Krem brązujący do twarzy- POMOCY! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-01-14, 12:45   #61
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Dot.: krem brazujacy ziaji

Cytat:
Napisane przez Fiestka
u mnie nie było widać totalnie nic
no wiec własnie obawiam sie ze u mnie tez nie bedzie efektow, mam strasznie blaada cere i chyba ten krem nic nie pomoze. wiec tak wpadłam na pomysl, ze zaczne stosowac samoopalacz co jakis czas a ten krem bede uzywac codziennie jako przedluzenie samoopalacza, tylko nie wiem czy to cos da? i jeszcze pytanie czy krem brazujacy moge uzywac po kremie na noc? zakrecilam
pozdrawiam
ufcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:05   #62
Neska
Rozeznanie

A ja kupiłam tonik z tej seri, narazie 3 dzień stosuje więc jeszcze efektów niema, ale koleżanka krem stosowała i bardzo sobie chwaliła, tylko mówiła że trzeba go dokładnie rozsmarowywać, żeby potem placki i plamy nie powstały

Neska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 13:34   #63
natii4
Zakorzenienie

Ja zawsze stosowałam ten krem na noc,zawsze było widać różnicę-nie jestem totalny bladziuch,ale też nie wyglądam na opaloną U mnie efekt było widać już po jednokrotnym nałożeniu Radzę tak jak inna Wizażanka nakładać go wcześniej by się porządnie wchłonął.Jakby mi tak skóry nie zapychał to pewnie nadal byłabym mu wierna,a tak ... No cóż-rozstaliśmy się

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 14:21   #64
chilanes
Zakorzenienie

No ja niestety muszę powtórzyć za jedną z wizażanek u góry : totalnie nci nie widać. Skóra owszem miala ładny zapach i była zadbana i gładsza, ale efektu choćby troszeńkę ciemniejszej skóry nie było. No cóż widać nie wszystkim jest dane ...
chilanes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 10:00   #65
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Krem brązujący BIELENDA

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaa
Czy ktoś z Was miał kremik półtłusty brązujący do twarzy Bielendy? Jaki jest? I czy używa się go też do szyi?
nie miałam tego półtłustego, ale mam nawilżający na dzień tez brązujący, jest dosyć dobry, ale raczej bardziej na noc niż na dzień, bo zostawia lekką tłusta warstwę na twarzy, nie wchłania się całkowicie, ale daje ładny efekt na twarzy, delikatnie brazuje, daje skórze zdrowy, opalony leko koloryt, za taką cenę warto wypróbować

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 10:10   #66
M@dz1@
Raczkowanie

Krem brązujący

Witam
Mam pytanie co do kremów brązujących kiedyś chodziłam na solarium ale teraz nie moge bo jestem w ciąży. Zatem musze stosować jakieś inne metody aby nie być bladą czy możecie mi polecić jakiś fajny krem brązujący do twarzy i ciała taki który nie robi brązowych śladów a ładnie opala?
M@dz1@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:40   #67
M_ileczka
Rozeznanie

Wink Krem brązujący <co> ?

Chciałabym zacząć uzywać kremu brązującego do twarzy ale nie wiem w sumie jak to dokladnie robić. Nigdy nie miałam do czynienia z kremami koloryzującymi Mam go używać codziennie, co kilka dni? Jaki jest najlepszy do cery z trądzikiem?
I jeszcze jedno - w takim wypadku mam też stosować balsam na całe ciało, prawda? Zeby nie było tak, ze twarz brązowa a szyja bielutka :P Na ciało stosować częsciej, np codziennie? Gubie sie trochę w tym a nie chce być cała w brązowe ciapki więc proszę pomózcie )
M_ileczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 16:50   #68
izmonek
Zadomowienie

Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Krem brązujący <co> ?

krem brązujacy nakłada się codziennie
genralnie z tego co wypróbowałam na własnej skórze zapychają ją więc nie polecam dla tradzikowej
Stary 2009-05-30, 17:22   #69
farbowana
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Częstość stosowania zależy od Ciebie - chcesz być "murzynką" to stosujesz codziennie

Ja stosowałam średnio co 2 - 3 dni a efekt był naprawdę fajny i naturalny bo nie byłam "spalona"

Ogólnie już przestałam uzywać balsamów bo niestety strasznie śmierdziały samoopalaczem i niestety czasem zdarzały mi się różne plamy w okolicach nadgarstków - gdy byłam ręce to mi się balsam zmywał

Okropnie to wyglądało;/

Musisz mieć oczywiście wprawę i dobrze rozprowadzić po ciele żeby nie było plam i smug!

Ja i do twarzy i do ciała uzywałam Dove do ciemnej karnacji
Stary 2009-05-30, 18:13   #70
All_that_jazz
Zakorzenienie

Najpierw zrób peeling twarzy i szyi. Żeby samoopalacz nie zapychał najlepszy byłby lekki krem (niezbyt tłusty) albo samoopalacz do twarzy w żelu-L'oreal chyba ma takie (sprawdź serię Sublime Bronze albo zapytaj w drogerii). Ja używam Garnier skóra muśnięta słońcem i odrobinę tłusty jest ale raczej nie zapycha (mam tendencję do wyprysków na czole a po nim ich nie mam.Trądzik to nie jest, raczej szybko zapychające się pory ale po różnych kremach je mam a po tym nie). Można używać co dzień.Smarować w miarę równomiernie twarz i szyję (pamiętaj o żuchwie przy uszach,o czole przy linii włosów i smarowaniu pod brodą ,żeby nie było różnic między twarzą a szyją i będzie dobrze. Jeśli się boisz kup krem z niewielką ilością samoopalacza na noc albo puder brązujący.Ja wolę kremy od pudrów bo nie ma po nich alergii i skóra swobodnie oddycha w ciągu dnia.Jeśli wyjdą smugi to zawsze mogę je wyrównać gruboziarnistym peelingiem cukrowym. No i pamiętaj nie opalamy okolic oczu.Tu korektor i krem pod oczy. Można opalać twarz, szyję i dekolt. Wklep krem, przez pół godziny do godziny nie dotykaj twarzy, nie zmywaj jej tonikiem-aż do wchłonięcia kremu,żeby nie było smug i tyle. Efekty opalania najlepiej widać następnego dnia więc nie dokładaj kremu od razu bo nie widzisz od razu opalenizny ale najwcześniej po kilku godzinach, a najlepiej następnego dnia. Ja najpierw opalam twarz prze 3-4 dni z rzędu codziennie a potem co 2-3 dni (żeby nie tłuścić zbyt mocno skóry ).
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:30   #71
borntoboogie
Rozeznanie

Dziewczyny, a dlaczego nie wolno posmarowac samoopalaczem okolic oczu?

PS ja polecam L'oreal Sublime bronze żel samoopalający do twarzy i ciała. Co prawda kosztuje 40 zł, więc trochę drogo, ale jest świetny i nie śmierdzi jak inne kremy brązujące czy samoopalacze!
Co do aplikacji wszystko, co wyżej + pamiętaj o tym, żeby nakładać krem na środek twarzy, a potem tylko rozcierać. Ja za pierwszym razem wszędzie nałożyłam taką samą ilość i potem było widać dużą różnicę pomiędzy czołem, a skórą pomiędzy włosami nad czołem
borntoboogie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:54   #72
guniaaa
Wtajemniczenie

Ja tam jakos zawsze smaruje smialo samoopalaczem po powiekach,ogolnie po oczach
guniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:13   #73
I_hate_you
Zadomowienie

ja uzywam kremu brazujacego dove i polecam, a oczy tez zawsze smaruje bo jak to bedzie wygladac

I_hate_you jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 19:00   #74
borntoboogie
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez I_hate_you Pokaż wiadomość
ja uzywam kremu brazujacego dove i polecam, a oczy tez zawsze smaruje bo jak to bedzie wygladac
no wlasnie ja tez, byloby widac duza roznice pomiedzy okolicami oczu, a reszta. nie zauwazylam na razie z reszta jakis negatywnych skutkow smarowania okolic oczu i zastanawiam sie, czemu niby nie mozna
borntoboogie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 20:09   #75
madziape3
Raczkowanie

krem brazujacy

mam pytanie,czy mozna uzywac kremu brazujacego jesli mam cere mieszana? bo boje sie zeby nie zaszkodzic
madziape3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 09:15   #76
Leseratte
Zadomowienie

Dot.: krem brazujacy

Można Ja używam kremu naturalnie brązującego z linni PIĘKNA SKÓRA Bielendy i nic mi nie zaszkodził. Jestem z niego bardzo zadowolona. jest na KWC

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Dodam jeszcze, że mam cere mieszaną.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 14:10   #77
karolynka90
Zakorzenienie

ja tylko dodam ze jesli masz sklonnosc do wypryskow lub leczysz tradzik to moze cie taki krem zapychac. przynajmniej ja jak dotad po kazdym brazujacym do twarzy mialam wysyp zaskornikow.
uzywam wiec pudru brazujacego zeby twarz nie odstawala kolorem od reszty ciala ktore smaruje balsamem brazujacym.
karolynka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 15:03   #78
Leseratte
Zadomowienie

Bielenda mnie nie zapycha, mimo, że mam skłonność do wyprysków.
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 07:42   #79
madziape3
Raczkowanie

no i spróbowałam tego kremu,wszystko fajnie tylko na policzkach prawie nie ma śladu "opalenizny",dlaczego ??? Wy też tak macie????
Stary 2009-06-06, 09:55   #80
ennkaa
Zakorzenienie

GG do ennkaa

mnie bardzo pasuje taki przeciwzmarszczkowy Yves Rocher. pomijając jego działania przeciwzmarszczkowe, bo nie wiem czy potrzebujesz, to nic mnie nie zapycha ani nie uczula, a różnie bywało z brązującymi. Już na drugi dzień jest efekt, ale nie opalenizny tylko zdrowej skóry, widać zmianę. Na drugi dzień już jest ładna naturalna opalenizna. To jednak krem a nie samooopalacz.
Stary 2009-06-06, 12:27   #81
madziape3
Raczkowanie

no tak,wiem ze to krem ale na całej twarzy widać delikatnie opaloną skórę a na policzkach nie bardzo,niewiem czy to ma jakiś związek z tym że w tym miejscu skora jest bardziej tłusta?
Stary 2009-09-06, 23:07   #82
matipaula
Raczkowanie

krem brazujacy na codzień-jaki polecacie??

drogie Wizazanki
od dluzszego czasu poluje na dobry i skuteczny krem/zel brazujacy na codzien.... taki co ladnie zbrazowi buzke i nie zrobi niespodzianek w postaci pryszczy;/.....kwc nie jest wystraczajace do podjecia decyzji gdyz akurat w tej kategorii jest bardzo malo zroznicowanych ocen....racze sa przyblizone np dove i loreal...dlatego prosze was o cos sprawdzonego i skutecznego.....z gory dzieki
matipaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 00:15   #83
2016062116
Konto usunięte

Dot.: krem brazujacy na codzień-jaki polecacie??

Ja używam kremu barwiącego z filtrem z Avene i jestem baaardzo zadowolona. Nie jest to taki krem brązujący jak np nutribronze, z dodatkiem samoopalacza. Ten krem wygląda jak fluid i nadaje lekki kolor, który można za pierwszym razem zmyć jak puder. Bardzo dobrze nawilża i nie powoduje wyprysków. Jedyny minus to to, że jest tłusty i skóra się po nim nieco świeci, ale to cena za wysoki filtr

Edytowane przez 2016062116
Czas edycji: 2016-06-24 o 16:27
2016062116 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:53   #84
matipaula
Raczkowanie

ale problem w tym ze ja nie chce czegos w formie fluidu i czegos co sie zmywa.....wole cos trwalszego....dlatego pytam o krem brazujacy...moze ktos cos wkoncu poleci????((
matipaula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:06   #85
Axaxax
BAN stały

GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax

W zależności od tego jaki efekt chcesz osiągnąć przedstawiam kilka propozycji, które wiem z autopsji, że są warte uwagi.
Jeśli chcesz coś stopniowo opalającego, to polecam - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19180.
Jeśli zależy Ci na stopniowej i podkolorowanej opaleniźnie, to polecam to - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15381.
Moim ulubionym kremem jest - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25147, ale muszę zaznaczyć, że jest to krem koloryzujący.
No i jeszcze normalny samoopalacz - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14098 - wyjątkowo dobry i wyjątkowo tani.
Axaxax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:59   #86
All_that_jazz
Zakorzenienie

Miałam z Yves Rocher i z Garnier skóra muśnięta słońcem. Oba ok, bez zapychania czy smrodku samoopalacza -zapach roślinny , Garnier brzoskwiniowy a Yves Rocher kwiatowy.
Stary 2009-09-09, 20:40   #87
Gosia36
BAN stały

Ja mam Garnier. Owocowy zapach nie utrzymuje się długo na skórze. Super nawilża, skóra wygląda na lekko opaloną, nie ma efektu sztucznej opalenizny ani pomarańczowych smug.
Gosia36 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:09   #88
backie
Zakorzenienie

Zajrzyj tutaj :
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118199&h ighlight=opalamy.

Edytowane przez backie
Czas edycji: 2009-09-09 o 21:10
backie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:34   #89
Lavanda
Rozeznanie

ja od kilku sezonów zimą się "zakwaszam" i buzia blada jak u młynarza.. przetestowałam na sobie z tego powodu mnóstwo kremów dających efekt opalenizny..
najlepszy do twarzy jest moim zdaniem loreal nutribronze. nie wybarwia się w łaty, tylko równomiernie mi schodzi, daje tonawany efekt - po jednym posmarowaniu leciutkie muśnięcie (używam do ciemniejszej karnacji), po dwóch-trzech mocniejszy efekt. zapach średni, ale do przeżycia, niektóre z dużo wyższej pólki cenowej gorzej pachną

do ciała zresztą też używam z tej serii, zamiennie z ressmanowskim samoopalaczem (na twarz bym go nie kładła jednak z nóg sobie zdrapię pilingiem jak coś zacieknie etc, a z twarzy mógłyby byc problem)

przymierzam się do tego loreala sublime bronze, ale jakoś zawsze zdejmuję z półki ten drugi heh

co do zapychania - nie zauważylam, żeby zapychal, ale podczas kuracji kwasami zawsze mam gładką buzię, bo wszystko sie wyłuszcza nie podrażnia natomiast delikatnej skórki po kwasie, więc tym bardziej plus dla tego produktu
Lavanda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 13:39   #90
patqa92
Przyczajenie

ratunku. !
za tydzień mam Komunię u rodziny a wyglądam jak śmierć. ;(
Możecie mi szybciutko cos polecić, co nadaje się do twarzy i ciała i szybko widać.
Nie podobają mi się uroki solarium.
Nie chciałabym też wyglądać jak marchewka ;<
Bardzo proszę o pomoc.
Coś w przedziale 20-30 zł ..
patqa92 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości