Podkład+korektor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-04-14, 16:15   #1
Julka84
Raczkowanie

Podkład+korektor

Witam Was drogie wizażystki. Jak każda z nas mam problem. Dotyczy mianowicie kupna podkładu i może korektora. Chciałam coś zmienić,bo do tej pory używałam i nadal w sumie jeszcze używam podkładu Revlona Color Stay i w sumie na niego nie narzekam, ale może jest coś jeszcze lepszego? Czy znacie może albo używacie jakiegos dobrego podkładu, najlepiej w kompakcie, ktory dobrze kryłby przebarwienia, matowił twarz i nie wygladal jak maska a dodatkowo mial filtr? Zastanawiam się tez nad kupnem korektora ktory dokładniej zamaskowałby te ochydne czerwone plamki? Mam cerę mieszaną, tlusta w strefie T ze sklonnościami do trądziku.Może poradziłybyscie mi coś dobrego? Pozdrówki
Julka84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 16:26   #2
Justy
Zakorzenienie

Re: Podkład+korektor

Julka napisał(a):
> jakiegos dobrego podkładu, najlepiej w kompakcie, ktory dobrze kryłby przebarwienia, matowił twarz i nie wygladal jak maska a dodatkowo mial filtr?

la roche posay touche pro (spf60)
z tym, że sprawdź najpierw kwestię maski- moim zdaniem zachowuje się podobnie do colorstay
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 11:52   #3
monika.rosinska
Raczkowanie

dobry korektor!

poszukuje dobrego korektora, ale raczje ze sredniej polki mam cere mieszana i chcialabym, zeby jednoczesnie byl tez matujacy albo antybakteryjny... chcialabym go tez stosowac czasem na wieksze zaczerwienienia, a nie tylko np. na krostki... mam zamiar w lecie uzywac korektora i na to albo krem tonujacy(ktory niczego nie zakrywa) albo puder brazujacy, nie chce uzywac podkladu, dlatego szukam korektora, ktory spelnia te warunki... bardzo prosze o porady
pozdrawiam!
monika.rosinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 12:23   #4
201608040942
Konto usunięte

Re: dobry korektor!

Wlasnie wczoraj dostalam w aptece zielony korektor od LRP bedzo fajny i wydajny. mozna nim kryc zaczerwienienia i wypryski ktora czesto tez sa zaczerwienione. mozna na niego polozyc podklad zwykly lub korekcyjny, podobno tonujacy krem tez sie nadaje lub tylko upudrowac purem sypkim czy prasowanym. I to dziala. Nie wiem ile w PL kosztuje u mnie to ok. 11€. Sa tez korektory antybakteryjne ale ich nie testowalam to nie wiem jak dzialaja. Normalnie to ja uzywam jesli juz naprawde musze zwyklego korektora takiego jak szminka. Mam jedem od Manhatanu ale ten normalny nie z antybakteryjnej serii i jeden antybakteryjny z wyciagiem z rumianku i miety od AOK
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 13:06   #5
arletha
Raczkowanie

Re: dobry korektor!

Polecam zielony ArtDeco. Swietnie kryje wszelkie zaczerwienienia, jak sie nim "wykorektoruje" to mam cere sliczna jak nigdy..A przyznam ze mam co zakrywac (cholerne pajączki). Kosztuje 40-50 zl. Pozdrawiam
arletha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości