Pomadka w okularach. I jak? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-09-18, 12:32   #31
natii4
Zakorzenienie

Dot.: Pomadka w okularach. I jak?

Ja też się w swoich okularach czuję jak jakaś profesorka Wszyscy powtarząją,ale ty super wyglądasz,ale wiadomo-poważny wygląd nie do każdego pasuje,tj. do charakteru danej osoby, i niestety tak jest u mnie.Wyglądam poważnie,za poważnie,dlatego wolę okulary zakładać w domku i wtedy kiedy mój wygląd to ostatnia rzecz o jakiej myślę

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 12:43   #32
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez neonka28
W okularkach wygladasz bardzo bardzo elegancko.Normalnie nie do poznania...

Femme radzi zmiane fryzury ale mi sie wydaje że "materia" Pomadki jest delikatna i na strzepienia i pazurkowatość sie nie nadaje,nie wiem tego na 100% bo nie dotykalam włosów Pomadki..jeszcze Ale grzywka moze by byla wlasciwym rozwiązaniem.
Trzeba tylko trafic do BARDZO DOBREGO fryzjera, bo od strzyzenia zalezy wszystko. Tak, coskolwiek przy buzce musi byc.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 12:49   #33
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Kurcze coraz lepiej się watek rozwija. Dobrze.

Femme no z tymi moimi włosami to jet tak samo jak i z tymi okularami. Szlag by to trafił, że zaklnę pod nosem... Wiem, ze jest mi potrzebna dobra fryzura, taka która będzie łatwa w utrzymaniu i dobra dla mojej twarzy. Niestety włosy moje są fatalne, beznadziejne. mam słów do nich. Nie jestem pewna, ale na moich włosach cieniowania, strzępnia się po prostu nie sprawdziły.
Wkleiłas fajne i ciekawe obcięcia. Masz rację - pora na fryzjera, bo ostatnio byłam u niego w Dzień Dziecka.

Neonko jak ja bym chciała trafić w zyciu na FRYZJERA, który spelni moje oczekiwania i zrobi wprost cudo z cienkich, oklapniętych włosów, które doprowadzają właścicielkę do szału.
Naprawdę są moim utrapieniem...
Stary 2005-09-18, 12:57   #34
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Acha, pragnelabym jeszcze dodac, ze jak sie Pomadko zdecydujesz na grzywke (zdecyduj sie ) to nie moze byc ona taka rowna, od linijki cieta tylko z lekka (z lekka) pazurkowata, i przy twarzy tez pazurki lekkie (jednak).

PS Z tymi pazurkami to naprawde duzo zalezy od fryzjera, mam przyklad na mojej osobie. Kiedys poszlam do fryzjera tu we Wloszech, zeby mi wlasnie pazurkowata grzywke zrobil. Trafilam na jekigos show robiacego i efekty specjalne "artyste" co tak nozycami wymachiwal i cial zapadle, ale efekt byl taki, ze grzywa mi sie wila i zawijala we wsystkie strony...

A teraz poszlam do mojej fryzjerki w Polsce i ona tez mi pazurkowa grzywke zrobila, choc mialam obawy i chcialam ja powstrzymac, ale ona powiedziala pewnym glosem: "Zrobi sie" i sie zrobilo. Grzywa super pazurkowa i nic sie nie podwija.

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
Stary 2005-09-18, 13:11   #35
Pomadka
Pomadkorator

Femme uprasza się o nie podkuszanie mnie.
Wiem Femme o jakie grzywie mówisz, też mi się taka podoba, ale jest jedno
"ale".

Ja osobiście dobrze się czułam w grzywce [kiedyś mialam], ale strasznie szybko mi ona siada. Włosy mam cieniutkie takie niteczki, powiedziałabym dziecięce jak len... i aby uciąć odpowidnio grubą/chudą grzywkę trzeba tych włosów trochę.
Włosy moje strasznie szybko tracą świeżość, a grzywka jako że jest narażona na jakieś dotyki, poprawki [choćby odruchowo] staję się od razu zlepionym stąkiem i wygląda to beznadziejnie.
Mogę używać więc do jej ułożenia lakieru, pianki itp. środków, tylko, ze od lakieru dostaję łupieżu w wersji max. sędzenia skóry głowy, a pianki obciążają moje włosy TAK dramatycznie, że efekt żaden. Wcale nie przesadzam z ilością.... Takie mam włosy beznadziejne...
Być może środki profesjonalne w tym wypadku sprawdziłyby się bardzo, ale nie jestem w stanie wydawać XX,oo zł na lakier, piankę i inne cudaczne rzeczy... nawet raz na ile.

I tak to jest z moimi włosami, dlatego ja nie szaleję z fryzami, bo wiem, że nie mam włosów na porządne fryzury takie jak mnie się podbają, w jakich byłoby mi dobrze... Wiem, że większość fryzur jest przeznaczona dla grubych, gęstych włosów... Nic dla cienizny.
BYła już u wielu fryzjerów i żaden z nich nie zrobił niczego porządnego. Jeden plus to taki, że niektórzy jak nic nie zrobili z moich włosów to i im nie zaszkodzili...
Stary 2005-09-18, 13:44   #36
maja55
Zakorzenienie

Pomadko! A mi się okularki bardzo podobają. Może nawet nie okulary same w sobie, ale Ty w nich.
Kiedy zastanowiłam się nad tym jak wygladałabyś w innych - takich z widoczną górą to najpierw wydawało mi się że to świetny pomysł. Jednak po chwili zdałam sobie sprawę z istnienia Twoich świetnych i wyrazistych brwii i doszłam do wniosku, że jednak to nie byłby dobry pomysł. Tak jak jest teraz jest naprawdę bardzo ładnie. Nice. I tak jak już napisała Czarny Elf z charakterkiem.

Ale to na co jeszcze zwróciłam uwagę to makijaż. Świetny. Jak dla mnie to taka bardzo delikatna wersja Bollywoodu. Bardzo ładnie i seksownie wyglądasz!
Stary 2005-09-18, 14:27   #37
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Pomadko, ojejciu... No, ale nic sie nie da zrobic, nic a nic? A gdyby tak ino z lekka, przy twarzy ino, z ylu zostawic - leciuchno wycieniowac tj. wystopniowac?
A moze jakies upiecia, na przyklad przedzialek po boku i pasmo wlosow na czolo po skosie opadajace spineczka przypiete fikusnie?
Albo inna wersja - wlosy natapirzone a la punk nad czolem do gory, zeby sterczalo i tez upiete.
Stary 2005-09-18, 14:41   #38
Pomadka
Pomadkorator

Wink Dot.: Pomadka w okularach. I jak?

Cytat:
Napisane przez Maja
Ale to na co jeszcze zwróciłam uwagę to makijaż. Świetny. Jak dla mnie to taka bardzo delikatna wersja Bollywoodu. Bardzo ładnie i seksownie wyglądasz!
Majuś dziękuję. Makijaż rzeczywiście zbliżony do Bollywoodu, ale w wersi lajt no i nie mam khola na oczach, a trochę kredeczki i eyelinera

Załuję, że nie pstyrknęłam fotki samych oczu bez okularów, bo przy okazji powiedzialybyście mi, czy pasuję do mnie cień w kolorze-chłodny róż.
NO nic mądra Polka po szkodzie...

Femme Masz bardzo dobre koncepcję. I na pewno jest jakieś wyjście z tej beznadziejnej sytuacji.
O tak zaczes z ukosa bardzo do mnie przemawia. Kiedyś też se tak zaczesywałam włosy z pożyczką. I chyba wrócę do tego, bo mi Femm odkurzyłas pamięć.

Żeśta mi namieszały kobity w głowie.

Stary 2005-09-18, 16:54   #39
tanzanit
Wtajemniczenie

Mnie osobiscie Pomaddka w okularach sie tez podoba. Dodaja ci one jakos tajemniczosci. Jedna rzecz to chyb za duzo jest przestrzeni miedzy brwiami a brzegiem oprawki.

Ja sama jestem okularnica i wiem jak ciezko cos dla siebie znalezc ufff...
A probowalas takie modele bez oprawki, samo szko? Ich prawie nie widac na twarzy Bo mysle ze w ciemnych, masywnych okularach twoja twarz bylaby juz za ciezka i zlowieszcza. A przeciez masz wygladac fajnie a nie jak bibliotekarka przelomu wiekow
tanzanit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 17:55   #40
Aneciak
Zadomowienie

GG do Aneciak

Chemico Moja
Stary 2005-09-18, 18:03   #41
perelka-20
Wtajemniczenie

GG do perelka-20

Majeczko, okulary zawsze dodają powagi a Tobie dodatkowo dodały seksapilu
perelka-20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 18:17   #42
misss3
Raczkowanie

ojejku Femme podobnie pomyślałam, jak zobaczyłam fotki pomadki od razu nasuneła mi się namyśl fryzurka jakaś wystrzepiona z grzywką

Pomadko jesli ja równiez moge cosik zasugerować to pomyśl może o zmianie fryzurki , a co do okularów całkiem ciekawie wyglądasz ale bardziej poważnie niż bez

pozdrawiam
misss3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 18:31   #43
Pomadka
Pomadkorator

Tanzanit -uff nareszcie, ktoś kto mnie rozumie. Okulary bezoprawkowe mi się nie podobają, poza tym nie są jakieś specjalnie trwałe... Wolę oprawki.
Dzięki.

Aneciak- łobuziaro...

MIsss-pozyjemy zobaczymy, może nawet cos wykombinujemy z włosami?

Perełko- nie przesadzajmy z tym sexapilem. Dzięki.

Dzięki kobiety za opinię, rady, uwagi. TO bardzo cenne dla mnie!
Stary 2005-09-18, 19:51   #44
manolita
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Wow ale fajnie wygladasz. Jak prawdziwa nauczycielka, a przynajmniej jak moje wyobrazenie nauczycielki sprzed lat
Makijaz tez efektowny
W okularach wygladasz jakos tak inaczej, elegancko, dostojniej ...

mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 19:57   #45
anita_w
Rozeznanie

GG do anita_w

Majeczko, bardzo mi się podobasz w tych okularkach! Przede wszystkim kształt oprawek jest świetnie dobrany do Twojego ślicznego buziaka
anita_w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:30   #46
aspera88
Raczkowanie

Moim zdanie masz buzie do ktorej pasuja okulary czego niestety nie moge powiedziec o sobie,ale tez widzialabym Cie w bardziej zdecydowanych oprawkach..wedlug mnie pasuja do Ciebie takie prostokatne ale delikatnie prostokatne nie wiem jak to wytlumaczycpozdrawiam
aspera88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:46   #47
hybris
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dziołchy!

Zrobiłam kilka fotek w bardzo szybkim tempie tuż przed wyjściem z domu.
Nie chodzi o makijaż, bo go nie widać, ale o oprawki okularów.

Skupmy się na czyms innym dzisjaj, drogie dzieci...

Czy one do mnie pasują?

Czy w ogóle jest mi dobrze, do twarzy-że tak to ujmę, w okularach?

Czy nie wyglądam w okularach ja wredna profesorka od chemi?

Wy sem rozumicie? Chcę poznc Waszą opinię na ten temat.

Aha zdjęcia robione w beznadziejnym łazienkowym świetle, kolor pomadki przekłamany maxymalnie!
no to wypowiem się i ja - okularnica maniaczka
Okulary bardzo dobrze korygują rysy i owal twarzy, pod warunkiem, oczywiście, że są dobrze dobrane. Sama mam, podobnie jak Ty, okrągłą twarz, więc wiem, że trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć coś ładnie korygującego ten owal. Ale ad rem. Same oprawki uważam za niezbyt trafione. Po pierwsze ich nosek jest za wysoko, juz abstrahując od tego, że górna krawedź jest dużo poniżej brwi, odległość górna krawędź-oko-dolna krawedź układa się bardzo nieproporcjonalnie. Na tyle, że obawiam się, że okulary nie będą dobrze korygowały wady - bo nie będziesz patrzyła przez środek szkła, tylko górą, grzie krzywizna już załamuje się inaczej. Widzę też, że sa trochę za szerokie - nie wygląda to specjalnie korzystnie. Przy tych oprawkach cała twarz "zjeżdża do dołu", policzki robią się bardziej pucałowate itd. Moim zdaniem dobre byłyby dla Ciebie oprawki plastikowe, niekoniecznie nawet masywne, ale nie druciki. A próbowałas kształt oprawek typu "kocie oczy"? Chociaż ja również jestem zdania, że okrągłą buzię najlepiej jest korygować prostokątnymi oprawkami, jeśli chcesz, poszperam w sieci i poszukam takich, które moim zdaniem by do Ciebie pasowały. Oprawki podobne do tych, która ma Kazia Szczuka (ona ma Alain Mikli) to też nie jest dobry pomysł przy tym kształcie twarzy - sprawdziłam to nie raz na sobie Aha, i jeszcze jedno, Vision Express nie jest najlepszym miejscem do robienia okularów - już ceny najpodlejszych oprawek mnożone są przez przysłowiowy wiek prababki, przez co np. ja oryginalne Gucci w internecie kupuje taniej, niż oni maja ich podróby...
Stary 2005-09-18, 21:51   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

nieźle choć jak dla mnie za nisko

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:05   #49
Pomadka
Pomadkorator

Monolito - właśnie "profesorka" to jest to, czego pragnę się wystrzec w noszeniu okularów.

Anito - dzięki.

Aspero - wiem o jakich oprawkach mówisz/piszesz. Trochę się tego naoogladałm i namierzyłam...

Hybris - czekałam na taka wyczerpującą odpowiedź. Ja w tych oprawkach nie czułam się zbyt "szczęśliwie". Dlatego zrobiłam fotki i poddałam się Waszej opinii.

"Kocich oczu" chyba nie próbowałam. Jak będę mieć okazję to przymierzę taki fason oprawek. Mozesz mi pokazać przykładowe oprawki takiego fasonu.

Oprawki Kazi, w stylu Kazi są nie dla mnie, choc na samej Kazi wyglądają dobrze i podbają mi się, ale... odpada. Twarz moja w tego typu oprawkach wyglada masywnie i moje wyraźne brwi + taka dobitna góra powoduję efekt grubej krechy, powagi, żeby niepowiedzieć dodaję mi lat i wygladam jak stara babka.

Do Visiona poszłam, bo był pod ręką, ale nie kupiłabym u nich nic, bo normalnie mają ceny bardzo wysoko i niestety w żadych oprawkach proponowanych przez VE nie wygladałam-szczerze mówiąc, juz pominąwszy ceny. Ot skorzystałam po prostu z możliwości zorientowania się...

Aga - testy, testy.

Dobrze, że jesteście i możecie to ocenić trzeźwym okiem.

dla Was za pomoc i miłe słowa!
Stary 2005-09-18, 22:12   #50
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja tez wkrótce "uszczęśliwię" Was testowymi fotkami mnie w okularach, muszę wreszcie kupić nowe

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 22:29   #51
rachela
Zakorzenienie

Ciotka jak malowana
Wyglądasz rewelacyjnie
Osobiście okularów nienawidzę, więcej ich na nos nie założę (noszę szkła ), bo w okularach wyglądam jak pół dupy zza krzaka
Ale Tobie jak najbardziej pasują. Może nie a la Kazia, ale i tak jest nieźle

Oscar Wilde
rachela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 23:14   #52
Pomadka
Pomadkorator

Aga to też okularnica? Hmm nieposądzałbym CIe o binokle. Czekam na Twój watek oularowy.

Rachela - Nie załamujmnnie ta "ciotką"
MNie podobają mi się okulary, ale siebie nie lubię okularach.

Jaka Kazia? Toż to brzydkie, w zyciu nie chciałabym wygladac jak ONa!
Ja tylko podałam przykład oprawek jakie nosi, że też coś takiego do głowy CI przyszło.
Stary 2005-09-18, 23:36   #53
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Jaka Kazia? Toż to brzydkie, w zyciu nie chciałabym wygladac jak ONa!
Ja tylko podałam przykład oprawek jakie nosi, że też coś takiego do głowy CI przyszło.
Ech Ty babo, Ty
Mi też chodziło o rodzaj oprawek...

Oscar Wilde
Stary 2005-09-18, 23:52   #54
rzyrafka
Zakorzenienie

Ładna jesteś, taka bardziej drapieżna się wydajesz. Mam nadzieje że nie będziesz na nas surowiej patrzec
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 07:24   #55
niunia-sfd
Raczkowanie

wygladasz pardzo powaznie i elegancko... slicznie
Stary 2005-09-19, 11:37   #56
Pomadka
Pomadkorator

Rachela odetchnęłam w ulgą.

Rzyrafko-nie stanę się surową recenzentką forum MM przez okulary.

Niuniu- Dziękuję.

Dzięki kobiety.
Stary 2005-09-19, 11:47   #57
ona1982
Zadomowienie

Zastanawiam się jakbyś wyglądała w ciut mniejszych okularach. Chociaż nie piszę, że w tych jest Ci zle, żebyś mnie zrozumiała jak nalezy. Te, które masz na nosku wyglądają jakby prawie od zawsze były częścią Twojego wizerunku.
ona1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:38   #58
tanzanit
Wtajemniczenie

[QUOTE=Pomadka]Tanzanit -uff nareszcie, ktoś kto mnie rozumie. Okulary bezoprawkowe mi się nie podobają, poza tym nie są jakieś specjalnie trwałe... Wolę oprawki.
Dzięki.

QUOTE]

No ze ci sie nie podobaja to akceptuje Ale ze nie sa trwale??? Ja mam moje druciki juz 5 lat, dwa razy wyminialam szkla, moj "luby" bije mnie w oprawki tak co drugi dzien, ja sama tez nie jestem dla nich zbyt delikatna i nic im sie nie stalo!!!
Stary 2005-09-19, 14:39   #59
tanzanit
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hybris
no to wypowiem się i ja - okularnica maniaczka
Okulary bardzo dobrze korygują rysy i owal twarzy, pod warunkiem, oczywiście, że są dobrze dobrane. Sama mam, podobnie jak Ty, okrągłą twarz, więc wiem, że trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć coś ładnie korygującego ten owal. Ale ad rem. Same oprawki uważam za niezbyt trafione. Po pierwsze ich nosek jest za wysoko, juz abstrahując od tego, że górna krawedź jest dużo poniżej brwi, odległość górna krawędź-oko-dolna krawedź układa się bardzo nieproporcjonalnie. Na tyle, że obawiam się, że okulary nie będą dobrze korygowały wady - bo nie będziesz patrzyła przez środek szkła, tylko górą, grzie krzywizna już załamuje się inaczej. Widzę też, że sa trochę za szerokie - nie wygląda to specjalnie korzystnie. Przy tych oprawkach cała twarz "zjeżdża do dołu", policzki robią się bardziej pucałowate itd. Moim zdaniem dobre byłyby dla Ciebie oprawki plastikowe, niekoniecznie nawet masywne, ale nie druciki. A próbowałas kształt oprawek typu "kocie oczy"? Chociaż ja również jestem zdania, że okrągłą buzię najlepiej jest korygować prostokątnymi oprawkami, jeśli chcesz, poszperam w sieci i poszukam takich, które moim zdaniem by do Ciebie pasowały. Oprawki podobne do tych, która ma Kazia Szczuka (ona ma Alain Mikli) to też nie jest dobry pomysł przy tym kształcie twarzy - sprawdziłam to nie raz na sobie Aha, i jeszcze jedno, Vision Express nie jest najlepszym miejscem do robienia okularów - już ceny najpodlejszych oprawek mnożone są przez przysłowiowy wiek prababki, przez co np. ja oryginalne Gucci w internecie kupuje taniej, niż oni maja ich podróby...
Hybris a jakie oprawki pasuja do prostokatnej twarzy?? Bardzo dobrze opisalas typ dla okraglej wiec moze mi tez cos zaproponujesz??
Stary 2005-09-19, 14:42   #60
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tanzanit
moj "luby" bije mnie w oprawki tak co drugi dzien
Yyy, Tanzanit...

Oscar Wilde
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości