Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-08-15, 10:48   #2461
klelia
Przyczajenie

Dot.: Re: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Martusia15
Hey przebilam sobie pepek w lutym 2006r ale niestety bo kilku miesiacach musialam wyjac bo skora zrobila mi sie cienka i prawie by mi sie przerwala ale zdazylam wyciagnac kolczyk. teraz znowu chcialabym przebic ale boje sie ze znowu mi sie nie zagoi. Po za tym ciagle mialam strupki i w ogole mi sie nie goilo. Poradzcie co mam zrobic przebic czy nie??
Martusia15 dobrym sposobem na szybkie gojenie jest tribiotic (masc na rany) co do tej cienkiej skory to mozliwe ze podczas przebijania pepka zlapali za malo skory , sama z wlasnego doswiadczenia wiem ze na poczatek trzeba przebic wieksza warstwe poniewaz pozniej sie to tak jakby rozchodzi, przebijalam swoj pepek w tamtym roku na jesien i dzisiaj skora jest o wiele ciensza niz wtedy.
klelia jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:17   #2462
Martusia15
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agamazzi
Przebijalas sama czy bylas w gabinecie?
Bo jak sama to wcale sie nie dziwie, ze mialas problemy... Ale jak bylas w salonie lub gabinecie to coz, powinnas byla tam pojsc z tym problemem i pokazac im jak ci to przekluli...
Sprobuj pojsc do dobrego salonu i powiedziec jaki mialas problem to oni ci doradza czy przekluwac jeszcze raz...
Jednak ja prawdopodobnie na twoim miejscu chyba po tych doswiadczeniach juz bym sie nie zdecydowala...
Powodzenia i pozdrawiam
Przebijalam w gabinecie. Oczywiscie poszlam pokazac co sie stalo i powiedzial ze jak sie zagoi to mam przyjsc i jeszcze raz przebic. Ale nie wiem czy pojde, chociaz bardzo bym chciala. Bo teraz mam blizne i bardzo mi sie to nie podoba.
Martusia15 jest offline  
Stary 2006-08-15, 12:39   #2463
agamazzi
Zadomowienie

Cytat:
Przebijalam w gabinecie. Oczywiscie poszlam pokazac co sie stalo i powiedzial ze jak sie zagoi to mam przyjsc i jeszcze raz przebic. Ale nie wiem czy pojde, chociaz bardzo bym chciala. Bo teraz mam blizne i bardzo mi sie to nie podoba.
To przykro mi, ze tak ci to zrobili .
Sprobuj pojsc do innego salonu lub gabinetu i pokazac ta blizne i opisz swoj problem moze ci doradza...
Jak jednak zdecydujesz sie na ponowne przekluwanie to moze poszukaj lepszego, sprawdzonego salonu...
Napisz skad jestes moze dziewczyny ci doradza gdzie szukac dobrego salonu...

A jesli chodzi o blizne to sprobuj kupic w aptece jakis kremik do blizn...
Pozdrawiam
Stary 2006-08-15, 13:00   #2464
war_dance
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mam Problema bardzo chce zrobic sobie kolczyka w pepku ale mama mi nie pozwala planuje zrobic w tajemnicy ale dlugo sie to nie utrzyma mama jest tego strasznie przeciwna nie wiem co robic mam juz kase na to wybrany salon ale nie mam pozwolenia co robic!! pomozcie!!
war_dance jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:16   #2465
eifersucht
Zadomowienie

A oto mój kolczyk Wreszcie mam zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eve1.JPG (39,8 KB, 66 załadowań)

eifersucht jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:21   #2466
Escalla
Przyczajenie

Witam wszystkie Wizażanki
Ja pępuszek przebiłam kilka dni temu, jak narazie nigdzie nie spuchło i wszystko jest ok.

war_dance moja mama też na początku była przeciwna. Powiedziałam jej wszystko co wiem na temat przekłuwania, że napewno nic mi nie będzie poza tym już dawno mamie wpominałam, że bardzo mi się to podoba i napewno któregoś dnia się po kolczyka wybiorę A teraz jak go już mam jest z niego tak zadowolona jak ja Powodzenia pozdrawiam.
Escalla jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:27   #2467
gruchcia
Raczkowanie

ja tez mialam bez igly w ogole nic mnie nie bolalo tylko potem docs dlugo mi sie goilo ale ja juz tka mam z kazda dziurka w ciele ale jak bylam z kumpela to ona bardzo cierpiala...
gruchcia jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:28   #2468
Martusia15
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez agamazzi
To przykro mi, ze tak ci to zrobili .
Sprobuj pojsc do innego salonu lub gabinetu i pokazac ta blizne i opisz swoj problem moze ci doradza...
Jak jednak zdecydujesz sie na ponowne przekluwanie to moze poszukaj lepszego, sprawdzonego salonu...
Napisz skad jestes moze dziewczyny ci doradza gdzie szukac dobrego salonu...

A jesli chodzi o blizne to sprobuj kupic w aptece jakis kremik do blizn...
Pozdrawiam
Jestem z Inowrocławia (nie za duze to miasto) Ok pojde do apteki moze troche mi zniknie ta blizna. dzieki za rade. Pozdro
Martusia15 jest offline  
Stary 2006-08-15, 13:30   #2469
agamazzi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eifersucht
A oto mój kolczyk Wreszcie mam zdjęcie

Ladnie, ladnie...
Sliczny brzuszek
Stary 2006-08-15, 13:34   #2470
gruchcia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gruchcia
ja tez mialam bez igly w ogole nic mnie nie bolalo tylko potem docs dlugo mi sie goilo ale ja juz tka mam z kazda dziurka w ciele ale jak bylam z kumpela to ona bardzo cierpiala...

bez igly ale gafa bez rurki rzecz jasna hi hi
gruchcia jest offline  
Stary 2006-08-15, 15:13   #2471
Wiki000
Przyczajenie

Cytat:
Maść na blizny jest , i kosztuje chyba ok 20 zł. Nazwy nie pamiętam, ale moja siostra ją kupowała bo chciała sie pozbyc blizny po cesarce

gruchcia- błedy sie zdażaja i tak wiadomo o co chodzi
Stary 2006-08-15, 18:40   #2472
pati0109
Przyczajenie

Hej ja mam 15 lat i robie sobie na urodziny kolczyka w pępku mam 1 września Moja ciotka ma kolezanke kosmetyczke ktora zrobi mi to za darmo tylko mam sobie przyniejsc kolczyka Moja ciotka miala kiedys przekluty pępek sama sobie zrobila dziurke I miala go jakos 5 lat ale potem jej sie znudzil :0 nie miala komplikacji ani nic A jej przyjaciolka ma go juz 8 lat i tez sama sobie przekuwała I nie przesadzajcie ze u kosmetyczek nie warto przebijac u mnie w miescie to dziewczyny sobie u kosmetyczek przebijaja i jakos nic im sie nie dzieje Aha ja przekluwam bez wiedzy mamy Bo ona sie raczej nie zgodzi
pati0109 jest offline  
Stary 2006-08-15, 19:58   #2473
agamazzi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pati0109
Hej ja mam 15 lat i robie sobie na urodziny kolczyka w pępku mam 1 września Moja ciotka ma kolezanke kosmetyczke ktora zrobi mi to za darmo tylko mam sobie przyniejsc kolczyka Moja ciotka miala kiedys przekluty pępek sama sobie zrobila dziurke I miala go jakos 5 lat ale potem jej sie znudzil :0 nie miala komplikacji ani nic A jej przyjaciolka ma go juz 8 lat i tez sama sobie przekuwała I nie przesadzajcie ze u kosmetyczek nie warto przebijac u mnie w miescie to dziewczyny sobie u kosmetyczek przebijaja i jakos nic im sie nie dzieje Aha ja przekluwam bez wiedzy mamy Bo ona sie raczej nie zgodzi
My raczej nie przesadamy, ale jestesmy na forum i wyrazamy swoje opinie i staramy sie udzielac dobrych rad...
Zastanow sie troszke... Przeciec nie mozemy doradzac dziewczynom zeby same sobie przekluwaly pepki w domu bo byloby to nieodpowiedzialne , a Ty lub inni mozecie z tych rad skorzystac lub nie...
W koncu to twoje cialo i jak zrobisz cos zle to Ty poniesiesz konsekwencje...
Staramy sie pomagac a decyzja ostatrczna nalezy i tak do Ciebie (lub innych wizazanek)
PA PA
Stary 2006-08-16, 01:32   #2474
monija666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez war_dance
Mam Problema bardzo chce zrobic sobie kolczyka w pepku ale mama mi nie pozwala planuje zrobic w tajemnicy ale dlugo sie to nie utrzyma mama jest tego strasznie przeciwna nie wiem co robic mam juz kase na to wybrany salon ale nie mam pozwolenia co robic!! pomozcie!!
Nie jestem za tym zebys robila kolczyka bez zgody mamy... Ja mialam zgode obojga rodzicow... Ale duzo dziewczyn z naszego forum stawia rodzicow przed faktem dokonanym... Ty sama powinnas znac swoja mame i mniej wiecej wiedziec jak zareaguje kiedy przyjdziesz i pokarzesz jakie cudenko masz w pepuszQ... Trzymam kciuki.. jednak niczego nie doradzam bo to powinna byc twoja decyzja... kiSS=*
monija666 jest offline  
Stary 2006-08-16, 01:35   #2475
monija666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agamazzi
Staramy sie pomagac a decyzja ostatrczna nalezy i tak do Ciebie (lub innych wizazanek)
PA PA
Zdecydowanie sie zgadzam... albo sie z rad korzysta albo nie... a samemu przbijanie sobie kolczyczka w pepQ to wedlug mnie CALKOWITA NIEODPOWIEDZIALNOSC!!!
monija666 jest offline  
Stary 2006-08-16, 02:21   #2476
monija666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agacia123
No własnie oto chodzi czy nie jestem zamłoda... A jak bym sobie teraz zrobiła to jakie bym mogła mieć pozniej problemy??
13 lat to zbyt malo by pozwolic sobie na kolczyka w pepQ... wedlug mnie majac 16 lat mozesz sie nad tym powaznie zastanowic... na razie rośniesz, zmieniają Ci sie poglady.. Chyba nie chcesz zeby kolczyk znudzil Ci sie po krotkim czasie... Pomysl nad tym... pozdrowionka 4all=)
monija666 jest offline  
Stary 2006-08-16, 02:25   #2477
monija666
Raczkowanie

Cytat:
Hey przebilam sobie pepek w lutym 2006r ale niestety bo kilku miesiacach musialam wyjac bo skora zrobila mi sie cienka i prawie by mi sie przerwala ale zdazylam wyciagnac kolczyk. teraz znowu chcialabym przebic ale boje sie ze znowu mi sie nie zagoi. Po za tym ciagle mialam strupki i w ogole mi sie nie goilo. Poradzcie co mam zrobic przebic czy nie??
Ja na Twoim miejscu nie odwazylabym sie przekluwac jeszcze raz.... Chyba ze tym razem bedziesz pewna ze wszystko bedzie ok.... chociaz Nigdy nie ma 100% penosci;/...

/// sorka ze tak duzo wiadomosci na raz ale jakos czytam teraz tak wszystko po kolei i odpowiedzi mi sie same nasuwaja... Mam nadzieje ze tO nie denerwuje tak bardzo... he he eh... jesli moglam komuśpomóc to ciesze sie... ///
monija666 jest offline  
Stary 2006-08-16, 10:26   #2478
eifersucht
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez war_dance
Ja przebijałam w wieku 15 lat i też bez zgody Ale kolczyka nie ukrywałam bo po co? Zaraz po przebiciu pokazałam. Jeden dzień się powydzierali i im przeszło Przecież ten kolczyk do każdego innego można porównać, np. do kolczyków uszach, a tam prawie każda dziewczyna ma.

eifersucht jest offline  
Stary 2006-08-16, 16:49   #2479
Wiki000
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Ja przebijałam w wieku 15 lat i też bez zgody Ale kolczyka nie ukrywałam bo po co? Zaraz po przebiciu pokazałam. Jeden dzień się powydzierali i im przeszło Przecież ten kolczyk do każdego innego można porównać, np. do kolczyków uszach, a tam prawie każda dziewczyna ma.
Widzisz Tobie sie na przykład udało. Wystarczył jeden dzień i Twoim rodzicom przeszło. Ale moja koleżanka przebiła sobie pępek i po jakimś czasie zauważyli to u niej rodzice. Zrobili jej straszna awanture, na dodatek kazali wyjąć kolczyk. Uważali ze takie ozdóbki nosza " te co maja pusto w głowach" , dostała też szlaban. Wiec chcac nie chcac musiala wyjac kolczyk eh
Stary 2006-08-16, 18:08   #2480
dzazga
Raczkowanie

Dot.: kolczyk w pępku - tak czy nie?

Pistolet to jakas paranoja ja przekulam dokladnie godiznke temu pepek musialam zaniesc kosmetyczce kolczyka 2 h wczesniej zeby go oczyscila i przygotowalo troche bolalo jak naciagnela skore szczypcami bo nie bylo co zlapac ale dalam rade i mam ladny kolczyk co prawda zaklejony plasterkiem ale i tak mi sie podoba

Kocham Cię MarcinQ...

Mój kochany Prokopek nie żyje [*]
Kochana rybka
dzazga jest offline  
Stary 2006-08-16, 18:10   #2481
dzazga
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w pępku

Ja przebilam kolczyk godzinke temu ;] taki spontan mialam zaniesc jej tlyko kolczyka 2 h wczesniej zbey go przygotowala zaplacilam 50zl za przebicie i 30zl za kolczyk u qmpeli troche bolalo jak naciagala szczypcami skore ale to dlatego ze nie bylo co lapac ale da sie wytrzymac wiecej strachu niz to warte teraz mam opatrunek i mam go nakladac na noc zeby o nic nie zachaczac przez 48godzin mam go nie moczyc przez conajmniej tydzien nie plywac w basenie nie chodzic na solarke przemywac woda utleniona jak zacznie sie paprac to antybiotykiem. Nie zmieniac kolczyka przez minimum 2 miechy to chyba wszystko ;]

Kocham Cię MarcinQ...

Kochana rybka
dzazga jest offline  
Stary 2006-08-16, 18:15   #2482
dzazga
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w pępku!!

Ja jestem swierzo przebita;] po godzince;]

Kocham Cię MarcinQ...

Kochana rybka
dzazga jest offline  
Stary 2006-08-16, 18:19   #2483
Minoda
Rozeznanie

GG do Minoda

Kurde tez bym kciała miec kolczyk w pepku..a nie moge
Minoda jest offline  
Stary 2006-08-16, 20:11   #2484
rzastin
Zakorzenienie

Łączę kolejne 3 wątki. Niedługo utworzę drugi taki wątek.

rzastin jest offline  
Stary 2006-08-16, 20:23   #2485
dzazga
Raczkowanie

Ja przebilam pepek dzisiaj o 17 ;] zyje hehe i bolao tylko przez te szczypce bo nie bylo za co zlapac za malo skory mam na brzuchu ;] ale tak to teraz jets luzzzzzzz

Kocham Cię MarcinQ...

Kochana rybka
dzazga jest offline  
Stary 2006-08-16, 20:31   #2486
agamazzi
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzazga
Ja przebilam pepek dzisiaj o 17 ;] zyje hehe i bolao tylko przez te szczypce bo nie bylo za co zlapac za malo skory mam na brzuchu ;] ale tak to teraz jets luzzzzzzz
Uwazaj na spodnie i paski, bo czasami sie zachaczaja i boli, wiem z doswiadczenia (tylko podczas gojenia). Na reczniki i rozne gobki i takie tam tez...
Pozdrawiam
Stary 2006-08-16, 22:32   #2487
Tigretta
Raczkowanie

GG do Tigretta Send a message via Skype™ to Tigretta

Ja uwielbiam mój kolczyk w pępku, kiedyś mówiłam że nigdy sobie nie zrobię patrząc na ropiejące pepki koleżanek... ale jakiś rok temu zmieniłam zdanie i nie żałuję. Kolczyk wygląda ładnie na nie za chudych ani nie za pulchnych brzuszkach. Przyznam się się ze bardzo bolało mnie przekłucie, bardziej niż kolczyk w nosie i tatuaż razem wziete A dziewczynom, które dopiero zrobia radzę dbac o higiene pepka po przekłuciu to więcej niz połowa sukcesu w szybkim gojeniu,, no i żadne metalowe czy żelazne kolczyli "z targu", najlepiej tytan+srebro lub złoto. Trochę męczarni sie opłacało bo uwielbiam błyskotki..

na fotce ja i moja błyskotka
Tigretta jest offline  
Stary 2006-08-16, 22:50   #2488
mergielka
Przyczajenie

Heh ja mam przekłuć pępuszek w przyszłym tygodniu ale jak pacze na te wasze brzuszki... mój nie jest idealny..tzn nie jestem "pulchna" ale troszke tłuszczyku na nim jest Jest tu może jakaś dziewczyna nie z płaściutkim brzuszkiem??? Jak tak to prosze pokazujcie zdjęcia Pozdrafiam
TIGRETTA - Sliczny brzusio Sliczny kolczyk
mergielka jest offline  
Stary 2006-08-16, 23:15   #2489
monija666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mergielka
Heh ja mam przekłuć pępuszek w przyszłym tygodniu ale jak pacze na te wasze brzuszki... mój nie jest idealny..tzn nie jestem "pulchna" ale troszke tłuszczyku na nim jest Jest tu może jakaś dziewczyna nie z płaściutkim brzuszkiem??? Jak tak to prosze pokazujcie zdjęcia Pozdrafiam
TIGRETTA - Sliczny brzusio Sliczny kolczyk
To nie ludziom ma sie podobać twoj kolczyk tylko Tobie... Ja nie mam za bardzo płaskiego brzusia a jedank ślicznie on wyglada, wiec nie przejmuj sie... Będzie dobrze.. i Pamietaj nie robisz tego LUDZI tylko dla siebie...
POWODZONKA
monija666 jest offline  
Stary 2006-08-16, 23:27   #2490
monija666
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez dzazga
Ja przebilam kolczyk godzinke temu ;] taki spontan mialam zaniesc jej tlyko kolczyka 2 h wczesniej zbey go przygotowala zaplacilam 50zl za przebicie i 30zl za kolczyk u qmpeli troche bolalo jak naciagala szczypcami skore ale to dlatego ze nie bylo co lapac ale da sie wytrzymac wiecej strachu niz to warte teraz mam opatrunek i mam go nakladac na noc zeby o nic nie zachaczac przez 48godzin mam go nie moczyc przez conajmniej tydzien nie plywac w basenie nie chodzic na solarke przemywac woda utleniona jak zacznie sie paprac to antybiotykiem. Nie zmieniac kolczyka przez minimum 2 miechy to chyba wszystko ;]
No i nie bylo zle prawda??... Mnie bardzo bolalo przeklucie, ale juz właściwie o tym zapomniałam a na prawde bylo warto...
monija666 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości