Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-16, 18:26   #1
bandziorka007
Rozeznanie

Wzdecia!!!

Od kilku tygodni moim problemem sa wzdecia! po kazdym posilku mam brzuch jak kobieta w ciazy!! moze ktoras z Was ma lub miala ten sam problem i poradzi mi jakie leki stosowc albo czego nie jesc itp. ostatnio jadlam Espumisan i niby byly prawie dobrze ale kiedy tylko przestalam brac leki wszystko wrocilo z powrotem! prosze o rade!!!
bandziorka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:53   #2
Mroofcia
Rozeznanie

Post Dot.: Wzdecia!!!

.

Edytowane przez Mroofcia
Czas edycji: 2009-01-30 o 13:12
Mroofcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 23:25   #3
joanna26
Raczkowanie

GG do joanna26
Dot.: Wzdecia!!!

witam ja równiez miałam podobne problemy-polecam activie danona zjesc przed spaniem. Zero wzdec,problemow ze stolcem,itd.Czasem jem codziennie np przez 4 dni a potem juz wszystko w normie-potem znowu biore i przerwa-napewno nie zaszkodzi gdyz to tak jak jogurt-wole to niz jakies apteczne srodki.
joanna26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 14:10   #4
marcia!
Raczkowanie

Dot.: Wzdecia!!!

Witam

Ja od paru ładnych lat mam wzdęcia i nie bardzo wiedziałam o co w tym wszystkim chodzi ale teraz wiem. Przedewszystkim wyeliminuj wszystko z jadłospisu co powoduje u Ciebie wzdęcia ( ja np. nie mogę zjeść nic smażonego na tłuszczu bo w sekundzie już mam brzuch jak ciężarówka, nie jem nic zasmażanego, z warzyw musiałam wyeliminować moją kochaną papryke ), kiedyś piłam jak nakręcona czerwone herbatki ale zrobiło się jeszcze gorzej, też jem danon- activie i pomaga, tylko że mi pomaga tylko ta z suszonymi śliwkami. ale jak już się na coś skuszę to wyprubowałam ten nowy lek " Gasstop Manti" i pomaga, jedna tabletka na jakiś czas i spokój. polecam też herbatke z dziurawca.

Powodzenia, wiem jaki to problem
marcia! jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości