Przed-przed-przed-weselna próba ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-23, 00:05   #31
Basia P.
Przyczajenie

Dot.: Przed-przed-przed-weselna próba ;)

=anita_w][quoteWitajcie dziewczątka

Wklejam zdjątka makijażu, nad którym spędziłam dziś rano jakąś godzinkę.

Od razu wyjaśniam - nie jest to oczywiście makijaż ślubny Ale przy okazji przygotowań do ślubu poczytałam sobie trochę o takim makijażu. I wyczytałam, że makijaż weselny musi być mocniejszy niż na co dzień i wykonany kosmetykami o intensywnym pigmencie - a wszystko po to, aby buzia wyglądała wyraziście na zdjęciach, filmach itp.

Powoli więc przyzywczajam się do mocniejszych cieni - i taki jest ten makijaż. Chociaż na zdjęciach wyszedł średnio mocno, natomiast "na żywo" był naprawdę intensywny jak na makijaż dzienny.

Kiedy już zrobiłam i obejrzałam zdjęcia, zauważyłam jedną rzecz, która mi się nie podoba. Mianowicie - za dużo jasnego perłowego cienia po wewnętrznej stronie górnej powieki. Powinien być tylko na ruchomej części powieki - a jeśli na większej powierzchni, to chyba raczej mat. Na szczęscie ten błysk w normalnym dziennym świetle nie był tak widoczny, ujawnił się dopiero przy lampie błyskowej

Czekam drogie dziewczątka na Wasze opinie - WSZYSTKIE!

Całusy,
Anita[/quote]makijaz slubny jest równiez mmakijażem fotograficznym a w nim obowiązuje absolutny mat
Basia P. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 00:18   #32
Basia P.
Przyczajenie

Dot.: Przed-przed-przed-weselna próba ;)

makijaż ślubny jest rónież makijażem fotograficznym a więc obowiązuje absolutny mat. Dobrze jest nałożyć przed podkładem tzw bazę,ktora makijaż utrwali i przedłuży jego żywotność
Basia P. jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości