Przed-przed-przed-weselna próba ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-17, 18:49   #1
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Przed-przed-przed-weselna próba ;)

Witajcie dziewczątka

Wklejam zdjątka makijażu, nad którym spędziłam dziś rano jakąś godzinkę.

Od razu wyjaśniam - nie jest to oczywiście makijaż ślubny Ale przy okazji przygotowań do ślubu poczytałam sobie trochę o takim makijażu. I wyczytałam, że makijaż weselny musi być mocniejszy niż na co dzień i wykonany kosmetykami o intensywnym pigmencie - a wszystko po to, aby buzia wyglądała wyraziście na zdjęciach, filmach itp.

Powoli więc przyzywczajam się do mocniejszych cieni - i taki jest ten makijaż. Chociaż na zdjęciach wyszedł średnio mocno, natomiast "na żywo" był naprawdę intensywny jak na makijaż dzienny.

Kiedy już zrobiłam i obejrzałam zdjęcia, zauważyłam jedną rzecz, która mi się nie podoba. Mianowicie - za dużo jasnego perłowego cienia po wewnętrznej stronie górnej powieki. Powinien być tylko na ruchomej części powieki - a jeśli na większej powierzchni, to chyba raczej mat. Na szczęscie ten błysk w normalnym dziennym świetle nie był tak widoczny, ujawnił się dopiero przy lampie błyskowej

Czekam drogie dziewczątka na Wasze opinie - WSZYSTKIE!

Całusy,
Anita

Edytowane przez anita_w
Czas edycji: 2006-06-13 o 19:51
anita_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 18:54   #2
Meariel
调解人

Dot.: Przed-przed-przed-weselna próba ;)

No właśnie, skoro te zdjęcia zjadły trochę intensywności cienia, to na slubnych zdjęciach pewnie będzie tak samo.
Makijaz bardzo mi się podoba! Oprócz tego perłowego w wewnątrz oka, o którym sama wspomniałas, nie mam zastrzeżeń.
Czy już jesteś zdecydowana na ten kolor pomadki?
Stary 2005-09-17, 18:56   #3
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Meariel, absolutnie nie jestem zdecydowana na kolor pomadki! Wolałabym coś brzoskwiniowego

Hihihi ślub biorę dopiero za rok, a dokładniej za 11 miesięcy, 1 tydzień i 2 dni Ale tak się cieszę na samą myśl, ze teraz każdy makijaż wykonuję z myślą o weselnych szaleństwach

Tych moich przed-przed-przed-weselnych prób będzie jescze pewnie z milion

Acha, nio i makijaż ślubny będzie mi robiła profesjonalistka. A w tych moich próbach chodzi bardziej o to, aby przyzwyczaić się do mocniejszych cieni
Stary 2005-09-17, 19:07   #4
Emi1234
Zadomowienie

GG do Emi1234

wydaje mi się że zamiast tego białego perłowego powinien być miały ale matowy
poza tym makijaż ok
Emi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:12   #5
Meariel
调解人

Cytat:
Napisane przez anita_w
Meariel, absolutnie nie jestem zdecydowana na kolor pomadki! Wolałabym coś brzoskwiniowego

Hihihi ślub biorę dopiero za rok, a dokładniej za 11 miesięcy, 1 tydzień i 2 dni Ale tak się cieszę na samą myśl, ze teraz każdy makijaż wykonuję z myślą o weselnych szaleństwach

Tych moich przed-przed-przed-weselnych prób będzie jescze pewnie z milion

Acha, nio i makijaż ślubny będzie mi robiła profesjonalistka. A w tych moich próbach chodzi bardziej o to, aby przyzwyczaić się do mocniejszych cieni
ACHA! Myślałam, że sama będziesz się malować.
Przyzwyczajaj się do intensywnych makijaży, przyzwyczajaj, bo wyglądasz naprawdę dobrze. Nastepny zrób jeszcze mocniejszy
Stary 2005-09-17, 19:19   #6
vanilla_sky
Zakorzenienie

nie mam zadnych zastrzerzen, wygladasz pieknie! bardzo ci taki makijaz pasuje.
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 19:24   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie

Ladnie podoba mi sie,a moze ten cien jasny mozna jeszce bardziej rozetrzec zeby byl bardziej wtopiony w powieke?Na moim monitorze przynajmniej tak widac-eee jakas czepialska sie ostanio stalam...

Ogolnie makijaz bardzo mi sie podoba
Stary 2005-09-17, 19:37   #8
Joey
Zakorzenienie

bardzo mi się podoba, pasuje Ci taki makijaż
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:06   #9
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Makijaż okej ale moim zdaniem - na codzień. Dobrze w nim się prezentujesz.
ale...
makijaż ślubny powinien być bardziej wyrazisty, mocniej wydobywający kolor tęczówki. W tym dniu kobieta powinna wręcz jaśnieć jak gwiazdka na niebie ( nie myślę o przesadnym brokacie ). Makijaż taki powinien sprawić, byś wyglądała inaczej niż zwykle ale nie sztucznie. Przede wszystkim masz się w nim czuc pięknie. Stawiam na akcent na oko
poszukam powklejam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko 1.jpg (14,7 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg joannablair002.jpg (58,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez tytułu.jpg (34,7 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg crystal_princess_r1_c3.jpg (3,6 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ice_princess_r1_c3.jpg (4,8 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg linda1.jpg (30,4 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez Aneciak
Czas edycji: 2005-09-17 o 20:35
Aneciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:23   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

wyglądasz pięknie, tak soczyście
Fakt, ten jasny perłowy powinien byc bardziej roztarty a nawet może z niego zrezygnować na rzecz czegoś satynowego ? Makijaz ślubny powinien być raczej matowy z akcentami połyskującymi (szczyty kości, skronie i łuk brwiowy) ale ten połysk też powinien być raczej gładki i jednolity.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:33   #11
neonka28
Zakorzenienie

Bardzo ladnie Anitko.A jakie uzylaś cienie?APC?
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:46   #12
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Dziewczątka, bardzo Wam dziękuję za opinie. Tak, widzę, że podobnie ja mnie, nie pasuje Wam ten perłowy jasny beżyk. Powinien to być mat - zdecydowanie! Emi, Vanilla_Sky, Joey - dziękuję za opinie

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ladnie podoba mi sie,a moze ten cien jasny mozna jeszce bardziej rozetrzec zeby byl bardziej wtopiony w powieke?Na moim monitorze przynajmniej tak widac-eee jakas czepialska sie ostanio stalam...
Ejjj tam Elfiku, nie jesteś czepialska. Ja także widzę, że z tym jasnym cieniem coś jest nie tak - chyba jest po prostu za jasny. Lepiej by wyglądał w samym kąciku oka

Cytat:
Napisane przez Aneciak
makijaż ślubny powinien być bardziej wyrazisty, mocniej wydobywający kolor tęczówki. W tym dniu kobieta powinna wręcz jaśnieć jak gwiazdka na niebie ( nie myślę o przesadnym brokacie ). Makijaż taki powinien sprawić, byś wyglądała inaczej niż zwykle ale nie sztucznie. Przede wszystkim masz się w nim czuc pięknie. Stawiam na akcent na oko
Aneciak, dokładnie tak samo myślę o makijażu ślubnym. Tylko nie umiem tego jeszcze wykonać na sobie - dlatego ten makijaż nazwałam przed-przed-przed... O to mi własnie chodzi - chcę wyglądać wyraziście, a przy tym inaczej niż zwykle. Ale chcę jednocześnie dobrze czuć się w tym makijażu. Stąd te próby. Dziękuję za fotki - bardzo się przydadzą

Cytat:
Napisane przez Aga BJ
Fakt, ten jasny perłowy powinien byc bardziej roztarty a nawet może z niego zrezygnować na rzecz czegoś satynowego ? Makijaz ślubny powinien być raczej matowy z akcentami połyskującymi (szczyty kości, skronie i łuk brwiowy) ale ten połysk też powinien być raczej gładki i jednolity.
Aguś Tak, też stawiam na satynowe cienie. Ten perłowy się nie sprawdził - przede wszystkim własnie dlatego, że w normalnym świetle wyglądał ok, a przy fleszu zrobiło się coś takiego Nie mam jeszcze wprawy w takich makijażach, bo to mój pierwszy ślub

Cytat:
Napisane przez Neonka28
Bardzo ladnie Anitko.A jakie uzylaś cienie?APC?
Neonko Nie, nie użyłam cieni APC. Choć przy tym makijażu korzystałam z kombinacji wszystkich brązowych cieni, jakie mam w domu. Zaraz naładują mi się akumulatorki do aparatu - i wkleję zdjęcie kosmetyków, których użyłam do makijażu.

Dziewczęta! Właśnie! Będę teraz mówić do mężatek A jakie makijaże miałyście w tym wyjątkowym dniu?

P.S. Własnie zauważyłam, że uciekło mi gdzieś jeszcze jedno zdjątko oczek z widocznym nałożeniem cienie - wklejam je teraz.
Stary 2005-09-17, 20:49   #13
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

wklejone zdjęcie to "zapomniane" jest poprostu superskie - chodzi mi o cień - jego kolor tak tak. świetny efekt- dobrze nałożony kolor na powiekę
Stary 2005-09-17, 20:57   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Ja miałam podkład Cashmere Perfect L'oreal NR 15, pastelowy puder prasowany ROSE , oczy pomalowałam cieniami z potrójnej paletki BOURJOIS nr 45 Les Roses, zas łuk brwiowy i szczyty kosci musnęłam jakimś rozświetlaczem (nie pamiętam już jakim) . Róż to stary Bourjois miałam też doklejone kępki sztucznych rzęs ale niewiele. Usta to LIPFINITY MF nr 160.
Ogólnie makijaż wyglądał bardzo naturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001face.jpg (25,4 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 002face.jpg (87,9 KB, 369 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 003face.jpg (68,2 KB, 461 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005face.jpg (74,4 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006face.jpg (61,4 KB, 277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 009face.jpg (82,5 KB, 327 załadowań)

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 20:58   #15
neonka28
Zakorzenienie

WOW..Anitka to zdjęcie ostatnie jest THE best.Tu widać całe mistrzostwo!! PIĘKNIE!!
Stary 2005-09-17, 21:00   #16
neonka28
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1
Ja miałam podkład Cashmere Perfect L'oreal NR 15, pastelowy puder prasowany ROSE , oczy pomalowałam cieniami z potrójnej paletki BOURJOIS nr 45 Les Roses, zas łuk brwiowy i szczyty kosci musnęłam jakimś rozświetlaczem (nie pamiętam już jakim) . Róż to stary Bourjois miałam też doklejone kępki sztucznych rzęs ale niewiele. Usta to LIPFINITY MF nr 160.
Ogólnie makijaż wyglądał bardzo naturalnie
Aga ..śliczna romantyczna panna!!
Stary 2005-09-17, 21:53   #17
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

Anitko... ja już tak chyba od tygodnia czytam Twój opis na gygy i tak miałam zamiar w końcu napisać hihi

Gratuluje... jak dla mnie to JUŻ za 11 miesięcy a nie za AŻ 11 m-cy hihi

mi makijażyk bardzo się podoba... jak dojdzie do tego fryzurka (może lekkie loki- tak mówie ja sie nie znam hihi ale teraz taką wizje miałam ) i suknia to będziesz wyglądać jak prawdziwe złoto
Stary 2005-09-17, 22:30   #18
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Anita jak patrzę na bijące szczęście z postów i ślubny makijaż to już się czuję jak na/po weselu!

W kwestii makijażu przyczepię się do tego co i Ty słusznie zauważyłaś-perłowy cień w kącikach albo roztarty albo go mniej albo jedno i drugie.

POza tym kolorystycznie bardzo Ci pasuję i myślę, ze mozesz zaryzykowac z takimi kolorami.
Stary 2005-09-18, 11:54   #19
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Ha! Pomadka bardzo Ci pasuje, mozesz zdradzic co to za jedna i numer koloru? (Tak mi sie spodobala!)
Pisalam niedawno, ze o makijazach juz sie nie wypowiadam, ale tak po cichutku zaszepce: jest super.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 15:56   #20
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Anitko napewno będziesz najpikniejsza panna młodaMakijażyk bardzo ładny
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 16:16   #21
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Dziewczątka drogie, dziękuję Wam za komentarze!

Aguś, pięknie wyglądałaś na swoim ślubie. Choć był bardzo leciutki i delikatny, pięknie podkreślał Twoją urodę

Neonko, Aneciak, cieszę się, że zdjątko się podoba

Cytat:
Napisane przez Dolly
Gratuluje... jak dla mnie to JUŻ za 11 miesięcy a nie za AŻ 11 m-cy hihi mi makijażyk bardzo się podoba... jak dojdzie do tego fryzurka (może lekkie loki- tak mówie ja sie nie znam hihi ale teraz taką wizje miałam ) i suknia to będziesz wyglądać jak prawdziwe złoto
Cytat:
Napisane przez Dolly
Cytat:
Napisane przez Dolly

Hihihi dziękuję Dolly Na samą myśl o weselu aż mnie skręca, tak bardzo bym chciała, żeby nastapiło to wcześniej. Ale masz rację - to tylko 11 miesięcy. Szybko minie, a kiedy zacznie się wybieranie suknie, garnituru, dodatków, załatawianie formalności - to pewnie nie będziemy mieli na nic czasu i kolejne tygodnie będą szybko mijać. A co fryzury - trafiłaś na 100%! Chcę mieć własnie lekkie loki rozpuszczone i tylko lekko podpięte jakimiś kwiatkami

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Anita jak patrzę na bijące szczęście z postów i ślubny makijaż to już się czuję jak na/po weselu!
Cytat:
Napisane przez Pomadka

W kwestii makijażu przyczepię się do tego co i Ty słusznie zauważyłaś-perłowy cień w kącikach albo roztarty albo go mniej albo jedno i drugie.

POza tym kolorystycznie bardzo Ci pasuję i myślę, ze mozesz zaryzykowac z takimi kolorami.

Pomadko No własnie, chyba będę się upierać na brązy w makijażu ślubnym, bo jednak najlepiej się czuję w tym kolorze. Nio, ale zobaczymy, tyle czasu jeszcze, wszystko się może zmienić (z wyjątkiem Pana Mlodego) Aaaaa i mam nadzieję, że kilka Wizażanek Warszawianek zaszczyci mnie swoją obecnością w kościele

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Ha! Pomadka bardzo Ci pasuje, mozesz zdradzic co to za jedna i numer koloru? (Tak mi sie spodobala!)
Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE

Pisalam niedawno, ze o makijazach juz sie nie wypowiadam, ale tak po cichutku zaszepce: jest super.

Femme, dziękuję Ci bardzo W kwestii makijaży dla jesieni jesteś moim guru, więc czuję się zaszczycona takim komentarzem A co do szminki - tu Cię zaskoczę. To jest szmineczka Miss Sporty nr 202 (granatowe opakowanie). Te szminki kosztują kilka złotych - ale uwielbiam je, bo to jedna z niewielu firm, która ma w swojej ofercie szeroką gamę CHŁODNYCH brązów, nie wpadających w rudy.

Cytat:
Napisane przez destiny666
Anitko napewno będziesz najpikniejsza panna młodaMakijażyk bardzo ładny

Dziękuję Destiny Już nie mogę doczekać się tej chwili
Stary 2005-09-18, 16:43   #22
tanzanit
Wtajemniczenie

Anito to najpierw przyjmij i gratulacje ode mnie 11 miesiecy zleci jak z bicza strzelil!!

A sam makijaz bardzo mi sie podoba. Do twojej cieplej urody brazy komponuja sie najlepiej i szkoda by bylo kombinowac z czyms innym.
O jasnym cieniu juz sama pisalas wiec szaaa...Kolor szminki jest dla mnie swietnie trafiony! Nie wiem jaki moglby lepiej pasowac?! Na zdjeciu z zamknietym okiem widac ze makijaz byl mocny ale w sumie bardzo ci to pasuje!!
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 20:13   #23
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Anito to najpierw przyjmij i gratulacje ode mnie 11 miesiecy zleci jak z bicza strzelil!!

A sam makijaz bardzo mi sie podoba. Do twojej cieplej urody brazy komponuja sie najlepiej i szkoda by bylo kombinowac z czyms innym.
O jasnym cieniu juz sama pisalas wiec szaaa...Kolor szminki jest dla mnie swietnie trafiony! Nie wiem jaki moglby lepiej pasowac?! Na zdjeciu z zamknietym okiem widac ze makijaz byl mocny ale w sumie bardzo ci to pasuje!!
Tanzaniczku, bardzo bardzo dziękuję za gratulacje Nio własnie, ja tak uparcie trzymam się tych brązów, bo najlepiej się w nich czuję. Ostatnio zrobiłam makijaż w szarościach, wyglądało to nawet nie źle, ale cały dzień chodziłam ze świadomością, że mam na buźce "nie taki" makijaż i było to trochę męczące Myślę, że lepiej mógłby pasować makijaż matowy - i jutro rano spróbuję go zrobić. Już pędzę myć pacynki Całuski!
Stary 2005-09-20, 20:25   #24
Aka24
Rozeznanie

GG do Aka24

Makijaż bardzo mi się podoba a jego kolory najbardziej. Absolutnie nie jest za mocny, taki w sam raz. A co do polysku to myślę tak samo jak dziewczyny, że jest go za dużo.
Pomadka też mi się podoba. Uważam, że pasuje do całości.
Aka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 11:07   #25
lulina
Wtajemniczenie

śliczny makijaż i moim zdaniem pasuje na ślub

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:18   #26
maja55
Zakorzenienie

Anitko,
już sobie wyobraziłam Ciebie w tych lokach, z kwiatami, w sukni...Uważam, że brązy w Twoim przypadku są doskonałym wyborem. Wyglądasz w nich cudownie i dobrze się w nich czujesz (z tego co piszesz i zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia, żeby zobaczyć jak jest Ci w nich do twarzy).
Połysk raczej dalikatny i satynowy. Na zdjęciach powieki pięknie połyskują, ale tak właśnie nienachalnie i subtelnie.
Stary 2005-09-21, 12:38   #27
Jula
Zakorzenienie

Ślicznie wyglądasz W ogóle masz baaaardzo zmysłowy typ urody
Jula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:38   #28
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Anitko, bardzo ładnie Ci w tym makijażu!!! Napisz może jakich kosmetyków użyłaś : podkład, puder itp.. O cieniach nie musisz pisac, skoro uzylas wszytskiego co mialas. To taka moja mala prosba, bo ja tez wychodze za maż, tyle ze za niecale 2 tygodnie! Pozdrawiam
Rhiannon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 19:54   #29
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Dziewczęta drogie, bardzo dziękuję za wszystkie opinie, jest mi bardzo miło

Cytat:
Napisane przez Aka24
Makijaż bardzo mi się podoba a jego kolory najbardziej. Absolutnie nie jest za mocny, taki w sam raz. A co do polysku to myślę tak samo jak dziewczyny, że jest go za dużo.
Pomadka też mi się podoba. Uważam, że pasuje do całości.
Dziękuję Mnie też się połysk nie bardzo podoba, nałożyłam cień za wysoko, w rezultacie oczka wyglądały tak "niezdrowo". Nio ale teraz już wiem, o czym pamiętać na przyszłość. Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez lulina
śliczny makijaż i moim zdaniem pasuje na ślub
Super, o to chodziło! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez maja55
Anitko,już sobie wyobraziłam Ciebie w tych lokach, z kwiatami, w sukni...Uważam, że brązy w Twoim przypadku są doskonałym wyborem. Wyglądasz w nich cudownie i dobrze się w nich czujesz (z tego co piszesz i zresztą wystarczy spojrzeć na zdjęcia, żeby zobaczyć jak jest Ci w nich do twarzy). Połysk raczej dalikatny i satynowy. Na zdjęciach powieki pięknie połyskują, ale tak właśnie nienachalnie i subtelnie.
Maja55, dziękuję Faktycznie, powieki nie błyszczą nie wiadomo jakim brokatem, ale jednak widać na zdjęciach trochę zbyt dużo połysku. Na slubie powinien być mat, koniecznie! Tak, w brązach czuję się najlepiej - mam zresztą wiele odcieni brązowych cieni To mi pozwala bawić się tymi kolorami. W innych kolorach czuję się tak, jakbym się nie do końca ubrała Jednak jestem typową jesienią i w moim przypadku te brązy bardzo się sprawdzają

Cytat:
Napisane przez Jula
Ślicznie wyglądasz W ogóle masz baaaardzo zmysłowy typ urody
Jula, jejkuuu, dziękuję za piękny komplement Staram się

Cytat:
Napisane przez Rhiannon
Anitko, bardzo ładnie Ci w tym makijażu!!! Napisz może jakich kosmetyków użyłaś : podkład, puder itp.. O cieniach nie musisz pisac, skoro uzylas wszytskiego co mialas. To taka moja mala prosba, bo ja tez wychodze za maż, tyle ze za niecale 2 tygodnie! Pozdrawiam
Rhiannon, już zaraz napiszę, jakich kosmetyków użyłam. Dopiero teraz zobaczyłam, że nie zrobiłam tego wcześniej Ale powiem jeszcze, że ja jestem absolutnie zdecydowana na to, żeby makijaż robiła mi profesjonalna makijażystka. Nie chodzę do kosmetyczki ani do salonów piękności, więc będę się czuła naprawdę wyjątkowo, kiedy w dniu ślubu przyjdzie do mnie ktoś od fryzury i od makijażu, a ja będę w centrum zainteresowania Hihi, zobaczymy, jak to wyjdzie A ja czekam na Twoją relację za dwa tygodnie i jakieś zdjątka!

A to kosmetyki, których użyłam:
- Podkład Revlon Skinlight Diffusing Tint, kolor Ivory - bardzo fajny, leciutki podkład ze sproszkowaną macicą perłową. Nie kryje mocno, nie matuje, jego zadaniem jest raczej rozświetlenie i ujednolicenie kolorytu cery. W moim przypadku jest w sam raz, bo jestem piegowata i w kryjącym podkładzie wyglądam jakoś tak płasko i nienaturalnie. Nio i piegi wyłażą po jakimś czasie
- Puder Avon Color Trend, kolor Porcelain. Generalnie nie przepadam za tą firmą, ale ten puder jest świetny. Bardzo lekki, raczej transparentny, dyskretnie matuje, nie widać go na buzi, nie nadaje mocnego koloru. Na co dzień jest dobry, ale na wesele będę szukała raczej czegoś bardziej matującego, żebym w szale weselnych zabaw nie zaczęła się świecić.
- Twarz muśnięta Meteorytami Guerlain i kulkami pastelowymi nr 0 polskiej firmy APC (to mój Kosmetyk Wszechczasów). Oba produkty nadają buzi taką satynową gładkość, ale i mocno rozświetlają, więc na wesele ograniczyłabym się tylko do muśnięcia policzków.
- Na drobne niedoskonałości korektor Revlon Colorstay Concealer Anti-Cernes, kolor Ivory. Bardzo bardzo dobry, doskonale tuszuje niedoskonałości, świetnie się trzyma.
- Róż do policzków Bourjois, odcień 12 Brun Poudre. Bardzo ładny "brudny na brązowo" róż - to chyba najlepsze określenie koloru
- Pod cieniami - baza pod cienie Lumene. Dla mnie - kosmetyk obowiązkowy w każdej sytuacji! Dzięki tej bazie najtańsze nawet cienie trzymają się idealnie, póki ich nie zmyję, nic samo nie spływa, nie kruszy się, nie osypuje.
- Cienie - różne - ale najwięcej jest cieni Inglot Sprint oraz cieni Revlon Colorstay 12 Hour Eye Shadow - z poczwórnej paletki.
- Pomadka brązowa Miss Sporty - kolor przepiękny, ale pomadka bardzo nietrwała niestety. Więc koniecznie do wymiany.

Ufffff, więcej grzechów nie pamiętam

Buziaki!
Stary 2005-09-22, 09:30   #30
Rhiannon
Raczkowanie

GG do Rhiannon

Dziekuję Anitko za super wyczerpującą odpowiedź Zdjątka napewno wkleję i podzielę się wrażeniami. Mam tylko jedno pytanie co do podkładu revlonu. Wiesz może czym różni się odcień Buff od Ivory? Ivory jest jaśniejszy czy może jeden jest różowawy, a drugi żółtawy. Bo chyba też będę używać tego podkładu, mam już jedną buteleczkę i jest super, tylko odcień trochę za ciemny... Widzę dziewczyny, zże jesteście zdania, że w makijażu ślubnym jednak postawić na mat + lekkie rozświetlenie na kościach policzkowych. A jakie cienie satynopwe byście poleciły, bo rozumiem, że perłowe odpadają ...
Pozdrawiam
Rhiannon jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości