoje kolczyki (a troche ich jest ) zdejmę jak będę miała 28 lat może wcześniej wszystko zależy jak kto się z tym czuje

W.Shakespear
mysiiek jest offline  
Stary 2005-10-02, 17:16   #849
mysiiek
Raczkowanie

GG do mysiiek

Kiedyś też chciałam kolczyk w nosku... hmmm... nawet nie tak dawno Ale zmieniłam zdanie na język bo i tak troche się do mnie czepiają rodzice że mam w pępku a w języku nie widać to jak postawię ich przed faktem dokonanym to może nie będą kazali wyjąć

W.Shakespear
mysiiek jest offline  
Stary 2005-10-03, 16:42   #850
lolcitkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mysiiek
Kiedyś też chciałam kolczyk w nosku... hmmm... nawet nie tak dawno Ale zmieniłam zdanie na język bo i tak troche się do mnie czepiają rodzice że mam w pępku a w języku nie widać to jak postawię ich przed faktem dokonanym to może nie będą kazali wyjąć
W języku fajniutko wygląda, ale to strasznie boli i słyszałam że się sepleni i jeść nie można i przeszkadza w całowaniu i jedzeniu ... A gdybym do teraz miała kolczyk w nosku to chyba mnie by ze szkoły wywalili ]:->
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-03, 16:45   #851
lolcitkaa
Raczkowanie

A i moja mama uważa że tyle kolczyków co mam w uchu (6) to jest jakiś bandalizm, a jak mi dojdzie kolczyk w nosku to myśli że ejszcze bedę brała narkotyki :/ Przecież kolczyk w nosie się nie kojarzy ze złem co lduzie robią :/
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-03, 17:20   #852
netiaa
Raczkowanie

marze o takim kolczyku
Stary 2005-10-03, 22:26   #853
Sanderek
Wtajemniczenie

GG do Sanderek Send a message via Skype™ to Sanderek

Kolczyk w pępku to fantastyczna sprawa... sama taki pasiadam od ok 3 lat.
a historia mojego kolczyka jest bardzo dziwna.

Facet który robił mi kolczyk twierdził że kolczyk z tytanu bedzie najlepszy, więc się na taki zgodziłam. Oczywiście przestrzegałam wszystkich zaleceń: zadnej brudnej wody, piasku itd. A kolczyk poprostu nie chciał się zagoić, cały czas ta sama historia... ropiał.

Nawet po roku nie był zupełnie zgojony, dopiero kąpiel w solance zrobiła cuda... no i do dzisiaj wszystko jest ok.

Niestety nie wiem co było powodem że tak źle się goił. Ale nawet po takich doświadczeniach skusiłabym się jeszcze raz... tylko po co mi dwa
Sanderek jest offline  
Stary 2005-10-03, 23:01   #854
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

.....netiaa więc spelnij swoje marzenia
Stary 2005-10-04, 08:13   #855
mysiiek
Raczkowanie

GG do mysiiek

U mnie to byla dziwna historia Kolczyk robilam 7 razy Bo ciagle mi wypadal no ale teraz 7 raz sie trzyma

W.Shakespear
mysiiek jest offline  
Stary 2005-10-04, 11:21   #856
martyszka
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Kolczyk w pępku :)

Witam!!!
Mam ogromny problem i prosze o szybka pomoc...
Tydzien temu przebilam ucho u kosmetyczki (tylko jedna dziurke bo wczesniej mialam juz po jednej w kazdym). Przeklula mi pistoletem. caly czas wszystko bylo dobrze, codzien przemywalam woda utleniona, nieraz troche bolalo no ale to normalne i dzisiaj wstalam rano, ucho mam teraz bardzo zapuchniete zaropiale i zakrwawione, kolczyka nie widac jest tylko sam baranek. najprawdopodobniej kolczyk przeszedl przez dziurke w głab i teraz mam go w uchu a baranek z tylu wystaje.. nie wiem tylko jak to jest mozliwe zeby taki duzy kolczyk wepchnal sie przez taka mala dziurke!?!?!?!? probowalam wyjac baranek ale nie szlo, bo on trzyma sie za bardzo kolczyka.. wiec wiem ze nie kolczyk nei wypadl mi w nocy z ucha a baranek np nie przykleil mi sie do ropy. nie wiem co mam teraz zrobic?!??!????? mam kolczyka w srodku ucha!!!!!! prosze pomozcie!!!!!!!!!!!!;
martyszka jest offline  
Stary 2005-10-04, 13:03   #857
silvja
Raczkowanie

GG do silvja

przepłucz woda utlenioną aby ucho było czyste próbuj go wyciągnąc jezeli tam jest a jak nie dasz rady -jedynie chirurg
Stary 2005-10-04, 14:16   #858
martyszka
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Kolczyk w pępku :)

wlasnie wrocilam od chirurga.. najpierw bylam u kosmetyczki ktora wszystko olala co do niej mowilam i wyslala mnei do chirurga, pojechalam (moj sasiad jest chirurgiem wiec na szczescie nie musialam czekac) i przepchnal mi kolczyk przez dziure.. bez znieczulenia niestety bo mowil ze to bedize troche bardziej niebezpiecznie jesli ze znieczuleniem. ale nie bolalo bardzo na szczecie juz po wszystkim tylko teraz mam opatrunek na uchu. czekam az zagoi sie wtedy bede mogla przebic jeszcze raz, ale na pewno nie zrobie tego pistoletem. chirurg mowil ze czesto zdarzaja sie takie przypadki, a to dlatego, ze jak sie przekluwa pistoletem to wtedy trzeba kolczyka z malą glowką i potem te kolczyki wciskaja sie do dziurki. dlatego lepiej prezkluwac igla bo wtedy mozna zalozyc wiekszego kolczyka. jak mi sei zagoi to i tak chyba ni bede juz wiecej przekluwac, bo za takie przygody to ja bardzo dziekuje. jak juz cos to igla, ale to chyba bardzo boli?pozdrawiam
martyszka jest offline  
Stary 2005-10-04, 19:00   #859
mysiiek
Raczkowanie

GG do mysiiek

To ciesze sie ze dobrze to sie skonczylo Ja pierwsza dziurke robilam pistoletem i nic mi sie nie stalo a reszte juz igla [sama przy pomocy kolezanki ] i nic mnie nie bolalo no moze ostatnia dziurka troszeczke ale po za tym nic

W.Shakespear
mysiiek jest offline  
Stary 2005-10-04, 19:59   #860
lolcitkaa
Raczkowanie

Ja tam wszystko mam ok jeśli chodzi o kolczyki w uszach Robiłam 5 sama za pomocą normalnego kolczyka a w chrząstce zrobiłam igłą i teraz mnie strasznie boli i mam czarwone w tych okolicach :/ Czy to nie stan zapalny? Przebiłam 2 dni temu, przemywam wodą utlenioną i smaruję tribioticem, powiedzcie czy uczennica gimnazjum może mieć kolczyk w nosie? Czy to śmiesznie nie wygląda? Mama jest przeciw kolczyka w nosku, ale uważam że malutki brylancik nie zaszkodzi, ale nauczyciele nie będą się skarżyć? Jak mi będą kazali wyjąć? ;( Boję się tego wszystkiego, waham się czy nie przebić sobie nosek 3 raz. PROSZĘ O NATYCHMIASTOWĄ POMOC!
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-04, 21:31   #861
martyszka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Ja tam wszystko mam ok jeśli chodzi o kolczyki w uszach Robiłam 5 sama za pomocą normalnego kolczyka a w chrząstce zrobiłam igłą i teraz mnie strasznie boli i mam czarwone w tych okolicach :/ Czy to nie stan zapalny? Przebiłam 2 dni temu, przemywam wodą utlenioną i smaruję tribioticem, powiedzcie czy uczennica gimnazjum może mieć kolczyk w nosie? Czy to śmiesznie nie wygląda? Mama jest przeciw kolczyka w nosku, ale uważam że malutki brylancik nie zaszkodzi, ale nauczyciele nie będą się skarżyć? Jak mi będą kazali wyjąć? ;( Boję się tego wszystkiego, waham się czy nie przebić sobie nosek 3 raz. PROSZĘ O NATYCHMIASTOWĄ POMOC!
u mnei w gim wiele osob ma kolczyki w nosie.. nikt sie raczej o to nie pluje
martyszka jest offline  
Stary 2005-10-04, 21:32   #862
martyszka
Przyczajenie

Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

jak zagoi mi sei ta pechowa dziurka to zastanawiam sie czy nie sprobwac przekluc ponownie.. ale juz wtedy napewno nie pistoletem. igly troche sie boje bo to chyba bardzo boli? znieczulaja przy przekluwaniu igłą???
martyszka jest offline  
Stary 2005-10-05, 11:01   #863
lolcitkaa
Raczkowanie

Igłą to przekuwają chrząstkę, a miekkie miejsca pistoletem, ale peirwszy raz słyszę taki przypadek po pistolecie :/ No ok moja kumpela rok temu miała wylew ropy i jej się zrobił taki fioletowy rog :P Ale teraz wszystko ma Ok U mnie chrząstka też teraz jest ok, nie jest zaczerwieniona I w każdej chwili mogę sobie zrobić kolczyka w nosku ale mama i szkoła :| A po przekuciu nosa trzeba wkładać kolczyki ze srebra albo ze stali chirurgicznej? Są takie? Po ile?
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-05, 12:58   #864
msmarta
Raczkowanie

Ja mam kolczyka w nosie już jakieś 2 miesiące, przeklowalam sama, przebitką od ucha. Wlozylam srebrny kolczyk do nasa zakonczoy kuleczka i u mnie sie wszystko ladnie zagoilo
msmarta jest offline  
Stary 2005-10-05, 18:25   #865
lolcitkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez msmarta
Ja mam kolczyka w nosie już jakieś 2 miesiące, przeklowalam sama, przebitką od ucha. Wlozylam srebrny kolczyk do nasa zakonczoy kuleczka i u mnie sie wszystko ladnie zagoilo
ile kosztuje taki srebrny kolczyk do nosa?
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-05, 18:28   #866
lolcitkaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martyszka
jak zagoi mi sei ta pechowa dziurka to zastanawiam sie czy nie sprobwac przekluc ponownie.. ale juz wtedy napewno nie pistoletem. igly troche sie boje bo to chyba bardzo boli? znieczulaja przy przekluwaniu igłą???
do przekluwania znieczulenia sie nie daje, tzn mysle ze nie potrzeba jak to tylko 5 s malutkiego bolu i po wszystkim
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-05, 18:32   #867
lolcitkaa
Raczkowanie

Mogę sobie przebić nosek??? :/:/ Uczennica gimnazjum może mieć??
lolcitkaa jest offline  
Stary 2005-10-05, 18:36   #868
lolcitkaa
Raczkowanie

Proszę o pomoc na te pytania które dałam Z góry dzięki
Stary 2005-10-05, 21:50   #869
aga87
Rozeznanie

GG do aga87

Ja chrząstkę przekłuwałam u kosmetyczki pistoletem... troszkę bolało (początkowo musiłam spać, kładąc rękę pod ucho, bo kolczyk uwierał (dopiero gdy dziurka sie zagoiła, zmieniłam wkręt na kółeczko i wogóle go już nie czuje )

Ja mam pytanko do osób z przekłutymi pępkami...
Idę sobie przekłuc pępek w sobote, kupiłam sobie już kolczyk ze stali chirurgicznej... Dużo moich znajomych go oglądało i trzymało w rękach... No i teraz mam obsesję, że na tym kolczyku zostały jakies bakterie czy co... Oto moje pytania: Mam go przed pójsciem na zabieg wyparzyć w gorącej wodzie?? Czy niepotrzeba?? I co zrobic, by kolczyk potem mi się z pępka nie zerwał?? (przeraża mnie taka myśl...) Powiedziec kosmetyczce, by przekłuła go głeboko???? Odpiszcie....

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline  
Stary 2005-10-05, 22:03   #870
alex19
Raczkowanie

Boze!!!!
Dziwczyny skad wy sie bierzecie??? Dlaczego nie czytacie innych wtakow o podobnej tematyce, ani nawet watku w ktorym piszecie????

A co masz zrobic????
1. Isc do porzadnego studia, a nie do kosmetyczki!!!
2. Oddac wczesniej kolczyk w studiu do sterylizacji
2a. Jesli masz kolczyk z jakims "szkielkiem" to nie da sie go sterylizowac i nikt powazny nie piwninien cie tego zalozyc!
3. zapewne jezeli bedzie dobrze zrobiony to sie nie zerwie. No chyba ze sie urwie, ale to roznica i urawc da sie wszystko
4. Piercer bedzie wiedzial jak przkluc.
alex19 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości