Zrozpaczona po "gołębim polpiel" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-16, 22:44   #1
KatarzynaB
Przyczajenie

Unhappy

Zrozpaczona po "gołębim polpiel"

Witam wszystki użytkowników forum.
Moja przygoda z włosami zaczeła się od pasemek na czarne włosy, jakąś jak twierdziła fryzjerka "zagraniczną farbą" wyszły pasemka rude i brązowe, no ale ja chciałam blond, poszłam na poprawe i nałożyła mi na to rozjaśniacz, wyszły rudo zółte hmmm. po 2 tygodniach nałożyłam dekolor i na to gołębipopiel naturii!! jestem zrozpaczona poprostu szok, kolor fioletowy i rudy w przebłyskach ( te ciemniejsze pasemka) i co mam zrobić??? nie chce palić narazie włosów dekolorem ponownie, jestem już bezsilna. Doradzicie jakiś pomysł?? Z góry ślicznie dziękuję za odpowiedzi.
Kaśka
KatarzynaB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 00:38   #2
Reese
Zakorzenienie

Dot.: Zrozpaczona po "gołębim polpiel"

Kasiu, wiem że chciałaś mieć pasemka ale jedyne co mi przychodzi do głowy do zafarbowac takim kolorem jaki masz na pozostałych włosach. Swoja drogą co to za fryzjerka, która tak ci zepsuła kolor

Jesli masz naturalne włoski to pasemka blond powinna osiągnąć bez problemu, natomiast jesli farbowane to nigdy w zyciu nie da się do blondu bo wypaliłoby ci włosy
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 11:51   #3
KatarzynaB
Przyczajenie

witam,
fryzjerka twierdziła za ma 40-letnie doświadczenia może liczyć nie umie?? bo farbować to z pewnością nie potrafi ehhh , chyba dam narzie włosom spokój niech sobie odrosną,pozdrawiam serdecznie i dziękuję za oddzew.
Kasia
Stary 2005-09-19, 21:17   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

katarzyno, czy aby napewno mowilas fryzjerce ze masz wlosy farbowane na czarno?
bo wszem i wobec wiadomo ze takie wlosy sie nie rozjasnia?
gaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:57   #5
KatarzynaB
Przyczajenie

Witam
No trudno było nie zauważyć, jako, że moje włosy z natury maja kolor ciemny blond i po samych odrostach można było się zorientować. Poinformowałam fryzjerkę że mam farbowane czarna farbą od roku czasu..... podjeła sie roboty twierdząc że ma jakies super specyfiki heh no i mam efekty a co najgorsze to jej zapałaciłam no ale człowiek uczy się na błędach już więcej do fryzjera nie pójde
Pozdrawiam
P.s a gdybym na tem zymwający sie gołebi popiel z pasemkami rudych nałożyła ciemny blond albo nawet taki średni??? jak myślicie?
Stary 2005-09-20, 13:12   #6
magdazp
Raczkowanie

Wtaj!Szczerze radze nic z blondów!!!!Musisz NIESTETY nałożyć cos w naturalnym odcieniu!Poszla bym po zwrot kasy do tej FRYZJERKI!!!!!!!!!
magdazp jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości